Jump to content

Samsung Galaxy Ace (S5830)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πόσο σου κρατάει η μπαταρία;

 

Ελάχιστα. Δεν κοίταξα ακριβώς τα στατς καμιά φορά, πάντως σε γενικες γραμμές, καθόλου! Standby 9 ώρες απο 100% πήγε 90..

 

Edit: ξέχασα να πω πως όταν ανάβω το φλας (για φακο πχ) ανά 2 δευτερόλεπτα περίπου πέφτει και 1%..

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλημερα σε ολους ... ειμαι και εγω πλεον κατοχος τους galaxy ace ... μεχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος ... θελω ομως να σας κανω καποια ερωτηματα μιας και δεν θελω να κανω καμμια πατατια ... ειχα το galaxy 3 στο παρελθον και εκανα εκει τα πειραματα μου ... εδω θελω να κανω το τηλ root ... θελω αν μπορει καποιος υπευθυνα να μου απαντησει ... με το super one click μπορω να το κανω ετσι και δευτερον υπαρχει καποια νεα ενημερωση για τον υπαρξει καμμια νεα αναβαθμιση ... ευχαριστω εκ των προτερων.
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δοκιμασατε καμια μπαταρια μεγαλυτερη σε mah οπως αυτην?

 

2430MAH HIGH CAPACITY GOLD BATTERY FOR GALAXY ACE S5830 from ecell...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/GOLD-2430MAH-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-ACE-S5830-/190569788636?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2c5ed834dc#ht_2218wt_1139

 

εγω μου φαινεται θα το δοκιμασω και θα παρω μια!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Είμαι άσχετος με το θέμα και ,

Επειδή δεν μπόρεσα να βρώ κάτι σχετικό στο forum , μπορεί κάποιος φίλος να ενημερώσει ποιό είναι το καθεστώς χρεώσεων ,

όταν ανοίγουμε το Internet και μπαίνουμε σε κάποια site , ή όταν ανοίγουμε το market και κατεβάζουμε κάποια εφαρμογή .

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους ... ειμαι και εγω πλεον κατοχος τους galaxy ace ... μεχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος ... θελω ομως να σας κανω καποια ερωτηματα μιας και δεν θελω να κανω καμμια πατατια ... ειχα το galaxy 3 στο παρελθον και εκανα εκει τα πειραματα μου ... εδω θελω να κανω το τηλ root ... θελω αν μπορει καποιος υπευθυνα να μου απαντησει ... με το super one click μπορω να το κανω ετσι και δευτερον υπαρχει καποια νεα ενημερωση για τον υπαρξει καμμια νεα αναβαθμιση ... ευχαριστω εκ των προτερων.

 

Αν είσαι σε froyo, superoneclick. αν είσαι σε ginger, ψάξε λίγες σελίδες πίσω.

 

 

ρε παιδια δοκιμασατε καμια μπαταρια μεγαλυτερη σε mah οπως αυτην?

 

2430MAH HIGH CAPACITY GOLD BATTERY FOR GALAXY ACE S5830 from ecell...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/GOLD-2430MAH-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-ACE-S5830-/190569788636?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2c5ed834dc#ht_2218wt_1139

 

εγω μου φαινεται θα το δοκιμασω και θα παρω μια!

 

Δεν νομίζω να κάνει δουλειά.. Μπορεί να δώσει λίγο ζωή ακόμα, αλλά όχι κάτι αξιοσέβαστο.. μην ξεγελιέστε απο τα νούμερα των mah.. :)

 

Είμαι άσχετος με το θέμα και ,

Επειδή δεν μπόρεσα να βρώ κάτι σχετικό στο forum , μπορεί κάποιος φίλος να ενημερώσει ποιό είναι το καθεστώς χρεώσεων ,

όταν ανοίγουμε το Internet και μπαίνουμε σε κάποια site , ή όταν ανοίγουμε το market και κατεβάζουμε κάποια εφαρμογή .

 

Δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλάς..!, πάντως σίγουρα δεν είναι για αυτό το θρεντ η ερώτηση σου :)

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δοκιμασατε καμια μπαταρια μεγαλυτερη σε mah οπως αυτην?

 

2430MAH HIGH CAPACITY GOLD BATTERY FOR GALAXY ACE S5830 from ecell...

 

http://www.ebay.co.uk/itm/GOLD-2430MAH-BATTERY-SAMSUNG-GALAXY-ACE-S5830-/190569788636?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item2c5ed834dc#ht_2218wt_1139

 

εγω μου φαινεται θα το δοκιμασω και θα παρω μια!

Επιβεβαιώνω αυτά που λέει παραπάνω ο Nikos.

 

Eγω πήρα αυτές τις μπαταρίες στα 1550mah:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3670458#post3670458

και δεν είδα σχεδόν καμία αλλαγή στο χρόνο.

Βέβαια άλλο 1550 και άλλο 2430.

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω αυτά που λέει παραπάνω ο Nikos.

 

Eγω πήρα αυτές τις μπαταρίες στα 1550mah:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3670458#post3670458

και δεν είδα σχεδόν καμία αλλαγή στο χρόνο.

Βέβαια άλλο 1550 και άλλο 2430.

 

ρε μεγαλε εσυ πηρες 2 μπαταριες και εναν φορτιστη με 10 ευρω εγω σου μιλαω για μια μπαταρια με 15 ευρω και εγγυημενο site τωρα ειδωμεν!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Ελάχιστα. Δεν κοίταξα ακριβώς τα στατς καμιά φορά, πάντως σε γενικες γραμμές, καθόλου! Standby 9 ώρες απο 100% πήγε 90..

 

Edit: ξέχασα να πω πως όταν ανάβω το φλας (για φακο πχ) ανά 2 δευτερόλεπτα περίπου πέφτει και 1%..

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Το φλας λογικό είναι να τρώει την μπαταρία εμένα πάντως με 2.3.4 δεν μου την κατεβάζει τόσο πολύ που λες εσύ, τώρα για standby 9 ώρες να σου κατεβαίνει στο 90% για smart phone μια χαρά είναι. Τα Iphone κρατάνε 1 μέρα. Εμένα πάντως με κανονική χρήση με βγάζει δυο μερούλες χαλαρά όταν το τσακίζω και παίζω όλη την μέρα μαζί του μπορεί να με βγάλει 12 από 100% φόρτιση.

Όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

ρε μεγαλε εσυ πηρες 2 μπαταριες και εναν φορτιστη με 10 ευρω εγω σου μιλαω για μια μπαταρια με 15 ευρω και εγγυημενο site τωρα ειδωμεν!

Για την ιστορία:

Μπαταρία για samsung omnia που πήρα από το συγκεκριμένο εγγυημενο site που λες ήταν βραχυκυκλωμένη και κατά τη φόρτιση μου έκαψε την πλακέτα του κινητού.

(Ετσι μου είπαν από το service της samsung)

 

Ενα από τα 2300 αρνητικά σχόλια μέσα σε αυτό το μαγαζί (e_cell) είναι και το δικό μου.

Ρίξε μία ματιά μη τη βρεις σε κανένα άλλο μαγαζί στο ebay.

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω μια ερωτηση για εσας. εδω και λιγο καιρο εχει ο αδερφος μ το ace και ειπε σημερα να του κανει Update μιας και δεν του εχει κανει ποτε. το συνδεει λοιπον στο Pc και παταει update μεσω του kies... το θεμα λοιπον ειναι οτι εδω και μια μιαμιση ωρα το κινητο γραφει downloading και δεν αλλαζει τπτ.... ειναι φυσιολογικο αυτο? ποσο κραταει κανονικα το update?
SAMSUNG GALAXY S II
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια εχω μια ερωτηση για εσας. εδω και λιγο καιρο εχει ο αδερφος μ το ace και ειπε σημερα να του κανει Update μιας και δεν του εχει κανει ποτε. το συνδεει λοιπον στο Pc και παταει update μεσω του kies... το θεμα λοιπον ειναι οτι εδω και μια μιαμιση ωρα το κινητο γραφει downloading και δεν αλλαζει τπτ.... ειναι φυσιολογικο αυτο? ποσο κραταει κανονικα το update?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3791225#post3791225

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Το φλας λογικό είναι να τρώει την μπαταρία εμένα πάντως με 2.3.4 δεν μου την κατεβάζει τόσο πολύ που λες εσύ, τώρα για standby 9 ώρες να σου κατεβαίνει στο 90% για smart phone μια χαρά είναι. Τα Iphone κρατάνε 1 μέρα. Εμένα πάντως με κανονική χρήση με βγάζει δυο μερούλες χαλαρά όταν το τσακίζω και παίζω όλη την μέρα μαζί του μπορεί να με βγάλει 12 από 100% φόρτιση.

 

Να σου θυμίσω οτι έχω galaxy S στα 1440mhz,σύστημα ext2 και μια super amoled 4".. Γνωρίζω από κατανάλωση.

Standby 9 ώρες περίπου μου κατεβάζει 1%.

Μηλο4 είχα και κρατάει σαφώς περισσότερο απο όλα τα σημερινά smartphone.

 

Λογικο δεν είναι να μου κατεβάζει το ace την μπαταρια 10% σε 9 ώρες χωρίς να το πειράξω,να κατεβαίνει δευτερόλεπτο και % η μπαταρια με φλας. Με 800 cpu και stock rom..

Χωρίς παρεξήγηση, αλλα δεν είναι όπως νομίζεις η κατανάλωση στα smartphone.

 

Φιλικά

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα εχω το p.code (COS) και update ακομα δεν εχει δωσει για 2.3 ξερει κανεις τιποτις?

Ολα δείχνουν οτι το COS είναι το μόνο που δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμη...

Μάλλον θα πρέπει να περιμένεις (ή ίσως αν επικοινωνούσες με Samsung)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Ολα δείχνουν οτι το COS είναι το μόνο που δεν έχει αναβαθμιστεί ακόμη...

Μάλλον θα πρέπει να περιμένεις (ή ίσως αν επικοινωνούσες με Samsung)

 

Ουτε το ΧΕΟ έχει αναβαθμιστεί. Η Samsung μου είπε να περιμένω αλλά με αυτα που διαβάζω για την επίσημη 2.3.3 φρικάρω !

Link to comment
Share on other sites

Ουτε το ΧΕΟ έχει αναβαθμιστεί. Η Samsung μου είπε να περιμένω αλλά με αυτα που διαβάζω για την επίσημη 2.3.3 φρικάρω !

 

το XEO δεν ειναι ελληνικο..ειναι πολωνικο το κινητο σου νομιζω.

EUR=γενικο ελληνικο VGR=vodafone COS=cosmote.. άλλα δεν εχει.

 

 

καλησπερα εχω το p.code (COS) και update ακομα δεν εχει δωσει για 2.3 ξερει κανεις τιποτις?

 

μην αγχωνεσαι φιλε. μαπα σχετικα ειναι η 2.3. αλλου ειναι καλυτερη και αλλου χειροτερη απο 2.2. περιμενε βεβαια να σου απαντησει καποιος που ηταν καιρο σε froyo και θα εχει καταλαβει καλυτερα τις διαφορες απο 2.2 σε 2.3

Link to comment
Share on other sites

το XEO δεν ειναι ελληνικο..ειναι πολωνικο το κινητο σου νομιζω.

EUR=γενικο ελληνικο VGR=vodafone COS=cosmote.. άλλα δεν εχει.

 

 

ναι πολωνικο ειναι αλλα εχω μιλησει και με κατι ιταλους ουτε εκει εχει παρει αναβαθμιση το ΧΕΟ

Link to comment
Share on other sites

ναι πολωνικο ειναι αλλα εχω μιλησει και με κατι ιταλους ουτε εκει εχει παρει αναβαθμιση το ΧΕΟ

 

Και στο S αν θυμάμαι καλά δεν πήρε νωρίς η πολωνία 2.2.1(ρομ σταθμός) και 2.3.3.

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να γυρίσω πισω στην προηγούμενη έκδοση?

Με την αναβάθμιση μου στην 2.3.3 έχω σοβαρό πρόβλημα με το wi-fi που είναι το πιο σημαντικό για μένα στο τηλεφωνο. Οταν πάω να ξαπλώσω στο κρεβάτι μου καιρό τώρα συνδέομαι με το router του σπιτιού μου και διαβάζω τις ειδήσεις. Είναι μια από τις απολάυσεις μου.

Απο τη μέρα της αναβάθμισης δεν μπορώ να συνδεθώ.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το router γιατί συνδέομαι καμπάνα με ένα Sony Ericsson w705 που εχω ως εφεδρικό.

Το ίδιο πρόβλημα εχω και με το router στη δουλειά μου. Δεν μπορώ πια να συνδεθώ.

Και στις δυο περιπτώσεις το ace βλεπει τα router αλλά το σημα που δίνει είναι πολυ χαμηλό.

 

Επίσης ένα δευτερεύον "παράπονο" απο την 2.3.3 ειναι τα απαράδεκτα εικονιδια της μπαρας (μπαταρία, σημα,ξυπηνητήρι κτλ) τα οποία ειναι χάλια. Μικροσκοπικά και θαμπα. Το δε της μπαταρίας ...

 

Να προσθέσω πως εχω την εντύπωση, αλλά δεν ειμαι σίγουρος, πως και στο θέμα της - ουτως η αλλως απαράδεκτης μπαταρίας - με την αναβάθμιση τα πράγματα χειροτέρεψαν. Εκει που ήθελα φόρτιση το βράδι τώρα θέλω το μεσημέρι!!! Λίγο να συνδεθώ, όταν το καταφέρω, στο ιντερνετ, λιγο ραδιοφωνο η μουσική και η μπαταρία ξεζουμιζεται.

 

υγ1. τώρα πειραματιζόμουν με το wi-fi στο σπίτι μου. Οταν κάθομαι δίπλα στο router οι μπαρες στο σημα είναι γεματες. Μόλις απομακρυνομαι 3-4 μέτρα στο ΙΔΙΟ δωμάτιο το σημα εξαφανιζεται!!! Χαλια.

υγ2. ηθικό δίδαγμα:οταν μια συσκευή λειτουργει μια χαρά ΔΕΝ υπάρχει λόγος να κάνεις αμέσως αναβάθμιση. τουλάχιστον μεχρι να τεσταριστεί με σιγουριά.

Edited by dub
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να γυρίσω πισω στην προηγούμενη έκδοση.

Με την αναβάθμιση μου στην 2.3.3 έχω σοβαρό πρόβλημα με το wi-fi που είναι το πιο σημαντικό για μένα στο τηλεφωνο. Οταν πάω να ξαπλώσω στο κρεβάτι μου καιρό τώρα συνδέομαι με το router του σπιτιού μου και διαβάζω τις ειδήσεις. Είναι μια από τις απολάυσεις μου.

Απο τη μέρα της αναβάθμισης δεν μπορώ να συνδεθώ.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το router γιατί συνδέομαι καμπάνα με ένα Sony Ericsson w705 που εχω ως εφεδρικό.

Το ίδιο πρόβλημα εχω και με το router στη δουλειά μου. Δεν μπορώ πια να συνδεθώ.

Και στις δυο περιπτώσεις το ace βλεπει τα router αλλά το σημα που δίνει είναι πολυ χαμηλό.

 

Επίσης ένα δευτερεύον "παράπονο" απο την 2.3.3 ειναι τα απαράδεκτα εικονιδια της μπαρας (μπαταρία, σημα,ξυπηνητήρι κτλ) τα οποία ειναι χάλια. Μικροσκοπικά και θαμπα. Το δε της μπαταρίας ...

 

Να προσθέσω πως εχω την εντύπωση, αλλά δεν ειμαι σίγουρος, πως και στο θέμα της - ουτως η αλλως απαράδεκτης μπαταρίας - με την αναβάθμιση τα πράγματα χειροτέρεψαν. Εκει που ήθελα φόρτιση το βράδι τώρα θέλω το μεσημέρι!!! Λίγο να συνδεθώ, όταν το καταφέρω, στο ιντερνετ, λιγο ραδιοφωνο η μουσική και η μπαταρία ξεζουμιζεται.

 

υγ1. τώρα πειραματιζόμουν με το wi-fi στο σπίτι μου. Οταν κάθομαι δίπλα στο router οι μπαρες στο σημα είναι γεματες. Μόλις απομακρυνομαι 3-4 μέτρα στο ΙΔΙΟ δωμάτιο το σημα εξαφανιζεται!!! Χαλια.

υγ2. ηθικό δίδαγμα:οταν μια συσκευή λειτουργει μια χαρά ΔΕΝ υπάρχει λόγος να κάνεις αμέσως αναβάθμιση. τουλάχιστον μεχρι να τεσταριστεί με σιγουριά.

Δοκίμασε να πληκτρολογήσεις *#526# κάνει ένα reset στην κάρτα WiFi. μπορεί να σου λύσει το πρόβλημα... Όσο για τα εικονίδια, προσωπικά, μου αρέσουν πολύ περισσότερο από της 2.2 που ήταν σαν γομάρια :) τα πιο μικρά μου αρέσουν περισσότερο.

Αυτά...
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να γυρίσω πισω στην προηγούμενη έκδοση?

Με την αναβάθμιση μου στην 2.3.3 έχω σοβαρό πρόβλημα με το wi-fi που είναι το πιο σημαντικό για μένα στο τηλεφωνο. Οταν πάω να ξαπλώσω στο κρεβάτι μου καιρό τώρα συνδέομαι με το router του σπιτιού μου και διαβάζω τις ειδήσεις. Είναι μια από τις απολάυσεις μου.

Απο τη μέρα της αναβάθμισης δεν μπορώ να συνδεθώ.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το router γιατί συνδέομαι καμπάνα με ένα Sony Ericsson w705 που εχω ως εφεδρικό.

Το ίδιο πρόβλημα εχω και με το router στη δουλειά μου. Δεν μπορώ πια να συνδεθώ.

Και στις δυο περιπτώσεις το ace βλεπει τα router αλλά το σημα που δίνει είναι πολυ χαμηλό.

 

Επίσης ένα δευτερεύον "παράπονο" απο την 2.3.3 ειναι τα απαράδεκτα εικονιδια της μπαρας (μπαταρία, σημα,ξυπηνητήρι κτλ) τα οποία ειναι χάλια. Μικροσκοπικά και θαμπα. Το δε της μπαταρίας ...

 

Να προσθέσω πως εχω την εντύπωση, αλλά δεν ειμαι σίγουρος, πως και στο θέμα της - ουτως η αλλως απαράδεκτης μπαταρίας - με την αναβάθμιση τα πράγματα χειροτέρεψαν. Εκει που ήθελα φόρτιση το βράδι τώρα θέλω το μεσημέρι!!! Λίγο να συνδεθώ, όταν το καταφέρω, στο ιντερνετ, λιγο ραδιοφωνο η μουσική και η μπαταρία ξεζουμιζεται.

 

υγ1. τώρα πειραματιζόμουν με το wi-fi στο σπίτι μου. Οταν κάθομαι δίπλα στο router οι μπαρες στο σημα είναι γεματες. Μόλις απομακρυνομαι 3-4 μέτρα στο ΙΔΙΟ δωμάτιο το σημα εξαφανιζεται!!! Χαλια.

υγ2. ηθικό δίδαγμα:οταν μια συσκευή λειτουργει μια χαρά ΔΕΝ υπάρχει λόγος να κάνεις αμέσως αναβάθμιση. τουλάχιστον μεχρι να τεσταριστεί με σιγουριά.

 

βαλε την 2.3.7 απο xda και θα ησυχασεις!

NOKIA 5800,HTC HD2,SAMSUNG GALAXY Ace, Samsung GALAXY NOTE 2,

LG G2 μπράβο στην lg για το δώρο που μου έκανε...:D

Iphone 5c, Iphone 6,Iphone 7 plus,Xiaomi mi 8 lite,Xiaomi redmi note 9s

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει τρόπος να γυρίσω πισω στην προηγούμενη έκδοση?

Με την αναβάθμιση μου στην 2.3.3 έχω σοβαρό πρόβλημα με το wi-fi που είναι το πιο σημαντικό για μένα στο τηλεφωνο. Οταν πάω να ξαπλώσω στο κρεβάτι μου καιρό τώρα συνδέομαι με το router του σπιτιού μου και διαβάζω τις ειδήσεις. Είναι μια από τις απολάυσεις μου.

Απο τη μέρα της αναβάθμισης δεν μπορώ να συνδεθώ.

Δεν υπάρχει πρόβλημα με το router γιατί συνδέομαι καμπάνα με ένα Sony Ericsson w705 που εχω ως εφεδρικό.

Το ίδιο πρόβλημα εχω και με το router στη δουλειά μου. Δεν μπορώ πια να συνδεθώ.

Και στις δυο περιπτώσεις το ace βλεπει τα router αλλά το σημα που δίνει είναι πολυ χαμηλό.

 

Επίσης ένα δευτερεύον "παράπονο" απο την 2.3.3 ειναι τα απαράδεκτα εικονιδια της μπαρας (μπαταρία, σημα,ξυπηνητήρι κτλ) τα οποία ειναι χάλια. Μικροσκοπικά και θαμπα. Το δε της μπαταρίας ...

 

Να προσθέσω πως εχω την εντύπωση, αλλά δεν ειμαι σίγουρος, πως και στο θέμα της - ουτως η αλλως απαράδεκτης μπαταρίας - με την αναβάθμιση τα πράγματα χειροτέρεψαν. Εκει που ήθελα φόρτιση το βράδι τώρα θέλω το μεσημέρι!!! Λίγο να συνδεθώ, όταν το καταφέρω, στο ιντερνετ, λιγο ραδιοφωνο η μουσική και η μπαταρία ξεζουμιζεται.

 

υγ1. τώρα πειραματιζόμουν με το wi-fi στο σπίτι μου. Οταν κάθομαι δίπλα στο router οι μπαρες στο σημα είναι γεματες. Μόλις απομακρυνομαι 3-4 μέτρα στο ΙΔΙΟ δωμάτιο το σημα εξαφανιζεται!!! Χαλια.

υγ2. ηθικό δίδαγμα:οταν μια συσκευή λειτουργει μια χαρά ΔΕΝ υπάρχει λόγος να κάνεις αμέσως αναβάθμιση. τουλάχιστον μεχρι να τεσταριστεί με σιγουριά.

 

To Wi-Fi σε εμένα από όταν έγινα 2.3.3 δεν έχει κανένα πρόβλημα ενώ πριν είχε και αναγκαζόμουνα να κάνω restart.Τα εικονίδια είναι θέμα γούστου και σε εμένα τα καινούρια μου αρέσουν περισσότερο

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Ace (S5830)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...