Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία...κάνε δεξιά ή αριστερά πάνω στό spacebar για αλλαγή απ τη μία γλώσσα

στην άλλη.(έχει κ βελάκια)....

 

αυτό κάνω αλλά το βάζω greek και είναι πάλι αγγλικά.κουλό, κι όμως.

δεν άντεξα και φλάσαρα από κουζίνα την νέα ρομ , να ναι καλά ο doc.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγω χρησιμοποιω το Ndrive και ειμαι ευχαριστημενος.

Το προγραμμα το κατεβαζετε απο το μαρκετ δωρεαν και εχει και χαρτες τραϊαλ για μια εβδομαδα.για να αγορασετε τον κανονικο χαρτη,το κανετε μεσω του σαϊτ και κοστιζει 40€

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω τη βοήθειά σας.

 

Πέρασα την καινούρια js3 και έκανα επαναφορά όλων των εφαρμογών με Titanium μετά από hard reset. Εν συνεχεία μπήκα κανονικά στο market και έκανα ενημέρωση όλων των εφαρμογών που είχαν ένδειξη. Σήμερα ξαναμπήκα στο market και στη λίστα με τις εφαρμογές μου έχει μόνο τις δύο εφαρμογές που ενημερώθηκαν και όλες τις άλλες δεν τις βλέπει καθόλου. Μάλιστα, αν ψάξω τις εφαρμογές αυτές στο market με βάζει να τις κατεβάσω σαν να μην είναι εγκατεστημένες. Ξέρει κανείς πως το διορθώνω αυτό;

 

Τελικά το έλυσα. Προφανώς η έκδοση του Market που περιλαμβάνεται στην js3 δεν ήταν συμβατή με το Titanium 3.6.7. Κατέβασα το 3.6.7.1 και έκανα και διαγραφή cash από το market και τα ξαναβρήκα όλα

Ἢ λέγε τί σιγῆς κρεῖττον, ἢ σιγὴν ἔχε
Link to comment
Share on other sites

Τελικά το έλυσα. Προφανώς η έκδοση του Market που περιλαμβάνεται στην js3 δεν ήταν συμβατή με το Titanium 3.6.7. Κατέβασα το 3.6.7.1 και έκανα και διαγραφή cash από το market και τα ξαναβρήκα όλα

 

Δεν ξέρω πάντως εγώ χθες το βράδυ μια χαρά τα πέρασα με 3.6.7 και τα έβλεπα στο μαρκετ χθες το βράδυ σε official JS3 (όχι στο δικό μου κινητό!) ;) άρα κάτι άλλο είχε σκαλώσει μπορεί να ήθελε reinstall !

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά βλέπω πως συνέχεια αναφέρετε διάφορα προβλήματα σε σχέση με το λειτουργικό του κινητού, έπειτα από αναβαθμίσεις ή και εξ αρχής..Είμαι ένα βήμα πριν αγοράσω το κινητό, αλλά βλέποντας αυτά, που αναφέρετε, ανησυχώ μήπως και πάνε χαμένα τόσα λεφτά...Εσείς σήμερα αν σας έλεγαν να το πάρετε, θα το πέρνατε; ( Να πω επίσης πως δεν σκέφτομαι να πειραματιστώ με αναβαθμίσεις, πέραν των επισήμων, γιατί είμαι και λίγο άσχετος...)

Please βγάλτε από το δίλημμα... :)

Link to comment
Share on other sites

Παρτο και μολις το πιασεις στα χερια σου ολα θα τα δεις και μονος σου,μην παιρνεις τις μετρητοις οτι διαβαζεις εδω μεσα.Βγαλε συμπερασματα μονο σου,εγω εκανα την αλλαγη me odin (στην υπογραφη μου δες τι εχω firmware περασα) με βοηθεια φιλου απο εδω μεσα και το κινητο πεταει στην κυριολεξια!!!:cool:

 

Για να σε βγαλω απο το διλημμα....απο τοτε που το πηρα με την 2.1 καινουργιο εκανα με δυο απλες κινησεις Root kai Lagfix (διαβασε στους οδηγους και hacks n roots) το κινητο και μεταμορφωθηκε στην κυριολεξια!Και χωρις να εχω τρελες γνωσεις ετσι?Για αλλους μπορει ενα μικρο lag που εχει απο την μαμα του ο Γαλαξιας να ειναι καταστροφικο,εσυ μπορει να μην το παρατηρησεις καν και να σου φαινονται ολα τελεια!;)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

τι να πω βρε παιδια ελεος πραγματικα...τοσο καιρο περιμενα μια ευρωπαικη επισημη 2.2.1 και τωρα που βγηκε την αφαιρεσαν...η νορβηγικη που βγηκε δεν ειναι xw??

 

Εσυ γιατι σκας βρε, μια χαρα εισαι προλαβες την τουλιπα και εισα κυριος με την XW σου:)

 

ioanni to xo piasei sta xaria m k m arese para poli to kinito!!! apla den thelo katholou na to pirakso me root kai lagfix p anafereis...an to afiso opos to kane i mana t k mono me tis anavathmiseis meso kies, tha exo provlima les? den ine k toso vevea to thema tis taxititas p me apasxoli, oso to oti kapioi anaferoun provlimata me ksipnitiri, me ksafniki plagia provoli sto kinito, genika texnika provlimata p antimetopizoun...fovamai k ligo to service tis samsung ine i alithia, se periptosi p xo provlima...aa k kt akomi...esy sinantises provlima me to polisizitimeno gps tou kinitou???ine kt p thelo aparetitws logo tis doulias m... :worry:

 

Αν το αφησεις οπως ειναι καποια στιγμη αναποφευκτα θα σου αρχισει τα ψιλοκολληματα. Αυτο πρεπει να το περιμενεις απο πριν. Οσο για τα υπολοιπα που λες, αν εχεις παρατηρησει εδω ειναι απο τα πλεον πολυσυχναστα thread του forum και επειδη το κινητο εχει μεγαλη επιτυχια, μπαινει πολυς κοσμος, οποτε ειναι και λογικο να ακουγονται και περισοτερα προβληματα, αφου οι περισσοτεροι θα ρωτησουν κατι για το προβλημα τους. Αν εμφανιστηκε και ενα κινητο στα 1000 που ειχε προβλημα να γυρναει απο landscape σε portrait δεν σημαινει οτι εχουν ολα προβλημα. Οπως καθε συσκευη, εχει κι αυτο τα θεματακια του, τα οποια ομως διορθωνονται.

 

Παντως η γνωμη μου αν την θελεις, ειναι πως μιλαμε για ενα κινητο πληρως παραμετροποιησιμο, που μπορεις να του αλλαξεις τα φωτα και να το κανεις εντελως αλλη συσκευη απο αυτην που αγορασες, με οτι ομως αυτο προυποθετει δηλαδη παρα πολυ διαβασμα, προσοχη και επιμελημενο πειραγμα. Αν εισαι διατεθειμενος καλως ορισες στο κλαμπ. Αν οχι και θελεις ενα κινητο να σου κανει τις απλες δουλειες που κανει καθε κινητο, γιατι να δωσεις τοσα λεφτα. Ασε που σε λιγοτερο απο ενα μηνα ανακοινωνεται ο διαδοχος του, οποτε ισως να θελεις να κοιταξεις και προς τα εκει και να κανεις υπομονη ως το καλοκαιρακι. Μεχρι τοτε τσιμπας ενα μεταχειρισμενο η καθεσαι με αυτο που εισαι.

 

p.s. Α και τα greeklish απαγορευονται, αλλαξε το μην παει απατο το μηνυμα σου;)

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εσυ γιατι σκας βρε, μια χαρα εισαι προλαβες την τουλιπα και εισα κυριος με την XW σου:)

 

 

 

Αν το αφησεις οπως ειναι καποια στιγμη αναποφευκτα θα σου αρχισει τα ψιλοκολληματα. Αυτο πρεπει να το περιμενεις απο πριν. Οσο για τα υπολοιπα που λες, αν εχεις παρατηρησει εδω ειναι απο τα πλεον πολυσυχναστα thread του forum και επειδη το κινητο εχει μεγαλη επιτυχια, μπαινει πολυς κοσμος, οποτε ειναι και λογικο να ακουγονται και περισοτερα προβληματα, αφου οι περισσοτεροι θα ρωτησουν κατι για το προβλημα τους. Αν εμφανιστηκε και ενα κινητο στα 1000 που ειχε προβλημα να γυρναει απο landscape σε portrait δεν σημαινει οτι εχουν ολα προβλημα. Οπως καθε συσκευη, εχει κι αυτο τα θεματακια του, τα οποια ομως διορθωνονται.

 

Παντως η γνωμη μου αν την θελεις, ειναι πως μιλαμε για ενα κινητο πληρως παραμετροποιησιμο, που μπορεις να του αλλαξεις τα φωτα και να το κανεις εντελως αλλη συσκευη απο αυτην που αγορασες, με οτι ο,μως αυτο προυποθετει δηλαδη παρα πολυ διαβασμα, προσοχη και επιμελημενο πειραγμα. αν εισαι διατεθειμενος καλως ορισες στο κλαμπ. Αν οχι και θελεις ενα κινητο να σου κανει τις απλες δουλειες που κανει καθε κινητο, γιατι να δωσεις τοσα λεφτα. Ασε που σε λιγοτερο απο ενα μηνα ανακοινωνεται ο διαδοχος του, οποτε ισως να θελεις να κοιταξεις και προς τα εκει και να κανεις υπομονη ως το καλοκαιρακι. Μεχρι τοτε τσιμπας ενα μεταχειρισμενος η καθεσαι με αυτο που εισαι.

 

p.s. Α και τα greeklish απαγορευονται, αλλαξε το μην παει απατο το μηνυμα σου;)

 

Σε ευχαριστώ πολύ! Συγγνώμη για τα greeklish...από συνήθεια...

Link to comment
Share on other sites

Εσυ γιατι σκας βρε, μια χαρα εισαι προλαβες την τουλιπα και εισα κυριος με την XW σου:)

 

οσο να ναι σκαω και εγω γιατι δεν ειμαι επισημος(ειμαι ατυχος) :p παντως εφοσον το αρχειο pda(xwjs3) και phone(modem δηλαδη) ειναι τα ιδια και αλλαζει μονο το csc δεν βρισκω λογο γιατι το αλλαξαν(γιατι και bug να ειχε που δεν το νομιζω)και παλι bug θα εχει και τωρα...για αυτο περιμενω να τα κοιταξει τα αρχεια ο Αλεξ και να μας πει το βραδυ :p

Link to comment
Share on other sites

ioanni to xo piasei sta xaria m k m arese para poli to kinito!!! apla den thelo katholou na to pirakso me root kai lagfix p anafereis...an to afiso opos to kane i mana t k mono me tis anavathmiseis meso kies, tha exo provlima les? den ine k toso vevea to thema tis taxititas p me apasxoli, oso to oti kapioi anaferoun provlimata me ksipnitiri, me ksafniki plagia provoli sto kinito, genika texnika provlimata p antimetopizoun...fovamai k ligo to service tis samsung ine i alithia, se periptosi p xo provlima...aa k kt akomi...esy sinantises provlima me to polisizitimeno gps tou kinitou???ine kt p thelo aparetitws logo tis doulias m... :worry:

 

Λοιπον για το ξυπνητηρι θα σου πω οτι λεω και σε αλλους που ρωτανε...απλα παρε ενα SE των 20-30 ευρω και εισαι κυριος με 5 ξυπνητηρια και εισαι σιγουρος οτι θα σηκωθεις!:lol::lol:

Ο Γαλαξιας ειναι ενα smartphone σαν να λεμε ενα μικρο netbook.Οταν τον εχεις ανοικτο σου δειχνει οτι ειδοποιηση θελεις,αν τον εχεις κλειστο ειναι σαν να περιμενεις να σε ειδοποιησει για ενα ραντεβου ενας κλειστος υπολογιστης.Καταλαβες τωρα?;)

(εγω τον βαζω σε flght mode και ειμαι μια χαρα.)

 

Αν το πας ετσι μην παιρνεις τιποτα γιατι αν ειναι να σκεφτεσαι αν μου βγαλει προβλημα εκεινο η το αλλο η οτι αλλο δεν ξερω να μην περνουμε ουτε μηχανακια,ουτε αμαξια ουτε τιποτα γιατι μπορει να μας βγαλουν κατι και να χρειαστουμε εγγυηση να τα φτιαξουμε.Ξανακαταλαβες το σκεπτικο?;)

 

Για το Gps που λες δεν εχω συναντησει προβλημα με το trial 10days NDRIVE που κατεβασα απο το market πριν κανενα μηνα οταν το χρειαστηκα.Κλειδωνε αμεσως και ολα καλα!Καποιοι που λενε οτι εχουν προβλημα με το Gps απλα προσπαθουν να μπουν μεσω των Google maps κατι το οποιο ειναι ακυρο μιας και δεν υποστηριζεται στην Ελλαδιτσα μας τετοια χρηση.Οτι αλλο θες ρωτας και αν ξερουμε σου απανταμε.:)

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

οσο να ναι σκαω και εγω γιατι δεν ειμαι επισημος(ειμαι ατυχος) :p παντως εφοσον το αρχειο pda(xwjs3) και phone(modem δηλαδη) ειναι τα ιδια και αλλαζει μονο το csc δεν βρισκω λογο γιατι το αλλαξαν(γιατι και bug να ειχε που δεν το νομιζω)και παλι bug θα εχει και τωρα...για αυτο περιμενω να τα κοιταξει τα αρχεια ο Αλεξ και να μας πει το βραδυ :p

 

Καταρχας χωρις JPH ουτως η αλλως επισημος δεν εισαι. Μπορει να ειναι καποιο bug που να μην το ψυλλιαστηκες ακομα πχ το λογισμικο να εχει τρυπες που να σου κλεβουν τους κωδικους σου απο τις πιστωτικες καρτες:ninja::lol:

 

Περα απο την πλακα, ισως να ειναι και θεμα του kies patcher και να εχει καποιο θεματακι που να μην μας την δινει. Μπορει να επεσε ο ολλανδικος server με ολους που ορμησαν να την τσιμπησουν τι να πω. Παντως το πιο πιθανο εινα να την αφαιρεσαν για αγνωστους λογους.

Edited by red_herring

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Εσυ γιατι σκας βρε, μια χαρα εισαι προλαβες την τουλιπα και εισα κυριος με την XW σου:)

 

 

 

Αν το αφησεις οπως ειναι καποια στιγμη αναποφευκτα θα σου αρχισει τα ψιλοκολληματα. Αυτο πρεπει να το περιμενεις απο πριν. Οσο για τα υπολοιπα που λες, αν εχεις παρατηρησει εδω ειναι απο τα πλεον πολυσυχναστα thread του forum και επειδη το κινητο εχει μεγαλη επιτυχια, μπαινει πολυς κοσμος, οποτε ειναι και λογικο να ακουγονται και περισοτερα προβληματα, αφου οι περισσοτεροι θα ρωτησουν κατι για το προβλημα τους. Αν εμφανιστηκε και ενα κινητο στα 1000 που ειχε προβλημα να γυρναει απο landscape σε portrait δεν σημαινει οτι εχουν ολα προβλημα. Οπως καθε συσκευη, εχει κι αυτο τα θεματακια του, τα οποια ομως διορθωνονται.

 

Παντως η γνωμη μου αν την θελεις, ειναι πως μιλαμε για ενα κινητο πληρως παραμετροποιησιμο, που μπορεις να του αλλαξεις τα φωτα και να το κανεις εντελως αλλη συσκευη απο αυτην που αγορασες, με οτι ομως αυτο προυποθετει δηλαδη παρα πολυ διαβασμα, προσοχη και επιμελημενο πειραγμα. Αν εισαι διατεθειμενος καλως ορισες στο κλαμπ. Αν οχι και θελεις ενα κινητο να σου κανει τις απλες δουλειες που κανει καθε κινητο, γιατι να δωσεις τοσα λεφτα. Ασε που σε λιγοτερο απο ενα μηνα ανακοινωνεται ο διαδοχος του, οποτε ισως να θελεις να κοιταξεις και προς τα εκει και να κανεις υπομονη ως το καλοκαιρακι. Μεχρι τοτε τσιμπας ενα μεταχειρισμενο η καθεσαι με αυτο που εισαι.

 

p.s. Α και τα greeklish απαγορευονται, αλλαξε το μην παει απατο το μηνυμα σου;)

 

Δε νομίζω πάντως σε περίπτωση που κάνω επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων, να μην σταματήσει να κολλάει ε??? Όσο για το gps που σου ανέφερα, το χει ενας γνωστός μου, χωρίς να έχει αναβαθμίσει την 2.1 και το κινητό δεν κλειδώνει με τίποτα, ούτε στην πλοήγηση, ούτε στο ndrive. Ίσως φταίει το ότι δεν το αναβάθμισε...Άκουσα πως στο 2.2 το πρόβλημα λύθηκε...Ισχύει?

Link to comment
Share on other sites

Καταρχας χωρις JPH ουτως η αλλως επισημος δεν εισαι. Μπορει να ειναι καποιο bug που να μην το ψυλλιαστηκες ακομα πχ το λογισμικο να εχει τρυπες που να σου κλεβουν τους κωδικους σου απο τις πιστωτικες καρτες:ninja::lol:

 

Περα απο την πλακα, ισως να ειναι και θεμα του kies patcher και να εχει καποιο θεματακι που να μην μας την δινει. Μπορει να επεσε ο ολλανδικος server με ολους που ορμησαν να την τσιμπησουν τι να πω. Παντως το πιο πιθανο εινα να την αφαιρεσαν για αγνωστους λογους.

 

επισημος απο την αποψη οτι η ρομ που εχω δινεται απο το kies ελα λες και δεν ξερεις τι εννοω :p καλα το χεσαμε σιγα μην εχει τετοιο bug :p παντως για να δινεται ακριβως το ιδιο firmware με ιδιο modem και απλως αλλο csc κατι αλλο παιζεται :p

Link to comment
Share on other sites

επισημος απο την αποψη οτι η ρομ που εχω δινεται απο το kies ελα λες και δεν ξερεις τι εννοω :p καλα το χεσαμε σιγα μην εχει τετοιο bug :p παντως για να δινεται ακριβως το ιδιο firmware με ιδιο modem και απλως αλλο csc κατι αλλο παιζεται :p

 

Καλα καλα θα το καταλαβεις μολις δεις λογαριασμο απο καμια lamborghini στο ονομα κ. Λεωνιδας Dοmigr :lol:

 

Τι να πω μπορει να παραπονεθηκε κοσμος για προβληματα στα apn η κατι τετοιο και να το απεσυραν γιατι δεν επηρρεαζει κατι αλλο το csc. Θα μας πει ο Αλεξ και θα δοκιμασουμε ξανα κιολας, που ξερεις μπορει αυριο μεθαυριο να την ξαναδωσουν.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τα προβλήματα του gps λύνονται με την επίσημη αναβάθμιση 2.2 μέσω kies ?

 

Σου απαντησε και ο ioannis_m πιο πριν. Στην επισημη 2.2 δεν ξερω τι γινεται γιατι δεν την κρατησα πολυ, αλλα στην 2.2.1 JPY που εχω τωρα ειναι μια χαρα. Το αναφερουν και αλλα παιδια. Φυσικα αν θελεις gps για επαγγελματικη χρηση δεν ξερω αν μπορεις να βασιστεις σε αυτο.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σκοτώνεστε και δεν κάνετε update μέ odin; εγώ από JPY πήγα σε JS3 σε ένα βράδυ (είχα κάνει backup με το titanium) και έβαλα όσες εφαρμογές ήθελα γιατί είχα και σκουπίδια.

 

Γιώργος

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Σου απαντησε και ο ioannis_m πιο πριν. Στην επισημη 2.2 δεν ξερω τι γινεται γιατι δεν την κρατησα πολυ, αλλα στην 2.2.1 JPY που εχω τωρα ειναι μια χαρα. Το αναφερουν και αλλα παιδια. Φυσικα αν θελεις gps για επαγγελματικη χρηση δεν ξερω αν μπορεις να βασιστεις σε αυτο.

 

Λογικά ο ιωαννης θα έχει την 2.2.1, η οποία νομίζω δεν είναι επίσημη μέσω kies, εκτός και αν κάνω λάθος... Εγώ δεν θέλω να βάλω κτ μη επίσημο, γιατί δεν έχωκ τρελές γνώσεις, γι αυτό κ ρωτώ αν λειτουργεί κανονικά στη 2.2... Αν ξέρεις κανέναν που να την έχει ακόμη, θα βοηθούσες πολύ!!! Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Λογικά ο ιωαννης θα έχει την 2.2.1, η οποία νομίζω δεν είναι επίσημη μέσω kies, εκτός και αν κάνω λάθος... Εγώ δεν θέλω να βάλω κτ μη επίσημο, γιατί δεν έχωκ τρελές γνώσεις, γι αυτό κ ρωτώ αν λειτουργεί κανονικά στη 2.2... Αν ξέρεις κανέναν που να την έχει ακόμη, θα βοηθούσες πολύ!!! Ευχαριστώ!

 

Παντως αν το αγορασεις κατα πασα πιθανοτητα σε κατι μη επισημο θα καταληξεις, αν θελεις να λειτουργει η συσκευη οπως θα επρεπε να λειτουργει. Σου το λεω για να ξερεις τι θα αντιμετωπισεις. Για το gps το εχουν πολλα παιδια με την ελληνικη, καποιος θα βρεθει να σε διαφωτισει.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Γιατί σκοτώνεστε και δεν κάνετε update μέ odin; εγώ από JPY πήγα σε JS3 σε ένα βράδυ (είχα κάνει backup με το titanium) και έβαλα όσες εφαρμογές ήθελα γιατί είχα και σκουπίδια.

 

Γιώργος

 

παιδια που βρισκω την JS3 μεσω odin?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια που βρισκω την JS3 μεσω odin?

http://samfirmware.com/

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

παιδια που βρισκω την JS3 μεσω odin?

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=917256

 

Ο Αλεξ θα φτιαξει τον οδηγο για φλασαρισμα και μεσω odin απο οτι ειπε αφου μεσω kies patcher προς το παρον δεν μπορουμε.

 

Παιδια οταν κατι δεν υπαρχει εδω, ριχτε και μια ματια στο xda. Εκει δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρειτε κατι και εχει και πολυ καλο search engine. Τελος το λινκ αυτο GIANNAKIS75 το εχω δωσει τουλαχιστον αλλες 5 φορες.:)

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=917256

 

Ο Αλεξ θα φτιαξει τον οδηγο για φλασαρισμα και μεσω odin απο οτι ειπε αφου μεσω kies patcher προς το παρον δεν μπορουμε.

 

Παιδια οταν κατι δεν υπαρχει εδω, ριχτε και μια ματια στο xda. Εκει δεν υπαρχει περιπτωση να μην βρειτε κατι και εχει και πολυ καλο search engine. Τελος το λινκ αυτο GIANNAKIS75 το εχω δωσει τουλαχιστον αλλες 5 φορες.:)

 

ok ευχαριστω πολυ αυτη εχει και το ελληνικο swype και το πληκτρολογιο της samsung????

Edited by GIANNAKIS75
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω πολυ αυτη εχει και το ελληνικο swype και το πληκτρολογιο της samsung????

 

Ναι και στα 2

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...