Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στο παρόν θέμα θα συζητάμε για το software και το hardware του Galaxy S της Samsung. Μηνύματα που αφορούν εφαρμογές από το market, παιχνίδια, προγράμματα πλοήγησης, θέματα και widgets, θα απομακρύνονται χωρίς προειδοποίηση. Για τον σκοπό αυτό, υπάρχει η θεματική ενότητα Android όπου περιέχονται κατηγοριοποιημένες όλες οι πληροφορίες που αφορούν το λειτουργικό σύστημα Android. Ευρετήριο των συγκεκριμένων θεμάτων, θα βρείτε στην ανακοίνωση ΚΑΝΟΝΕΣ ΧΡΗΣΗΣ ΤΗΣ ΕΝΟΤΗΤΑΣ ANDROID OS ΚΑΙ ΕΥΡΕΤΗΡΙΟ ΘΕΜΑΤΩΝ.

Το παρόν θέμα αποτελεί συνέχεια του Samsung Galaxy S Μέρος ΙΙ

 

__________________________________________________________

 

http://www.samsung.com/gr/consumer/flagship/GT-I9000/Galaxy-S_I9000_SubTypePage_KVA_phase2.0.jpg

 

Το νέο Samsung Galaxy S (I9000) με μοναδική οθόνη αφής 4.0" Super AMOLED και λειτουργικο σύστημα Android 2.2 ήρθε για να αλλάξει όλα όσα ξέρατε μέχρι τώρα για τα smartphones. Σχεδιασμένο για όσους δε συμβιβάζονται αλλά αναζητούν τον καλύτερο συνδυασμό τεχνολογίας, εμφάνισης και καινοτομίας, το νέο μοντέλο της κορεατικής εταιρείας διαθέτει πραγματικά απίστευτες δυνατότητες και πρόκειται να αποτελέσει τη ναυαρχίδα της Samsung στην κατηγορία των high-end smartphones.

Eντυπωσιακό μενού, αμέτρητες εφαρμογές, εσωτερική μνήμη 8GB, κάμερα 5 Mpixels και ταχύτατος επεξεργαστής 1 GHz. Όλα τα παραπάνω είναι λίγα μόνο από τα χαρακτηριστικά που θα βρείτε σε ένα κομψό σώμα με κορυφαία ποιότητα κατασκευής και πάχος μόλις 9,9 χιλιοστά.

 

Κάντε τη ζωή σας πιο εύκολη με το Galaxy S της Samsung.

 

Φωτεινό, γρήγορο και με εκπληκτικές δυνατότητες σύνδεσης

Η οθόνη Super AMOLED 4.0" σας χαρίζει μια μοναδική εμπειρία θέασης. Με 80% λιγότερη αντανάκλαση, απολαμβάνετε εικόνα με απόλυτη ευκρίνεια και καθαρότητα ακόμα και σε συνθήκες έντονου φωτισμού. Και με επεξεργαστή 1GHz, εσωτερική μνήμη 8GB και ασύρματη τεχνολογία Wi-Fi και Bluetooth 3.0, έχετε την ταχύτητα, τον χώρο και τις δυνατότητες σύνδεσης που χρειάζεστε.

 

Ένας ολόκληρος κόσμος περιεχομένων

Ανακαλύψτε ένα νέο κόσμο πολυμέσων, όπως δεν τον είχατε φανταστεί. Διαβάστε e-books, "κατεβάστε" παιχνίδια και εφαρμογές από το Android Market και απολαύστε την κορυφαία ποιότητα εικόνας. Γράψτε βίντεο σε High Definition χρησιμοποιώντας την κάμερα 5 Mpixels και προβάλετε το κατευθείαν στην τηλεόρασή σας, χρησιμοποιώντας το τηλέφωνο ως τηλεχειριστήριο!

 

Έξυπνες λειτουργίες δρόμου

Με το λογισμικό Layar Browser της Tele Atlas, η εικόνα του πραγματικού κόσμου στην οθόνη του Galaxy S εμπλουτίζεται με πληροφορίες σε πραγματικό χρόνο! Χάρη στην Tele Atlas, μπορείτε να δείτε περισσότερα σημεία ενδιαφέροντος από όπου κι αν βρίσκεστε, όπως ποιο τρένο βρίσκεται στο σταθμό ή τις κριτικές πελατών για το καφέ στη γωνία. Απλά στρέψτε την κάμερα του κινητού σας προς μία κατεύθυνση και θα δείτε όλα όσα χρειάζεστε!

 

Η κοινωνική σας ζωή σε ένα σημείο

Η υπηρεσία ενσωματωμένων επαφών του Galaxy S συγκεντρώνει όλες τις επαφές από τα email και τις ιστοσελίδες κοινωνικής δικτύωσης σε έναν τηλεφωνικό κατάλογο. Έτσι μπορείτε να ελέγχετε τα νέα των φίλων σας ή τις φωτογραφίες που έχουν ανεβάσει κατευθείαν από τις επαφές σας. Και χάρη στο φάκελο εισερχομένων της λειτουργίας Social Hub, μπορείτε να διαχειρίζεστε εύκολα όλα τα εισερχόμενα και απεσταλμένα μηνύματά σας.

 

Απίστευτα γρήγορη πληκτρολόγηση με τη λειτουργία Swype

Με το Swype, πληκτρολογείτε μέχρι και 40 λέξεις το λεπτό. Αντί να ακουμπάτε κάθε γράμμα με ακρίβεια, το Swype διαθέτει ενσωματωμένο σύστημα τεχνητής νοημοσύνης το οποίο ακολουθεί τη διαδρομή του δακτύλου σας στο πληκτρολόγιο. Απλά κινήστε το δάχτυλό σας και το Swype θα κάνει όλα τα υπόλοιπα.

 

Εύκολη επεξεργασία εγγράφων

Tώρα έχετε τη δυνατότητα να δείτε και να επεξεργαστείτε τα έγγραφά σας όπου κι αν βρίσκεστε. Χάρη στο πρόγραμμα ThinkFree Office Mobile, μπορείτε να προσθέσετε εικόνες ή να αλλάξετε το κείμενο στα αρχεία Word, Excel και Powerpoint.

 

Σύνδεση AllShare για απόλυτη ευελιξία

Αλλάξτε τον τρόπο που χρησιμοποιείτε την ψηφιακή σας βιβλιοθήκη. Όποτε είστε στο σπίτι, με τη λειτουργία AllShare και τη σύνδεση DLNA, μπορείτε να απολαύσετε και να μεταφέρετε τα ψηφιακά περιεχόμενά σας από κάθε συμβατή συσκευή.

 

Δείκτης SAR:

0.268 W/kg

 

Τεχνικά Χαρακτηριστικά

Edited by gianpithio
Update
- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

--- ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ---

 

Πριν κάθε μήνυμα ερώτησης είναι απαραίτητο να έχετε διαβάσει τα πρώτα μηνύματα στις ενότητες Οδηγοί για νέους χρήστες και Hacks/Root/Βελτιώσεις, τα οποία ενημερώνονται διαρκώς και περιέχουν τις περισσότερες απαντήσεις σε συχνές ερωτήσεις.

 

Αν δε βρείτε απάντηση εκεί, τότε γράφετε το μήνυμά μας, πάντα εντός θέματος και πάντα σύμφωνα με τους όρους πρόσβασης και χρήσης του forum. Λόγω της μεγάλης κίνησης στo θέμα του Galaxy S, ανούσια μηνύματα και εκτός θέματος θα διαγράφονται χωρίς προειδοποίηση.

 

Ευχαριστούμε, και καλή συνέχεια! :)

 

- Η Ομάδα Διαχείρισης της ενότητας Samsung -

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ερωτηση.ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να μπορω να στειλω 160χαρακτηρες μυνημα με τη μαμα εφαρμογη;δοκιμασε κανεις απ οσους εχουν jpy;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,ερωτηση.ποσες πιθανοτητες υπαρχουν να μπορω να στειλω 160χαρακτηρες μυνημα με τη μαμα εφαρμογη;δοκιμασε κανεις απ οσους εχουν jpy;

 

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

Ναι, και δε γίνεται. Εξάλλου η JPY δεν έχει Ελληνικά, είμαι σίγουρος ότι ούτε καν το κοίταξαν αυτό το θέμα. Ας ελπίσουμε σε μια μελλοντική έκδοση με Ελληνικά που θα το υποστηρίζει, μέχρι τότε Handcent sms, όπως ξέρουμε.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ναι, και δε γίνεται. Εξάλλου η JPY δεν έχει Ελληνικά, είμαι σίγουρος ότι ούτε καν το κοίταξαν αυτό το θέμα. Ας ελπίσουμε σε μια μελλοντική έκδοση με Ελληνικά που θα το υποστηρίζει, μέχρι τότε Handcent sms, όπως ξέρουμε.

Tο οποιο ειναι και απειρως καλυτερο και παραμετροποιησιμο σε σχεση με την stock εφαρμογη. Επρεπε να το προσθεσω :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα...εχετε θεμα με την μαμα εφαρμογη στα μηνυματα??εγω παντως στελνω κανονικα 160 χαρακτηρες και με ελληνικα και με greeklish...εχω την jph...
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβα...εχετε θεμα με την μαμα εφαρμογη στα μηνυματα??εγω παντως στελνω κανονικα 160 χαρακτηρες και με ελληνικα και με greeklish...εχω την jph...

 

Eπειδη εχεις JPH. Στην JPY που δεν ειναι ελληνικη δεν γινεται.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έψαχνα τρόπο να κάνω ομαδοποίηση των επαφών μου αλλά το Kies (1.5.3.103_102) δεν είχε τέτοιο πεδίο. Ούτε ο συγχρονισμός με το MSOutlook στο οποίο είχα ομαδοποιημένες επαφές κρατούσε την ομάδα.

Ψάχνοντας στο internet δεν βρήκα κάποια καλή λύση κι έτσι ξεκίνησα σιγά-σιγά από το τηλέφωνο να ομαδοποιώ τις επαφές.

 

Πριν περάσω την 2.2 έκανα backup των επαφών μου από το kies και τις επανέφερα (αφού διαγράφηκαν όλες με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων) μετά την αναβάθμιση χωρίς να έχω περάσει ακόμα ομάδα σε όλες.

 

Κανένα πρόβλημα εκεί αλλά προς έκπληξή μου εμφανίστηκε πεδίο Ομαδοποίησης με τις ομάδες που είχα φτιάξει στο τηλέφωνο και τώρα μπορώ να κάνω κανονικά ομαδοποίηση μέσω του kies.

 

Αναφέρω απλά το γεγονός μήπως κατά τύχη βοηθήσει κάποιον που το ψάχνει.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

Έψαχνα τρόπο να κάνω ομαδοποίηση των επαφών μου αλλά το Kies (1.5.3.103_102) δεν είχε τέτοιο πεδίο. Ούτε ο συγχρονισμός με το MSOutlook στο οποίο είχα ομαδοποιημένες επαφές κρατούσε την ομάδα.

Ψάχνοντας στο internet δεν βρήκα κάποια καλή λύση κι έτσι ξεκίνησα σιγά-σιγά από το τηλέφωνο να ομαδοποιώ τις επαφές.

 

Πριν περάσω την 2.2 έκανα backup των επαφών μου από το kies και τις επανέφερα (αφού διαγράφηκαν όλες με την επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων) μετά την αναβάθμιση χωρίς να έχω περάσει ακόμα ομάδα σε όλες.

 

Κανένα πρόβλημα εκεί αλλά προς έκπληξή μου εμφανίστηκε πεδίο Ομαδοποίησης με τις ομάδες που είχα φτιάξει στο τηλέφωνο και τώρα μπορώ να κάνω κανονικά ομαδοποίηση μέσω του kies.

 

Αναφέρω απλά το γεγονός μήπως κατά τύχη βοηθήσει κάποιον που το ψάχνει.

 

Επίσης γίνεται και μέσω google. Μπορείς να κάνεις όλες τις επαφές σου google και από εκεί να φτιάξεις τις ομάδες σου. (Reccomended). Προσωπικά πιστεύω δεν νοείται google phone χωρίς google επαφές.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω JPH αλλά δεν στέλνω με 160..!τι κάνω για να στείλω με 160?sorry αν έχει απαντηθεί απλά δεν το έχω δει κάπου..!Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ έχω JPH αλλά δεν στέλνω με 160..!τι κάνω για να στείλω με 160?sorry αν έχει απαντηθεί απλά δεν το έχω δει κάπου..!Ευχαριστώ!

 

Ποια JPH εχεις αυτη που βγηκε τωρα τελευταια?

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ξαφνικα οταν μπενω στο μαρκετ και κατεβαζω καποια εφαρμογη την κατεβαζει κ οταν ειναι να την κανει install εμφανιζει Λυπουμαστεη εφαρμογη Market com.android.vending τερματιοστικη απροσδοκητα Δοκιμαστε Ξανα. το βγαζει συνεχεια... δοκιμασα να κανω clear cache του μαρκετ απο sgs tools αλλα τιποτα.
Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που αναβαθμίστηκε η συσκευή σε Froyo.JPH μου κάνει το εξής μόλις μπουτάρει και φτάνει στην οθόνη πριν την εισαγωγή του πιν: μία δόνηση μετά δύο συνεχόμενες δονήσεις και τελικά μου βγάζει την οθόνη για την εισαγωγή του πιν, δεν εμφανίζει κανένα άλλο πρόβλημα και ανοίγει κανονικά. (αναβάθμιση με το ΚΙΕΣ απο JM5). Παρακαλώ καμιά βοήθεια;
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανείς τον εντοπισμό κινητού; Ξέρει αν υποστηρίζεται για Ελλάδα;
Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ ενδιαφέρον post που αν είναι αλήθεια ίσως εξηγεί γιατί αργεί το update στα Galaxy σε μερικές μόνο εταιρίες ή χώρες είναι αυτό εδώ...Ακούγεται λογικό με δεδομένου το ότι η VodaFone ήταν η πρώτη που έδωσε update και στην Ελλάδα.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=913045

Link to comment
Share on other sites

Αγάρασα σήμερα το galaxy s.Το κινητό είναι πολύ ωραίο όλα good αλλά έχω ενα πρόβλημα.Απο μόνο του το κινητό ώρες ώρες αυξάνει την φωτεινότητα.Από την διαχείρηση που έχει στην επιφάνεια την κατεβάζω αλλά μπορεί ανά πάσα στιγμή να την ξανανεβάσει από μόνο του.Στις ρυθμίσεις έχω απενεργοποιημένη την αυτόματη ρυθμιση φωτεινότητας...

 

Επίσης προσπάθησα να μπω στην σελίδα του ΤΕΙ μου και να κατεβάσω ένα pdf αρχείο και ένα doc αλλά δεν μ άφηνε... Υπάρχει τρόπος να κατεβάζεις τέτοια αρχεία στο κινητό σου απ ευθείας ή πρέπει να τα περνάω απο το pc?

 

Τι updates θα μου χρειαστούν?Πως θα έχω την τέλεια κατανάλωση μπαταρίας?Δεν σκοπέυω να βάλω κάποια custom rom η κάτι παρόμοιο...γενικά θα ήθελα κάποιον να μου δώσει μερικές συμβουλές γιατί τα post στο official θέμα του κνητού ειναι άπειρα και χάθηκα..thx :)

Link to comment
Share on other sites

Αγάρασα σήμερα το galaxy s.Το κινητό είναι πολύ ωραίο όλα good αλλά έχω ενα πρόβλημα.Απο μόνο του το κινητό ώρες ώρες αυξάνει την φωτεινότητα.Από την διαχείρηση που έχει στην επιφάνεια την κατεβάζω αλλά μπορεί ανά πάσα στιγμή να την ξανανεβάσει από μόνο του.Στις ρυθμίσεις έχω απενεργοποιημένη την αυτόματη ρυθμιση φωτεινότητας...

 

Επίσης προσπάθησα να μπω στην σελίδα του ΤΕΙ μου και να κατεβάσω ένα pdf αρχείο και ένα doc αλλά δεν μ άφηνε... Υπάρχει τρόπος να κατεβάζεις τέτοια αρχεία στο κινητό σου απ ευθείας ή πρέπει να τα περνάω απο το pc?

 

Τι updates θα μου χρειαστούν?Πως θα έχω την τέλεια κατανάλωση μπαταρίας?Δεν σκοπέυω να βάλω κάποια custom rom η κάτι παρόμοιο...γενικά θα ήθελα κάποιον να μου δώσει μερικές συμβουλές γιατί τα post στο official θέμα του κνητού ειναι άπειρα και χάθηκα..thx :)

 

Διαβασε την πρωτη σελιδα στους οδηγους για νεους χρηστες και την πρωτη σελιδα στο hacks/root/βελτιωσεις. Θα ανοιξουν τα ματια σου. Η καλυτερη κινηση που μπορει να κανει καποιος καινουργιος, μακαρι να υπηρχαν αυτες οι σελιδες οταν ειχα παρει κι εγω το τηλεφωνο.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα κάτι για το θέμα της φωτεινότητας...μήπως είναι προβληματικό το τηλέφωνο?κανείς άλλος δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Δεν βρήκα κάτι για το θέμα της φωτεινότητας...μήπως είναι προβληματικό το τηλέφωνο?κανείς άλλος δεν έχει τέτοιο πρόβλημα.

 

Ποια έκδοση έχεις; Γράψε *#1234# εκεί που παίρνεις τηλέφωνο

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια απορία. Επειδή μου αρέσει να βγάζω φωτογραφίες με geolocation, γενικά φροντίζω να έχουν όλες οι φωτογραφίες μου πληροφορίες θέσης. Όσο τραβάω φωτογραφίες είναι όλα καλά, στην έκθεση αναγράφεται κανονικά η τοποθεσία, παρουσίαση του σημείου στο χάρτη κλπ. Περνώντας τισ φωτογραφίες στο PC επίσης μπορώ να δω στις ιδιότητες των ερχείων τα γεωγραφικά στοιχεία όπως το γ. μήκος και πλάτος. Το πρόβλημα εμφανίζεται όταν σβήνω τις εικόνες απο το κινητό και τις ξαναπερνάω από το PC (με απλό drag & drop). Τότε στο κινητό δεν γράφει πλέον το πλάτος και το μήκος, και ως θέση αναφέρει Tshopo CD (στο google είδα ότι βρίσκεται κάπου στην αφρική xD). Αν τώρα τα ίδια αυτά αρχεία τα τραβήξω πάλι στο PC βλέπω πάλι κανονικά τα στοιχεία του GPS! Wtf?! Το έχει παρατηρήσει κανείς από εσάς; Είναι αρκετά εκνευριστικό.
Link to comment
Share on other sites

Ποια έκδοση έχεις; Γράψε *#1234# εκεί που παίρνεις τηλέφωνο

Λέει απόρυψη...δεν έχω κάνει root το τηλέφωνο.Είναι εργοστασιακό με την έκδοση 2.1 update 1

Link to comment
Share on other sites

Αγάρασα σήμερα το galaxy s.Το κινητό είναι πολύ ωραίο όλα good αλλά έχω ενα πρόβλημα.Απο μόνο του το κινητό ώρες ώρες αυξάνει την φωτεινότητα.Από την διαχείρηση που έχει στην επιφάνεια την κατεβάζω αλλά μπορεί ανά πάσα στιγμή να την ξανανεβάσει από μόνο του.Στις ρυθμίσεις έχω απενεργοποιημένη την αυτόματη ρυθμιση φωτεινότητας...

 

Επίσης προσπάθησα να μπω στην σελίδα του ΤΕΙ μου και να κατεβάσω ένα pdf αρχείο και ένα doc αλλά δεν μ άφηνε... Υπάρχει τρόπος να κατεβάζεις τέτοια αρχεία στο κινητό σου απ ευθείας ή πρέπει να τα περνάω απο το pc?

 

Τι updates θα μου χρειαστούν?Πως θα έχω την τέλεια κατανάλωση μπαταρίας?Δεν σκοπέυω να βάλω κάποια custom rom η κάτι παρόμοιο...γενικά θα ήθελα κάποιον να μου δώσει μερικές συμβουλές γιατί τα post στο official θέμα του κνητού ειναι άπειρα και χάθηκα..thx :)

 

την τελεια μπαταρια δεν προκειται να την αποκτησεις ποτε:lol::lol:

κατεβαζει κανονικα αρχεια pdf και τα διαβαζει και εκεινη τη στιγμη

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Αγάρασα σήμερα το galaxy s.Το κινητό είναι πολύ ωραίο όλα good αλλά έχω ενα πρόβλημα.Απο μόνο του το κινητό ώρες ώρες αυξάνει την φωτεινότητα.Από την διαχείρηση που έχει στην επιφάνεια την κατεβάζω αλλά μπορεί ανά πάσα στιγμή να την ξανανεβάσει από μόνο του.Στις ρυθμίσεις έχω απενεργοποιημένη την αυτόματη ρυθμιση φωτεινότητας...

 

Αν δεν εχεις βαλει αυτοματη φωτεινοτητα, η μπαρα ειδοποιησεων λειτουργει σαν συντομευση για την αυξομειωση της φωτεινοτητας. Δηλαδη: πατας επανω ψηλα για να εμφανιστει η μπαρα και αντι νατην συρεις προς τα κατω σερνεις το δαχτυλο σου αριστερα-δεξια για να αυξομειωσεις την φωτεινοτητα.

Οποτε αν το προβλημα που παρατηρεις συμβαινει "συμπτωματικα" οταν κατεβαζεις την μπαρα τοτε μαλλον αυτο ειναι. :)

Link to comment
Share on other sites

Λέει απόρυψη...δεν έχω κάνει root το τηλέφωνο.Είναι εργοστασιακό με την έκδοση 2.1 update 1

 

Kάτι δεν γράφεις καλά, δε μπορεί να λέει απόρριψη. EDIT: Bρήκε ο THV το πρόβλημα με τη φωτεινότητα :) Μπορείς πάντως να κάνεις αναβάθμιση σε Froyo

 

Όσο για τα αρχεία, κατέβασε το Astro file manager, πέρνα το στο κινητό, και μετά πήγαινε menu, more, preferences, και βάλε τικ στο Enable browser downloads.

 

Έχει δοκιμάσει κανείς τον εντοπισμό κινητού; Ξέρει αν υποστηρίζεται για Ελλάδα;

 

Toν έχω δοκιμάσει εγώ και δουλεύει, αλλά δε δουλεύει Ελλάδα, μόνο Αγγλία και Γερμανία.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν εχεις βαλει αυτοματη φωτεινοτητα, η μπαρα ειδοποιησεων λειτουργει σαν συντομευση για την αυξομειωση της φωτεινοτητας. Δηλαδη: πατας επανω ψηλα για να εμφανιστει η μπαρα και αντι νατην συρεις προς τα κατω σερνεις το δαχτυλο σου αριστερα-δεξια για να αυξομειωσεις την φωτεινοτητα.

Οποτε αν το προβλημα που παρατηρεις συμβαινει "συμπτωματικα" οταν κατεβαζεις την μπαρα τοτε μαλλον αυτο ειναι. :)

 

lol?Που να το καταλάβεις?Thx φίλε :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...