Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια!12 πρωτες ωρες χρησης και η μπαταρια βρισκεται στο 26%..:( απογοητευτικο νουμερο θα ελεγα,αφου να περασα 3-4 ωρες στο market με wifi,καμια ωριτσα gps και κανενα 10λεπτο σε ομιλια..τις υπολοιπες ωρες φυσικα, "σκαλισμα" του κινητου κ των εφαρμογων..λιγες μου φαινονται,αφου ημουν παντοτε σε gsm δικτυο,το wifi ανοιχτο μονο οταν το χρειαζομουν,αυτοματη ρυθμιση φωτεινοτητας και setcpu με τις ρυθμισεις ανοιχτο συνεχεια..ελπιζω πως θα στρωσει μετα απο 4-5 φορτισεις η μπαταρια,γιατι δεν με βλεπω καλα!

τρια πραγματακια που θα ηθελα να ρωτησω ειναι:

1)αν κανω factory ή hard reset,το χανω το root?

2)οταν με το καλο θα ερθει η 2.3,θα πρεπει πρωτα να κανω unroot?

3)υπαρχει καμια εφαρμογη που να σου λεει το ποσοστο της μπαταριας ή σε συνδυασμο με cpu+ram?οχι widget αν γινεται..βρηκα το battery monitor αλλα δεν ξερω αν ειναι καλο..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Περιμένω νεότερα... Για το logo το ξέρω, το διάβασα και στα σχόλια στο xda και όλοι λένε πως είναι χοντροκομμένο :lol:!

Αν δεις καμιά αλλαγή της προκοπής πες να δούμε φως:p.

Και επίσης το βασικότερο: ποια έκδοση πέρασες; wipe ή no_wipe;

Και πως (φλάσαρες απευθείας πάνω απο την 3.1); Έχω την απορία να δω η no_wipe αν αφήνει τις ρυθμίσεις-εφαρμογές ανέπαφες!

 

wipe...και φλασαρα απο πανω.....ειχα τον οδηγο σου μπροστα και εκανα οτι ελεγε..:p

μου τα σβησε ολα και τα επαναφερω τωρα....

μου φαινεται και το θεμα λιγο διαφορετικο αλλα οπως σου ειπα αν δεν το δω στην πραξη (γενικα το κινητο) δεν μπορω να βγαλω ακρη....;)

παντως παιδια δεν παίζεστε εδω μεσα...μια βδομαδα πριν δεν ηξερα τι σημαινει android και τωρα το φλασαρουμε για την πλακα μας...χεχεχε:lol::lol:

σχολείο το φορουμ :p

Link to comment
Share on other sites

Η jpy έκδοση δεν έχει όντως Ελληνικό πληκτρολόγιο και swype. Μπορείς να βρεις πληκτρολόγια με ελληνικά και στο market αλλά σου συνιστώ να αλλάξεις rom και να περάσεις την js8 της πρώτης σελίδας στο θέμα "hacks & roots", είναι πολύ καλύτερη, αποδοτικότερη και κυρίως με πλήρη Ελληνικά παντού...

Όσο για το αν είναι λογικό, είναι (δυστυχώς)... Αν σου πούλησαν Ευρωπαϊκό και όχι ελληνικής αντιπροσωπείας, οπότε λογικά και δεν έχει ελληνική rom... Εγγύηση έχεις βέβαια σαν Ευρωπαϊκό που είναι.

EDIT: Ξαναλέω διάβασε την πρώτη σελίδα του οδηγού hacks & roots εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=283153

Θα καταλάβεις πολλά και θα απαντηθούν πολλές ερωτήσεις σου

 

ευχαριστώ. Υπαρχει πιθανότητα να το παω για service και να μου κανουν αυτοί την δουλεια ... (να περασουν ας πουμε το js8) ειτε να περασουν την ελληνική επιλογή γλώσσας?

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ. Υπαρχει πιθανότητα να το παω για service και να μου κανουν αυτοί την δουλεια ... (να περασουν ας πουμε το js8) ειτε να περασουν την ελληνική επιλογή γλώσσας?

 

να σου βαλουν δηλαδη firmware που δεν είναι εγκεκριμένη από τη Samsung για τις ελληνικές συσκευές...;

Δεν νομιζω Τακη :p

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

να σου βαλουν δηλαδη firmware που δεν είναι εγκεκριμένη από τη Samsung για τις ελληνικές συσκευές...;

Δεν νομιζω Τακη :p

 

Ok ...εδννοούσα να βαλουν τγο εγκεκριμενο φιρμςαρε... Δεν γινεται?

Αφου από την Ελλαδα το αγόρασα. Ελληνικό manual εχει....

Δεν βρισκω αν θα κολλήσουν πουθενά....

 

τι λες?

Link to comment
Share on other sites

Ok ...εδννοούσα να βαλουν τγο εγκεκριμενο φιρμςαρε... Δεν γινεται?

Αφου από την Ελλαδα το αγόρασα. Ελληνικό manual εχει....

Δεν βρισκω αν θα κολλήσουν πουθενά....

 

τι λες?

 

να σου βαλουν φιλε μου το 2.2 jph μαλιστα...αλλα οχι να σου βαλουν κατι που θα σου ακυρωσει την εγγυηση...εδω εαν το βαλεις μονος σου θα την χασεις και αν χρειαστει αργοτερα να το πας για service πρεπει να του περασεις την αρχικη rom γιατι δεν θα τη δεχτουν...και θα πας να σου την βαλουν αυτοι...;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

να σου βαλουν φιλε μου το 2.2 jph μαλιστα...αλλα οχι να σου βαλουν κατι που θα σου ακυρωσει την εγγυηση...εδω εαν το βαλεις μονος σου θα την χασεις και αν χρειαστει αργοτερα να το πας για service πρεπει να του περασεις την αρχικη rom γιατι δεν θα τη δεχτουν...και θα πας να σου την βαλουν αυτοι...;

 

Ok δηλαδή πιστευεις οτι μαλλον γινεται...? Γιατι σε καθε περιπτωση ημουν ετοιμος

να παρω την εταιρια που μου το πούλησε και να τους βαλω τις φωνές για απάτη...

(το αγόρασα απο το e-click.gr)... Λένε οτι εχει 2 χρονια εγγύηση...

τι διαολο ******** μας πουλάνε και εμεις τις χαφτουμε.... Αν ηξερα τι αγοραζα

πριν το παρω δεν θα την έκανα την κίνηση

 

Υπαρχει κάποιος με παρομοια εμπειρία?

ΝΑ εχει αγοράσει συσκευή που δεν εχει φορτωμενο το λειτουργικό που βαζει

η μαμα εταιρια?

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας,

 

ειμαι νέος στο φόρουμ. μόλις αγορασα ενα galaxy s

έχει πάνω Android 2.2.1 και XXJPY ...

 

Δυστυχως στη επιλογή γλώσσας πληκτρολογίου (γλώσσα εισαγωγής)

δεν βρίσκω καθόλου ελληνικά..... Ειναι λογικό ??? Το αγόρασα από το e-click.gr

 

μπορει καποιος να με βοηθήσει?

 

Συγγνώμη προκαταβολικά αν σας κουράσω,θα ήθελα όμως τη βοήθειά σας.

Αγόρασα σήμερα το δεύτερο μου Galaxy και αντιμετωπίζω το παρακάτω πρόβλημα.

Ενώ είναι ρυθμισμένο στις τοπικές ρυθμίσεις στα Ελληνικά,όλο το μενού είναι στα Ελληνικά,οι επαφές έχουν στην δεξιά μπάρα την Ελληνική γραμματοσειρά,σε καμία εφαρμογή(σημειωματάριο,sms κτλ) δεν μπορώ να γράψω Ελληνικά αφού και στις γλώσσες εισαγωγής δεν υπάρχουν πουθενά τα Ελληνικά.

Τα στοιχεία της καινούριας συσκευής είναι τα παρακάτω:

PDA:I9000XXJPY

PHONE:I9000XXJPY

CSC:I9000OXAJPY

PCode:GT-I9000HKYCPW

Μode:Prod

 

Και πάλι σας ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

Υπαρχει κάποιος με παρομοια εμπειρία?

ΝΑ εχει αγοράσει συσκευή που δεν εχει φορτωμενο το λειτουργικό που βαζει

η μαμα εταιρια?

 

Oύτε εσύ ούτε ο aytokinitakias έχετε αυτή την εμπειρία. Έχετε και οι 2 το λειτουργικό που βάζει η μαμά εταιρεία, απλά όχι η Ελληνίδα μαμά εταιρεία. Δεν ξέρω για το δικό σου γιατί δεν λες συγκεκριμένα, αλλά του αυτοκινητάκια είναι καθαρά αγγλικό, αγορασμένο από το Carphone Warehouse της Αγγλίας sim free. Eσένα πάλι ή Αγγλικό είναι ή Γερμανικό. Όπως και να'χει, αυτά συμβαίνουν όταν αγοράζουμε από μαγαζιά που κάνουν παραεισαγωγή. Δεν είναι παράνομο όμως, και έχετε εγγύηση με τη Samsung.

Όσο για το πρόβλημα με τα Ελληνικά, έχετε 2 επιλογές, ή θα βάλετε πληκτρολόγιο μόνοι σας, ή θα κάνετε upgrade το firmware. Mπορείτε να αρχίσετε με το πρώτο, διαβάζοντας τους Οδηγούς για νέους χρήστες, όπου αναφέρεται συγκεκριμένα η περίπτωσή σας.

 

Το παρήγορο είναι ότι το δικό σας επίσημο λειτουργικό, είναι ανώτερο, πιο καινούριο και πιο γρήγορο από το επίσημο Ελληνικό, γιατί ως συνήθως η Samsung Hellas έχει μείνει πίσω.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας είμαι κάτοχος του Galaxy S με IMEI ************** .

Το τηλέφωνο είναι αγορασμένο από την Vodafone κάπου στον νοέμβριο δεν θυμάμαι ακριβώς,

Θα ήθελα να σας πω οτι είσαστε επιεικώς απαράδεκτοι και εξηγούμαι.

Αργήσατε να δώσετε την 2.2(froyo) 3 μήνες και άλλους τόσους να δώσετε την 2.2.1

Η 2.2.1 είναι απείρως καλύτερη της "απλής" 2.2. και διορθώνει τα άθλια λαγκαρίσματα των προηγούμενων εκδόσεων.

Επειδή έχετε καθυστερήσει σημαντικά και δεν υπάρχει χρόνος για χάσιμο θα ήθελα να μάθω πότε θα μας δώσετε την 2.3 που θα κυκλοφορήσει επίσημα στην αγγλία(για το ίδιο μοντέλο φυσικά) αυτόν τον μήνα η αρχές του επόμενου.

Το μοντέλο Galaxy είναι το καλύτερο τηλέφωνο που είχα ποτέ μου και από τα καλύτερα που έχουνε κυκλοφορήσει, όμως σαν samsunghellas έχετε αποτύχει οικτρά στην σωστή υποστήριξη του, ελπίζω ειλικρινά να σοβαρευτείτε.

 

Παρεπιπτόντως το βιντεάκι αυτό δεν δείχνει απολύτως τίποτα και δεν είναι επίσημο, τόσα Galaxy πουλήσατε δεν μπορείτε να κάτσετε 10 λεπτάκια να τραβήξετε ένα σωστό βιντεάκι;

Επίσης απλά για να ξέρετε τα δεδομένα με την αναβάθμιση δεν σβήνονται, καλύτερα να το διοθρώσετε.

http://www.samsung.com/gr/experience/android/index.html?pid=gr_subbanner8_galaxyandr_20101209

Καλημέρα φόρουμ αποφάσισα να στείλω αυτό το κείμενο με τα παράπονα μου στην sasmung hellas, προτείνω να ξοδέψετε και εσείς 5 λεπτά από το χρόνο σας και να τους τα χώσετε. :)

Αμφιβάλλω βέβαια οτι θα μας δώσουνε σημασία και προσωπικά δεν με νοιάζει πολύ, αλλά καλό είναι πιστεύω να ακουστούμε :)

 

ΛΙΝΚ: https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionProduct.jsp?SITE_ID=297

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φόρουμ αποφάσισα να στείλω αυτό το κείμενο με τα παράπονα μου στην sasmung hellas, προτείνω να ξοδέψετε και εσείς 5 λεπτά από το χρόνο σας και να τους τα χώσετε. :)

Αμφιβάλλω βέβαια οτι θα μας δώσουνε σημασία και προσωπικά δεν με νοιάζει πολύ, αλλά καλό είναι πιστεύω να ακουστούμε :)

 

ΛΙΝΚ: https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionProduct.jsp?SITE_ID=297

 

Καλημέρα, δεν μου ανοίγει το λινκ

 

Sent from Galaxy

Αντώνης
Link to comment
Share on other sites

δοκιμαστε το regina 3d launcher...αν και του λειπουν καποια πραγματακια δειχνει πολυ καλος :)

Regina 3D Launcher

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Τους εχω στειλει εδω και αρκετες μερες και τους ζηταγα να μου πουν ημερομηνιες κυκλοφοριας 2.2.1 και 2.3.3 ...Φυσικα δεν απαντησαν...Και φυσικα αν θελουν ας βγαλουν και το σουπερ ντουπερ κινητο..Για μενα εχουν τελιωσει και μονο για την αθλια ελληνικη αντιπροσωπεια...

Την επομενη φορα θα δοκιμασω LG...Εχω ενα 2.5 ετων και μολις τους χρειαστηκα για βλαβη(απο πτωση) μου αρεσε παρα πολυ το service Που εχει η αντιπροσωπεια...Τωρα σε θεματα firmware δε ξερω τι θα κανει...Παντως samsung...Bye bye....Υπαρχουν και αλλου πορτοκαλιες και μαλιστα πλεον με καλυτερα κινητα(Optimus 2X) πριν απο σενα...

Link to comment
Share on other sites

επειδη μεθαυριο θα παω να χτυπησω το S και επειδη ειναι το πρωτο μου smartphone υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω στο firmware η καπου αλλου?

 

(και μετα ετοιμαστειτε γιατι θα σας πριξω στις ερωτησεις)

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια.Επειδή δεν εχω ούτε τις γνώσεις και κυρίως το χρόνο να "σπάω" λειτουργικά,rom κτλ,πιάστηκα από αυτό που μου εγραψε ενα παιδι παραπάνω και βρήκα πληκτρολόγιο στο Market.Το εγκατεστησα και είμαι μια χαρά,το δε λειτουργικό είναι κλάσεις ανωτερο από το δικό μου.

 

 

Y.Γ.

Οταν θα μάθω πως γίνεται το backup ίσως τολμήσω να αναβαθμίσω το παλαιό Galaxy.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, δεν μου ανοίγει το λινκ

 

Sent from Galaxy

 

http://www.samsung.com/gr/info/contactus.html

για τσέκαρε εδώ τονυ

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φόρουμ αποφάσισα να στείλω αυτό το κείμενο με τα παράπονα μου στην sasmung hellas, προτείνω να ξοδέψετε και εσείς 5 λεπτά από το χρόνο σας και να τους τα χώσετε. :)

Αμφιβάλλω βέβαια οτι θα μας δώσουνε σημασία και προσωπικά δεν με νοιάζει πολύ, αλλά καλό είναι πιστεύω να ακουστούμε :)

 

ΛΙΝΚ: https://contactus.samsung.com/customer/contactus/formmail/mail/MailQuestionProduct.jsp?SITE_ID=297

 

Φιλε εμενα για να μου κανουν επιδιορθωση-αλλαγη οθονης για καμμενο pixel και προβλημα στο wi-fi που υποτιθεται το εφτιαξαν με ξαναρυθμισμα του λειτουργικου εκαναν 2.5 βδομαδες,ενω με παραμυθιαζε οτι θα τελειωναμε σε μερικες μερες ενας απο τους υπευθυνους τους και οτι για αυτους τους λογους παμε για αντικατασταση,οπως ζητουσα εξαρχης.Εκαναν πως ασχοληθηκαν γιατι ειχα στειλει e-mail στην samsung europe και εκεινοι προωθησαν το μην.στους φωστηρες.Αλλαξαν τελικα οθονη και εβαλαν την ελληνικη εκδοση firmware και ετσι δεν το αναγνωριζει και το kies το τηλ .για αναβαθμισεις!!Δεν πειραζει ομως,με την βοηθεια των παιδιων του φορουμ εβαλα την 2.2.1 js8 και το τηλ.πεταει!!:superman:.Φυσικα ολη την ταλαιπωρια θα την γραψω σε μην.που θα το στειλω απευθειας στην κορεατικη samsung,(μολις καταφερω και βγαλω ακρη με το σημειο που εχουν τα στοιχεια επικοινωνιας που ειναι στα κορεατικα και δεν τα μεταφραζει το google)μηπως και τους βαλουν λιγο χερι εδω.Προτεινω σε ολους τους φιλους να κανουνε το ιδιο.Οι ερασιτεχνες δεν θα καταλαβουν αλλιως.:D

Link to comment
Share on other sites

έχεις μεγάλο δίκιο, μόλις βρεις λινκ για κορέα στείλε, θα το ψάξω και εγώ αργότερα.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητέ κύριε Παπαιωάννου,

 

 

Σας ευχαριστούμε που επικοινωνήσατε με τη Samsung Electonics Hellas!

 

 

Σχετικά με το αίτημα σας, σας παραθέτουμε τα παρακάτω,

 

 

 

Μέχρι στιγμής δεν έχει υπάρξει επίσημη ενημέρωση σχετικά με την αναβάθμιση σε Android 2.3 Gingerbread για τη συσκεύη σας. Μπορείτε ανά πάσα στιγμή να ενημερώνεστε μέσω της επίσημης ιστοσελίδας μας http://www.samsung.com/gr είτε μέσω του Samsung Kies, λογισμικό μέσω του οποίου θα μπορέσετε να αναβαθμίσετε τη συσκεύη σας σε περίπτωση που υπάρξει διαθέσιμη αναβάθμιση.

 

 

Για περαιτέρω πληροφορίες, μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζι μας τηλεφωνικώς,

 

απο Δευτέρα εως Παρασκευή, απο τις 09:00 – 18:00, στα παρακάτω τηλέφωνα:

 

 

-80111-SAMSUNG (80111 7267864), (Από σταθερό, αστική χρέωση)

 

 

-210 6897691 (Από κινητό)

 

 

 

Για δική σας καλύτερη εξυπηρέτηση, κάθε φορα που επικοινωνείτε μαζι μας παρακαλούμε

 

χρησιμοποιήστε τον προσωπικό σας κωδικό πελάτη: 3300036692 και να έχετε στη διάθεση σας

 

το κωδικό μοντέλου, σειριακό αριθμο και ημερομηνία αγορας οταν σας ζητηθούν.

 

 

Σας ευχόμαστε καλη σας ημέρα!

 

 

Η υπηρεσία Εξυπηρέτησης πελατών

 

 

Samsung Electonics Hellas.

OMFG.

Πως γίνεται να είπανε τόσα πολλά πράγματα και παράλληλα να μην είπανε απολύτως τίποτα !! και όμως με ξάφνιασε αυτό.. :ninja:

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

1)παιδια υπαρχει κανενας messenger για gmail για να μιλαμε με τις επαφες του λογαριασμου μας οταν ειναι online,οπως και στο pc??

2)οταν χρησιμοποιω το skype,μετα μου εμφανιζει συνεχεια το εικονιδιο του στα notifications,αλλα δεν μου δινει επιλογη για καταργηση και ετσι δεν φευγει απο πανω αριστερα στην οθονη μου!τι γινεται?στην διαχειριση εργασιων και στις ενεργες εφαρμογες,δεν μου το εμφανιζει παντως!

Link to comment
Share on other sites

1)παιδια υπαρχει κανενας messenger για gmail για να μιλαμε με τις επαφες του λογαριασμου μας οταν ειναι online,οπως και στο pc??

2)οταν χρησιμοποιω το skype,μετα μου εμφανιζει συνεχεια το εικονιδιο του στα notifications,αλλα δεν μου δινει επιλογη για καταργηση και ετσι δεν φευγει απο πανω αριστερα στην οθονη μου!τι γινεται?στην διαχειριση εργασιων και στις ενεργες εφαρμογες,δεν μου το εμφανιζει παντως!

 

1) Οποιοδήποτε email μπορεί να γίνει register στον κανονικό msn messenger αρκεί να το δηλώσεις ως passport account... για gmail υποθέτω υπάρχει το gtalk.

2) Δεν εμφανίζεται γιατί δεν είναι ενεργή εφαρμογή. Διάβασε στο θέμα hacks/root/βελτιώσεις πώς διαχειρίζεται τις εφαρμογές το Android. Όσο είσαι signed on, το skype δείχνει το notification. Αν θες να φύγει, κάνε sign out και exit, η επιλογή είναι σε μία από τις καρτέλες τις εφαρμογής.

Εdit: Mε πρόλαβε ο ironwolf

- Alex
Link to comment
Share on other sites

OMFG.

Πως γίνεται να είπανε τόσα πολλά πράγματα και παράλληλα να μην είπανε απολύτως τίποτα !! και όμως με ξάφνιασε αυτό.. :ninja:

 

Ναι ναι το εχουν αυτο.:lol:Τα ξερουν πολυ καλα,μονο στο ακουσμα του αρθρου του αστικου κωδικα(περι αντικαταστασης-επιδιορθωσης η υπαναχωρησης απο την συμβαση δηλαδη τα λεφτα μας πισω αν ειναι ελαττωματικο εντος 2 ετων)δεν λενε τιποτα,απλα μετα απο λογια καθησυχασμου και αρκετες μερες που δηθεν επεξεργαζονται το θεμα πετανε την φραση οτι τα κεντρικα της Κορεας δεν δεχονται το αιτημα.Αλλωστε εκεινοι δεν ανηκουν στην ευρωπαικη ενωση για να υποκεινται στους νομους της μαλλον!!Γνωμη μου οτι οι αποφασεις παιρνονται εδω και οτι απλα δεν κανουν την δουλεια τους σωστα.Μολις βρω λινκ θα στειλω ενα συγχαρητηριο μηνυμα στην Κορεα.:X

Edited by nyxterinos
Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια να ρωτήσω λίγο κάτι..χρησιμοποιώ εδώ και 2 μέρες τον μανισιο browser γιατί μου φαίνεται ότι είναι πολύ πιο γρήγορος από τον όπερα..τεσπα το πρόβλημα μου είναι ότι πραγματικά μου βγαίνει η ψυχή για να γράψω ένα ποστ στο φόρουμ με το swype..αργεί παρά πολύ πολλές φορές με βγάζει πολύ πιο κάτω από εκεί που γράφω χωρίς να βλέπω τι γράφω άλλες φορές αφού γράψω το κείμενο και θέλω να διορθώσω κάτι με βγάζει 2 σειρές πιο κάτω πάλι και διάφορα τέτοια τρελά..συμβαίνει και σε σας αυτό ; ρωτάω για να δω αν παίζει θέμα με το swype η με το φίρμ που φοράει το κινητό η οτιδήποτε τέλος πάντων ..

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παρακαλω θα ηθελα να μαθω πως γινετε ενα video:!: που εχω στο pc να το κανω stream στο galaxy ,βασικα δεν ξερω πως γινετε με το allshare απο pc στο τηλ. τι προγραμμα παιζει στο pc ?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά βάζοντας market enabler δεν θα έπρεπε να βλεπω εφαρμογές επι πληρωμή στο μάρκετ απο την στιγμή που το τηλέφωνο είναι root?

Τις εφαρμογές θα έπρεπε να τις βλεπω απο την εφαρμογή ή απο το market?

Link to comment
Share on other sites

Βρε παιδια να ρωτήσω λίγο κάτι..χρησιμοποιώ εδώ και 2 μέρες τον μανισιο browser γιατί μου φαίνεται ότι είναι πολύ πιο γρήγορος από τον όπερα..τεσπα το πρόβλημα μου είναι ότι πραγματικά μου βγαίνει η ψυχή για να γράψω ένα ποστ στο φόρουμ με το swype..αργεί παρά πολύ πολλές φορές με βγάζει πολύ πιο κάτω από εκεί που γράφω χωρίς να βλέπω τι γράφω άλλες φορές αφού γράψω το κείμενο και θέλω να διορθώσω κάτι με βγάζει 2 σειρές πιο κάτω πάλι και διάφορα τέτοια τρελά..συμβαίνει και σε σας αυτό ; ρωτάω για να δω αν παίζει θέμα με το swype η με το φίρμ που φοράει το κινητό η οτιδήποτε τέλος πάντων ..

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

 

και σε μενα παντως κατι τετοια κανει αλλα χρησιμοποιω tapatalk πλεον και δεν εχω κανενα προβλημα. δε σε βολευει και μπαινεις απο browser?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...