Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)


Tyxerakias
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το κατέβασα το Gps test και μετά από κάνα 5άλεπτο κατάφερε να δει 4 αλλά το "in use" έμεινε στο μηδέν.

Τι σημαίνει αυτό? Ότι δουλεύει το GPS αλλά είναι για τα μπάζα και πρέπει να γίνω root για να περάσω το GPS aids ή ότι το GPS δεν δουλεύει καλά στην συσκευή μου?

 

η 2.2 που φορας και γενικοτερα ολες οι 2.2 δεν τα πηγαιναν και τελεια στο gps

αυτο διορθωθηκε στην 2.2.1 και ιδιως στην 2.3

το gps aids χρειαζεται ρουτ

 

ησουν σε ανοικτο χωρο οταν το δοκιμασες?

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλώς σας βρίσκω παιδιά. Νάστε καλά. Σπουδαία δουλειά κάνετε εδώ.. Συγχαρητήρια σε όλους.

Λοιπόν στο θέμα μου τώρα...

 

1) Οταν συνδέομαι με το Kies - όποτε συνδέομαι, γιατί μια το βλέπει το τηλέφωνο και μία όχι- μπορω να δώ

φωτό, βίντεο, μουσική και ότι άλλο θέλω αλλά όχι τις Επαφές μου.... Αρνείται πεισματικά να τις φορτώσει το

Kies.. Γιατί αυτό:

 

2) Αν γίνεται μπορώ με κάποιο τρόπο να βρώ το κωδικό πρόσβασης του λογαριασμού μου στο gmail μου γιατί ενω απο

το κινητό μου μπαίνω κανονικά ( έχω αποθηκεύσει τον κωδικό και μπαίνει αυτόματα ) ΔΕΝ τον θυμάμαι ωστε να μπορώ να μπώ τώρα και απο το λαπτοπ μου.. Τον ξέχασα... Μήπως γνωρίζετε που τον έχει αποθηκεύσει το Galaxy και πως μπορώ να τον δω; Στο αίτημα που έκανα στη Google με θεωρούν ¨εισβολέα¨γιατί βλέπουν ότι ο λογαριασμός -μεσω κινητού- λειτουργει κανονικά και απο την άλλη κάποιος (εγώ) προσπαθει απεγνωσμένα να μπεί δοκιμάζοντας τυχαία συνθηματικά... Χα..!!!

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων... ( Froyo 2.2 λειτουργικό)

 

Μήπως κάποια απάντηση στο παραπάνω χτεσινό? Αν..

Link to comment
Share on other sites

η 2.2 που φορας και γενικοτερα ολες οι 2.2 δεν τα πηγαιναν και τελεια στο gps

αυτο διορθωθηκε στην 2.2.1 και ιδιως στην 2.3 το gps aids χρειαζεται ρουτ

 

ησουν σε ανοικτο χωρο οταν το δοκιμασες?

 

Άρα μάλλον δεν έχει πρόβλημα η συσκευή, θα δοκιμάσω να γίνω root αν και δεν ήθελα να το σκαλίσω.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως κάποια απάντηση στο παραπάνω χτεσινό? Αν..

 

για το πρωτο δεν γνωριζω γιατι δεν ασχοληθηκα ποτε με το Kies

για το δευτερο αμα μπεις απο pc στο internet και πας στο gmail, εκει που πας να κανεις log in απο κατω σου λεει cant access yor account

απο εκει μπορεις να αλλαξεις τον κωδικο σου

αυτο κανεις και σε θεωρει εισβολεα?

αν ναι κανε καταργηση του λογ/μου σου απο το κινητο και ξαναπροσπαθησε

δεν νομιζω οτι μπορεις να τον βρεις με αλλο τροπο τον κωδικο

 

 

@dzarimis

κατα 99% οχι δεν εχει προβλημα το κινητο σου

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Άρα μάλλον δεν έχει πρόβλημα η συσκευή, θα δοκιμάσω να γίνω root αν και δεν ήθελα να το σκαλίσω.

σκαλισε το αφοβα αρκει να διαβασεις τους οδηγους και οσα εχουν γραψει τα παιδια εδω μεσα. αν ακολουθησεις πιστα οτι εχουμε/εχουν γραψει, θα μαθεις πολλα για την συσκευη σου και θα εκμεταλλευτεις πληρως τις δυνατοτητες της.

LG G2 32GB D800 LTE

Το προσωπικό μου Blog http://antonis-news.blogspot.com/ - Twitter : Kourkoumelakis

My Photography: http://kourkoumelakis.blogspot.gr// - Instagram & Flickr: Kourkoumelakis

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα!!!Αν και κατοχος nokia n8 σκεφτομαι να παρω ενα κινητο στην συζυγο και τελικα ειπαμε να παρουμε το galaxy S τωρα που το εχουν και σε καλη τιμη και θα το παρουμε και σε ροζ (2 σε 1 δηλαδη αφου υπαρχει) ηθελα να μου πειτε εσεις που το εχετε δουλεψει κυριως γιαυτο τον λογο θα το παρουμε δηλαδη αν οντως το internet του ο browser του γενικα αν ειναι καλος και ειδικα αν μπορει να παιζει σειρες (ant1 web-γιαυτο το σκοπο το θελει η συζυγος) κλπ θα της παιζει σφεντονα με το wifi??Ο επεξεργαστης των 1GHZ παιζει ρολο για να παιζει καλα η αν εχει λειτουργια flash??Γιατι το n8 που εχω το φλας του και γενικα o browser του δεν ειναι και πολυ καλος.Επισης λογικα αυτο που θα παρω μαλλον ειναι παραεισαγωγης σαν το n8 μου και απλα επειδη απο samsung και android δεν ξερω τιποτα υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω στην συσκευασια η κατι αλλο γενικα??Μαλλον θα το παρουμε αν οχι αυριο το σαββατο η την δευτερα οποτε περιμενω βοηθεια-απαντησεις σας!! ;) ;) Edited by zerv_5800

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα!!!Αν και κατοχος nokia n8 σκεφτομαι να παρω ενα κινητο στην συζυγο και τελικα ειπαμε να παρουμε το galaxy S τωρα που το εχουν και σε καλη τιμη και θα το παρουμε και σε ροζ (2 σε 1 δηλαδη αφου υπαρχει) ηθελα να μου πειτε εσεις που το εχετε δουλεψει κυριως γιαυτο τον λογο θα το παρουμε δηλαδη αν οντως το internet του ο browser του γενικα αν ειναι καλος και ειδικα αν μπορει να παιζει σειρες (ant1 web-γιαυτο το σκοπο το θελει η συζυγος) κλπ θα της παιζει σφεντονα με το wifi??Ο επεξεργαστης των 1GHZ παιζει ρολο για να παιζει καλα η αν εχει λειτουργια flash??Γιατι το n8 που εχω το φλας του και γενικα o browser του δεν ειναι και πολυ καλος.Επισης λογικα αυτο που θα παρω μαλλον ειναι παραεισαγωγης σαν το n8 μου και απλα επειδη απο samsung και android δεν ξερω τιποτα υπαρχει κατι που πρεπει να προσεξω στην συσκευασια η κατι αλλο γενικα??Μαλλον θα το παρουμε αν οχι αυριο το σαββατο η την δευτερα οποτε περιμενω βοηθεια-απαντησεις σας!! ;) ;)

 

Καλησπερα φιλε μου. Λοιπον απο αυτα που λες, θεωρω οτι μπορεις να βρεις κατι πιο απλοικο και φθηνο για να παρεις στη γυναικα σου. Ο browser ναι ειναι καλος και μπορεις να παιξεις οτι σειρα θελεις, απλα θεωρω οτι ειναι κριμα να δωσεις αυτα τα λεφτα για να βλεπεις σειρες. Επισης εχε υποψιν σου οτι το κινητο δεν μπορει να βγαλει βραδυνες φωτογραφιες, λογω ελλειψης φλας. Αν το παρεις απο καποιο ιντερνετομαγαζο, κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι παραεισαγωγης. Θα το γραφουν και στη σελιδα τους λογικα. Απλα προσεξε μην σου πουλησουν κανενα μεταχειρισμενο για καινουργιο. Παντως αν θελεις τη γνωμη μου, ψαξε το θεμα λιγο παραπανω. Υπαρχουν πολλα κινητα για browsing με τα οποια θα κανεις τη δουλεια σου. Και ειναι και ροζ:) Ασε που στο τελος θα θελησεις να το κρατησεις για τον εαυτο σου και θα τσακωθειτε:p

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα φιλε μου. Λοιπον απο αυτα που λες, θεωρω οτι μπορεις να βρεις κατι πιο απλοικο και φθηνο για να παρεις στη γυναικα σου. Ο browser ναι ειναι καλος και μπορεις να παιξεις οτι σειρα θελεις, απλα θεωρω οτι ειναι κριμα να δωσεις αυτα τα λεφτα για να βλεπεις σειρες. Επισης εχε υποψιν σου οτι το κινητο δεν μπορει να βγαλει βραδυνες φωτογραφιες, λογω ελλειψης φλας. Αν το παρεις απο καποιο ιντερνετομαγαζο, κατα πασα πιθανοτητα θα ειναι παραεισαγωγης. Θα το γραφουν και στη σελιδα τους λογικα. Απλα προσεξε μην σου πουλησουν κανενα μεταχειρισμενο για καινουργιο. Παντως αν θελεις τη γνωμη μου, ψαξε το θεμα λιγο παραπανω. Υπαρχουν πολλα κινητα για browsing με τα οποια θα κανεις τη δουλεια σου. Και ειναι και ροζ:) Ασε που στο τελος θα θελησεις να το κρατησεις για τον εαυτο σου και θα τσακωθειτε:p

 

:lol::lol::lol:

χαχαχαχα.....

φιλε zerv_5800 και εγω σε βλεπω αν το παρεις τελικα να κολλάς ασχημα εσυ με το samsung....:)

θα παθεις σοκ με το θεμα του ιντερνετ...ειδικα αν προέρχεσαι απο το περιβάλλον του n8 οπου ο broswer ειναι για τα πανηγύρια....:X

εξαιρετικό κινητο και αν το "σκαλιξεις" γινεται ακομη καλυτερο...

υστερει βεβαια σε θεμα καμερας φλας κτλ..αλλα δεν το παίρνεις για αυτο το λογο....:)

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην ακούγεται ή να μην εμφανίζεται καθόλου το χαρακτηριστικό λογότυπο της Samsung όταν ανοίγει & κλείνει το κινητό μας ;

 

Send from my Galaxy S

Στη ζωή όσο ζεις μαθαίνεις .-
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην ακούγεται ή να μην εμφανίζεται καθόλου το χαρακτηριστικό λογότυπο της Samsung όταν ανοίγει & κλείνει το κινητό μας ;

 

Send from my Galaxy S

 

να φλασαρεις custom ρομ και να φαινεται κατι αλλο

επισης στην 2.3 οταν κλεινεις το κινητο παρ'ολο που φαινεται το animation δεν εχει ηχο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει τρόπος να μην ακούγεται ή να μην εμφανίζεται καθόλου το χαρακτηριστικό λογότυπο της Samsung όταν ανοίγει & κλείνει το κινητό μας ;

να φλασαρεις custom ρομ και να φαινεται κατι αλλο

επισης στην 2.3 οταν κλεινεις το κινητο παρ'ολο που φαινεται το animation δεν εχει ηχο

 

Αν σβήσεις το PowerOn.wav και PowerOn.snd (ή .ogg δε θυμάμαι τώρα) από το /system/etc/ , θα φύγει ο ήχος. Η εικόνα είναι λίγο πιο πολύπλοκο, αλλά γίνεται και με τις custom που είπε ο Bασίλης.

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ... Μάλλον η μόνη λύση είναι η κατάργηση του λογαριασμού. Καλό βράδυ...

 

Όταν έφτιαξες τον λογαριασμό gmail πρέπει να σου ζητήθηκε κινητό νούμερο, αν πατήσεις οτι το ξέχασες δεν σου στέλνει κωδικό επιβεβαιέωσης στο κινητό;

Για δοκίμασε και πες μας.

Contact: a.pap@doeyetea.eu

Αλέξανδρος - [School of Tourism & Hospitality – STEAN College] - [Web Designer]

[Root στο Galaxy S II] - [Ορολογία του Android]

Link to comment
Share on other sites

Όταν έφτιαξες τον λογαριασμό gmail πρέπει να σου ζητήθηκε κινητό νούμερο, αν πατήσεις οτι το ξέχασες δεν σου στέλνει κωδικό επιβεβαιέωσης στο κινητό;

Για δοκίμασε και πες μας.

 

εμενα παντως δεν μου ειχε ζητηθει νουμερο... :worry:

τον εχω 2-3 χρονια τον λογ/μο, δεν ξερω αν στους καινουριους ζητανε τηλεφωνο

οσα δεν φτανει η αλεπου, τα κανει κρεμασταρια... ;)
Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και συγνωμη για την ερωτηση...

εχω δει παρα πολους με αυτο το προβλημα

2 μερες τωρα ψαχνω ψαχνω αλλα δεν βρισκω καποια λυση σας παρακαλω αν μπορειτε βοηθηστε με

 

εχω ενα samsung galaxy s i9000

το οποιο μου φερανε απο εξωτερικο πιθανον απο ΓΑΛΛΙΑ

και καθε φορα που ενωνω με το kies Μου λεει πως αυτη η συσκευη δεν μπορει να γινει Update...

 

εχω τα εξης

GT-I9000HKYTMN

 

PDA:I9000XWJM2

PHONE:I9000XXJMI

SCS:I9000XXJM2

 

Αν υπαρχει καποιος οδηγος δωστε μου σας παρακαλω το λινκ να μπορω να κανω εχω δοκιμασει τα παντα ακομα και τα regedit εχω δοκιμασει που διαβασα καπου αλλα τιποτα...

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας και συγνωμη για την ερωτηση...

εχω δει παρα πολους με αυτο το προβλημα

2 μερες τωρα ψαχνω ψαχνω αλλα δεν βρισκω καποια λυση σας παρακαλω αν μπορειτε βοηθηστε με

 

εχω ενα samsung galaxy s i9000

το οποιο μου φερανε απο εξωτερικο πιθανον απο ΓΑΛΛΙΑ

και καθε φορα που ενωνω με το kies Μου λεει πως αυτη η συσκευη δεν μπορει να γινει Update...

 

εχω τα εξης

GT-I9000HKYTMN

 

PDA:I9000XWJM2

PHONE:I9000XXJMI

SCS:I9000XXJM2

 

Αν υπαρχει καποιος οδηγος δωστε μου σας παρακαλω το λινκ να μπορω να κανω εχω δοκιμασει τα παντα ακομα και τα regedit εχω δοκιμασει που διαβασα καπου αλλα τιποτα...

Ευχαριστω

 

To KIES λογικά κατέβασες από Ελλάδα ενώ το Τηλέφωνό σου είναι από το Εξωτερικό και γι' αυτό δεν σου δίνει κάποια αναβάθμιση.

Υπήρχε παλαιότερα ένα KIES PATCHER στο XDA με το οποίο μπορούσες να "ξεγελάσεις" το KIES και να κάνεις

αναβάθμιση με διαφορετικό Product Code αλλά στις νεότερες εκδόσεις του KIES αυτό δεν γίνεται εξ όσων γνωρίζω.

Το καλύτερο είναι να φλασάρεις μέσω του ODIN και αφού απαραιτήτως διαβάσεις πρώτα τους Οδηγούς για νέους Χρήστες και το thread εγκατάστασης των firmwares της αρχικής σελίδας.

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

ωραια κατανοητο μεχρι τωρα

αυτο ομως που δεν μπορω να κατανοησω σχετικα με το odin

ειναι οτι μου δινει την δυνατοτητα να επιλεξω εγω ποιο firmware να κατεβασω...

ας πουμε οτι ενδιαφερομαι για το froyo 2.2

ποιο ομως? εχει 2-3 επιλογες?το ενα λεει EUR και το αλλο LUX?

η οποιο και να βαλω το ιδιο πραγμα κανει?

δοκιμασα να κατεβασω και παλιοτερα version του kies οχι ελληνικα

αλλα παλι τιποτα !!!!

 

εχω διαβασει τους οδηγους απο 5-6 φορες και ολα τα παρεταιρω που μου λες φιλε μου

αλλα οσο και αν τα διαβασεις αν δεν εισαι pro ....εισαι γεματος με αποριες...

συγνωμη και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Τί ακριβώς θέλεις να κάνεις?

Το κινητό σου φαίνεται να έχει περασμένη την Eclair 2.1.

Εσύ θέλεις να το αναβαθμίσεις σε επίσημη Ελληνική Rom?

Αν ναι τότε πήγαινε εδώ και ακολούθησε τις οδηγίες.

 

EDIT : Γιατί δεν περνάς την τελευταία 2.2.3 Ginger JVO? Δικό σου το κινητό, ότι θέλεις κάνεις απλά αφού θα φλασάρεις που θα φλασάρεις με ODIN τουλάχιστον αναβαθμίσου για τα καλά!!

Edited by rx8_75

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

αυτο κοιταω

και θελω ναι να αναβθμισω σε official froyo 2.2

αλλα ποια?

Froyo 2.2:

I9000XWJPH (COS/EUR - Ελλάδα)

I9000BUJP7 (VGR - Eλλάδα)

 

Froyo 2.2.1:

I9000XWJS8 (CYO - Κύπρος

 

επισης μενω κυπρο

το κινητο δεν ειναι απο κυπρο ομως αλλα ουτε και απο ελλαδα

αυτο με μπερδευει...

στο ποιο να επιλεξω

Link to comment
Share on other sites

Αφού μένεις Κύπρο τότε πέρασε την CYO - Κύπρος που, μάλλον, θα σου περάσει αυτόματα και τα apn (συθμίσεις internet - MMS του παρόχου).

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

αυτο κοιταω

και θελω ναι να αναβθμισω σε official froyo 2.2

αλλα ποια?

Froyo 2.2:

I9000XWJPH (COS/EUR - Ελλάδα)

I9000BUJP7 (VGR - Eλλάδα)

 

Froyo 2.2.1:

I9000XWJS8 (CYO - Κύπρος

 

επισης μενω κυπρο

το κινητο δεν ειναι απο κυπρο ομως αλλα ουτε και απο ελλαδα

αυτο με μπερδευει...

στο ποιο να επιλεξω

 

Το product code σου (GT-I9000HKYTMN) υποδηλώνει ότι το κινητό σου είναι από Πορτογαλία όχι Γαλλία. Οποιαδήποτε rom του βάλεις πέρα από την επίσημη που έχει δοθεί στην Πορτογαλία θα είσαι εκτός εγγύησης. Για τη συνέχεια λοιπόν πρέπει να αποφασίσεις αν σε ενδιαφέρει η εγγύηση. Εάν όχι και θέλεις να περάσεις άλλη rom, η συζήτηση πρέπει να συνεχιστεί στο θέμα "hacks κλπ" γιατί εδώ θα είναι off-topic.

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

αυτο κοιταω

και θελω ναι να αναβθμισω σε official froyo 2.2

αλλα ποια?

Froyo 2.2:

I9000XWJPH (COS/EUR - Ελλάδα)

I9000BUJP7 (VGR - Eλλάδα)

 

Froyo 2.2.1:

I9000XWJS8 (CYO - Κύπρος

 

επισης μενω κυπρο

το κινητο δεν ειναι απο κυπρο ομως αλλα ουτε και απο ελλαδα

αυτο με μπερδευει...

στο ποιο να επιλεξω

 

Όπως είπε ο rx8, βάλε την JS8. Δε συγκρίνεται με τις 2.2. Ακολούθησε τον οδηγό, παραλείποντας το 1ο βήμα. Αν χρειαστείς βοήθεια εδώ είμαστε. Καλή τύχη :)

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Όταν έφτιαξες τον λογαριασμό gmail πρέπει να σου ζητήθηκε κινητό νούμερο, αν πατήσεις οτι το ξέχασες δεν σου στέλνει κωδικό επιβεβαιέωσης στο κινητό;

Για δοκίμασε και πες μας.

 

Τελικά μπόρεσα να αλλάξω κωδικό απο το PC (ηταν μπλοκαρισμένος) και μετά και στο κινητό.. Τέλος καλό.

Τώρα με αυτή τη χαζομάρα το Kies γιατί μία το βλέπει το κινητό και δέκα όχι? Εχω κάνει όλα τα βήματα που αναφέρονται

στις οδηγίες στο forum...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

γιατι απο το δευτερο βημα?

 

λοιπον κατεβασα οπως μου ειπατε το JS8

στο δευτερο βημα μου λεει το εξης

Το re-partition κοίτα να μην είναι τικαρισμένο.

- Πάτα το "PDA" και διάλεξε το αρχείο .tar (ή .tar.md5) που κατέβασες, που να έχει τα γραμματα PDA στον τίτλο. Αν το firmware έχει μόνο ένα αρχείο, το βάζεις στο PDA, και αφήνεις τα παρακάτω κενά.

Αν έχεις 3 .tar αρχεία:

- Πάτα το "PHONE" και διάλεξε το αρχείο που έχει "MODEM" ή "PHONE" στον τίτλο.

- Πάτα το "CSC" κουμπί και διάλεξε το αρχείο που περιέχει "CSC" στον τίτλο. (παράδειγμα στην εικόνα).

δεν υπαρχει csc

μεσα σε αυτον τον φακελο?

 

επισης μπορειτε να μου πειτε σε περιπτωση που μπω download mode

πως βγαινω χωρις να κανω ζημια στο κινητο?

Link to comment
Share on other sites

γιατι απο το δευτερο βημα?

 

λοιπον κατεβασα οπως μου ειπατε το JS8

στο δευτερο βημα μου λεει το εξης

Το re-partition κοίτα να μην είναι τικαρισμένο.

- Πάτα το "PDA" και διάλεξε το αρχείο .tar (ή .tar.md5) που κατέβασες, που να έχει τα γραμματα PDA στον τίτλο. Αν το firmware έχει μόνο ένα αρχείο, το βάζεις στο PDA, και αφήνεις τα παρακάτω κενά.

Αν έχεις 3 .tar αρχεία:

- Πάτα το "PHONE" και διάλεξε το αρχείο που έχει "MODEM" ή "PHONE" στον τίτλο.

- Πάτα το "CSC" κουμπί και διάλεξε το αρχείο που περιέχει "CSC" στον τίτλο. (παράδειγμα στην εικόνα).

δεν υπαρχει csc

μεσα σε αυτον τον φακελο?

 

επισης μπορειτε να μου πειτε σε περιπτωση που μπω download mode

πως βγαινω χωρις να κανω ζημια στο κινητο?

 

Αυτο το firmware δεν εχει CSC. Φλασαρε μονο οτι εχει ακριβως οπως λεει ο αδηγος. Τα εχει αναλυτικοτατα. Για να βγεις απο το download mode βγαζεις τη μπαταρια απο το κινητο. Προσοχη ομως, μην το κανεις αυτο την ωρα που εχει ξεκινησει το φλασαρισμα (οταν η μπαρα απο κατω γεμιζει) γιατι θα μπρικαρεις το κινητο.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙΙ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...