Jump to content

Motorola ATRIX


personGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε alex μετα το overclock στα 1,1 παρατήρησες καμιά διαφορα στην απόδοση της μπαταρίας ?λογικά θα έχεις μείωση της αναμονής...μηπως έτρεξες το quadrant?να πεις τι επιδόσεις πιάνει στα 1,1 ....ευχαριστώ!!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα .Χρόνια πολλά σε όλους.2 ερωτήσεις.1 .Θα ήθελα μία καλή θήκη προστασίας για το κινητό σαν τη παραπάνω.Καμμιά καλή πρόταση ιδιαίτερα αν υπάρχει σε ελληνικό μαγαζί -site.2. Yπάρχει το widget κοινωνική δικτύωση από μαμά motorola, που για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε .Mήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου πει πως μπορώ να το επαναφέρω?
Link to comment
Share on other sites

οσο αφορα την παραπανω θηκη,ειναι της ballistic και ειναι παρα παρα πολυ καλη!οσο αφορα το μεγεθος της,δειχνει ποιο μεγαλο το κιν. αλλα δεν φοβασαι τοσο αν σου πεσει;)εχει αρκετο καουτσουκ στις γωνιες και προστατευεται καλα.(περα απο την ...στρατιωτικη εμφανιση:lol:)

ελλαδα δεν την βρηκα δυστηχως,τσεκαρε ebay γραφοντας ballistic.(επισης ψαξε case-mate flex και otterbox)

Link to comment
Share on other sites

μολις μαθεις ενημερωσε!:D

ειναι λιγο ...κουμουτσα η θηκη μου!

http://static.zoovy.com/img/sfplanet/W350-H350-Bffffff/B/balt_00326_1.jpg

 

pωωω μια γκουμουτσα:p

θα σας πω μολις ερθει ..

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Εξίσου καλές θήκες είναι και οι Otterbox. Έχει 3 μοντέλα για το ATRIX, εγώ πήρα την impact και θα βρεις σε κάμποσα μαγαζιά εδώ.

 

http://mobilesyrup.com/wp-content/uploads/2011/03/otterbox-atrix.jpg

Edited by dpolal

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία , υπάρχει τρόπος να λειτουργεί το ξυπνητήρι με το τηλέφωνο κλειστό; Συνηθίζω να το κλείνω όταν κοιμάμαι , αλλά το μαμά ξυπνητήρι , τουλάχιστον σε μένα, ΔΕΝ δουλεύει , με το τηλέφωνο κλειστό!
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια απορία , υπάρχει τρόπος να λειτουργεί το ξυπνητήρι με το τηλέφωνο κλειστό; Συνηθίζω να το κλείνω όταν κοιμάμαι , αλλά το μαμά ξυπνητήρι , τουλάχιστον σε μένα, ΔΕΝ δουλεύει , με το τηλέφωνο κλειστό!

 

Σε κανενα android δε δουλευει το ξυπνητηρι με το τηλ. κλειστο...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Παιδιά,

θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει κάπου κάποιο site με όλες τις official Roms του Atrix ? Εχει βγει σε κάμια χώρα Ice Cream ?

Αν ναι αξίζει να βάλω κάποιας άλλης χώρας ? Και κάτι τελευταίο: Τις official Roms , πως τις φλασάρουμε ?

 

Το κινητό είναι ήδη unlocked και rooted.

Life' s Good 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .Χρόνια πολλά σε όλους.2 ερωτήσεις.1 .Θα ήθελα μία καλή θήκη προστασίας για το κινητό σαν τη παραπάνω.Καμμιά καλή πρόταση ιδιαίτερα αν υπάρχει σε ελληνικό μαγαζί -site.2. Yπάρχει το widget κοινωνική δικτύωση από μαμά motorola, που για κάποιο λόγο εξαφανίστηκε .Mήπως μπορεί κάποιος φίλος να μου πει πως μπορώ να το επαναφέρω?
εγω εχω αυτη http://www.extreme-mobile.gr/p.Motorola-Atrix-THiki-silikonis-hydro-silicone-case.444523.html και ειναι πολυ καλη και απο προστασια και κουμπωνει μια χαρα στην βαση χωρις το καπακι
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω αυτη http://www.extreme-mobile.gr/p.Motorola-Atrix-THiki-silikonis-hydro-silicone-case.444523.html και ειναι πολυ καλη και απο προστασια και κουμπωνει μια χαρα στην βαση χωρις το καπακι

 

στο ebay την βρισκεις 1.5ευρο!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλημερα κ χρονια πολλα μια ερωτηση με το lapdock δουλευει καλα το κινητο??

 

Σε γενικές γραμμές ικανοποιητικά. Αν το ζορίσεις όμως, πχ αν ανοίξεις στον browser περισσότερα από 5 με 6 tabs... κρεμάει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε γενικές γραμμές ικανοποιητικά. Αν το ζορίσεις όμως, πχ αν ανοίξεις στον browser περισσότερα από 5 με 6 tabs... κρεμάει.

 

ουσιαστικα εχει τις επιδοσεις ενος μικρου διπυρηνου notebook ,με καλη μπαταρια:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην μπορώντας να κρύψω τον ενθουσιασμό μου καθώς ενδεχομένως ποστάρω σε λάθος thread, κατέβασα σήμερα το free gokeyboard και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχω πληκτρολόγιο στο atrix μου!

Πλήρως παραμετροποιήσιμο, με δυνατότητα Τ9, 3Χ4 layout, εναλλαγή των layouts με μία μόνο κίνηση (και εφετζίκη μάλιστα σε 3d), πλήρης υποστήριξη Ελληνικών, και άλλα ωραία πραγματάκια που με έκαναν να απεγκαταστήσω το multi touch keyboard της Motorola!!

Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε :p

Τάσος

 

Be strong where you are weak and weak, where you are strong.. :rocket:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, μην μπορώντας να κρύψω τον ενθουσιασμό μου καθώς ενδεχομένως ποστάρω σε λάθος thread, κατέβασα σήμερα το free gokeyboard και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ έχω πληκτρολόγιο στο atrix μου!

Πλήρως παραμετροποιήσιμο, με δυνατότητα Τ9, 3Χ4 layout, εναλλαγή των layouts με μία μόνο κίνηση (και εφετζίκη μάλιστα σε 3d), πλήρης υποστήριξη Ελληνικών, και άλλα ωραία πραγματάκια που με έκαναν να απεγκαταστήσω το multi touch keyboard της Motorola!!

Δοκιμάστε το και θα με θυμηθείτε :p

 

καλο φαινεται παω να το κατεβασω κι εγω τασο!:)

ναι καλοοοο ειναι,μια χαρα!~

Edited by mertaghon2

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

καλο φαινεται παω να το κατεβασω κι εγω τασο!:)

ναι καλοοοο ειναι,μια χαρα!~

 

Δοκιμαστε Swiftkey 3 Beta. Προσωπικα εχω τρομαξει απο το γεγονος οτι καταλαβενει τι θελω να γραψω πριν το γρψω. Μιλαμε για λαθη και αναλγραμτισμους και μολις παταω το space βγαινει αυτο που ηθελα να γραψω

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε Swiftkey 3 Beta. Προσωπικα εχω τρομαξει απο το γεγονος οτι καταλαβενει τι θελω να γραψω πριν το γρψω. Μιλαμε για λαθη και αναλγραμτισμους και μολις παταω το space βγαινει αυτο που ηθελα να γραψω

 

αλητη ναρτα,μολις μετα απο μιση ωρα+ ψαξιμο το μαθα το αλλο πληκτρολογιο

και φερνεις και αλλο??:p

 

αντε να δουμε και το swiftkey:)

να πάρου samsung λέου,να σώσ την κεφαλή μ!!,

μα δε μ' αφήνει η htc που έχω στο..ε:Xε..στη ψχ μ!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, υπάρχει και το swype, το θεωρώ το καλύτερο που υπάρχει στο Android, αν θες ελληνική έκδοση δωρεάν πήγαινε εδώ: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=313102
Link to comment
Share on other sites

Δοκιμαστε Swiftkey 3 Beta. Προσωπικα εχω τρομαξει απο το γεγονος οτι καταλαβενει τι θελω να γραψω πριν το γρψω. Μιλαμε για λαθη και αναλγραμτισμους και μολις παταω το space βγαινει αυτο που ηθελα να γραψω

 

Το παραπανω κειμενο γραφτηκε σε υπολογιστη. Με το swiftkey δεν κανω λαθη. Βασικα δεν κανει αυτο, γιατι τα διορθώνει :lol:

 

αλητη ναρτα,μολις μετα απο μιση ωρα+ ψαξιμο το μαθα το αλλο πληκτρολογιο

και φερνεις και αλλο??:p

 

αντε να δουμε και το swiftkey:)

 

Μεγαλος αλητης ομως... Εγκω στο ανντροιντ ντεν ξαναλαζει πληκτρολογιο λεμε! :lol:

 

Για τους ενδιαφερομενους λινκ: http://db.tt/GHjXdQi7

Edited by narta

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να κανω μια ερωτηση,

Ποσα ελευθερα περιπου MB εχετε αφου φορτωσει το κινητο σας μετα απο μια επανεκινηση

και χωρις να εχετε ανοιξει τα παντα?

Εμενα δεν μενουν πανω απο 450 με τιποτα εχοντας τα παντα κλειστα.

ΑΠλα μου φαινονται λιγα, αν σκεφτουμε οτι εχουμε 1GB Ram.

Εχω μανισιο Launcher και μαμα rom και ουτε ειμαι root.

Ειναι λογικο??

Link to comment
Share on other sites

Για τους ενδιαφερομενους λινκ: http://db.tt/GHjXdQi7

 

Ωραίο φαίνετε...

Well done. :up::up::up:

 

Παιδια να κανω μια ερωτηση,

Ποσα ελευθερα περιπου MB εχετε αφου φορτωσει το κινητο σας μετα απο μια επανεκινηση

και χωρις να εχετε ανοιξει τα παντα?

Εμενα δεν μενουν πανω απο 450 με τιποτα εχοντας τα παντα κλειστα.

ΑΠλα μου φαινονται λιγα, αν σκεφτουμε οτι εχουμε 1GB Ram.

Εχω μανισιο Launcher και μαμα rom και ουτε ειμαι root.

Ειναι λογικο??

 

Όταν το είχα κοιτάξει και εγώ κάπου εκεί ήταν νομίζω...

Δεν ελπίζω σε τίποτα.

Δεν φοβάμε τίποτα.

Είμαι παντρεμένος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola ATRIX

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...