Jump to content

Motorola ATRIX


personGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παντως παιδια,εμενα μετα απο 2 χρονια το κινητο δουλευει απιστευτα καλα και ομαλα!Κριμα που η motorola δεν μας εδωσε αναβαθμιση για νεοτερη εκδοση android ωστε να ειναι το κινητο συμβατο με περισσοτερες εφαρμογες :(:O
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Να βρεις unlock code από την AT&T, δηλ πιάσε το αυγό και κούρευε, τρέχα - γύρευε, κτλ κτλ.. :(

 

απο την εταιρια δηλαδη cosmote Και τετοια δεν παιζει να μου δωσουν ;

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά στο ebay, υπάρχουν αρκετοί που πουλάνε unlock codes για κινητά. Πρόσεξε να είναι για το συγκεκριμένο μοντέλο και από το συγκεκριμένο πάροχο.
Link to comment
Share on other sites

απο την εταιρια δηλαδη cosmote Και τετοια δεν παιζει να μου δωσουν ;

 

Toν Unlcock code τον παίρνεις πάντα από το δίκτυο στο οποίο είναι locked η εκάστοτε συσκευή.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Toν Unlcock code τον παίρνεις πάντα από το δίκτυο στο οποίο είναι locked η εκάστοτε συσκευή.

 

παω να κανω αιτηση για ξεκλειδωμα στην at& t και μου ζηταει κατι πραγματα που δεν γνωριζω τι ειναι https://www.att.com/deviceunlock/client/en_US/termsAndCondition

Link to comment
Share on other sites

παω να κανω αιτηση για ξεκλειδωμα στην at& t και μου ζηταει κατι πραγματα που δεν γνωριζω τι ειναι https://www.att.com/deviceunlock/client/en_US/termsAndCondition

 

Δεν μπορείς εσύ να το κάνεις, πρέπει να γίνει από κάποιον που έχει AT&T account.. Θα πρέπει ή να στραφείς σε αυτόν που στο έδωσε ή να κοιτάξεις προς ebay μεριά, οι κωδικοί παίζουν γύρω στα 10$ από ebay πάνω κάτω..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορείς εσύ να το κάνεις, πρέπει να γίνει από κάποιον που έχει AT&T account.. Θα πρέπει ή να στραφείς σε αυτόν που στο έδωσε ή να κοιτάξεις προς ebay μεριά, οι κωδικοί παίζουν γύρω στα 10$ από ebay πάνω κάτω..

 

και στεκει δηλαδη απο ebay ? http://www.ebay.com/itm/Motorola-Unlock-Code-Atrix-HD-MB866-MOTO-X-Atrix-2-MB865-Atrix-MB860-/321387927919?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item4ad436996f αυτος ας πουμε

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση αν κανω root και κανω αντικατασταση του λογισμικου δεν θα κανω δουλεια;

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση αν κανω root και κανω αντικατασταση του λογισμικου δεν θα κανω δουλεια;

 

To atrix έχει κλειδωμένο bootloader..

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Καλησπέρα. Ξεθαψα το atrix απο ένα συρτάρι αλλα ενω ήταν ολα καλά οταν το άφησα τώρα μου κάνει θέματα.

Έχει δημιουργηθεί κάποιο θέμα με την αφή του και όταν "πατάω" το s βγαίνει a ή d, το w βγάζει q ή e και το z βγάζει x

Στρώνει ή να το ξανα στειλω για ύπνο???

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola ATRIX

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...