Jump to content

Google Nexus S


sakiss
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει Αραβικά και νομίζω και ως γλώσσα γραφής κιόλας!

 

 

Α! flash support δεν βλεπω μονο, ε?

 

Κι όμως έχει πλέον το Android 4.0 υποστήριξη flash από την Adobe.

Nokia 6600, Sony Ericsson K700i, Motorola L7, Sony Ericsson W810i, Nokia 6680, Nokia 3120 classic, Nokia E71, Nokia C5-03, Nokia N900, Samsung Galaxy S, Google Nexus S, HTC 8S, Nokia N9, Moto G 2nd, Moto X 2nd, OnePlus X, Nexus 6, Redmi Note 5, Mi8
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

flash o stock παίζει..με οπερα δεν μου τα ανοίγει..κοίτα μηπως χρειάζεται ενημέρωση, γιατί εμένα την πρώτη φορά που μπήκα στο μαρκετ, έβγαλε ενημέρωση για τον flash player

 

ίσως κάνω λάθος για τα αραβικά, αλλά εγώ προσωπικά δεν τα βρίσκω..

Link to comment
Share on other sites

flash o stock παίζει..με οπερα δεν μου τα ανοίγει..κοίτα μηπως χρειάζεται ενημέρωση, γιατί εμένα την πρώτη φορά που μπήκα στο μαρκετ, έβγαλε ενημέρωση για τον flash player

 

ίσως κάνω λάθος για τα αραβικά, αλλά εγώ προσωπικά δεν τα βρίσκω..

 

 

Εχεις δικιο!! μολις περασα την ενημερωση απο market! ακυρο το προηγουμενο post μου!

Rock n' Roll will never die...
Link to comment
Share on other sites

Παιδες, με manual update η εγγυηση ισχυει κανονικα? η ιδια ενημερωση φανταζομαι ειναι η οποια ηρθε και στον γιαννη, σωστα?

 

Βασικά την έχω και εγώ αυτή την απορία...

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πρώτες διαφορές που εντόπισα...

 

όντως όπως αναφέρθηκε η αυτόματη φωτεινότητα έχει πέσει, αλλά αν ενεργοποιήσετε το επόμενο επίπεδο, που παλαιότερα ήταν το κατώτερο σε φωτεινότητα, τώρα είναι αυτό στο επίπεδο φωτεινότητας που ήταν πριν το auto...

και αν θέλετε πάτε στις ρυθμίσεις συστήματος, προβολή, φωτεινότητα, και από εκεί μπορείτε να επιλέξτε το χειροκίνητο επίπεδο φωτεινότητας που θέλετε.

 

αν και δε το είχα πολύ ψάξει παλαιότερα, από ένα απεσταλμένο μήνυμα, δε μπορούσα να επιλέξω το κείμενο που είχα γράψει για αντιγραφή επικόλληση σε ένα νέο μήνυμα που ήθελα να γράψω. πλέον με παρατεταμένο κράτημα εμφανίζεται η επιλογή αντιγραφή κειμένου...

 

με το flash παίζει πρόβλημα μη υποστήριξης, παρότι πριν το είχα εγκατεστημένο, και ακόμα εμφανίζεται ότι υπάρχει. Με κανένα browser δε μπορώ να δω video από το vimeo. πριν τα έβλεπα με τους skyfire και doplhin...

F1fan.gr

Καθημερινά νέα στα Ελληνικά, αναλύσεις αγώνων, τεχνικά θέματα, και όλες οι σημαντικές πληροφορίες που πρέπει να γνωρίζει ο φανατικός της Formula1.

Link to comment
Share on other sites

Πέρασα σε stock 2.3.3 μήπως και μου έχει έρθει το update. Αλλά βρίσκει πρώτα το 2.3.6 update και επειδή είναι rootαρισμένο δεν κάνει το update! Πως μπορώ να το ξερουτάρω;
Link to comment
Share on other sites

 

Εχω το 9020 με amoled. Θα κατεβασω την εκδοση που δινεται στο ποστ του XDA? η μηπως αυτη ειναι για το 9023 η καποιο branded nexus?

 

Ειναι σιγουρο πως θα παραμεινω rooted?

 

Ευχαριστω

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

Κακία μεν, αλλά απόλυτα ακριβής... :p

 

Ας μην υπήρχε το S να δώ τι θα είχατε εσείς :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιώργος

iPHONE 6S Plus, iPAD Air 2

http://www.triakilakodika.gr/ (δεν είναι δικό μου αλλά είναι φοβερό)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερες. Επειδη ενδιαφερομαι να αγορασω Nexus S, εχω δει διαφορες παραλλαγες του. Ποια προτινετε για αγορα? Και αν γνωριζετε με την αναβαθμιση σε ICS4 θα μπορει να λειτουργει η καμερα για βιντεοκλησεις. Γιατι εχω διαβασει οτι με το Android 2.3 υπαρχει προβλημα. Ευχαριστω:)
Link to comment
Share on other sites

Παραλλαγές?? Για πες, γιατί μόνο για ενα Nexus ξέρω όλο αυτό τον καιρό...αν έχεις διαβάσει για amoled & superLCD οθόνη, η πρωτη δεν ηρθε ποτέ στην Ελλάδα...

Όσο για την βιντεοκληση έχω κάνει με Google talk on Gingerbread χωρις κανενα πρόβλημα...

Sony logo.gif

Link to comment
Share on other sites

Εχω το 9020 με amoled. Θα κατεβασω την εκδοση που δινεται στο ποστ του XDA? η μηπως αυτη ειναι για το 9023 η καποιο branded nexus?

 

Ειναι σιγουρο πως θα παραμεινω rooted?

 

Ευχαριστω

 

κοιτάω στο xda και δεν βγάζω άκρη για το 9020..κάποιοι λένε οτι τα κατάφεραν, άλλοι όχι..ίσως είναι καλύτερα να περιμένεις λίγο για να είσαι σίγουρος, μην έχεις κάποιο πρόβλημα. για το root, έγω μετά την αναβάθμιση πάντως δεν είμαι πλέον, νομίζω άλλωστε πως μετά απο κάθε αναβάθμιση χανόταν.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια σχεδον μερα ξεκ....λιασμα

κατεληξα οτι ναι μεν ειναι πολυ πιο ομορφο

απο 2.3.6 αλλα δεν μου φαινεται και αρκετα

πιο γρηγορο.Τρωει τα σκαλωματακια του που

και που.Δεν με αφησε απολυτως ικανοποιημενο.

Περιμενα μερα με την νυχτα διαφορα και βλεπω

μονο πρωι με μεσημερι ενα πραγμα να σας δωσω

να καταλαβεται τι εννοω.

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
για το root, έγω μετά την αναβάθμιση πάντως δεν είμαι πλέον, νομίζω άλλωστε πως μετά απο κάθε αναβάθμιση χανόταν.

 

http://forum.xda-developers.com/showpost.php?p=20394038&postcount=1

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μολισ μου δωσανε το κινητο επειδη δεν δoυλευε το gsm. Προσπαθησε να βαλει απο cm7 την stock αλλα τωρα λεει nexus 4g ενω ειναι το i9023. Παρακαλω βοηθηστε με να περασω την 4.

 

Αμα κανω αυτα εδω θα παιξει?? http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1395828

Edited by tibillys
Link to comment
Share on other sites

Περασα και εγω την επισημη isc και μου φανηκε πολυ πιο αργη απο την superosr v2 που ειχα πριν... Μετα περασα την CM9 Alpha 13 αλλα παλι δεν μου φανηκε ετοιμη για καθε μερα... Τωρα ειμαι στην διαδικασια nandroid και θα περιμενω ακομα λιγο μεχρι να βγει μια πιο γρηγορη και σταθερη mod rom...
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μιας που είδα όλα τα σχόλια και αφού περάστηκε η ics επιτυχώς και πολύ γρήγορα, λέτε να το πάρω στα 249E? Αξίζει να το προτιμήσω έναντι του 4S και να γλιτώσω κάμποσα χρήματα? ;)
Link to comment
Share on other sites

επανέφερα μέσω rom manager την στοκ 2.3.3 και μετά με Update πήρα την 2.3.6. Επειδή OTA δεν μου είχε βγάλει πέρασα μέσω recovery την 4.0.3!!! Πετάει... Είχα δοκιμάσει και τις cm9 alpha αλλά η stable τα σπάει :D
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus S

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...