Jump to content

Αγορά Nokia N8 – Σε ποιό χρώμα και από που;


Spyr0s
 Κοινοποίηση

[Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;  

315 members have voted

  1. 1. [Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;

    • Ασημί - Silver White
      56
    • Μαύρο - Dark Grey
      132
    • Μπλέ - Blue
      69
    • Πράσινο - Green
      18
    • Πορτοκαλί - Orange
      40


Recommended Posts

Thanks!:)

Δεν ξέρω ποιο θα προτιμούσα.

Το ασημί όχι γιατί έχω το Satio σε ασημί.

Το μαύρο κλασσικό και ωραίο.

Το μπλε μου άρεσε πιο πολύ από τα πιο "ζωντανά" υπόλοιπα χρώματα νομίζω.

Ίδωμεν!

 

Αν δεν βιάζεσαι να αποκτήσεις το Ν8 και θέλεις κάποιο μη κλασσικό χρώμα, σίγουρα το γαλάζιο είναι μια πολύ καλή λύση. Θα έρθει όμως από το νέο έτος και μετά. :)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Σαν λύση έχω διαβάσει οτι γίνετε παραγγελεία απο το nokia online store π.χ. απο το φιλανδικό site οπου υπαρχουν άμεσα διαθέσιμα όλα τα χρώματα και μπορείς να ζητήσεις ελληνικό λογισμικό ή να το περάσεις μετά. Αλλα αξίζει όμως όλη αυτή η διαδικασία ? :worry:
N76 N95 N96 N800 N810 N86, N8,920,1020, .... ?
Link to comment
Share on other sites

Αναποφάσιστος μεταξεί μαύρου και ασημί !!!

 

:wacko:

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Καποιος στο επισημο θεμα για το Ν8 αναφερε οτι το πορτοκαλι και το μπλε δεν θα ερθουν ποτε στη Ελλαδα?Αληθευει κατι τετοιο και αν ναι ποια η λογικη?Παλι αισθανομαι πολιτης δευτερης-τριτης-τεταρτης κατηγοριας:(:(
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση με το που μένεις. Η Nokia κυκλοφορεί αρχικά μόνο το ασημί και το μαύρο, με το λαχανί να είναι ελαφρώς πιο σπάνιο και, αργότερα (μάλλον από τον νέο χρόνο) θα ξεκινήσει η διάθεση και των μπλε και πορτοκαλί. Θα έρθουν αλλά θα αργήσουν.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τα περισσότερα site τις nokia (το φιλανδικό, το γερμανικό κτλ) λενε οτι το Ν8 σε μπλε πορτοκαλί και πράσινο είναι διαθέσιμα μόνο απο το online shop της Nokia...

 

 

Μεταφραση του φιλανδικού... http://translate.google.gr/translate?js=n&prev=_t&hl=el&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=auto&tl=el&u=http%3A%2F%2Fkauppa.nokia.fi%2Fwebapp%2Fwcs%2Fstores%2Fservlet%2Fitemdetail_10513_10107_-12_60000484_60000504&act=url

Edited by vtxracer
N76 N95 N96 N800 N810 N86, N8,920,1020, .... ?
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει σχέση με το που μένεις. Η Nokia κυκλοφορεί αρχικά μόνο το ασημί και το μαύρο, με το λαχανί να είναι ελαφρώς πιο σπάνιο και, αργότερα (μάλλον από τον νέο χρόνο) θα ξεκινήσει η διάθεση και των μπλε και πορτοκαλί. Θα έρθουν αλλά θα αργήσουν.

 

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί αφού έχουν σκοπό να το διαθέσουν και σε άλλα χρώματα δεν το κάνουν από την αρχή? Έστω σε μικρότερη ποσότητα ...

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Είναι συνηθισμένη τακτική όχι μόνο από την Nokia αλλά και από όλους σχεδόν τους κατασκευαστές.
Link to comment
Share on other sites

Το παράγειλα σήμερα απο ελληνικό site σε μπλε χρώμα και πιθανότατα θα το έχω σε 10 μέρες...
N76 N95 N96 N800 N810 N86, N8,920,1020, .... ?
Link to comment
Share on other sites

Το παράγειλα σήμερα απο ελληνικό site σε μπλε χρώμα και πιθανότατα θα το έχω σε 10 μέρες...

 

Αποκλείεται, διάβασε το μήνυμα του mirrorofsorrow πιο πάνω

Link to comment
Share on other sites

Αποκλείεται, διάβασε το μήνυμα του mirrorofsorrow πιο πάνω

Tα ξερω οτι η ιδια η νοκια λεει οτι δεν θα βγει τωρα σε μπλε. Πρωτα πηγα σε καταστημα νοκια και μου ειπαν τα ιδια, δηλαδη οτι μονο σε μαυρο και ασημι θα ερθει....

Απο το site που παραγγειελα, τους πηρα πρωτα τηλεφωνο για επιβεβαιωση, τονισα οτι θελω το μπλε και μου ειπαν οτι τα περιμενουν απο 29 του μηνος...

N76 N95 N96 N800 N810 N86, N8,920,1020, .... ?
Link to comment
Share on other sites

Κατά 90% δεν ισχύει αυτό που σου είπαν. Έχουμε ενημέρωση ότι θα έρθουν μόνο τα ασημί, μαύρο και λαχανί.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το σκουρο γκρι-μαυρο που πηρα τα σπαει!!!Ειναι κομψο και κυριλε μαζι!!!Απο που τωρα το εχουν ειδη πολλα μαγαζια και μεχρι τελος του μηνα θα το φερουν και αλλα εγω το πηρα απο το e-click.gr!!!Μαυρο δαγκωτο!!!;);)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

@mirrorofsorrow:

Γιώργο, μήπως μπορούμε να εισηγηθούμε στον Administrator να αλλάξει το avatar του Ν8 και να μπει το σκούρο γκρι αντί για το ασημί, μιας και δεν είναι και το πιο δημοφιλές χρώμα από τα 5 που θα κυκλοφορήσουν; Ξέρω ότι για κάθε συσκευή μόνο ένα χρώμα μπαίνει σε avatar, γι' αυτό έλεγα μήπως να υπάρχει διαθέσιμο το πιο διαδεδομένο χρώμα για όλους μας. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

@mirrorofsorrow:

Γιώργο, μήπως μπορούμε να εισηγηθούμε στον Administrator να αλλάξει το avatar του Ν8 και να μπει το σκούρο γκρι αντί για το ασημί, μιας και δεν είναι και το πιο δημοφιλές χρώμα από τα 5 που θα κυκλοφορήσουν; Ξέρω ότι για κάθε συσκευή μόνο ένα χρώμα μπαίνει σε avatar, γι' αυτό έλεγα μήπως να υπάρχει διαθέσιμο το πιο διαδεδομένο χρώμα για όλους μας. ;)

 

Θα συμφωνησω με τον πανο;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Εχει κανενας καποια ενημερωση σχετικα με το μπλε χρωμα και το ποτε θα μας ερθει??
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Τίποτα ακόμα. Με το νέο χρόνο ίσως υπάρξει κάποια ανακοίνωση. Και εγώ αυτό περιμένω.
Link to comment
Share on other sites

Ψήφισα μαύρο, αν και δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ότι θα το πάρω τελικά σε αυτό το χρώμα. Μου αρέσει πολύ και το πορτοκαλί και μιας και θα προχωρήσω στην αγορά του κινητού από το νέο έτος λέω να περιμένω λίγο μήπως δω τελικά και αυτό το πορτοκαλί από κοντά...
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

Μαύρο ή ασημί θα τα δώ από κοντά και θα καταλήξω;)

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα ακόμα. Με το νέο χρόνο ίσως υπάρξει κάποια ανακοίνωση. Και εγώ αυτό περιμένω.

 

Mα εσυ δεν το εχεις παρει ηδη? Λες στα νεα χρωματα να μην εχουμε τα προβληματα με την μπαταρια που παρουσιαζουν καποια απο αυτα που κυκλοφορουν τωρα??

Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...