Jump to content

Αγορά Nokia N8 – Σε ποιό χρώμα και από που;


Spyr0s
 Κοινοποίηση

[Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;  

315 members have voted

  1. 1. [Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;

    • Ασημί - Silver White
      56
    • Μαύρο - Dark Grey
      132
    • Μπλέ - Blue
      69
    • Πράσινο - Green
      18
    • Πορτοκαλί - Orange
      40


Recommended Posts

Μαζι σου φιλε μου και εγω για το πορτοκαλι ειχα φαει τα λυσακα μου και μετα το μπλε οποτε τωρα θα το παρω και δεν θα το πω ουτε του παπα:p

 

το κινητο ανεξαρτητως χρωματος ειναι παρα πολυ καλο απλα δεν καταλαβαινω τη λογικη δεν βγαζω ελληνικο πορτοκαλι. δωσε μου τη δυνατοτητα να στο παραγγειλω αν δεν θελεις να κανεις μαζικη παραγωγη αλλα μη με αποκλειεις

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Για οσους εκαναν υπομονη εχω καλα νεα.Αποτις 28/3 τα καταστηματα Nokia Care θα εχουν Ν8 ΜΠΛΕ με ελληνικο product code.Ειναι συμφωνια που εκαναν με την ΝΟΚΙΑ ειδικα για την Ελλαδα για αυτο το χρωμα.Επισης αποχαιρετηστε το πορτοκαλι,σταματαει η παραγωγη για την Ευρωπη γιατι δεν ******σε (ενω το λαχανι ουρες:lol::lol:).

 

Να συμπληρώσω ότι η αποκλειστικότητα αυτή θα συνοδεύετε απ΄οτι γνωρίζω και με δώρο μια διαμονή 3 ή 4 διακυκτερευσεων για τη Σαντορινη η τη Σκιαθος και η επιβαρυνση για 2ο ατομο ειναι για ολες τις μερες διαμονης 35 ευρω .

 

:X

http://www.myphone.gr/forum/image.php?u=11306&type=sigpic&dateline=1348034580
Link to comment
Share on other sites

Να συμπληρώσω ότι η αποκλειστικότητα αυτή θα συνοδεύετε απ΄οτι γνωρίζω και με δώρο μια διαμονή 3 ή 4 διακυκτερευσεων για τη Σαντορινη η τη Σκιαθος και η επιβαρυνση για 2ο ατομο ειναι για ολες τις μερες διαμονης 35 ευρω .

 

:X

Αυτο δεν ηθελα να το γραψω αλλα μαλλον εχουμε το ιδιο Νοkia care καταστημα:lol::lol: εκτος και αν το καπου στο βορειο Αιγαιο αληθευει
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έμαθα κι εγώ ότι μέχρι τέλη του μήνα θα κυκλοφορήσει το Μπλε από τα καταστήματα NOKIA Care αποκλειστικά και με δώρο την εκδρομή...Όσοι δεν το έχουν πάρει, είναι ευκαιρία!!!
A man's dreams are an index to his greatness...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Σημερα λογικα ειναι η μερα που το μπλε Ν8 θα ηταν στα Nokia Care.Γνωριζει κανεις τιποτε?Ηρθε τελικα?
Music is the harmonization of opposites; the conciliation of warring elements
Link to comment
Share on other sites

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Guys ευχαριστω για τις απαντησεις σας προηγουμενως.:)

http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7186

Αυτο εδω παιζει να ναι ελληνικό ή παραεισαγωγής;Γιατι ειναι too good η τιμη του to be true.

Link to comment
Share on other sites

 

Δε ξέρω για εκείνο , αλλά αυτό http://www.techneasy.gr/index.php?target=products&product_id=35760 γράφει και GR. Και στα δύο πέρνεις και ρωτάς ακριβώς αυτό: "Είναι ελληνικής αντιπροσωπείας ή παραεισαγωγής με περασμένη ελληνική γλώσσα?"

Toυς έστειλα απο ενα email.

Καλα το GR μπορει να σημαινει απλα πως εχει την ελληνικη γλωσσα.Και απο εμπειρια της ΝΟΚΙΑ με κινητα παραεισαγωγης ειναι η χειροτερη.Μια φορα πηγα ο καημενος σε Νοκια care το 5300 μου επι εποχης 2006-2007 και εκαναν 15 μερες να μου περασουν την ελληνικη γλωσσα γιατι ειχε μπλοκάρει κατι και το στειλαν Φιλανδια.:P

Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια σαν φινιρισμα ποιο ειναι καλυτερο σαν χρωμα να παρω.το μαυρο ακουω σαν ποιο ανθεκτικο.τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

τελικα παιδια σαν φινιρισμα ποιο ειναι καλυτερο σαν χρωμα να παρω.το μαυρο ακουω σαν ποιο ανθεκτικο.τι λετε?

 

Το μαυρο φιλε κατα γενικη ομολογια κ απο εδω στο φορουμ ειναι το καλυτερο!το ασημι φαινετε σαν ψευτικο.Ασε που εαν, ου μη γαινετο σου πεσει η γδαρθει θα φαινετε! Μαυρο κ ξερο ψωμι.Αντε και καλοδουλευτο οταν το παρεις.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστω. Επειδη θα το παραγγειλω ευθυς αμεσως, ποιο καταστημα μου προτεινετε; Και ποιο χρωμα ειναι το καλυτερο; Μου αρεσει και το dark grey και το silver και το μπλε. Τι λετε;

 

Eπειδη βλεπω σε μερικα εχει απο διπλα GR, εννοει το πληκτρολογιο; Τι να διαλεξω;

 

Τελος, διαβασα οτι η μπαταρια δε βγαινει, ισχυει; Αμα κολλησει τι γινεται; Η sim που μπαινει;

Edited by Lux
Link to comment
Share on other sites

Oπως ανεφεραν τα παιδια πιο πανω το Dark Grey ειναι πιο στιβαρο και πιθανη πτωση ισως δεν του κοστισει σε μικροχτυπηματα.

 

Αν θες τη γνωμη μου παρτο απο ΠΛΑΙΣΙΟ ή eshop.Νομιζω δεν τα χουν παραεισαγωγης και εχεις να κανεις και με πιο μεγαλες εταιριες.Θα παρεις και αλλες γνωμες φυσικα,αλλα καλυτερα να μην το διακινδυνεψεις.

 

Για το GR ειναι αμφισημο τι ακριβως εννοει.Παντως απαντηση στα email που εστειλα ακομα δεν πηρα.

Link to comment
Share on other sites

Η τιμη ειναι ιδια παντως, οποτε λογικα ή με το πληκτρολογιο θα παιζει ή με την γλωσα μεσα στο κινητο, αν και το δευτερο πρεπει να αλλαζει απο τις ρυθμισεις.

 

Το eshop αξιοπιστο; Το αντιθετο ακουω!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστω. Επειδη θα το παραγγειλω ευθυς αμεσως, ποιο καταστημα μου προτεινετε; Και ποιο χρωμα ειναι το καλυτερο; Μου αρεσει και το dark grey και το silver και το μπλε. Τι λετε;

 

Eπειδη βλεπω σε μερικα εχει απο διπλα GR, εννοει το πληκτρολογιο; Τι να διαλεξω;

 

Τελος, διαβασα οτι η μπαταρια δε βγαινει, ισχυει; Αμα κολλησει τι γινεται; Η sim που μπαινει;

 

χρωμα παρε οποιο σου αρεσει- εγω εχω σκουρο γκρι αλλα και τα αλλα ειναι πολυ ωραια. η συμβουλη μου ειναι πηγαινε επι τοπου να το παρεις απο οπου νομιζεις για να τσεκαρεις αυτα που θελεις και να μην μπαινεις σε λογικη επιστροφων. οι περισσοτεροι υπαλληλοι ειναι ασχετοι οποτε δες και παρε. για να ειναι ελληνικο θα πρεπει στο πλαινο του κουτιου να γραφει cv greece και το χρωμα .

η μπαταρια οντως δεν βγαινει και οταν κολλησει πραγμα σπανιο πατας για 8 δευτερολεπτα το κουμπι εκκινησης και σβηνει και το ξαναανοιγεις

Link to comment
Share on other sites

Απο Online καταστημα, ποιο προτεινετε; Δε θελω να δινω τζαμπα λεφτα σε κοτσωβολο και λοιπα.

 

Φίλε μου μπες στο skroutz πάτα Ν8 και θα σου βγάλει καταστήματα. Πάρε τηλέφωνο και ρώτα αν είναι ελληνικής αντιπροσωπίας ή παραεισαγωγής με περασμένα ελληνικά και ανάλογα πράξε. Γλυτώνεις έτσι χρόνο και χρήμα. Αλλά καλό είναι να ψάχνεις και λίγο εδώ γιατί τα έχουμε πει χίλιες φορές.

Link to comment
Share on other sites

Kαι ναι ελαβα τις απαντησεις απο τα καταστηματα πριν απο λιγη ωρα σχεδον ταυτοχρονα.

-Τυχαιοοοο;Δεν νομιζω!:P-

 

Οριστε λοιπον οι απαντησεις απο:

 

(http://www.techneasy.gr/index.php?target=products&product_id=35760)

 

Κύριε ,

 

Το κινητό Νokia N8 είναι ελληνικής αντιπροσωπίας και καλύπτεται με διετή εγγύηση, από εξουσιοδοτημένο Service. Ο χαρακτηρισμός GR προσδιορίζει το προϊόν και ενημερώνει ότι είναι για την Ελλάδα και προκύπτει από την λέξη Greece. Εάν δεν σας κάλυψε το απαντητικό e-mail παρακαλώ προσδιορίστε μας να σας εξυπηρετήσουμε.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Νίκος Χόνδρος

 

 

 

techneasy.jpeg

 

 

 

Κορίνθου 6 – ΤΚ 16451

 

Αργυρούπολη

 

Τηλ: 2109639032

 

Fax: 2109639030

 

nikos@techneasy.gr

 

http://www.techneasy.gr

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

(http://www.mobilehellas.com/index.php?dispatch=products.view&product_id=7186)

Καλημέρα,

 

 

Το συγκεκριμένο τηλέφωνο είναι εισαγωγής , όπως και όλα τα τηλέφωνα , αφού εργοστάσιο παραγωγής δεν υπάρχει στην Ελλάδα.

 

Έχει 2 χρόνια εγγύηση από την επίσημη αντιπροσωπεία.

 

Στην διάθεση σας για όποια διευκρίνιση.

 

Σας ευχαριστούμε πολύ,

 

Τα συμπερασματα(για το δευτερο δικά σας):P

Σημ.Εστειλα και στους δυο ΑΚΡΙΒΩΣ το ιδιο email.Μαλλον ο ενας δεν πολυκαταλαβε.

Link to comment
Share on other sites

Ωραια, ευχαριστω. Επειδη θα το παραγγειλω ευθυς αμεσως, ποιο καταστημα μου προτεινετε; Και ποιο χρωμα ειναι το καλυτερο; Μου αρεσει και το dark grey και το silver και το μπλε. Τι λετε;

 

Eπειδη βλεπω σε μερικα εχει απο διπλα GR, εννοει το πληκτρολογιο; Τι να διαλεξω;

 

Τελος, διαβασα οτι η μπαταρια δε βγαινει, ισχυει; Αμα κολλησει τι γινεται; Η sim που μπαινει;

 

Εγώ το αγόρασα πριν 2 μέρες απο πλαίσιο. Έχει Ελληνικό και με περασμένη την PR 1.1

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπαρχει καποιος που να το αγορασε απο ελληνικο eshop να μας πει και εμας;

 

Απο ΝΟΚΙΑ CARE για να εχεις το κεφαλι σου ποιο σιγουρο, με πολυ λιγοτερες αμφιβολιες.Καλη αγορα σου ευχομαι κ καλοδουλευτο.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Απο ΝΟΚΙΑ CARE για να εχεις το κεφαλι σου ποιο σιγουρο, με πολυ λιγοτερες αμφιβολιες.Καλη αγορα σου ευχομαι κ καλοδουλευτο.
Και ποσα θα πληρωσω εκει;
Link to comment
Share on other sites

Και ποσα θα πληρωσω εκει;

 

Λογικα πρεπει να εχει πεσει λιγο,απο τα 503e που το αγορασα εγω τα Χριστουγεννα.Παρε αυριο σε ενα καταστημα τους κ ρωτα.

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

500 δεν ειναι πολλα; Στο σκρουτζ το βρισκεις με 390! Και σε καταστηματα με αρκετες καλες αξιολογησεις.
Link to comment
Share on other sites

500 δεν ειναι πολλα; Στο σκρουτζ το βρισκεις με 390! Και σε καταστηματα με αρκετες καλες αξιολογησεις.

Αν δεν σε πειράζει να είναι παραεισαγωγής, χτύπα το από εδώ σε όποιο χρώμα θέλεις! http://www.e-click.gr/index.php?target=products&product_id=44089 Ό,τι έχω ψωνίσει είναι καινούργιο, άριστο λειτουργικά και με γρήγορη εξυπηρέτηση. (Και φυσικά με εγγύηση που καλύπτεται από την ελληνική αντιπροσωπεία!)

Edited by Conception
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...