Jump to content

Αγορά Nokia N8 – Σε ποιό χρώμα και από που;


Spyr0s
 Κοινοποίηση

[Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;  

315 members have voted

  1. 1. [Ν8] Ποιό χρώμα θα διαλέξετε;

    • Ασημί - Silver White
      56
    • Μαύρο - Dark Grey
      132
    • Μπλέ - Blue
      69
    • Πράσινο - Green
      18
    • Πορτοκαλί - Orange
      40


Recommended Posts

Καθώς βρισκόμαστε στην τελική φάση της αναμονής, ένα απο τα προβλήματα που μας απασχολούν είναι το χρώμα της συσκευής. Προσωπικά εχω καταλήξει στο ασημί γιατί είχα δυο μαύρα κινητά στη σειρά, γιατί είναι διαφορετικό απο όλα τα υπόλοιπα μαύρα smartphones της αγοράς και γιατί θεωρώ οτι είναι πιο μοντέρνο αλλα και επαγγελματικό ταυτόχρονα γιατί έχει την αίσθηση του αλουμινίου. Φυσικά μένει να το δω απο κοντά γιατι οι φωτογραφίες όσο να 'ναι...

 

Εσείς λοιπόν τι χρώμα θα επιλέξετε για το τηλέφωνο σας;

Edited by Spyr0s
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 373
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έχω ήδη επιλέξει και προπαραγγείλει το σκούρο γκρι, αν και θα μου άρεσε και το ασημί. :)
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

και γω σε μπλε το θελω φιλε αλλα δε μπορω να περιμενω το 2011. Αν εχουν αργησει τοσο τα γκρι και ασημι δε μπορω να φανταστω ποτε θα ρθει πρασινο, μπλε και πορτοκαλι. Για official με ελληνικο product code μιλαω .

 

Nαι.. Σε καταλαβαινω. Απ την αλλη εγω σκεφτομαι οτι οκ.. Τι να το εχω δεκεμβρη τι Γεναρη... Ενας μηνας δεν ειναι μεγαλη αναμονη για να το παρεις στο χρωμα που θες...

Κ αυτο το μπλε, το ατιμο ειναι αρρωστια...

Link to comment
Share on other sites

αν και δε νομιζω οτι χρειαζοταν θεμα...επιλεγω το μαυρο.all time classic.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ημουν αναμεσα σε μαυρο και ασημι.Εκλεινα πιο πολυ στο μαυρο και το επιασα κιολας σε wind οποτε μαυρο.
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ημουν αναμεσα σε μαυρο και ασημι.Εκλεινα πιο πολυ στο μαυρο και το επιασα κιολας σε wind οποτε μαυρο.

η wind πάντως ως κωδικό έχει μόνο το ασημι, εκτός αν το πάρεις από αλλού

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

η wind πάντως ως κωδικό έχει μόνο το ασημι, εκτός αν το πάρεις από αλλού

 

wind νικαιας ειχε σε ψευτικο το μαυρο.

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρα μπλε...Θα περιμενω μεχρι να ερθει και θα εχω μαθει μεσα σε αυτο το διαστημα για τυχον προβληματα που μπορει να εχει το Ν8:;)
Link to comment
Share on other sites

wind νικαιας ειχε σε ψευτικο το μαυρο.

 

όλοι dummy έχουν σε μαύρο, σαν κωδικό όμως στο σύστημά τους έχουν μόνο το ασημί για προ-παραγγελία

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα γαλαζιο αλλα αγορασα μαυρο μια και δεν αντεχα.

Το γαλαζιο δεν το ειδα ποτε απο κοντα,αλλα μπορω να πω οτι το μαυρο ειναι ωραιο αν και δεν το περιμενα...

Μαλλον θα ταιριαξει και με την θηκη ευκολα,δλδ αν βρω καμια της προκοπης...

Link to comment
Share on other sites

Το πορτοκαλι ηθελα αλλα επειδη μαλλον θα αργησει πολυ παω για το μαυρο! :p:p

Χρήστης:

Nokia: 3310 3330 5100 5140 5140i 6610 6310i 6630 5300 N95 N95_8gb N8 S3 mini

Link to comment
Share on other sites

Ψηφισα γαλαζιο αλλα αγορασα μαυρο μια και δεν αντεχα.

Το γαλαζιο δεν το ειδα ποτε απο κοντα,αλλα μπορω να πω οτι το μαυρο ειναι ωραιο αν και δεν το περιμενα...

Μαλλον θα ταιριαξει και με την θηκη ευκολα,δλδ αν βρω καμια της προκοπης...

Ακριβώς η ίδια περίπτωση και με μένα. Αν σε κάνα δίμηνο δεν έχει ανακοινώσει τίποτα καλύτερο η Nokia και με παίρνει οικονομικά, θα δώσω το μαύρο, που παρεμπιπτόντως είναι πάρα πάρα πολύ ωραίο, και θα πάρω το γαλάζιο.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κανένα λινκ με φωτογραφίες από τα χρώματα; :)
Link to comment
Share on other sites

εγω το ηθελα σε μπλε αλλα δε μπορω να περιμενω τοσο και παω για μαυρο. Ελπιζω η μπλε αυθεντικη προσοψη (αυτη που καλυπτει ολο το κινητο μπρος πισω) της nokia που παρηγγειλα να δινει μια ψευδοαισθηση μπλε. καμμια σχεη θα μου πειτε τλπ.

 

νομιζω αργα ή γρηγορα (μαλλον του χρονυυ) θα βγουν τα γυρω γυρω στο ebay για αγορα οποτε θα μπορουμε να μεταφερουμε τα μεσα στη καινουργια <<προσοψη>> τι λετε?

Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι... Το ''πρασινο'' που το βλεπω σε πολλα βιντεακια γιατι μου φαινεται χρυσο??? Ιδεα μου ειναι?
Link to comment
Share on other sites

Για καθαρά "ελληνικούς λόγους" το μπλέ ;) :cool:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

εγω το ηθελα σε μπλε αλλα δε μπορω να περιμενω τοσο και παω για μαυρο. Ελπιζω η μπλε αυθεντικη προσοψη (αυτη που καλυπτει ολο το κινητο μπρος πισω) της nokia που παρηγγειλα να δινει μια ψευδοαισθηση μπλε. καμμια σχεη θα μου πειτε τλπ.

 

νομιζω αργα ή γρηγορα (μαλλον του χρονυυ) θα βγουν τα γυρω γυρω στο ebay για αγορα οποτε θα μπορουμε να μεταφερουμε τα μεσα στη καινουργια <<προσοψη>> τι λετε?

Εχω αλλαξει προσοψη σε 3-4 κινητα μου,ε πιστευω δεν αξιζει σε ενα κινητο οπως το Ν8 να του κανεις τετοια αλλαγη.

 

Νομιζω χανεται η στιβαρη αισθηση και επισης υπαρχει ο κινδυνος να μεινει σκονη απο μεσα!

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Εγώ όπως είχα αναφέρει και στο thread του Ν8,ότι το λετούργησα για λίγο στο χέρι πριν λίγο καιρό.Έτυχε να πιάσω το μαύρο.Καλό μου φάνηκε αλλά θα επαίρνα το ασημένιο.Πιστεύω δίχνει περισσότερο δο design του σε σχέση με το μαύρο

OnePlus 6 Midnight Black 128 SC & 8GB RAM

OnePlus 3T Gunmetal

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά το πράσινο.

Έχω βαρεθεί να βγαίνουν μόνο ασημί και μαύρα κινητα.

Επιτελους λιγο χρωμα βρε αδερφε ::happy:

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Χαλαρά το πράσινο.

Έχω βαρεθεί να βγαίνουν μόνο ασημί και μαύρα κινητα.

Επιτελους λιγο χρωμα βρε αδερφε ::happy:

Συμφωνώ απολύτως. Μόλις παρουσιάστηκε επέλεξα τα πορτοκαλί και μπλε και τελικα΄θα είναι τα μόνα που θα έρθουν από το νέο έτος.

Το μπλε μου είπαν απο Νοκια οτι θα αργήσει να έρθει, ισχύει ?

Ναι, δυστυχώς. Πρώτη παραλαβή θα γίνει με μαύρο, ασημί και μάλλον λαχανί.

Link to comment
Share on other sites

Thanks!:)

Δεν ξέρω ποιο θα προτιμούσα.

Το ασημί όχι γιατί έχω το Satio σε ασημί.

Το μαύρο κλασσικό και ωραίο.

Το μπλε μου άρεσε πιο πολύ από τα πιο "ζωντανά" υπόλοιπα χρώματα νομίζω.

Ίδωμεν!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...