Jump to content

Δίαιτες - Διατροφή - Τροφές


anipsios1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Βρηκα το θεμα αυτο που σχετιζεται και με διαιτα και θεωρησα οτι ειναι το πιο σχετικο.

Ο κολλητος μου ειναι λιγο περισσοτερο απο παχουλος, ας το πουμε ετσι. Σημερα που πιναμε καφε μου ειπε οτι βρηκε ενα προιον που λεγεται squeezy athletic και οτι λειτουργει και ολα αυτα. Μηπως το ξερει κανεις το προιον;

Λιγο που εψαξα λενε οτι λειτουργει..

Χανεις λεει μονο λιπος.

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 555
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ολα αυτα τα προϊοντα που υποσχονται γρηγορη και θεαματικη απωλεια βαρους ειναι συνηθως απατες.Το οτι καπιοι τυχαιοι στο internet λενε οτι λειτουργει δεν σημαινει και οτι ειναι 100% αληθεια.Το να τρεφεται καποιος αποκλειστικα με μια σκονη αμφιβολου ποιοτητας ,συνθεσης και προελευσης για μερες χωρις να τρωει τιποτα απολυτως ακουγεται λιγο επικυνδυνο και ρισκο για την υγεια.Γενικα πρεπει να ειμαστε καχυποπτοι σε τετοιου ειδους προϊοντα και προγραμματα διοτι μπορει να προκαλεσουν σοβαρα προβληματα στο σωμα και την υγεια μας.Δεν υπαρχει μαγικος τροπος για αδυνατισμα,και καλυτερα να ρωταμε πρωτα καποιον γιατρο ή διαιτολογο προτου δοκιμασουμε καποιο τετοιου ειδους προϊον.
Link to comment
Share on other sites

Βρηκα το θεμα αυτο που σχετιζεται και με διαιτα και θεωρησα οτι ειναι το πιο σχετικο.

Ο κολλητος μου ειναι λιγο περισσοτερο απο παχουλος, ας το πουμε ετσι. Σημερα που πιναμε καφε μου ειπε οτι βρηκε ενα προιον που λεγεται squeezy athletic και οτι λειτουργει και ολα αυτα. Μηπως το ξερει κανεις το προιον;

Λιγο που εψαξα λενε οτι λειτουργει..

Χανεις λεει μονο λιπος.

 

Αν δεν αλλάξει νοοτροπία, πάντα παχουλός θα είναι... Εννοώ πως αν περιμένει να βελτιώσει την υγεία και το σώμα του χωρίς κόπο, είναι γελασμένος και θα κάνει μια τρύπα στο νερό. Να αποφασίσει ότι θέλει προσπάθεια έντονη αλλιώς...

Link to comment
Share on other sites

Καλά παιδιά δεν το συζητάω κι εγώ το ίδιο του λέω και του προτείνω να έρχεται μαζί μου στο γυμναστήριο και τώρα τελευταία έχει αρχίσει να το σκέφτεται πραγματικά.

Ούτε εγώ τα εμπιστεύομαι απλώς μου λέει ότι θέλει να πάρει κάτι τέτοιο ώστε να βοηθήσει τον εαυτό του να χάσει πιο γρήγορα αφού παράλληλα θα ξεκινήσει γυμναστική. Λέει. :(

:D

Άρης

Follow me

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Αν σε ενδιαφέρουν γενικότερα τα φυτικά συμπληρώματα, μπορείς να δεις το "Νόνι" (φρούτο - πωλείται και σε υγρή μορφή, κάτι σα χυμός) ή ακόμα και αλόη.

 

όσοι καταναλώνουν νονι, αξίζει να εξετάσουν και το νόνι με λίπασμα γανόδερμα διότι με αυτόν τον τρόπο οι ιδιότητες του χυμού νόνι ενισχύονται ακόμα περισσότερο.

 

Χρήσιμες πληροφορίες σχετικά με το νόνι υπάρχουν στην Ιατρική Βιβλιοθήκη των ΗΠΑ : http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/?term=noni

Νους Υγιής εν Σώματι Υγιεί
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Καλημέρα σας!!!Βρηκα αυτό το θέμα και θα ήθελα την βοήθεια από όσους γνωρίζουν!!Εδω και 4 μήνες κανω δίαιτα απο διαιτολόγο που πήγαινα παλιά και εξηγώ:Πριν 2 χρόνια ήμουν 18 και ήμουν 110 κιλα.Το ύψος μου είναι 1,78.Πηγαινα λοιπόν σε διαιτολόγο για 4 μήνες και κατάφερα να χάσω 20 κιλα.Ομως λόγω οικονομικών σταμάτησα και άρχισα να τρώω νομίζοντας οτι δεν ειναι εύκολο να τα ξαναπάρω και το καλοκαίρι φέτος έφτασα και πάλι 110 κιλα.Πηρα αποφαση και ξανά άρχισα έχοντας κρατήσει όλες τις δίαιτες.Το θέμα όμως τώρα ειναι ότι έφτασα και πάλι 90 μετα απο σχεδόν 4 μήνες και αυτη την βδομαδα κάνω και την τελευταία δίαιτα που έχω.Εδω και λίγες μέρες άρχισα και λίγες ασκήσεις κοιλιακών και ραχιαίων αν και δεν ξέρω αν είναι ο κατάλληλος χρονος(μήπως κολλήσει η ζυγαριά).Για να μην σας ζαλίζω επειδή δεν έχω μεγάλη εμπειρία στις δίαιτες και επειδή χρήματα δεν υπάρχουν θα ήθελα την βοήθεια σας γιατι δεν ξερω τι να κανω απο την επομενη βδομαδα!!Εχω 16 εβδομαδιαίες δίαιτες και τώρα ειμαι στην 16η...να συνεχίσω με κάποια προηγούμενη;;Ευχαριστώ εκ των προτέρων
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...