Jump to content

Ποιο antivirus χρησιμοποιείτε;


soublaki-3
 Κοινοποίηση

Ποιο antivirus χρησιμοποιείτε;  

161 members have voted

  1. 1. Ποιο antivirus χρησιμοποιείτε;

    • BitDefender
      2
    • Kaspersky
      20
    • Webroot
      1
    • Norton
      13
    • ESET Nod32
      49
    • AVG
      31
    • McAfee
      8
    • Avira
      30
    • Panda
      7
    • ZoneAlarm
      0


Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 140
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Link to comment
Share on other sites

Panda, πολύ ευχαριστημένος είμαι. Κατα καιρούς Avast αλλά πάντα Panda
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η αντίσταση καθίσταται καθήκον
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
πρεπει να βγαλεις ομως το ενα γιατι το ενα ακυρωνει το αλλο καποιες φορες και μπορει να την πατησεις

Learn Colemak, the better keyboard layout! :happy:

 

Μην αφήνεις τα μικρά μυαλά να σε πείσουν ότι τα όνειρα σου είναι πολύ μεγάλα.

Link to comment
Share on other sites

όταν χρειαστεί να δουλέψω στο lenovo του έχω περασμένο το avira σε συνδιασμο με malwarebytes anti-malware και δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα η κόλλημα.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Microsoft Security Essentials.Μια χαρα ειναι και ελαφρυ

 

Συμφωνώ και επαυξάνω, πλέον στην έκδοση 2.0 είναι ακόμα καλύτερο. ;)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα. Ας έχω όσο λιγότερα παράνομα γίνεται. Πλέον μόνο το Office είναι παράνομο, και θα έβαζα Open Office αλλά...
Link to comment
Share on other sites

Το εγκατέστησα και στο netbook και ετοιμάζομαι να το εγκαταστήσω και στο φροντιστήριο. Ελπίζω να το σηκώνουν υπολογιστές με 512 MB RAM.
Link to comment
Share on other sites

εγω εχω περασει το avast free edition ειναι καλο; . ειχα το avg αλλα δεν μου φαινοτανε καθολου αξιοπιστο. και παλιοτερα ειχα ο νορτον 2009 πολυ καλο προγραμμα.

επιτελους αλλαξαν το ρολοι του ρευματος με ψηφιακο και μπηκαμε στην μηνιαια τηλεμετρηση , παντως 2 λογαριασμοι ρευματος για αλλαγη ρολογιου επανωτοι δεν περιμενα να δω .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

εγω εχω πολυ καλες εντυπωσεις και απο avast free αλλα και απο kaspersky! Δε βρισκω κανενα λογο να ψαξω αλλου,παροτι καποιοι φιλοι συνιστουν AVG. Για καποιο λογο απλα δεν το συμπαθησα ομως ποτε.

Κανείς δεν είναι υπεύθυνος για την ευτυχία σου παρά μόνο εσύ!

Σε κάθε αποκαλούμενη "καταστροφή" σκέψου: "Σε 5 χρόνια, αυτό θα έχει καμία σημασία;"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια!

εγω εχω πολυ καλες εντυπωσεις και απο avast free αλλα και απο kaspersky! Δε βρισκω κανενα λογο να ψαξω αλλου,παροτι καποιοι φιλοι συνιστουν AVG. Για καποιο λογο απλα δεν το συμπαθησα ομως ποτε.

 

Απο τοτε που ειχε γινει μια φαση με το AVG και τα Win XP PRO πριν κανα χρονο+ με καποιο update τους και ρημαξανε πολυ κοσμο .. μονο AVAST

Link to comment
Share on other sites

Avira, free, αποτελεσματικότατο και με κάποια προσεχτική χρήση δεν είχα πρόβλημα με ιούς τα τελευταία χρόνια.
Sent neither from iphone nor android phone
Link to comment
Share on other sites

Στην δουλειά έχω το clamwin & στο σπίτι έχω nod32

 

Τελικά έβγαλα το nod 32 και έβαλα το Microsoft Security Essentials , που είναι και δωρεάν και δεν θα μου ζητάει κωδικούς συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

+1 Ms security essentials

 

Άμα δεν υποστηρίξουμε τον συνονόματο (bil gates) τι κάνουμε? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Τωρα χρησιμοποιω το Eset Nod32 4. Παντως και με το δωρεαν Microsoft Security Essentials ειμουν ικανοποιημενος ;)

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Microsoft Security Essentials χρησιμοποιώ εδώ και 9 μήνες (το εγκατέστησα μαζί με τα windows 7) και έχω ξενοιάσει από ιούς και συναφή. Όσο καιρό είχα ΧΡ, δοκίμασα πάρα πολλά antivirus και πάντα για κάποιο λόγο μέσα σε 2 μήνες τιγκάριζα στο spyware. Και για να είμαι ειλικρινής δεν πιστεύω πως είναι τόοοοοοοοσο φοβερό antivirus το security essentials. Έχω την εντύπωση πως το λειτουργικό κάνει τη διαφορά στο συγκεκριμένο θέμα. (Έχω ρωτήσει κι άλλους χρήστες windows 7 και όλοι μου το έχουν επιβεβαιώσει).

Κοντολογίς: Security Essentials + Windows 7 = No problems!

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...