Jump to content

Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

και δεν ειναι μονο αυτο το κινητο εχει 512RAM που ειναι αυτη βρε παιδια???????? :)

 

ενα ποσοστο της ram ειναι δεσμευμενο για το λειτουργικο συστημα ;)

 

Καλημέρα! Μπορεί κάποιος να μου δώσει μία λύση. Συγχρονίζω το κινητό με το gmail για να περαστούν οι επαφές αλλα στο κινητό μου τις βγάζει διπλές. Δηλαδή μου τις δείχνει οτι είναι και απο GOogle και στην κάρτα sim. στο gmail είναι σωστά απο μία.

 

μπαινεις στις επαφες πατας το αριστερο κουμπι αφης, στην συνεχεια επιλογες οθονης και απο εκει διαλεγεις πιε επαφες θα εμφανιζονται.

αν δεν θελεις να δειχνει της καρτας σιμ, απενεργοποιησε την επιλογη

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

οταν τα κλεισω ολα με task killer pro ουσιαστηκα κλεινει και απο το δικτυο και ξανα ανοιγει μου εχει δεσμεύει 120 ΜΒ αυτα που χρησιμοποιουντε αυτα δεν ειναι το λειτουργικο?? ειναι το σημα η homescreen και αυτα γτ αμα ειναι αυτα αναλογικα οτι μου αναγνωριζει 326ΜΒ ειναι πολλα...
Link to comment
Share on other sites

ενα ποσοστο της ram ειναι δεσμευμενο για το λειτουργικο συστημα ;)

 

 

 

μπαινεις στις επαφες πατας το αριστερο κουμπι αφης, στην συνεχεια επιλογες οθονης και απο εκει διαλεγεις πιε επαφες θα εμφανιζονται.

αν δεν θελεις να δειχνει της καρτας σιμ, απενεργοποιησε την επιλογη

 

σε ευχαριστώ. Αλλη μία ερώτηση έχω. Της επαφές σας τις έχετε στα Αγγλικά ή στα Ελληνικά? Το λέω αυτό γιατί ναι μεν τα Αγγλικά τα έχει αλφαβητικά και με γρήγορη αναζήτηση γράμματος ενώ τα ελληνικά απλά αλφαβητικά. Με τις συγχωνεύσεις λογαριασμών facebook και επαφών μου εχω πλέον χάσει την μπάλα και ψάχνω πού είναι η επαφή.

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ. Αλλη μία ερώτηση έχω. Της επαφές σας τις έχετε στα Αγγλικά ή στα Ελληνικά? Το λέω αυτό γιατί ναι μεν τα Αγγλικά τα έχει αλφαβητικά και με γρήγορη αναζήτηση γράμματος ενώ τα ελληνικά απλά αλφαβητικά. Με τις συγχωνεύσεις λογαριασμών facebook και επαφών μου εχω πλέον χάσει την μπάλα και ψάχνω πού είναι η επαφή.

 

Στον καταλογο στις ρυθμισεις του μπορεις να επιλεξεις να φαινονται μοναχα οι επαφες με τηλεφωνικο αριθμο. Αυτο αποκλειει καπους faceboook φιλους.

Απο κει και περα πηγαινοντας πχ στον Γιωργο Παπαδοπουλο και πατωντας στην επιλογη linked contact θα σου βγαλει επιλογη να την ενωσεις με τον πχ George Pap του Facebook. Δεν ξερω αν ειναι αυτο που θελεις, παντως βελτιωνει τον χαμο του καταλογου :lol:

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ. Αλλη μία ερώτηση έχω. Της επαφές σας τις έχετε στα Αγγλικά ή στα Ελληνικά? Το λέω αυτό γιατί ναι μεν τα Αγγλικά τα έχει αλφαβητικά και με γρήγορη αναζήτηση γράμματος ενώ τα ελληνικά απλά αλφαβητικά. Με τις συγχωνεύσεις λογαριασμών facebook και επαφών μου εχω πλέον χάσει την μπάλα και ψάχνω πού είναι η επαφή.

Μπορείς να επιλέξεις πώς θα εμφανίζεται η ολοκληρωμένη επαφή: είτε ελληνικά, συνδέοντας την fb στην g, είτε αγγλικά, κάνοντας το αντίστροφο.

Philips Savvy->Panasonic GD93->Ericsson T20e->Motorola T2288 Talkabout->Mitsubishi M342i->Nokia N70->LG KS20->HTC P3470 Pharos->Samsung B7610 OMNIA PRO->Samsung i9000 Galaxy S->Samsung i9100 Galaxy SII->NOKIA LUMIA 930>LG G6+HUAWEI WATCH 2 LTE>Xiaomi Mi 9
Link to comment
Share on other sites

Αν και καινοργιος εδω και γω ισως μπορεσω να σε βοηθησω λιγο..

1) Τα ιδια αντιμετωπησα και γω λοιπον iphone δεν ειχα οποτε δεν καταλαβαινω τι ακριβως λες αλλαγη γλωσσας αυτο που κανω με samsung πληκτρολογιο ειναι οταν ειναι Ελληνικο παταω στο κεντρο του πληκτρολογιου και κανω μια γραμμη προς τα πανω και αλλαζει γλωσσα για το swype πληροφοριες θα βρεις εδω

2) Εδω δεν ξερω να σε βοηθησω γτ δεν το εχω κανει αυτο αλλα ολες οι rom custom κατι εχουν καπου κολλανε αυτο που θα σου ελεγα αμα θελεις να πειραματιστεις κατεβασε την rom που εχεις και πειραματι σου! Με προσοχη ΠΑΝΤΑ!

3) Το ιδιο και γω ορθοδοξο τροπο δεν βρηκα ακομα και οταν απενεργοποιησα τον συνεχη συγχρονισμο και τα λοιπα..αυτο που εκανα εγω χωρις να λεω οτι ειναι σωστο η καντο πατησα στο πληκτρολογιο *#*#4636#*#* στοιχεια τηλεφωνου μενου το κουμπακι αρριστερα απο το home button σου βγαζει ενα μενου πατας περισσοτερα και επιλεγεις απενεργοποιηση συνδεσης δεδομενων εγω απενεργοποιησα και τα δυο..αμα δεν ποιασει με την πρωτη καντο και δευτερη φορα και μια επανακκινηση της συσκευης και μετα θα εισαι ΟΚ, και οποτε θελεις να τα ενεργοποιησεις ξανα τα ιδια αλλα Ενεργοποιηση συνδεση δεδομενων..

Α και για τον ενθουσιασμο αρχικα ουτε εγω γιατι δεν ειχα καταλαβει τι ειχα στα χερια μου..μολις ασχοληθεις θα ξετρελαθεις!

 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ φίλε μου!

1. Όντως έτσι γίνεται και μου φαίνεται ότι είναι και πιο βολικό εν τέλει από του iPhone. Απλά κάθε φορά αγχώνομαι μην έχω πατήσει κατά λάθος κανά γράμμα κατά το slide up, αλλά πιστεύω είναι καθαρά θέμα συνήθειας.

2. Μάλλον θα προτιμήσω τελικά να περιμένω να βάλω την επίσημη.

3. Καλή λύση, θα την δοκιμάσω! Όσον αφορά τις επιλογές "συγχρονισμού" και το ξετικάρισμα τους, αν τα ξετικάρεις νομίζω μετά δεν ανανεώνονται αυτόματα ούτε με το Wifi.

 

Όσο μπαίνω στο νόημα, τόσο περισσότερο μου αρέσει, αλλά έχει λίγο (εως αρκετά) διαφορετική φιλοσοφία το Android σε σχέση με το iOS(όσες διαφορές μπορούν να έχουν δυο mobile OS πλατφόρμες βέβαια) και πρέπει να το συνηθίσω.

 

Με βλέπω να κάνω κάτι που δεν το έχω κάνει ποτέ... να διαβάσω το Fraking Manual :P

Link to comment
Share on other sites

Λοίπον δίνω κάποια εξτρα ινφο μπας και με βοηθήσει κάποιος...

 

Τα settings στη registry έχουν ως εξής:

 

HIDSWVER: I9000XWJG1/I9000OXXI9000OXXJF9/I9000XXJF5/I9000XWJG1

Product Code: GT-I9000HKDCOS

SoftwareRevision: I9000XWJG1/I9000OXXI9000OXXJF9/I9000XXJF5/I9000XWJG1

 

Αλλά δεν έχω καταφέρει να δω την αναβάθμιση παρα μόνο χρησιμοποιώντας κάποια settings που βρήκα σε προηγούμνη σελίδα (HIDSWVER: I9000XXJF3/I9000DBTJF3/I9000XXJF3/I9000XXJF3 και ProductCode: GT-I9000HKDXEE). Το Sales Code της συσκευής ειναι COS. Τι πρέπει να κάνω για να παρω απο το kies την JM2???????

 

Από το Kies δε μπορείς να κάνεις αναβάθμιση καθαρά σε COS product code, γιατί τα σαϊνια της Samsung δεν έχουν βάλει τις πληροφορίες στο server τους για κάθε διαφορετικό firmware που κυκλοφορεί σε όλες τις χώρες. Ο πιο απλός τρόπος για να βάλεις τη JM2 είναι μέσω Odin. Μάλιστα τσέκαρα τα pit files που έδιναν από τη Samsung firmwares (καλά που δε βιάστηκα να κάνω αναβάθμιση τότε, γιατί δεν είχανε βγάλει ακόμα το 512.pit), και ταιριάζουν με το αυθεντικό partition table (512), οπότε δε θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν ακολουθήσεις τον οδηγό για αναβάθμιση στο JM2. Aν θέλεις οπωσδήποτε μέσω Kies, μπορείς να το ξεγελάσεις κάνοντας αυτό που βρήκες παραπάνω, αλλά θα πρέπει μετά να αλλάξεις το sales code σου στο Ελληνικό. Νομίζω ότι θα το έχει, οπότε δε θα έχεις πρόβλημα ούτε μ'αυτόν τον τρόπο...

 

 

καλημερα και σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση. τις ρυθμισεις τις περναω, παταω το μενου κατω αριστερα "αποθηκευση" αλλα δεν το αποθηκευει.. η οθονη εξακολουθει να ειναι μαυρη και η λιστα αδεια...:(:(:(

 

Mήπως χρησιμοποιείς το market enabler για να βλέπεις όλο το market?

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Από το Kies δε μπορείς να κάνεις αναβάθμιση καθαρά σε COS product code, γιατί τα σαϊνια της Samsung δεν έχουν βάλει τις πληροφορίες στο server τους για κάθε διαφορετικό firmware που κυκλοφορεί σε όλες τις χώρες. Ο πιο απλός τρόπος για να βάλεις τη JM2 είναι μέσω Odin. Μάλιστα τσέκαρα τα pit files που έδιναν από τη Samsung firmwares (καλά που δε βιάστηκα να κάνω αναβάθμιση τότε, γιατί δεν είχανε βγάλει ακόμα το 512.pit), και ταιριάζουν με το αυθεντικό partition table (512), οπότε δε θα υπάρχει κανένα πρόβλημα αν ακολουθήσεις τον οδηγό για αναβάθμιση στο JM2. Aν θέλεις οπωσδήποτε μέσω Kies, μπορείς να το ξεγελάσεις κάνοντας αυτό που βρήκες παραπάνω, αλλά θα πρέπει μετά να αλλάξεις το sales code σου στο Ελληνικό. Νομίζω ότι θα το έχει, οπότε δε θα έχεις πρόβλημα ούτε μ'αυτόν τον τρόπο...

 

Ελεος... Πραγματικα αν με εχει ξενερωσει κατι σ αυτο το τηλεφωνο ειναι η υποστηριξη της ιδιας της samsung. χαντακωνει ισως το καλυτερο τηλεφωνο που εχει βγαλει ever.

 

Τελος παντων, μεσω του οδηγου που εχεις ποσταρει για το Odin η JM2 ειναι η επισημη ελληνικη που θα εμπαινε θεωρητικα απο το kies? Βασικα, μετα οταν με καλο βγει το froyo θα μπορει να αναβαθμιστει απο το kies η θα πρεπει παλι μεσω odin? Ευχαριστω για τη βοηθεια :)

Link to comment
Share on other sites

τι θα γινει ρε παιδια το γιαουρτι θα το παρομε ξινισμενο εχουμε κανα νεο??στο τελος με βλεπω να κραταω τον γαλαξια μονο για ταινιες λογω οθονης...η σαμσουνγκ ακολουθει πιστα την ερικσον στα ιδια βλακωδη βηματα παταει...:(
galaxy note 2,iphone5,ipad3....kai keep walking!
Link to comment
Share on other sites

 

 

 

Mήπως χρησιμοποιείς το market enabler για να βλέπεις όλο το market?

 

συγγνωμη δεν ξερω τι ειναι αυτο... 2 μερες εχω την συσκευη..

Link to comment
Share on other sites

Ελεος... Πραγματικα αν με εχει ξενερωσει κατι σ αυτο το τηλεφωνο ειναι η υποστηριξη της ιδιας της samsung. χαντακωνει ισως το καλυτερο τηλεφωνο που εχει βγαλει ever.

 

Τελος παντων, μεσω του οδηγου που εχεις ποσταρει για το Odin η JM2 ειναι η επισημη ελληνικη που θα εμπαινε θεωρητικα απο το kies? Βασικα, μετα οταν με καλο βγει το froyo θα μπορει να αναβαθμιστει απο το kies η θα πρεπει παλι μεσω odin? Ευχαριστω για τη βοηθεια :)

 

Nαι τό'χουμε πει όλοι πολλές φορές, ευτυχώς με την ελευθερία του android και τα κόλπα από τα παιδιά στο xda, δε χρειάζεται να περιμένουμε τα πάντα από τη Samsung...

Ναι, είναι ίδια με την επίσημη ελληνική. Παρ'όλα αυτά αν περιμένεις την επίσημη froyo, περίμενε ακόμα μια-δυό βδομάδες και θα έρθει και στη JG1 που έχεις εσυ (θεωρητικά πάντα :) ).

Αν είναι αλήθεια αυτά που λένε τώρα, από βδομάδα εγώ στην Αγγλία θα πάρω την JPO (που μπορώ να βάλω ήδη μέσω Odin... αλλά θα περιμένω για σίγουρα)

 

συγγνωμη δεν ξερω τι ειναι αυτο... 2 μερες εχω την συσκευη..

Την πήρες από μαγαζί ή χρησιμοποιημένη; Τί firmware έχεις; (κάνε *#1234# εκεί που παίρνεις τηλέφωνο)

Edited by Tyxerakias
- Alex
Link to comment
Share on other sites

Βασικά το έχω το τηλέφωνο 2 μήνες κι εχω βαρεθεί να περιμένω το αναθεματισμένο froyo. Γι αυτό είπα μπας και κάνω την αναβάθμιση γιατι δε βλέπω φως στο τούνελ. anyway, thanks για την βοηθεια...
Link to comment
Share on other sites

 

 

Την πήρες από μαγαζί ή χρησιμοποιημένη; Τί firmware έχεις; (κάνε *#1234# εκεί που παίρνεις τηλέφωνο)

 

απο μαγαζι, ολοκαινουριο. ξεκλειδωτο οχι απο καποια εταιρια κινητης. firmware:

 

PDA : I9000XWJM5

PHONE : I9000XXJM1

CSC : I9000OXXJM1

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, ειλικρινά, μία βδομάδα τώρα το Market έχει τα μαύρα του τα χάλια στο δικό μου Galaxy S και αυτό του αδελφού μου..

 

Στο 90% των περιπτώσεων η λήψη μίας εφαρμογής αποτυγχάνει.

Είδα ότι το αναφέρουν και άλλοι.

Γιατί συμβαίνει αυτό, γνωρίζει κανείς;

Έχει καταντήσει κουραστικό, να έχεις τέτοιο κινητό χωρίς να μπορείς να κατεβάσεις apps είναι λίγο ανούσιο...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, ειλικρινά, μία βδομάδα τώρα το Market έχει τα μαύρα του τα χάλια στο δικό μου Galaxy S και αυτό του αδελφού μου..

 

Στο 90% των περιπτώσεων η λήψη μίας εφαρμογής αποτυγχάνει.

Είδα ότι το αναφέρουν και άλλοι.

Γιατί συμβαίνει αυτό, γνωρίζει κανείς;

Έχει καταντήσει κουραστικό, να έχεις τέτοιο κινητό χωρίς να μπορείς να κατεβάσεις apps είναι λίγο ανούσιο...

 

Σε ορισμένες εφαρμογές, η λήψη κρατάει πολλή ώρα (ακόμα δε μου έχει βγάλει μήνυμα αποτυχίας) αλλα υποθέτω ότι αυτό θα γίνει από λεπτό σε λεπτό (από τις πρώτες 4 εφαρμογές που επέλεξα να κατεβάσω, οι 2 εγκαταστάθηκαν επιτυχώς, οι άλλες 2 δεν... Αυτό συμβαίνει και σ εσένα?

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

απο μαγαζι, ολοκαινουριο. ξεκλειδωτο οχι απο καποια εταιρια κινητης. firmware:

 

PDA : I9000XWJM5

PHONE : I9000XXJM1

CSC : I9000OXXJM1

 

Περίεργο.. και σώζεις το ΑPN και δεν το σώζει; Ίσως ένα factory reset να βοηθήσει;

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις την JPO να μας πει εντυπωσεις?

Αυτην τη στιγμη (μετα την ξαφνικη τρελη καταναλωση μπαταριας που ειχα με την κατα τ'αλλα καλη Goodbye Rfs Rom) ειμαι με JM5, OCLF και αρκετα πραγματα απενεργοποιημενα με τον AutoStart Manager και παραλληλα Task Killer εχω σταθερα 130ΜΒ ελευθερα. Χρησιμοποιω παραλληλα τον LauncherPro Plus και η συσκευη πεταει.

Μου εχει περασει ακομα και η αγωνια να βαλω το Froyo (το οποιο βεβαια μαλλον θα βαλω τιμης ενεκεν) ειδικοτερα αν αποδειχθει πως το Super optimized Kernel ειναι/θα γινει συμβατο με την εν λογω Rom.

Stormrain@insomnia.gr

 

Πέτρος

Link to comment
Share on other sites

2-3 ερωτήσεις σχετικά με Dialer One:

- Πως μπορώ να ορίσω ταχεία κλήση για μια επαφή ? Μου λέει να το κάνω μέσα από το Μενού Περιεχομένου της Επαφής, αλλά δε μπορώ να βρω πως..

- Αν και πως μπορώ να τον ορίσω σαν default dialer της συσκευής. (Να ανοίγει δηλαδή πατώντας το Τηλέφωνο στο κάτω μέρος της οθόνης. Mπορεί να γίνει το ίδιο και με το Handcent SMS?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων..

A clever person solves a problem.

A wise person avoids it.

 

-- Einstein

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να δω απο ενα site που δειχνει στην ζουλα αγωνες της nova, το οτι δεν μπορει να αναπαραγει εικονα ειναι θεμα flash?
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα διάβασα στο xda για τη JPO ξενέρωσα εντελώς με την ιστορία froyo. Θα περιμένω να την περάσω μέσω kies μόνο και μόνο για να διασώσω αρχεία και ρυθμίσεις και μετά μάλλον θα μεταπηδήσω στις custom rom των παιδιών του xda. Οι μόνες αισιόδοξες σκέψεις που ακούγονται:

1. Η JPO είναι η πρώτη επίσημη έκδοση του froyo και με το χρόνο το firmware θα ωριμάσει όπως το eclair (δηλαδή ζήσε Μάη μου...).

2. Το Nexus 2 θα είναι ουσιαστικά το galaxy s οπότε θα πάρουμε τη τζιτζιμπύρα στρωμένη από την ίδια την Google (εδώ και αν μιλάμε γαι αισιοδοξία...).

Μάκης
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να δω απο ενα site που δειχνει στην ζουλα αγωνες της nova, το οτι δεν μπορει να αναπαραγει εικονα ειναι θεμα flash?

Ναι ...ας ελπισουμε να ερθει συντομα η 2.2

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Μετά από όσα διάβασα στο xda για τη JPO ξενέρωσα εντελώς με την ιστορία froyo. Θα περιμένω να την περάσω μέσω kies μόνο και μόνο για να διασώσω αρχεία και ρυθμίσεις και μετά μάλλον θα μεταπηδήσω στις custom rom των παιδιών του xda. Οι μόνες αισιόδοξες σκέψεις που ακούγονται:

1. Η JPO είναι η πρώτη επίσημη έκδοση του froyo και με το χρόνο το firmware θα ωριμάσει όπως το eclair (δηλαδή ζήσε Μάη μου...).

2. Το Nexus 2 θα είναι ουσιαστικά το galaxy s οπότε θα πάρουμε τη τζιτζιμπύρα στρωμένη από την ίδια την Google (εδώ και αν μιλάμε γαι αισιοδοξία...).

 

μηπως το οτι την βγαλανε στο κοινο

την αποσυρανε

και θα την ξαναβγαλουνε τωρα νοεμβρη

συμαινει οτι εχουν στα σκαρια να κανουν τιποτα αλλαγες και fixes?

(((οριστε, σου δινω αλλη μια αισιοδοξη σκεψη!!!)))

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει βαλει κανεις την JPO να μας πει εντυπωσεις?

Αυτην τη στιγμη (μετα την ξαφνικη τρελη καταναλωση μπαταριας που ειχα με την κατα τ'αλλα καλη Goodbye Rfs Rom) ειμαι με JM5, OCLF και αρκετα πραγματα απενεργοποιημενα με τον AutoStart Manager και παραλληλα Task Killer εχω σταθερα 130ΜΒ ελευθερα. Χρησιμοποιω παραλληλα τον LauncherPro Plus και η συσκευη πεταει.

Μου εχει περασει ακομα και η αγωνια να βαλω το Froyo (το οποιο βεβαια μαλλον θα βαλω τιμης ενεκεν) ειδικοτερα αν αποδειχθει πως το Super optimized Kernel ειναι/θα γινει συμβατο με την εν λογω Rom.

 

Εγω αυτη τη στιγμη με επισημη JM2 oclf +autokiller στο strict εχω μια συσκευη που πεταει, με ικανοποιει αφανταστα οπως ειναι σεταρισμενη και δεν βλεπω κανενα λογο να την πειραξω. Μαλιστα στο aggressive θα πηγαινει ακομη καλυτερα.

 

Το θεμα με το γιαουρτακι εχει φτασει στα ορια της φαρσοκωμωδιας και δεν εχει νοημα να το περιμενουμε απο τη samsung με τοση ανυπομονησια. Θα περαστει βεβαια για την ιστορια και για να ικανοποιηθει επιτελους ολη αυτη η προσμονη μηνων, αλλα το να μεινουμε στο επισημο μου φαινεται τοσο πιθανο οσο να μας δωσει η samsung και το gingerbread:p

 

Τα παιδια στο xda δουλευουν πυρετωδως και η τυχη μας δουλευει, οποτε ο καιρος για να παρουμε στα χερια μας μια λειτουργικη, στιβαρη εκδοση 2,2 που θα απογειωσει το κινητο δεν ειναι μακρια.

Παναγιώτης

Samsung Galaxy S7 Edge

Link to comment
Share on other sites

παιδια καποιος που εχει το κινητο του με Q card και που δουλευουν κανονικα τα mms του να μου πει ρυθμισεις? (του Αντωνη δυστυχως δεν δουλευουν) θελω να βοηθησω ενα φιλο Edited by truckman
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλου;

παιδιά έχω το galaxy s εδώ και 1 βδομάδα περίπου και έχω ένα πολύ σοβαρό πρόβλημα

δεν μπορώ με τίποτα να κάνω Log in στο market του android με αποτέλεσμα να μην μπορώ να κατεβάσω τίποτα από εφαρμογές

βέβαια έχω και ένα htc magic που από εκεί όλα καλά με το market

γνωρίζει κανείς τι μπορεί να χρειάζεται??

έχω κάνει ήδη και δεύτερο λογαριασμό στο gmail έτσι ώστε να αποκλείσω την περίπτωση ότι φταίει το βάζω το ίδιο mail.

ευχαριστώ πολύ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S (Μέρος ΙΙ)
Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...