Jump to content

[Επίσημο] Nokia C7-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραίο και κατανοητό, βοήθησες πραγματικά. Ήταν ακριβώς αυτό που ήθελα, να εξαλείψω τις συνδέσεις πριν σιγουρευτώ 100% τι παίζει.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η PR1.1 ισχύει μόνο για το C7 ή να περιμένουμε κι εμείς με το Ν8 να έρθει και σε εμάς σύντομα; :what:
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Η 1.1 είναι διαθέσιμη στο C7 από προχθές αν δεν κάνω λάθος. Για το Ν8 απ' ότι διάβασα έρχεται την επόμενη εβδομάδα. Η 1.1 θα είναι διαθέσιμη και για τις 3 συσκευές με Symbian^3.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Αγορασα καινουργιο NOKIA C7 που οταν ανοιγει λεει COSMOTE. Εχω συνδεση WIND συμβολαιο με Internet. Το τηλεφωνο δεν συνδεεται με το internet της WIND παρα μονο σε wifi. Ξερει κανεις τι πρεπει να κανω ?
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα,εχω εδω και 2 μερες το c7,προς το παρων ευχαριστημενος..εχω 2 αποριες και θα ηθελα την βοηθεια σας..1 μπαινω στο gps και μου βγαζει μονο μια κοκκινη κουκιδα πανω σε ενα πρασινο τοπιο..πρεπει να κανω καποια εγκατασταση για να εχω χαρτες???και 2 εχω κατεβασει κατι παιχνιδια,σε ποιο φακελο πρεπει να τα περασω για να τα κανω εγκατασταση??
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε κανένας την PR1.1 στο C7 να μάθουμε και οι υπόλοιποι τι αλλαγές φέρνει;
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θελω να παρω το c7αλλα κολαω στην καμερα ειναι καλυτερη απο του n86?σε σχεσει βιντεο και φωτο,σαν συσκευη αξιζει?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρετε πώς μπορώ να αλλάξω το product code?

 

νομιζω οτι δεν μπορεις να αλλαξεις..τουλάχιστον στο n8 δεν γινεται.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει κανένας να ζεσταίνεται η περιοχή γύρω από την κάμερα μετά από περίπου μισή ώρα λειτουργίας (π.χ. παιχνιδιού);

Φαντάζομαι κάπου εκεί θα είναι ο επεξεργαστής αλλά είναι αρκετά έντονο το φαινόμενο...Το ίδιο και σε εσάς;

 

κανείς άλλος;

Είναι δυνατόν να είναι πρόβλημα hardware;

 

Παιδιά, ξέρετε πώς μπορώ να αλλάξω το product code?

 

Δεν το εχω αλλάξει αλλά έχω εγκαταστήσει την ελληνική γλώσσα σε αυστριακό product code (το αγόρασα από Αυστρία..).

 

Νομίζω ότι κατα λάθος έκανα και debrand :lol::lol:

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ξέρετε πώς μπορώ να αλλάξω το product code?

Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι το παρακάτω Εισαγωγή της Ελληνικής γλώσσας & debrand συσκευής. Για την ώρα δεν μπορείς ν' αλλάξεις product code.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις..!

Debrand έχω κάνει αλλά το product code παραμένει της vodafone και θέλω να το αλλάξω μπας και κάνω το περίφημο update PR1.1..

Κρίμα που δε γίνεται.. :\

Υπάρχει κάποιος άλλος τρόπος για να περάσω το 1.1 χωρίς να περιμένω την επίσημη ενημέρωση γιατί δε βλέπω να εμφανίζεται ποτέ;

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, νεος στην παρεα σας αν και διαβαζω αρκετο καιρο το φορουμ!!

 

Λοιπον πηρα και εγω το πρωτο μου εξυπνακια-κινητο, το C7

Πραγματικα πολλα πραματα να ασχοληθεις, και χαρη στη βοηθεια του φορουμ το εφερα γρηγορα στα μετρα μου.

ΑΛΛΑ μονο 1 μερα η μπαταρια ρε γμτ? Και καλα τις πρωτες 2 μερες το σκαλιζα αρκετα, τωρα ομως? Πειραματικα μια μερα δεν το ακουμπησα καθολου, μονο τηλεφωνα και παλι το βραδυ ηταν στο 30% :mad:

 

Υπαρχει λυση? λογο δουλειας χρειαζομαι τουλαχιστον 2-3 μερες μπαταρια

 

Ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια τι καρτα μνημης περνει το κιν? micro sd η micro sdhc ?

Εχουν καμια ουσιαστικη διαφορα μεταξυ τους?

Η micro sd και micro sdhc είναι ίδιος τύπος κάρτας. Η διαφορά τους είναι ότι οι micro sd είναι μέχρι 2GB ενώ οι micro sdhc (micro SD High Capacity) είναι από 4GB και πάνω. Βέβαια στις κάρτες micro SDHC παίζει ρόλο και τι Class θα είναι η κάρτα.

Edited by stendor

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ίδιο πράγμα. Δες και αυτό το ποστ και συνεχίζουμε την κουβέντα στο θέμα Αξεσουάρ (memory cards, hands free & άλλα).
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, νεος στην παρεα σας αν και διαβαζω αρκετο καιρο το φορουμ!!

 

Λοιπον πηρα και εγω το πρωτο μου εξυπνακια-κινητο, το C7

Πραγματικα πολλα πραματα να ασχοληθεις, και χαρη στη βοηθεια του φορουμ το εφερα γρηγορα στα μετρα μου.

ΑΛΛΑ μονο 1 μερα η μπαταρια ρε γμτ? Και καλα τις πρωτες 2 μερες το σκαλιζα αρκετα, τωρα ομως? Πειραματικα μια μερα δεν το ακουμπησα καθολου, μονο τηλεφωνα και παλι το βραδυ ηταν στο 30% :mad:

 

Υπαρχει λυση? λογο δουλειας χρειαζομαι τουλαχιστον 2-3 μερες μπαταρια

 

Ευχαριστω

 

Καλησπέρα!

Και εγώ στην αρχή είχα ψιλοαπογοητευτεί από την μπαταρία, αλλά επειδή έτρωγε κ άλλα κολλήματα το επέστρεψα στο κατάστημα που το αγόρασα και καθώς ήταν εντός 7 ημερών από την ημέρα αγοράς μου έκαναν αντικατάσταση. Η μπαταρία στη νέα συσκευή κρατάει 3 ημέρες γεμάτες...

Link to comment
Share on other sites

Aποσύρθηκε η αναβάθμιση;

 

Μονο το

 

059D083: C7-00 RM-675 Bouygues Telecom France FR Frosty Metal V2

 

είναι πλέον διαθέσιμο:blink:

Link to comment
Share on other sites

Γιατι στο navifirm δεν εχει ακομα τις ελληνικεσ εκδοσεις της 12.004? Μονο της cosmote εχει.

 

Καλησπέρα!

Και εγώ στην αρχή είχα ψιλοαπογοητευτεί από την μπαταρία, αλλά επειδή έτρωγε κ άλλα κολλήματα το επέστρεψα στο κατάστημα που το αγόρασα και καθώς ήταν εντός 7 ημερών από την ημέρα αγοράς μου έκαναν αντικατάσταση. Η μπαταρία στη νέα συσκευή κρατάει 3 ημέρες γεμάτες...

 

Νομιζω οτι τα παραλες..3 μερες χωρις ιδιαιτερη χρηση κ με εξοικονομηση ναι..Αλλιως οχι..

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
6110 3310 - 3330 - Ericsson R320s - Panasonic GD 93 - 3510 - 6600 - 3230 - N73 - 5800 - C7 - iPhone 4 - iPhone 5 - iPhone 6 - iPhone 7 - iPhone X
Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα θελω να παρω το c7αλλα κολαω στην καμερα ειναι καλυτερη απο του n86?σε σχεσει βιντεο και φωτο,σαν συσκευη αξιζει?

 

Δεν έχω χρησιμοποιήσει ποτέ το n86, ωστόσο μπορώ να σου πω ότι το C7 τραβάει βίντεο σε HD σε αντίθεση με την vga ανάλυση του n86..

Μοναδικό αρνητικό το full focus (=fixed focus)..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!

Και εγώ στην αρχή είχα ψιλοαπογοητευτεί από την μπαταρία, αλλά επειδή έτρωγε κ άλλα κολλήματα το επέστρεψα στο κατάστημα που το αγόρασα και καθώς ήταν εντός 7 ημερών από την ημέρα αγοράς μου έκαναν αντικατάσταση. Η μπαταρία στη νέα συσκευή κρατάει 3 ημέρες γεμάτες...

 

Eυχαρστω!

Σημερα θα παω ουτως η αλλος για αντικατασταση, γιατι απο χθες μου πεταει σφαλμα SIM, κανω επαννεκινηση και μετα απο μιση ωρα παλι τα ιδια:wacko:

 

Τι να πω.... δεν ξεκινησα καλα με τα εξυπνα-κινητα :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...