Jump to content

Motorola DEFY


tsoump
 Κοινοποίηση

Motorola Defy  

202 members have voted

  1. 1. Motorola Defy

    • Θετική ψήφος
      185
    • Αρνητική ψήφος
      17


Recommended Posts

Παιδιά,αςεχει αναβαθμιστεί σε φρογιο,δε γίνεται ριζικό φορματ,μονο με πέρασμά ξανα του sbf με rsd lite γίνεται αυτό,με κανένα αλλο τροπο. Αν ούτε και τοτε διορθωθεί (που θα διορθωθεί πιστεύω),μονο η αντιπροσωπεία έχει το λογο,γιατι οσο περίεργο και αν σας φαίνεται,ίσως δε μιλάμε για software πρόβλημα.

 

Sent from my Defy.

Motorola m3688,nokia 6110, nokia 6150, nokia 3410, ericsson w700, ericsson w610, samsung g810,nokia n73 m.e., Samsung omnia hd,iphone 3gs,nokia n79, motorola milestone,motorola defy,Motorola Atrix, samsung galaxy note,Samsung Galaxy note 2
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλησπερα

Επειδη πηρα το razr

Ξερει καποις το defy που εχω για να το πουλησω,ποσο πιανει περιπου (σαν καινουργιο τον 12/2010 το πηρα )

Edited by pok
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια εκδοση CyanogenMod πρεπει να κατεβασω για να βαλω στο κινητο μου;Ποια ειναι η τελευταια και με τα πιο λιγα bugs;Τωρα το κινητο φοραει 2.2.2 μαμα.Θα πηγαινει καλυτερα μετα η σερνεται λογω επεξεργαστη;Επισης κανας καλος οδηγος μην brickaroυμε το κινητο μας.Μπορουμε να κανουμε μετα downgrade σε στοκ 2.2.2 για να το παμε εταιρεια αν συμβει τιποτα;
wifi planet
Link to comment
Share on other sites

Παιδια ποια εκδοση CyanogenMod πρεπει να κατεβασω για να βαλω στο κινητο μου;Ποια ειναι η τελευταια και με τα πιο λιγα bugs;Τωρα το κινητο φοραει 2.2.2 μαμα.Θα πηγαινει καλυτερα μετα η σερνεται λογω επεξεργαστη;Επισης κανας καλος οδηγος μην brickaroυμε το κινητο μας.Μπορουμε να κανουμε μετα downgrade σε στοκ 2.2.2 για να το παμε εταιρεια αν συμβει τιποτα;

 

[FAQ] Cyanogenmod 7

[DEV][ROM] CyanogenMod 7.1.0 (Android 2.3.7)

 

Μην συνεχίσεις να ποστάρεις εδώ, υπάρχει ξεχωριστό thread για custom roms κλπ.

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

εχει βρει κανεις drivers για να συνδεσουμε το κινητο με Ubuntu 11.10 oneiric?
Link to comment
Share on other sites

πρόλαβε κανένας να το πάρει από το παμπλικ που το εχει και καλα 119 ευρω; εγώ το είχα παραγγείλει οταν ήταν ακομα διαθέσιμο αλλά με πήραν τηλεφωνο και μου είπαν ότι εξαντλήθηκε (και όχι ότι έκαναν λάθος στην τιμή που είναι το πιο λογικό...)
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
πρόλαβε κανένας να το πάρει από το παμπλικ που το εχει και καλα 119 ευρω; εγώ το είχα παραγγείλει οταν ήταν ακομα διαθέσιμο αλλά με πήραν τηλεφωνο και μου είπαν ότι εξαντλήθηκε (και όχι ότι έκαναν λάθος στην τιμή που είναι το πιο λογικό...)

 

Αν σου είπαν ότι η τιμή ήταν λάθος, αποκλείεται να το πήρε κάποιος σε αυτή την τιμή.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πιο είναι το πρόγραμμα για να συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή για επεξεργασία και μεταφορά αρχείων? το pc sync μάλλον δεν είναι για το defy. Edited by sermixos
Link to comment
Share on other sites

Είτε δοκιμάζεις το Motorola Media Link είτε συνδέεις το κινητό μέσω USB σαν Mass Storage στον υπολογιστή σου.
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πιο είναι το πρόγραμμα για να συνδέουμε το κινητό με τον υπολογιστή για επεξεργασία και μεταφορά αρχείων? το pc sync μάλλον δεν είναι για το defy.

 

Η Motorola δίνει δικό της πρόγραμμα, το Moto Phone Portal, αλλά αν θέλεις μπορείς να δοκιμάσεις και το MyPhoneExplorer (client)

Lenovo K3 Note Lollipop 5.0 VIBEUI_V2.5_1520_5.827.1_ST_K50-T5
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε το AirDroid, είναι το αποτελεσματικότερο και το πιο απλό.

Για επαφές μόνο καλύτερο είναι το myphoneexplorer που ανέφερε o φίλος παραπάνω.

Edited by achilleas1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπερα παιδια. Λοιπον Επειτα απο το Razr πηρα και το Defy σημερα σε πολυ καλη τιμη !!

Θελω να το κανω 2.2 Η 2.3, ο τροπος ειναι μεσω OTA η πρεπει να κανω κατι αλλο ;

 

Ευχαριστω.

 

Edit: Βρηκα τελικα τον τροπο...ειμαι στην 2.2. Εχει βγει και 2.3. ;;

Edited by vairas5770
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα όχι.

 

ΚΑλημερα και Χρονια ΠΟλλα ! Σε ευχαριστω για την απαντηση..καλο και το 2.2. παντως στο Ντεφι,πεταει το μηχανακι.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα και Χρονια ΠΟλλα ! Σε ευχαριστω για την απαντηση..καλο και το 2.2. παντως στο Ντεφι,πεταει το μηχανακι.

 

βαλε cyanogen mod 7 και θα με θυμιθείς:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1033654

OnePlus 5t
Link to comment
Share on other sites

βαλε cyanogen mod 7 και θα με θυμιθείς:http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1033654

 

Θελει να γινει ΡΟΟΤ ; Γιατι δεν ασχολουμαι με κατι τετοιο..:D

Link to comment
Share on other sites

Ναι, θα χρειαστεις ροοτ

 

Κριμα γιατι δεν εχω ιδεα πως γινεται !!

 

Σε ευχαριστω παντως φιλος !:)

Link to comment
Share on other sites

Κάνε root με το SuperOneClick:

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=803682

 

Οδηγιες στα Ελληνικα που θα βρω ; Ευχαριστω..

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Δεν είναι και πολλά αυτά που έχεις να κάνεις. Πατάς το Root και τα υπόλοιπα τα κάνει μόνο του.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Motorola DEFY

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...