Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

guys poli kalo kinito to s700..apo ta kalitera pou eixa mporw na pw..alla logo allageis anagkazomai na to poulisw!!!! pli ro fories edw

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=167860

[sIGPIC][/sIGPIC]

POLICE.....XAXAXAXA

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ρε παιδια για υπηρεσιες όπως msn γινεται κατι με το s700?Και αν ναι,εάν βάλω bluetooth στο pc μου θα μπορώ να έχω πρόσβαση τσάμπα?
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Καθε φορα που παω να στειλω sms λεει οτι ειναι φραγμενες, το εχει παθει κανεις αυτο, ξερει κανεις τι μπορει να συμβαινει ?

Εχεις βαλει φραγη εξερχομενων μηνυματων.αυτο ειναι!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ραβερ απο πού γινεται αυτή η ρύθμιση? υπάρχει σε όλα τα έρικσσον?
Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις που ακριβως μπορεις να αλλαξεις αυτη την επιλογη ?

Με διαδικασια κωδικου.παντως καλυτερα ειναι να παρεις τον παροχεα δικτυου σου και να στο αλλαξουν αυτοι.:) Μηπως εχεις φραγη και στις κλησεις σου(εξερχομενες) :blink: ?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξερεις που ακριβως μπορεις να αλλαξεις αυτη την επιλογη ?

 

Αν θυμάμαι καλά τα se δεν έχουν μενού για τις φραγές, οπότε θα πρέπει να βάλεις σε οθόνη αναμονής κάποιο κωδικό, που όμως δεν θυμάμαι ποιός είναι:(

(τύπου *#....)

 

Επικοινώνησε με το τμήμα εξυπηρέστησης πελατών του δικτύου σου.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Με διαδικασια κωδικου.παντως καλυτερα ειναι να παρεις τον παροχεα δικτυου σου και να στο αλλαξουν αυτοι.:) Μηπως εχεις φραγη και στις κλησεις σου(εξερχομενες) :blink: ?

 

Οχι στις κλησεις δεν εχω....Θα δοκιμασω να παρω τον παροχεα να δω τι θα μου πουν.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο 2 χρονια σκεφτομαι να αλλαξω κινητο

θα ηθελα να ρωτησω αν καποιος απο εσας εχει αλλαξει απο το s700 ποιο πηρε για ποιο λογο και αν εμεινε ικανοποιημενος

κατι σαν γκαλοπ

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου, εβαλες ενα θεμα που απασχολει και μενα εδω και πολυ καιρο, γιατι σκεφτομαι τι να παρω, οταν θα χαλασει το S700, γιατι δε βλεπω να το αλλαζω εφ οσον δουλευει.Το εχω ερωτευθει.

Τωρα αν η SONY, βγαλει κανενα ιδιας σχεδιασης, με την οθοναρα του και με καμμια καμερα 5Mp,(γιατι οπως διαβασα, για να εχεις αισθητη διαφορα απο μια ψηφιακη, πρεπει να πας 4 φορες επανω σε αναλυση), τοτε το συζηταμε. Αλλοιως...

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Pedia gnorizei kaneis ti megisti karta mnimis memory stick duo pou dexetai auto to tilefono? Thelo na agorasw 4GB alla den xerw an tha tin anagnorizei... Mporei na voithisei kapios? Euxaristw polu...

 

128mb.

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη ms duo.

(οι άλλες λέγονται duo pro και είναι μικρότερες σε μέγεθος, δεν κάνουν για το s700)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

(οι άλλες λέγονται duo pro και είναι μικρότερες σε μέγεθος, δεν κάνουν για το s700)

 

Δεν είναι μικρότερες βρε, το ίδιο μέγεθος έχουν... :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μικρότερες βρε, το ίδιο μέγεθος έχουν... :)

 

Σόρρυ, λάθος:O

Δεν κάνουν πάντως στο s700, σωστά?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ, λάθος:O

Δεν κάνουν πάντως στο s700, σωστά?

 

Όχι σωστά τα είπες... :wink: :)

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά την αγορά του K800 (πέρυσι), το S700 μου φιλοξενεί πλέον τη δεύτερη σύνδεσή μου, η οποία ήταν Q1 και εδώ και λίγες μέρες έγινε ΤΙΜ1.

 

Με δεδομένο ότι η ΤΙΜ χρεώνει την πρόσβαση στο wap (μέσω GPRS) ανά είσοδο πλέον, δηλαδή χωρίς να διακοπεί η σύνδεση, θα ήθελα να μου λέγατε αν υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε, ενώ πλοηγούμαι στον browser του S700, να μπορώ να τον "ελαχιστοποιήσω" για να πάω σε κάποια άλλη λειτουργία του τηλεφώνου και να τον "επαναφέρω" μετά, χωρίς να είμαι αναγκασμένος να τον κλείσω (και άρα να διακοπεί η πλοήγηση για την οποία έχω κάνει "είσοδο");

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

Μετά την αγορά του K800 (πέρυσι), το S700 μου φιλοξενεί πλέον τη δεύτερη σύνδεσή μου, η οποία ήταν Q1 και εδώ και λίγες μέρες έγινε ΤΙΜ1.

 

Με δεδομένο ότι η ΤΙΜ χρεώνει την πρόσβαση στο wap (μέσω GPRS) ανά είσοδο πλέον, δηλαδή χωρίς να διακοπεί η σύνδεση, θα ήθελα να μου λέγατε αν υπάρχει κάποιος τρόπος ώστε, ενώ πλοηγούμαι στον browser του S700, να μπορώ να τον "ελαχιστοποιήσω" για να πάω σε κάποια άλλη λειτουργία του τηλεφώνου και να τον "επαναφέρω" μετά, χωρίς να είμαι αναγκασμένος να τον κλείσω (και άρα να διακοπεί η πλοήγηση για την οποία έχω κάνει "είσοδο");

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

ΤΙΜ PLUS NON STOP ΜΕ 3,49 ευρώ/μήνα και τέρμα η χρέωση ανα είσοσο.:):)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

ΤΙΜ PLUS NON STOP ΜΕ 3,49 ευρώ/μήνα και τέρμα η χρέωση ανα είσοσο.:):)

 

Τρόπος "ελαχιστοποίησης" του browser χωρίς να διακόπτεται η πλοήγηση υπάρχει;

Χρονοροή κινητών (*δευτερεύον): Ericsson GA318, Ericsson GH388, Ericsson GH768, Nokia 6150, Nokia 8210, Siemens C35*, Panasonic GD93*, Ericsson T29*, Nokia 8310, Nokia 5210*, Nokia 7250, NEC N400i, Sony Ericsson S700i, Sony Ericsson K800i, Samsung Omnia, Apple iPhone 3GS, Huawei Ideos X5*, LG Optimus Black*, Apple iPhone 4S*, Apple iPhone 5S, Apple iPhone 6 Plus, Apple iPhone SE*, Apple iPhone 6S Plus, Nokia 5*, Apple iPhone X*, Redmi Note 10*, Apple iPhone 13 Pro Max, Redmi Note 11*...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Χαιρετω.

Προσπαθησα σημερα να περασω μερικες φωτο, απο το κινητο στο πισι, αλλα μου βγαζει συνεχεια οτι δεν βρεθηκαν συσκευες.

Μεχρι προχθες, δεν υπηρχε κανενα προβλημα.

Τι να φταιει αραγε;

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλημέρα.

 

Από ότι βλέπω έχει αρκετό καιρό να γράψει κάποιος σε αυτό το θέμα.. ας το κάνω εγώ λοιπόν.. το τελευταίο κινητό που έχω είναι το w900i, πριν από αυτό όμως είχα αγοράσει το s700i το οποίο το έχω σαν δεύτερη συσκευή.. ο λόγος που γράφω τώρα εδώ μέσα είναι περισσότερο για να βρω έναν λόγο με την βοήθεια σας για να το πουλήσω.. για να γίνω ποιο σαφής.. το τηλέφωνο μ αρέσει και δεν θέλω να το κάνω, όμως σε λίγες ημέρες θα βγει η επιδότηση και θα πάρω κάποιο άλλο.. ε θα πρέπει να το δώσω ώστε με τα χρήματα την επιδότηση και κάτι ακόμη απ την τσέπη μου να πάρω κάποιο άλλο.. ενδιαφέρεται κάποιος πάρα πολύ και μου δίνει 120 ευρω.. πείτε μου την γνώμη σας για αυτό..

Α και κάτι ακόμη, φίλε μου Θοδωρή σκέφτηκα να σου απαντήσω για το παραπάνω όμως έχει περάσει πολύς καιρός και σίγουρα θα το έχεις λύση..

Να πω και κάτι άσχετο? Χρησιμοποιώ και τα 2 τηλέφωνα σαν τηλεχειριστήρια στον υπολογιστή μου μέσω Bluetooth για να κινούμε στον media player και όχι μόνο.. το s700i κινεί με μεγαλύτερη ταχύτητα και ποιο άμεσα τον δείκτη του ποντικιού από ότι το w900i.. αυτά … στην ουσία δεν ζητάω κάτι παραπάνω από μια γνώμη και έναν λόγο που να με επηρεάσει να το πουλήσω.. όχι τίποτα άλλο αν κρατάω και όσα κινητά παίρνω στο τέλος θα κάνω συλλογή..

Link to comment
Share on other sites

Και τι πειράζει αν κάνεις συλλογή; :)

Αν πουλάς τα κινητά σου τόσο καιρό μετά την κυκλοφορία τους, το πιθανότερο είναι να τα δίνεις σχεδόν τζάμπα. Γνώμη μου είναι, αφού δεν θες να το κρατήσεις να το δώσεις σ΄αυτόν που το θέλει. 120 ευρώ είναι πολύ καλή τιμή για μοντέλο τριετίας.

Link to comment
Share on other sites

+1

 

120 ευρώ δεν είναι καλή τιμή, είναι εξαιρετική τιμή. Πάντως το δικό μου δεν το πουλάω, προτιμώ να το έχω στη συλλογή μου...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...