Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδια να ρωτησω..

προσπαθω να βαλω τραγουδια στο κινητο αλλα μου λεει οτι η μνημη ειναι γεματη. Σβηνω απο την καρτα,σβηνω απο την μνημη,ακομα δεν χωραει.

Εσβησα αρκετο χωρο αλλα το ιδιο προβλημα

καμια λυση?

 

eixa kai ego to idio provlima kai akou pos tha kaneis ti douleia sou:D . dokimase na exeis xoro sto thlefono kai vgale tin karta, epeita prospathise na steileis. An den doulepsei afto tote dokimase na metafereis apo tin karta sto kinito pragmata mexri na foulari i mnimi tou tilefonou kai me tin karta mesa dokimase na steileis. An den doulepsei afto tote... :ninja:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

thanks tha to dokimaso

to eixe xanakanei alla den thymamai pos to eftiaxa

mporoume me kapoio tropo na kanoume fragi eiserxomenon gia ena mono tilefono pou mas kalei? i telos panton na deixnei apasxolimeno?

to p800 mou fainetai to eixe afto (tou adelfou mou)

Link to comment
Share on other sites

Exw to eksis problem me to S700 tis dio teleytaies meres.. otan to vazw na fortisei anti na grafei "taxeia fortish" mou lei "fortish. kseni bataria" . Na sas pw oti exw allaksei bataria edw kai kapious mines alla mono mia fora mou eixe ksanavgalei ayto to problem.. Epishs otan to vgazei ayto i fortish anti na anevainei stadiaka ligo ligo ksekinaei apo to "0" paei sth mesh kai meta sto full. Kserei kaneis kati sxetika me ayto? (de thelw na mpleksw me ta kentrika ths Sony Ericsson :( )
Link to comment
Share on other sites

Exw to eksis problem me to S700 tis dio teleytaies meres.. otan to vazw na fortisei anti na grafei "taxeia fortish" mou lei "fortish. kseni bataria" . Na sas pw oti exw allaksei bataria edw kai kapious mines alla mono mia fora mou eixe ksanavgalei ayto to problem.. Epishs otan to vgazei ayto i fortish anti na anevainei stadiaka ligo ligo ksekinaei apo to "0" paei sth mesh kai meta sto full. Kserei kaneis kati sxetika me ayto? (de thelw na mpleksw me ta kentrika ths Sony Ericsson :( )

Δεν φταιει η μπαταρια αλλα ο φορτιστης,παρε εναν καινουργιο και το προβλημα θα λυθει.ακριβως ιδιο προβληματακι ειχε μια φιλη μου με ενα κ750ι.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Exw to eksis problem me to S700 tis dio teleytaies meres.. otan to vazw na fortisei anti na grafei "taxeia fortish" mou lei "fortish. kseni bataria" . Na sas pw oti exw allaksei bataria edw kai kapious mines alla mono mia fora mou eixe ksanavgalei ayto to problem.. Epishs otan to vgazei ayto i fortish anti na anevainei stadiaka ligo ligo ksekinaei apo to "0" paei sth mesh kai meta sto full. Kserei kaneis kati sxetika me ayto? (de thelw na mpleksw me ta kentrika ths Sony Ericsson :( )

Η μπαταρία είναι η γνήσια SE?

Με το φορτιστή μου έκανε και εμένα κάποια "κουλά" πχ. δεν φόρτιζε, έπρεπε να κουνάω πάνω κάτω το καλώδιο για να κάνει επαφή κ.α.

Το πήγα σε service της SE μου το έφτιαξαν αλλά μετά από 9-10 μήνες τα ίδια. Πήρα λοιπόν ένα spray της Philips έριξα στις επαφές τις έξυσα και λίγο και ήρθε στα ίσα του.

Δεν ξέρω αν σε βοήθησα αλλά εγώ έτσι αντιμετώπισα το πρόβλημα με την φόρτιση.

Link to comment
Share on other sites

thanks tha to dokimaso

to eixe xanakanei alla den thymamai pos to eftiaxa

mporoume me kapoio tropo na kanoume fragi eiserxomenon gia ena mono tilefono pou mas kalei? i telos panton na deixnei apasxolimeno?

to p800 mou fainetai to eixe afto (tou adelfou mou)

 

apo oso ksero me kanenan orthodokso tropo den ginetai na kaneis fragi se mia epafi mono, sto s700i, ektos kai an exei vrei kamia patenta kaneis kai kaneis ti douleia sou. Mporeis vevaia (an de variese) na kaneis mia omada me OLA ta onomata ektos apo to/ta endiaferomeno/a, epeita kaneis apodoxi kliseon mono apo tin omada pou eftiakses.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα ετσι ,αν καταλαβα καλα, δεν θα απανταει σε κανεναν αλλον εκτος απο την ομαδα που εφτιαξα?

οποτε θα απορριπτει απορρητες η εκτος καταλογου κλησεις

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι οι εικονες που βαζουμε στις επαφες τι διαστασεις πρεπει να εχουν για να πιανουν ολο το παραθυρο μου εμφανιζεται ????
Η Δημοκρατία μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας, διότι έμαθε τους πολίτες να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λόγου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μου εδωσαν δυο ηχους, και θελω να βαλω τον ενα σαν ηχο μηνυματων.

Τι πρεπει να κανω? Και, διαφερει αν ο ηχος ειναι MP3, Η MIDI?

Ευχαριστω.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.

Μου εδωσαν δυο ηχους, και θελω να βαλω τον ενα σαν ηχο μηνυματων.

Τι πρεπει να κανω? Και, διαφερει αν ο ηχος ειναι MP3, Η MIDI?

Ευχαριστω.

 

Θοδωρος.

Το s700i δεν μπορει να παιξει ηχο mp3 για ειδοποιηση μηνυματος,μονο τους προεγκατεστημενους μπορεις να φορτωσεις.βεβαια σαν ηχο κλησης μπορεις να τους βαλεις κανονικα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω,

Θοδωρος.

παρακαλω πολυ.:)

επισης απο το k750i και μετα τα κινητα της SE μπορουν να παιξουν ηχο mp3 στα μηνυματα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ ΜΗΠΩΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΡΩ ΜΑΥΡΗ ΠΡΟΣΟΨΗ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ?

 

i tha pas sti SE kai tha pliroseis ta malliokefala sou kai den ksero an tha sou valoun ti mavri (pane kai rota tous kalou-kakou), i apo to e-bay mporeis na pareis oti xroma theleis akoma kai FOUKS!! alla maimou.kai ftini

Link to comment
Share on other sites

Στα Service της SE δεν θα βρει με τιποτα μαυρη προσοψη,εδω με πολυ ψαξιμο δεν βρηκαμε την ασημι και περιμεναμε 2μηνες για να την φερουν απο εξω :blink: :mad:
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Γιατι δεν παραγγελνετε απο το Ιντερνετ βρε παιδια?

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Και να την παραγγειλεις απο το ιντερνετ νομιζεις οτι θα σου στειλουν και αυθεντικη :blink: ?

και αντε λεμε οτι εισαι απο τους τυχερους...μετα δεν πρεπει να πας σε ενα service για να σου περασουν την προσοψη,η νομιζεις οτι θα μπορεσεις να την τακτοποιησεις εσυ μονος σου.το μονο που μπορει να κανει ο φιλος παραπανω ειναι να περασει μια βολτα απο εδω που εχει και το "κατι" παραπανω και σως βγαλει καμια ακρη.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Εγινε κατι περιεργο χθες.

Μπηκε ενα μηνυμα μεσα, στα εισερχομενα εe-mails, που μιλαει για το πως μπορω να στελνω e-mails μεσω GPRS ΚΑΙ gsm.

Ειναι απο τη SonyEricsson.

Προσπαθω να το σβυσω, αλλα δε σβυνει.

Τι πρεπει να κανω;

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω.

Εγινε κατι περιεργο χθες.

Μπηκε ενα μηνυμα μεσα, στα εισερχομενα εe-mails, που μιλαει για το πως μπορω να στελνω e-mails μεσω GPRS ΚΑΙ gsm.

Ειναι απο τη SonyEricsson.

Προσπαθω να το σβυσω, αλλα δε σβυνει.

Τι πρεπει να κανω;

Θοδωρος.

Εκανες καμια επαναφορα αρχικων Ρυθμισεων :blink: Αυτα ειναι μηνυματα bronswer,τιποτα ανησυχιτικο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εκανες καμια επαναφορα αρχικων Ρυθμισεων :blink: Αυτα ειναι μηνυματα bronswer,τιποτα ανησυχιτικο.:)

 

Πιθανον, γιατι το ειχα παει σε γνωστο, που εχει service κινητων, γιατι ειχε μπερδεψει τους ηχους, και κατι το πασπατεψε και το ξαναφερε.

Στο Γερμανο που το ειχα παει δεν τα ειχαν καταφερει να το φτιαξουν.

Θοδωροςς.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πιθανον, γιατι το ειχα παει σε γνωστο, που εχει service κινητων, γιατι ειχε μπερδεψει τους ηχους, και κατι το πασπατεψε και το ξαναφερε.

Στο Γερμανο που το ειχα παει δεν τα ειχαν καταφερει να το φτιαξουν.

Θοδωροςς.

Αυτο ειναι..εγινε επαναφορα! ειναι μηνυμα που βγαζουν ολα τα κινητα της SE οταν το επαναφερεις στην αρχικη του κατασταση.μια υπενθημιση ειναι και τιποτα παραπανω..:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

λοιπον παιδια εχω το κινητο αυτο (S700i παντα) 2 χρονια τωρα και την τελευταια βδομαδα εχω ενα προβλημα με το bluetooth.το προβλημα μου ξεκινησε οταν πηγα να παρω ενα βιντεακι απο ενα φιλο μου με κ700 το βιντεακι αυτο ηταν 10λεπτα και δεν επαρκουσε η μνημη μου.ετσι μου βγαλε να διαγραψω μερικα αρχεια ετσι ωστε να μπορεσω να το παρω το βιντεακι αυτο.εγω αφου εκοικονομησα λιγο χωρο ξαναπροσπαθησα να το παρω αλλα τωρα αφου μου λεγε αποδοχη του ταδε αρχειου χωριτικοτητας 5.5mB πατουσα ναι και μετα δεν γινοταν τιποτα απο το κινητο μου και το αλλο κινητο εγραφε αδυναμια στην αποστολη αρχειου.απο τοτε βλεπω πως το κινητο μου εχει προβλημα στο να παιρνει αρχεια (πιο απλα δεν γινετε να παρει αρχεια απο το bluetooth) αλλα μπορει να στηλει.τωρα δηλαδη το δοκιμασα να στηλω στο PC μου μια φοτο και την πηρε.δε ξερω τι μπορει να φταει παντως ουτε με τις υπερυθρες γινοταν να παρω αρχειο. τι λετε να συναιβει? σορρυ που σας κουρασα ελπιζω να γνωριζει καποιος.ευχαριστω

 

Υ.Σ αντε και το σαββατο θα χω στα χερια μου το νεο μου κινητο W810;)

Υ.Σ2 το βιντεακι δεν πρεπει να ειχε τιποτα γιατι το πηραν και αλλα κινητα και δεν ειχαν κανενα προβλημα

Link to comment
Share on other sites

δες μηπως πρεπει να σβησεις καταχωρησεις στη λιστα οσων εχεις αποδεχτει να σου στελνουν bluetooth... σε καποια μοτορολα αυτο εφταιγε
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...