Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Και εχει καμερα μονο 2 Mp. Τωρα πια, ειναι πολυ λιγο. Τουλαχιστον 3.2.

Ας περιμενουμε λιγο ακομη.

 

Θοδωρος.

 

Φαντάζομαι θα θέλεις να κάνεις μεγάλες εκτυπώσεις(πάνω από 10*15 εκατοστά)

Προσωπικά δεν έχω εκτυπώσει ποτέ σε μεγαλύτερο μέγεθος, οπότε ακόμα και το 640*480 μου αρκεί.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πάντως δεν νομίζω η Sony Ericsson να λανσάρει περιστρεφόμενα κινητά με κάμερα ανάλυσης άνω των 2 Megapixels. Τα Cyber Shot μοντέλα της θα είναι πλέον candy bar.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πάντως δεν νομίζω η Sony Ericsson να λανσάρει περιστρεφόμενα κινητά με κάμερα ανάλυσης άνω των 2 Megapixels. Τα Cyber Shot μοντέλα της θα είναι πλέον candy bar.

 

Προσωπικά πιστεύω ότι δεν θα λανσάρει γενικά περιστρεφόμενα μοντέλα πλέον.

Εντελώς εμπειρικά και διαισθητικά, πιστεύω ότι θα εγκαταλείψει το bar type στα sybershot κινητά γιατί στο μέλλον αναγκαστικά θα πρέπει να μεγαλώσει τις διαστάσεις της οθόνης.(μιλάμε για καθαρά imaging κινητά)

Κατά την παρουσίαση του k800 πολλά ήταν τα παράπονα για το μέγεθός του.(αν και δεν είναι και μεγάλο)

Άρα το k800 είναι οριακό κατά τη γνώμη μου.Το επόμενο(πχ k850) δεν θα μπορεί να είναι ακόμα μεγαλύτερο, άρα θα προτιμηθεί μια άλλη λύση, πιθανώς slide up

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, έχεις δίκαιο. Πιθανολογώ πως ίσως να προτιμηθούν slide-up και clamshell συσκευές...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, έχεις δίκαιο. Πιθανολογώ πως ίσως να προτιμηθούν slide-up και clamshell συσκευές...

 

Καλά, όλα αυτά είναι υποθέσεις εργασίας βέβαια...

Χμ, clamshell δεν θα το έλεγα.

Θα πρέπει να αρχίζουν με z...:worry: και κανένα zχχχ δεν έχει καλή κάμερα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα όμως θα χρειαστεί να χρησιμοποιηθεί και αυτό το είδος κινητών. Πολύ απλά γιατί δεν μπορεί να βγάζει μόνο slide-up με καλή κάμερα.

 

Πάντως όπως λες και εσύ, αυτά δεν είναι παρά υποθέσεις και ξεφεύγουμε πολύ από το θέμα...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Σύντομα όμως θα χρειαστεί να χρησιμοποιηθεί και αυτό το είδος κινητών. Πολύ απλά γιατί δεν μπορεί να βγάζει μόνο slide-up με καλή κάμερα.

 

Πάντως όπως λες και εσύ, αυτά δεν είναι παρά υποθέσεις και ξεφεύγουμε πολύ από το θέμα...

 

Σωστός:)

:offtopic: τέλος!!!

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας...έχω το s700i βέβαια και θέλω όμως να ρίξω στον υπολογιστή ό,τι έχει μέσα. Μηνύματα εισερχόμενα και σταλμένα, αποθηκευμένα και πρόχειρα. Επίσης όλη την ατζέντα με όλες τις σημειώσεις που έχω. Δοκίμασα με το καλώδιο USB αλλά μόνο εικόνες και ήχους βλέπει...

με ποιο τρόπο θα τα μεταφέρω όλα αυτά?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας...έχω το s700i βέβαια και θέλω όμως να ρίξω στον υπολογιστή ό,τι έχει μέσα. Μηνύματα εισερχόμενα και σταλμένα, αποθηκευμένα και πρόχειρα. Επίσης όλη την ατζέντα με όλες τις σημειώσεις που έχω. Δοκίμασα με το καλώδιο USB αλλά μόνο εικόνες και ήχους βλέπει...

με ποιο τρόπο θα τα μεταφέρω όλα αυτά?

 

ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

Καλησπερα.Η λυση ειναι εδω.;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Aχ! σ' ευχαριστώ, αλλά το my phone explorer το έχω ήδη κατεβάσει όπως είχα διαβάσει εδώ, αλλά όταν το ανοίγω έχοντας και το καλώδιο συνδεδεμένο όμως ε? και πάω να ανοίξω την ατζεντα πατώντας λήψη όλων, βγάζει ένα παράθυρο "αδύνατη σύνδεση com9
Link to comment
Share on other sites

Aχ! σ' ευχαριστώ, αλλά το my phone explorer το έχω ήδη κατεβάσει όπως είχα διαβάσει εδώ, αλλά όταν το ανοίγω έχοντας και το καλώδιο συνδεδεμένο όμως ε? και πάω να ανοίξω την ατζεντα πατώντας λήψη όλων, βγάζει ένα παράθυρο "αδύνατη σύνδεση com9

Καταβασε την νεα εκδοση που δουλευει πιο καλα και εχει λυσει καποια bug's των προηγουμενων software.αν δεν μπορεις παλι..τοτε σε συμβουλεω να αγορασεις ενα bluetooth adaptor με 20ευρο και να συνδεσεις το κινητο σου και να το συγχρονισεις ανετα.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καταβασε την νεα εκδοση που δουλευει πιο καλα και εχει λυσει καποια bug's των προηγουμενων software.αν δεν μπορεις παλι..τοτε σε συμβουλεω να αγορασεις ενα bluetooth adaptor με 20ευρο και να συνδεσεις το κινητο σου και να το συγχρονισεις ανετα.:)

 

 

Σ'ευχαριστώ πολύ...το ξανακατέβασα και όλα καλά...:)

τώρα θέλω όμως να τα περάσω στο κ800:worry: ιδού η απορία...επειδή είμαι όμως off topic πάω στο κ800 να πω τον καυμό μου;) :p

 

ευχαριστώ κ πάλι...

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ...το ξανακατέβασα και όλα καλά...:)

τώρα θέλω όμως να τα περάσω στο κ800:worry: ιδού η απορία...επειδή είμαι όμως off topic πάω στο κ800 να πω τον καυμό μου;) :p

 

ευχαριστώ κ πάλι...

την ιδια διαδικασια θα κανεις,θα βαλεις το κ800 με το αλλα καλωδιο σε μια αλλη θυρα usb και θα το συγχρονισεις με το pc.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
HELP! psaxno othoni gia to S700i. metaxeirismeni h new.pou tha vro kai poso peripou kostizi?

 

Γιατί δεν πάς σε κάποιο σέρβις της SE?

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

HELP! psaxno othoni gia to S700i. metaxeirismeni h new.pou tha vro kai poso peripou kostizi?

 

Aμα εισαι απο Αθηνα καλυτερα να πας εδω και θα σου ερθει πιο φθηνα,σε επισημο service της SE θα σου το επισκευασουν με μονο original οθονη και το κοστος θα ειναι καπως υψηλο,κοντα στα 100 ευρο:!:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω..

προσπαθω να βαλω τραγουδια στο κινητο αλλα μου λεει οτι η μνημη ειναι γεματη. Σβηνω απο την καρτα,σβηνω απο την μνημη,ακομα δεν χωραει.

Εσβησα αρκετο χωρο αλλα το ιδιο προβλημα

καμια λυση?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να ρωτησω..

προσπαθω να βαλω τραγουδια στο κινητο αλλα μου λεει οτι η μνημη ειναι γεματη. Σβηνω απο την καρτα,σβηνω απο την μνημη,ακομα δεν χωραει.

Εσβησα αρκετο χωρο αλλα το ιδιο προβλημα

καμια λυση?

Κοίτα από την "κατάσταση μνήμης"πόσος ελεύθερος χώρος σου απομένει.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

xerei kaneis an eiparxei kana programa gia to s700 gia na steleneis munhma otan to portaki einai kleisto?kana dhl eikoniko plhktrologio opos eiparxei se symbian kinhta??
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

xerei kaneis an eiparxei kana programa gia to s700 gia na steleneis munhma otan to portaki einai kleisto?kana dhl eikoniko plhktrologio opos eiparxei se symbian kinhta??

οχι δεν υπαρχει τετοιο προγραμμα που ζητας.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα από την "κατάσταση μνήμης"πόσος ελεύθερος χώρος σου απομένει.

 

χωρος φαινεται να υπαρχει αλλα συνεχιζει να λεει μνημη πληρης και να με πηγαινει στο μενου για να σβησω αρχειο

Link to comment
Share on other sites

χωρος φαινεται να υπαρχει αλλα συνεχιζει να λεει μνημη πληρης και να με πηγαινει στο μενου για να σβησω αρχειο

 

Τότε φοβάμαι ότι υπάρχει κάποιο hardware πρόβλημα...

Πήγαινέ το σε κάποιο σέρβις.Αν έχεις ακόμα εγγύηση πήγαινέ το οπωσδήποτε.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τότε φοβάμαι ότι υπάρχει κάποιο hardware πρόβλημα...

Πήγαινέ το σε κάποιο σέρβις.Αν έχεις ακόμα εγγύηση πήγαινέ το οπωσδήποτε.

Σιγα μην εχει εγγυηση.το κινητο αυτο δεν προλαβε την 2ετη εγγυηση και αν εχει προβλημα hardware δεν συμφερει και να το φτιαξει.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...