Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ναι μπορει να το κανει..αλλα ο φιλος επειδη δεν κατεχει και πολυ..και σιγα μην βρει βαση συγχρονισμου(κοστος αγορας 50 euro),καλυτερα ειναι να παει σε SE center.:)

 

Φίλε raver , σαν πιο παλιός ξέρεις και λαμβάνεις υπόψη σου όλες τις παραμέτρους:)

Άρθρο 5 παρ.4 εδ.2 του Ν.2251/94:

 

"Σε περίπτωση αντικατάστασης του προιόντος ή ανταλλακτικού του , η εγγύηση αυτόματα ανανεώνεται για όλη της τη διάρκεια για το νέο προιόν ή το ανταλλακτικό ."

 

:up:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδες το εν λόγω thread εχει 128 σελιδες και 2553 post.

Θα μου πάρει μια μερα να τα διαβασω όλα.

 

Προβληματα:

1- στα 280 ονοματα του καταλόγου δεν χωραει αλλα και σβηνω γραφω οταν θελω να προσθεσω νεα επαφη

2-Δεν εχει τελικό "ς" Ελληνικό μικρό

3-Κανει restart ή κλεινει μονο του ξαφνικα

5-Λαθος στο sort του καταλογου

5-Πως θα δω την version που εχει η συσκευή μου?

 

Το αγορασα ενα μηνα μετα την κυκλοφορια του στην Ελλαδα και του εκανα μια αναβάθμηση τότε

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το εν λόγω thread εχει 128 σελιδες και 2553 post.

Θα μου πάρει μια μερα να τα διαβασω όλα.

 

Προβληματα:

1- στα 280 ονοματα του καταλόγου δεν χωραει αλλα και σβηνω γραφω οταν θελω να προσθεσω νεα επαφη

2-Δεν εχει τελικό "ς" Ελληνικό μικρό

3-Κανει restart ή κλεινει μονο του ξαφνικα

5-Λαθος στο sort του καταλογου

5-Πως θα δω την version που εχει η συσκευή μου?

 

Το αγορασα ενα μηνα μετα την κυκλοφορια του στην Ελλαδα και του εκανα μια αναβάθμηση τότε

Ευχαριστώ προκαταβολικά

Καλησπερα.πατωντας >*<<*<* ( Δεξιά-αστέρι / αριστερά , αριστερά-αστέρι / αριστερά-αστέρι ) εμφανίζει ένα κρυφό μενού με το οποιο θα δεις τι version εχει το κινητο σου.Για το τηλεφωνικο καταλογο νομιζω οτι δεν χωραει και περισσοτερο,"ς" δεν ειναι το μονο που δεν εχει..και τα προσφατα κινητα δεν το εχουν στην γραμματοσειρα αλλα μονο σε τ9.το resτart που κανει δειχνει οτι ηρθε η ωρα να κανεις μια αναβαθμιση.θα πας σε ενα sony ericsson service point και με 20 euro θα κανεις μια αναβαθμιση και το κινητο και θα ξαναγεννηθει.κρατησε ενα μπακαπ τα αρχεια σου στην memory stic η στον υπολογιστη μεσω του myphonexplorer και μετα θα εισαι ok ;) :)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει τροπος να μπει μεγαλητερη μνημη απο 128 στο s700.υπαρχει κανενα update για το λογισμικο?

παιρνεις μια μεγαλυτερη καρτουλα και εισαι ok ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε μ@λ@κ@ Raver αφου δεν ξερεις την τιφλα σου τι μιλας!:mad: :chair: Ειναι γνωστο οτι το S700 δεν περνει memory stick πανω απο 128mb.Το εχει κληδωσει η ericsson!
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε [...]Το εχει κληδωσει η ericsson!

 

Σεμνάαα...

 

Αν δεν κάνω λάθος δεν υπάρχει Memory Stick Duo με μνήμη πάνω από 128MB, οπότε δεν υπάρχει περαιτέρω δυνατότητα αύξησης της μνήμης.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ εισαι χειροτερος απο τον αλλο!Τι λες?η ericsson εχει βγαλει memory stick duo μεχρι και 4GB!Αφου το W800 μου στο κουτι ειχε 512MB και εγω του εβαλα 1GB:!:
Link to comment
Share on other sites

Καλα εσυ εισαι χειροτερος απο τον αλλο!Τι λες?η ericsson εχει βγαλει memory stick duo μεχρι και 4GB!Αφου το W800 μου στο κουτι ειχε 512MB και εγω του εβαλα 1GB:!:

 

Άλλο τα Memory Stick Duo, τα οποία μπαίνουν στο S700, άλλο τα Memory Stick Pro Duo.

 

Και πάλι σεμνάαα.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε μ@λ@κ@ Raver αφου δεν ξερεις την τιφλα σου τι μιλας!:mad: :chair: Ειναι γνωστο οτι το S700 δεν περνει memory stick πανω απο 128mb.Το εχει κληδωσει η ericsson!

 

να μειλας καλυτερα στο προσωπο μου.δεν σου επιτρεπω ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ.:mad: :mad: :mad: Αυτα με τις παρεες σου :mad:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδες ηρεμιστε βρε λιγο.....Εδω ειμαστε να κουβεντιαζουμε για το κινιτο που μας ενδιαφερει...δεν εχουμε να λυσουμε και τπτ....Α και να σχολιασω και κατι :p ειχα δοκιμασει μια 512 απο το w800 του φιλου μου και εκανε μια χαρα......:) αυτα :D

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδες ηρεμιστε βρε λιγο.....Εδω ειμαστε να κουβεντιαζουμε για το κινιτο που μας ενδιαφερει...δεν εχουμε να λυσουμε και τπτ....Α και να σχολιασω και κατι :p ειχα δοκιμασει μια 512 απο το w800 του φιλου μου και εκανε μια χαρα......:) αυτα :D

 

Δεν αμφισβητώ αυτά που λες (γράφεις), αλλά υποτίθεται ότι το S700 υποστηρίζει μόνο MS Duo, με μέγιστη χωρητικότητα τα 128MB... :confused:

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφισβητώ αυτά που λες (γράφεις), αλλά υποτίθεται ότι το S700 υποστηρίζει μόνο MS Duo, με μέγιστη χωρητικότητα τα 128MB... :confused:

 

Μωρε και εγω εξεπλαγην....αλλα δεν ξερω πως......τεσπα....απλα εκανε.....

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

Εισαι συγουρος???Και εγω εβαλα το memory stick του W800 μου σε ενα S700 ενος φιλου μου αλλα δεν το αναγνωριζε καν!:blink:

 

Και ομως αδερφε μου το ειδα με τα ματια μου και δεν το πιστευα.....Ββεβαια του φιλου μου σβηστικαν ολα του τα αρχεια :ninja:

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

τι μάρκα ήταν η κάρτα του φίλου σου;sandisk?γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες pro κάνουν στο S700..αλλά και εγώ έχω δοκιμάσει 512 κάρτα στο S700 και δεν έκανε..
Link to comment
Share on other sites

τι μάρκα ήταν η κάρτα του φίλου σου;sandisk?γιατί έχω ακούσει ότι κάποιες pro κάνουν στο S700..αλλά και εγώ έχω δοκιμάσει 512 κάρτα στο S700 και δεν έκανε..

 

 

Θα την κοιταξω παλι και θα σου πω γιατι δεν θυμαμε αυτο ηταν πριν πολυ καιρο...

Η γνώση μας κάνει περήφανους, η σοφία ταπεινούς!

 

Our forum ===>> IrCtAlK Forum :)

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε μ@λ@κ@ Raver αφου δεν ξερεις την τιφλα σου τι μιλας!:mad: :chair: Ειναι γνωστο οτι το S700 δεν περνει memory stick πανω απο 128mb.Το εχει κληδωσει η ericsson!

Μπρρρρρ... δεν βρισκόμαστε στον δρόμο:!:

 

GT_GEORGE πρέπει να σέβεσαι τους άλλους χρήστες:!:

30+ Years Radio Producer at ERT A.E.

https://www.tiktok.com/@pericles_moulis

Link to comment
Share on other sites

Kατι ασχετο. Υπαρχει κατι στον οριζοντα σε αντικατασταση του S700?

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Kατι ασχετο. Υπαρχει κατι στον οριζοντα σε αντικατασταση του S700?

 

Θοδωρος.

νομιζω οτι ηδη εχει βγει..:worry: w900i και σε λιγο καιρο αναμενεται και αυτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ηδη εχει βγει..:worry: w900i και σε λιγο καιρο αναμενεται και αυτο.:)

 

Μα το W900 το εχω δει στο site,απο τον Ιανουαριο. Βλεποντας δε τα χαρακτηριστικα του, βλεπω οτι πολλα, ειναι πια ξεπερασμενα, με πιο χαρακτηριστικο την αναλυση της καμερας, που εχει μεινει μονο στα 2 Mp.

Αρα περιμενω καποιο αλλο πιο "φρεσκο".

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μα το W900 το εχω δει στο site,απο τον Ιανουαριο. Βλεποντας δε τα χαρακτηριστικα του, βλεπω οτι πολλα, ειναι πια ξεπερασμενα, με πιο χαρακτηριστικο την αναλυση της καμερας, που εχει μεινει μονο στα 2 Mp.

Αρα περιμενω καποιο αλλο πιο "φρεσκο".

 

Θοδωρος.

 

Ποιά ακριβώς χαρακτηριστικά είναι ξεπερασμένα; :confused:

Η ανάλυση της κάμερας κάθε άλλο παρά ξεπερασμένη είναι...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Hi gyus!! λοιπον ηθελα να λυσω μερικες αποριες σχετικα με τα memory stick για το s700i το μεγιστο που δεχεται ειναι 128MB (προς το παρον δεν λεω κατι καινουργιο!!!!) ΑΛΛΑ λοιπον αν παρετε ενα memory stick 256 η 512 και το κανετε format και 1 partition 128mb την διαβαζει ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΣ 128MB... αυτα ηθελα να προσθεσω..Thanks gyus για τον χρονο σας και keep up the good work!!
Link to comment
Share on other sites

Hi gyus!! λοιπον ηθελα να λυσω μερικες αποριες σχετικα με τα memory stick για το s700i το μεγιστο που δεχεται ειναι 128MB (προς το παρον δεν λεω κατι καινουργιο!!!!) ΑΛΛΑ λοιπον αν παρετε ενα memory stick 256 η 512 και το κανετε format και 1 partition 128mb την διαβαζει ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΩΣ 128MB... αυτα ηθελα να προσθεσω..Thanks gyus για τον χρονο σας και keep up the good work!!

 

 

μπορεις να τα πεις λιγο πιο....λιανα????? το φορματ το κανεις στο πισι και με ποιο προγραμμα? πως κανεις το partition που λεσ? και μετά το τηλεφωνο αν και την αναγνωριζει ως 128 ωστοσο χρησιμοποιεις και τα 512 ή 256?

 

και ειναι 100% τσεκαρισμενο?

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...