Jump to content

Sony Ericsson S700i


bigalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν κάπου προσόψεις για το s700 που το έχω καταγραντζουνίσει τα τελευταία 2 χρόνια;;;; Ένα μικρό λίφτινγκ δεν θα του έκανε κακό..!!!

Έψαξα στο eBay και πήρα μία, αλλά είναι imitation, δεν λέω για 6 ευρώ καλή ήταν, παρόλα αυτά ψάχνω κάτι πιο στιβαρό. Original δεν μπορώ να βρω πουθενα;;;

Καλό ταξίδι Αλέξανδρε...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ξέρει κανείς αν υπάρχουν κάπου προσόψεις για το s700 που το έχω καταγραντζουνίσει τα τελευταία 2 χρόνια;;;; Ένα μικρό λίφτινγκ δεν θα του έκανε κακό..!!!

Έψαξα στο eBay και πήρα μία, αλλά είναι imitation, δεν λέω για 6 ευρώ καλή ήταν, παρόλα αυτά ψάχνω κάτι πιο στιβαρό. Original δεν μπορώ να βρω πουθενα;;;

 

Φυσικά.:)

Στη SE. Πήγαινε σε ένα σέρβις και ζήτα αλλαγή ό,τι θέλεις.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Έχει τύχει σε κανέναν να κολάει το τηλέφωνο σε εισερχόμενες κλήσεις όταν είναι συνδεδεμένο με bluetooth handsfree ;

Σημειωτέον ότι έχω την τελευταία έκδοση λογισμικού ( R 3M ) και χρειάζεται τις περισσότερες φορές να βγάλω την μπαταρία για να δουλέψει.

Καμία άποψη για το τι μπορεί να συμβαίνει;

p.a.l.m.o.s
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά.:)

Στη SE. Πήγαινε σε ένα σέρβις και ζήτα αλλαγή ό,τι θέλεις.

 

piga sti SE gia allagi prosopsis kai koufathika!!!!! 40 Euro gia ta koumpia, 40 Euro gia to mprosta pou einai kai tis othonis, 40 Euro gia to piso kommati kai 14Euro gia to kapaki tis mpatarias!!!! AN TOLMAS PANE ALLAKSE TO!!:ninja: :ninja: kalitera na paro kainourgio

 

PS: eimai ektos eggiisis

Link to comment
Share on other sites

piga sti SE gia allagi prosopsis kai koufathika!!!!! 40 Euro gia ta koumpia, 40 Euro gia to mprosta pou einai kai tis othonis, 40 Euro gia to piso kommati kai 14Euro gia to kapaki tis mpatarias!!!! AN TOLMAS PANE ALLAKSE TO!!:ninja: :ninja: kalitera na paro kainourgio

 

PS: eimai ektos eggiisis

Ετσι κι'αλλιως η εγγυηση δεν καλυπτει τετοιες φθορες!

Επισης και καινουργιο να θελεις να το παρεις,απλουστατα δεν θα το βρεις γιατι αποσυρθηκε!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

molis phra ena s700 se mia poly kalh timh.me arese to desighn tou kinhtou to 3d menu tou ta 3d pexnidia tou me exeresh to tennis to kalytero 3d game pou exo dei os tora:D To mono pou me xenerose h camera tou.kales photos bgazei de leo alla sto video MAPALA.den exei kalh piothta eikonas.krima.

anyway thelo na rothso kati.Xero oti to kinhto den einai smartphone allo krima.alla ti efarmoges pernei??? exo brei mia lista me pexnidia alla mporei kaneis na mou dosei ena link me lista me efarmoges gia to s700???? mporei na parei emulators?? h mpa.auta:D

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Σας διαβάζω από καιρό και ενημερώνομαι...έμαθα πολλά από σας και σας ευχαριστώ.Μου συνέβη κάτι πολύ τρελό χθες...μπήκα στο zedge.net για διάφορες fotos κατέβασα αρκετές τις έβαλα κ στο κινητό s700 εννοείται και έκανα κ ένα φάκελο με όνομα zedge.net

πρώτον τρελό. ενώ έκανα ένα φάκελο, μου έδειχνε 2 φακέλους με ίδιο όνομα. Σβήνω τον έναν και σβήστηκε και ο άλλος. Ξανακάνω φάκελο, πάλι μου κάνει κ ένα δεύτερο. Πάει καλά λέω, σταματώ να ασχολούμαι κ συνεχίζω να του προσθέτω φωτος. Μέχρι που κάποια στιγμή μια άλλη μέρα, την ώρα που πρόσθετα μια με bluetooth μου κόλλησε. Χρειάστηκε να βγάλω κ την μπαταρία γιατί είχε γερό κόλλημα. Το ανοίγω κάποια στιγμή και ω του θαύματος! ο φάκελος zedge ήταν άδειος και επιπλέον είχα χάσει και καμμιά 50α φωτος από άλλο φάκελο. Κι 'αλλη φορά δεν έβλεπα κάποιες φωτος και όταν έκανα επανεκκίνηση τις έβλεπα κ πάλι. Τώρα όμως τιποτα.

Μήπως άρπαξα κανέναν ιό?

τι πρέπει να κάνω?

αν κάνω αναβάθμιση θα χασω κάποια παιχνίδια που έχω αλλά είναι κλειδωμένα στο κινητό?

Επίσης αν το πουλήσω τώρα πόσο περίπου λέτε να πιάνει?

 

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά εσείς ξέρετε πολλά!;)

thanks προκαταβολικά

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά γεια σας. Σας διαβάζω από καιρό και ενημερώνομαι...έμαθα πολλά από σας και σας ευχαριστώ.Μου συνέβη κάτι πολύ τρελό χθες...μπήκα στο zedge.net για διάφορες fotos κατέβασα αρκετές τις έβαλα κ στο κινητό s700 εννοείται και έκανα κ ένα φάκελο με όνομα zedge.net

πρώτον τρελό. ενώ έκανα ένα φάκελο, μου έδειχνε 2 φακέλους με ίδιο όνομα. Σβήνω τον έναν και σβήστηκε και ο άλλος. Ξανακάνω φάκελο, πάλι μου κάνει κ ένα δεύτερο. Πάει καλά λέω, σταματώ να ασχολούμαι κ συνεχίζω να του προσθέτω φωτος. Μέχρι που κάποια στιγμή μια άλλη μέρα, την ώρα που πρόσθετα μια με bluetooth μου κόλλησε. Χρειάστηκε να βγάλω κ την μπαταρία γιατί είχε γερό κόλλημα. Το ανοίγω κάποια στιγμή και ω του θαύματος! ο φάκελος zedge ήταν άδειος και επιπλέον είχα χάσει και καμμιά 50α φωτος από άλλο φάκελο. Κι 'αλλη φορά δεν έβλεπα κάποιες φωτος και όταν έκανα επανεκκίνηση τις έβλεπα κ πάλι. Τώρα όμως τιποτα.

Μήπως άρπαξα κανέναν ιό?

τι πρέπει να κάνω?

αν κάνω αναβάθμιση θα χασω κάποια παιχνίδια που έχω αλλά είναι κλειδωμένα στο κινητό?

Επίσης αν το πουλήσω τώρα πόσο περίπου λέτε να πιάνει?

 

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά εσείς ξέρετε πολλά!;)

thanks προκαταβολικά

Καλημερα.Το κινητο σου δεν μπορει να "κολλησει" Ιο.μονο symbian κινητα κολλανε απο τετοιες ασθενειες!Αν κανεις αναβαθμιση δεν θα χασεις τιποτα,αλλα καλου και κακου περασε'τα στην καρτα μνημης μηπως παει τιποτα στραβα.τωρα εγω στην θεση σου δεν θα το πουλαγα,αντε χωρις να ειμαι 100% σιγουρος αλλα πανω απο 90/100 ευρο δεν προκειτε να το πουλησεις.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα.Το κινητο σου δεν μπορει να "κολλησει" Ιο.μονο symbian κινητα κολλανε απο τετοιες ασθενειες!Αν κανεις αναβαθμιση δεν θα χασεις τιποτα,αλλα καλου και κακου περασε'τα στην καρτα μνημης μηπως παει τιποτα στραβα.τωρα εγω στην θεση σου δεν θα το πουλαγα,αντε χωρις να ειμαι 100% σιγουρος αλλα πανω απο 90/100 ευρο δεν προκειτε να το πουλησεις.:)

 

Ναι, συμφωνώ.Δεν αξίζει να το πουλήσεις.Τα λεφτά που θα πιάσει δεν αντιπροσωπεύουν την "πραγματική" του αξία.Εννοώ δηλαδή ότι με τα λεφτά που θα πάρεις δεν μπορείς σε καμία περίπτωση να αγοράσεις κάτι ανάλογο ή που να του φέρνει έστω.Έτσι τουλάχιστον το βλέπω εγώ.:)

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν thanks για τις απαντήσεις...αλλά για την πώληση σίγουρα δεν πιάνει τα λεφτά του, απλά δεν θέλω να δώσω πολλά και θέλω να τα συμπληρώσω στην επιδότηση που δικαιούμαι... τι θα με συμβουλέυατε να πάρω γιατί έχω μπερδευτεί επειδή όλα έχουν τρωτά σημεία... ενδιαφέρομαι να έχει γερή μνήμη, καλή κάμερα/φώτο,καλό ήχο και ραδιόφωνο.Ερωτεύτηκα το z610i σε ροζ αλλά δεν έχει ραδιόφωνο, κατά τα άλλα τι θα με συμβουλεύατε?:confused:
Link to comment
Share on other sites

Κατ'αρχήν thanks για τις απαντήσεις...αλλά για την πώληση σίγουρα δεν πιάνει τα λεφτά του, απλά δεν θέλω να δώσω πολλά και θέλω να τα συμπληρώσω στην επιδότηση που δικαιούμαι... τι θα με συμβουλέυατε να πάρω γιατί έχω μπερδευτεί επειδή όλα έχουν τρωτά σημεία... ενδιαφέρομαι να έχει γερή μνήμη, καλή κάμερα/φώτο,καλό ήχο και ραδιόφωνο.Ερωτεύτηκα το z610i σε ροζ αλλά δεν έχει ραδιόφωνο, κατά τα άλλα τι θα με συμβουλεύατε?:confused:

 

Αυτο και αν δεν σε νοιαζουν τα λεφτα παρε αυτο.:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

mporei h camera tou s700 na travaei kalutera video??? kai mporeis na deis live tv me kapio programa????????
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

mporei h camera tou s700 na travaei kalutera video??? kai mporeis na deis live tv me kapio programa????????

 

Τίποτα από όλα αυτά.

Για να δείς TV χρειάζεσαι 3G κινητό

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα από όλα αυτά.

Για να δείς TV χρειάζεσαι 3G κινητό

auto einai sxetiko.kai palia me ena siemens sx1 eblepes tv ap thn cosmote:)
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

Μετα το S700, τι ακουγεται οτι θα βγαλει, στο ιδιο look?

Mε καλυτερη καμερα βαβαια, ραδιο, και ολα τα αλλα καλα πραματα.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Μετα το S700, τι ακουγεται οτι θα βγαλει, στο ιδιο look?

Mε καλυτερη καμερα βαβαια, ραδιο, και ολα τα αλλα καλα πραματα.

 

Θοδωρος.

Μα εχει ηδη βγαλει 3 κινητα στο στυλ του s700i.οπως το w550i,w900i και το προσφατο w850i.ποσα αλλα θελεις ακομη :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μα εχει ηδη βγαλει 3 κινητα στο στυλ του s700i.οπως το w550i,w900i και το προσφατο w850i.ποσα αλλα θελεις ακομη :blink:

 

To W850i δεν είναι περιστρεφόμενο, όπως τα άλλα δύο...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

To W850i δεν είναι περιστρεφόμενο, όπως τα άλλα δύο...

το αναφερα γιατι εχει τα χαρακτηριστικα που ζητησε ο φιλος παραπανω.ομως το w850i θα μπορουσες να το πεις νεο w900i :blink:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:spider:

Αμα θελετε ολα τα τελευταια παιχνιδια για s700 δειτε το site μου

http://www.esnips.com/web/WizardSGames

 

:cool:

 

Πολύ καλο... Νά σε καλά

:wacko:
Link to comment
Share on other sites

To W850i δεν είναι περιστρεφόμενο, όπως τα άλλα δύο...

 

Και εχει καμερα μονο 2 Mp. Τωρα πια, ειναι πολυ λιγο. Τουλαχιστον 3.2.

Ας περιμενουμε λιγο ακομη.

 

Θοδωρος.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Και εχει καμερα μονο 2 Mp. Τωρα πια, ειναι πολυ λιγο. Τουλαχιστον 3.2.

Ας περιμενουμε λιγο ακομη.

 

Θοδωρος.

 

 

ο καθένας διαλέγει κινητό με τις ανάγκες του

Κλόουν τη Τετάρτη τη Κυριακή νεκρός:cat:
Link to comment
Share on other sites

to s700 diabasa se review pos exei 3d engine.uparxoun dhladh eidika 3d games gia to thlefono??? kai kana site me apps eiparxei??
Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson S700i

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...