Jump to content

Tapatalk στο myphone.gr: Πρόσβαση στο forum μέσω κινητού


Mythozz
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

μια απορία που την είχα πάντα..γιατί κάθε μέρα κατά τις 5:15 το πρωί μέχρι τις 6 παρά δεν μπορείς να συνδεθείς με το site?

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Όποτε πάω να μπω στο myphone.gr (FORUMS tab>myphone.gr) -Tapatalk 4.5.2 σε ICS 4.0.4-

κάθε φορά μου βγάζει αρχικά αυτό το μήνυμα:

http://i.imgur.com/VGv1Z2T.png

Αμέσως μετά, το error message αυτό εξαφανιζεται και μου εμφανίζει κανονικά τα νέα μηνύματα - μπορώ να πλοηγηθώ κανονικά πλέον.

Το error message δεν ξαναεμφανίζεται .

 

Μια από τα ίδια εδώ και καιρό μου τη δίνει στα νεύρα. Όποιος βρει άκρη με αυτούς που θα το διορθώσουν ας αναφέρει ότι έχουν πολλοί το πρόβλημα και να βγάλουν ένα update της εφαρμογής tapatalk

Link to comment
Share on other sites

μια απορία που την είχα πάντα..γιατί κάθε μέρα κατά τις 5:15 το πρωί μέχρι τις 6 παρά δεν μπορείς να συνδεθείς με το site?

 

 

Και γω την έχω την απορία

Link to comment
Share on other sites

μια απορία που την είχα πάντα..γιατί κάθε μέρα κατά τις 5:15 το πρωί μέχρι τις 6 παρά δεν μπορείς να συνδεθείς με το site?

 

Και γω την έχω την απορία

Δεν έχει κάτι να κάνει με το Tapatalk. Οι πρωινές ώρες, λόγο μειωμένης «κίνησης», είναι οι ώρες που γίνεται back up του forum.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το tapatalk και δεν υπαρχει πουθενα το login στο myphone.Το βλεπω απλα σαν επισκεπτης... Καμια ιδεα;
Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το tapatalk και δεν υπαρχει πουθενα το login στο myphone.Το βλεπω απλα σαν επισκεπτης... Καμια ιδεα;

 

Αν δοκιμάσεις να δημοσιεύσεις ένα post θα σου βγάλει τη φόρμα για log in λογικά..

Link to comment
Share on other sites

Αν δοκιμάσεις να δημοσιεύσεις ένα post θα σου βγάλει τη φόρμα για log in λογικά..

 

Όχι. Δεν υπάρχει καν επιλογή για να ποστάρω...

Edited by ChrisVsChris
Link to comment
Share on other sites

Στο tapatalk pro μόλις έγινε αναβάθμιση στο 2.7.2 και όλα κομπλέ ξανά...

 

είμαι στην 4.6.2 και δεν μου βγάζει κάποια αναβάθμηση :confused:

defy+

LG G2

XZ1

Poco F2 pro

Link to comment
Share on other sites

Ούτε κι εγώ. Μόνο από τις ρυθμίσεις οταν πατάω να ανοίξει στο play store με ενα xposed module βλέπω tapatalk pro. Με αναζήτηση μόνο την free βγάζει
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα έβαλα το tapatalk στο κινητό pro έκδοση, έκανα σύνδεση σε 2 forum xda & myphone στο xda μου έρχονται ειδοποιήσεις αν κάποιος απαντήσει σε ένα θέμα αλλά στο myphone δεν έρχονται πρέπει να μπω εγώ να δω ότι έχουν απαντήσει ξέρει κανείς γιατί ;
Digital-Doctor.blogspot.gr
Link to comment
Share on other sites

Αυτό συμβαίνει γιατί δεν υποστηρίζονται όλες οι λειτουργίες του.

Για περισσότερες λεπτομέρειες θα σε παρακαλούσα να διαβάσεις το πρώτο μήνυμα του παρόντος θέματος.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Νίκος

Πρώην Super Moderator του «παλιού» καλού myphone.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Απο το πρωι μεχρι και αυτην την στιγμη, δεν μπορω να μπω στο φορουμ μεσα απο το tapatalk

Αντιμετωπιζει αλλος το ιδιο προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μπαίνω καθημερινά πλεον από το τοκ!

Αν γινόταν να περνάνε οι φωτος στην εφαρμογή να διακρίνουμε πιο εύκολα για το κινητό που μιλάμε.

Βέβαια αυτό είναι "θέμα" του αρχικού ποστ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...