Jump to content

iPhone 4


avid
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συμφωνω κι εγω, πολυ φασαρια για το τιποτα. Λυσεις παντως υπαρχουν. :D

 

http://regmedia.co.uk/2010/07/19/fone_fun4.jpg

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 10,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Μα να μην έχουν καμία ενημέρωση ακόμα, τι σκατά κάνουν;
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν πήγε ακόμα ιταλία πχ που είναι μέσα στις χώρες που θα το έχουν τον ιουλίο..

 

 

αλλά ίσως έχουν και δεν λένε τίποτα... Μέσα αυγούστου θα έρθει +-5 μέρες. Έτσι ξέρω εγώ από τα κεντρικά της κοσμοτε...

Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Τα iphone που θα παραχθούν μετά το Σεπτέμβριο, δε θα έχουν το πρόβλημα του σήματος ;)
Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν πήγε ακόμα ιταλία πχ που είναι μέσα στις χώρες που θα το έχουν τον ιουλίο..

 

 

αλλά ίσως έχουν και δεν λένε τίποτα... Μέσα αυγούστου θα έρθει +-5 μέρες. Έτσι ξέρω εγώ από τα κεντρικά της κοσμοτε...

υπαρχει καμμια πληροφορια για την τιμη που θα το δινει η cosmote?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone θα το δίνει 590, θα κυκλοφορήσει μετά τις 15 Αυγούστου.
Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone θα το δίνει 590, θα κυκλοφορήσει μετά τις 15 Αυγούστου.

ευχαριστω!

ας ελπισουμε να μην ξεπερασει τα 600 η cosmote.εχω επιδοτηση 360 ευρω και περιμενω στη λιστα αναμονης της cosmote για να το παρω:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η μανα μου λεει ᾽᾽ὀποιος περιμενει να φαει ,ποτε του δεν πειναει ᾽᾽

 

για να δουμε θα κυκλοφορησει ᾽᾽πολυ μετα᾽᾽τις 15 αυγουστου αραγε...;

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

Μπα, πιστεύω θα αρχίσουν να το φέρουν από τότε...

Ήδη άργησαν πολύ, απλά τα άσπρα θα είναι πολύ λίγα.

Link to comment
Share on other sites

Τα iphone που θα παραχθούν μετά το Σεπτέμβριο, δε θα έχουν το πρόβλημα του σήματος ;)

 

Καλύτερα ας μην διαδίδουμε κάτι που δεν προκύπτει από πουθενά. :)

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

Αν κρινω απο την αναμονη και το "περιμενε" της Cosmote που ειχα για το 3GS, ζησε Μαη να φας τριφυλλι! Το ειχα ψαξει και απο Vodafone και Wind. Στο τελος το πηρα απο αλλο καταστημα και μαλιστα το 32αρι, ενω ηθελα το 16αρι. Την επιδοτηση των 400Euro που ειχα τοτε, τη χρησιμοποιησα και πηρα ενα Omnia II το οποιο δουλεψα παραλληλα για ενα διμηνο και τελικα το εδωσα σε ενα φιλο μου. Λυπαμαι, αλλα οτι και να λενε οι παροχοι, δεν θα το παρω στα σοβαρα. Θα υπαρξουν σιγουρα πολυ λιγα κομματια και θα μας λενε, παρτε τηλεφωνο μετα απο μια βδομαδα που θα εχουμε νεα παραλαβη κτλ. Ενω στην ουσια δεν θα εχουν.

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

παντως στα 590Ε ειναι και καλη η τιμη αν υπολογισουμε οτι πχ Ιταλια θα στοιχιζει μαλλον 649Ε το 16αρι...

Δημήτρης

XS Max 512gb.

Link to comment
Share on other sites

H Cosmote φαίνεται πως θα το πωλει και ως σκέτη συσκευή.Τουλάχιστον έχει πιο ξεκάθαρη διατύπωση στη φόρμα ε.ε.
"When grubbing for necessities man is still an animal. He becomes uniquely human when he reaches out for the superfluous and extravagant."- Eric Hoffer.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ από υπερ-έγκυρες πηγές έχω μάθει ότι θα έρθει 28 ή 29 Οκτ. (αργία νά'ναι και ότι'να ναι), θα κοστίζει 199,99 (και του παπά) και θα είναι νέα έκδοση με 3 κεραίες, εξωτερική πλαστικοποίηση για να μη κάνει "antenagate", θα φοράει διπλό διαφορικό (τραβάει στην ανηφόρα), θα το λένε iPhone 4.1 και λόγω της επίστρωσης θα αντέχει και σε πτώση καφέ (φραπέ, για freddo/freddocino το ψάχνουν ακόμη στα ειδικά «καφέ-labs») !!! Για την Ελλαδα ρε γμτ!!!

 

Άντε, καλά μπάνια παιδιά! Ξεκολλήστε και όταν με το καλό επιστρέψετε ηλιοκαμμένοι όλο και κάτι θα έχουν ανακοινώσει. ΕΠΙΣΗΜΑ πια. :)

 

Φιλικά,

 

Ανδρέας

Link to comment
Share on other sites

H Cosmote φαίνεται πως θα το πωλει και ως σκέτη συσκευή.Τουλάχιστον έχει πιο ξεκάθαρη διατύπωση στη φόρμα ε.ε.

αν το πουλαει και σαν σκετη συσκευη,πολυ φοβαμαι οτι εμας που εχουμε επιδοτηση θα μας αφησει τελευταιους και θα λεει οτι δεν εχει συσκευες...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Mολις διαβασα κατι ενδιαφερον. Την απαντηση της RIM σχετικα με το press conference της Apple.

 

"Apple's attempt to draw RIM into Apple's self-made debacle is unacceptable. Apple's claims about RIM products appear to be deliberate attempts to distort the public's understanding of an antenna design issue and to deflect attention from Apple's difficult situation. RIM is a global leader in antenna design and has been successfully designing industry-leading wireless data products with efficient and effective radio performance for over 20 years. During that time, RIM has avoided designs like the one Apple used in the iPhone 4 and instead has used innovative designs which reduce the risk for dropped calls, especially in areas of lower coverage. One thing is for certain, RIM's customers don't need to use a case for their BlackBerry smartphone to maintain proper connectivity. Apple clearly made certain design decisions and it should take responsibility for these decisions rather than trying to draw RIM and others into a situation that relates specifically to Apple."

 

- Mike Lazaridis and Jim Balsillie

 

Πηγη: http://*****berry.com/rim-official-statment-response-apples-iphone-4-antenna-propaganda

 

(Στα αστερακια λογω φιλτρου βαλτε με μικρα γραμματα τη λεξη C r a C k).

[sIGPIC][/sIGPIC]

On Line...

 

Για οποιαδήποτε απορία ή διευκρίνιση σχετικά με moderation actions, μπορείτε να αποστείλετε PM.

Link to comment
Share on other sites

...RIM is a global leader in antenna design...

 

Αυτό ειδικά είναι ότι καλύτερο άκουσα τα τελευταία χρόνια! Από που και ως που η RIM "global leader" στην σχεδίαση κεραιών ένας Θεός ξέρει.

Αν το iPhone 4 "πάσχει" από death grip τότε τι να πω για το Bold 9700 μου που με το πλησιάζεις φοβάται και μηδενίζει. :lol:

Δεν είμαι fan ή hater. Πληρώνω, χρησιμοποιώ, κρίνω και επικρίνω!
Link to comment
Share on other sites

O λόγος της καθυστέρησης κυκλοφορίας του λευκού iPhone 4

http://www.iphonehellas.gr/19622/why-the-white-iphone-4-has-been-delayed/#more-19622

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

Η Vodafone θα το δίνει 590, θα κυκλοφορήσει μετά τις 15 Αυγούστου.

Πάντως σήμερα που μίλησα με φίλο που είναι στέλεχος της Vodafone, μου είπε οτι του έκανε εντύπωση που δεν τους ενημερώνουν με τίποτα νεότερο για το Iphone 4 και τους φέρνουν μόνο πλέον το 3gs 8GB ΜΟΝΟ. Ξαναφέρνουν πάλι το 8gb - επίσης τα 3GS 16GB+32GB τέλος. Δεν τους φέρνουν πλέον νέο stock.

Link to comment
Share on other sites

Κάνα νέο από Λονδίνο και Βρετανία έχουμε όσον αφορά τα στοκ στα retail shops?

 

Σήμερα παρήγγειλα το μαύρο από Vodafone, με ενημέρωσαν πως αύριο θα το έχω σπίτι. :happy: Στην αρχική ενημέρωση υποσχέθηκαν παράδοση σε 3-4 μέρες, ενώ στο site γράφουν κάτι του τύπου "παραγγείλετε και βλέπουμε"...

Αυτά Λονδίνο.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPhone 4

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...