Jump to content

[Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

έχετε να προτείνετε κάποια εφαρμογή που να προσωμοιώνει dj decks (κάτι σαν το virtual dj για pc), χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις, εναλλαγή μεταξί 2 κομματιών και tempo

DJ Studio 4 (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.beatronik.djstudiodemo) αλλά θέλει αγορά για άρση περιορισμών.

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο (τύπου movie maker) για κόψιμο, μοντάρισμα κλπ βίντεο για το samsung tablet galaxy note 10.1?
Το γέλιο είναι πηγή ζωής :lol:
Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο (τύπου movie maker) για κόψιμο, μοντάρισμα κλπ βίντεο για το samsung tablet galaxy note 10.1?

 

Φιλε μου για android τετοιο προγραμμα της προκοπης,με καλες και σωστες λειτουργιες,απλα δεν....!!Τα φιαχνεις στον υπολογιστη σου και κανεις παπαδες

Link to comment
Share on other sites

Γνωρίζετε κάποιο πρόγραμμα επεξεργασίας βίντεο (τύπου movie maker) για κόψιμο, μοντάρισμα κλπ βίντεο για το samsung tablet galaxy note 10.1?

 

Δοκίμασες κάποιο από αυτά;

https://play.google.com/store/search?q=movie+edit&c=apps

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν αναφέρθηκε παλιοτερα,

Κατέβασα το Archos Video , πρωτες εντυπωσεις καλες,

Υποστηρίζει υπότιτλους, με αρκετά καλο UI, και πολλές επιλογές,

Έπαιξε mkv και mp4

 

edit : εγώ κατέβασα το επι πληρωμή, αλλά εχει και free εκδοση

Edited by tyel
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι ρε παιδιά. Music Player για android που να διαβάζει ID3 Tags ελληνικά και να μην τα εμφανίζει αλαμπουρνέζικα υπάρχει;
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι ρε παιδιά. Music Player για android που να διαβάζει ID3 Tags ελληνικά και να μην τα εμφανίζει αλαμπουρνέζικα υπάρχει;

 

Κ γω το θελω αυτο...εχω κατεβασει 10δες music players αλλά πάπάλα...

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και εγώ κάτι ρε παιδιά. Music Player για android που να διαβάζει ID3 Tags ελληνικά και να μην τα εμφανίζει αλαμπουρνέζικα υπάρχει;

 

Κ γω το θελω αυτο...εχω κατεβασει 10δες music players αλλά πάπάλα...

 

Δηλαδή το PlayerPro δεν τα διαβάζει; Ένα συγκρότημα που έχω μέσα ελληνικό δεν έχει πρόβλημα. Την έχω αγοράσει, αλλά και η free τις ίδιες λειτουργίες έχει.

Link to comment
Share on other sites

ψαχνω εναν photo viewer που να εχει ομορφο widget ωστε να μπορω να βλεπω τις φωτογραφιες μου απ'ευθειας απο την αρχικη οθονη...

εχετε καμια καλη προταση? :O

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , να ρωτήσω αν κάποιος γνωρίζει κανένα πρόγραμμα που να δίνει περισσότερες επιλογές στα βίντεο που τραβάς από το stock του 2.3 ; Δεν με ενδιαφέρουν τα εφέ στις φώτος ( αν κάτι θέλω να κάνω , τις φτιάχνω μετά στο pixlr-o-matic ) . Αυτό που θέλω είναι επιπλέον επιλογές την ώρα που τραβάς βίντεο , γιατί με τον stock , δεν μου αρέσουν τα βίντεο που τραβάει , και λέω μήπως με κάποιο άλλο πρόγραμμα βελτιώνεται λίγο η κατάσταση .

 

Ευχαριστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το PlayerPro δεν τα διαβάζει; Ένα συγκρότημα που έχω μέσα ελληνικό δεν έχει πρόβλημα. Την έχω αγοράσει, αλλά και η free τις ίδιες λειτουργίες έχει.

 

Και το Poweramp τα διαβάζει και δείχνει τους Ελληνικούς στίχους σε περίπτωση που τους έχει περάσει κάποιος στο Id3 tag.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Υπαρχει το TuneIn Radio Pro 6.8 που κανει εγγραφη τους σταθμους που ακους εκεινη την στιγμη μεσα απο το ιντερνετ, ομως ειναι επι πληρωμη και δευτερον μπορεις να ακους τα αρχεια εγγραφης μονο απο αυτη την εφαρμογη. Δηλαδη δεν τα αποθηκευει σε mp3 ωστε να μπορεις να τα ακουσεις και απο το pc.

 

Οποιος ξερει πως μετατρεπουμε τα αρχεια σε mp3 'η καποια αλλη εφαρμογη ας μας πει.

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο player για μουσικη καλυτερο σε ενταση,ποιοτητα ηχου κλπ,απο το ηδη υπαρχον του android?
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιο player για μουσικη καλυτερο σε ενταση,ποιοτητα ηχου κλπ,απο το ηδη υπαρχον του android?

 

Poweramp

Αυτό χρησιμοποιώ και είναι πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει το TuneIn Radio Pro 6.8 που κανει εγγραφη τους σταθμους που ακους εκεινη την στιγμη μεσα απο το ιντερνετ, ομως ειναι επι πληρωμη και δευτερον μπορεις να ακους τα αρχεια εγγραφης μονο απο αυτη την εφαρμογη. Δηλαδη δεν τα αποθηκευει σε mp3 ωστε να μπορεις να τα ακουσεις και απο το pc.

 

Οποιος ξερει πως μετατρεπουμε τα αρχεια σε mp3 'η καποια αλλη εφαρμογη ας μας πει.

 

Ψάχνω για app που να γράφει από FM, όχι από Internet..

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα παιδιά !!

 

ποιο είναι το καλύτερο πρόγραμμα για να τραβάς φωτογραφίες από το κινητό ??

 

σημαντικό να έχει δυνατότητα να παγοποιεί την εικόνα όταν δεν είναι σταθερό το χέρι

να μπορεί να βγάζει καθαρές φωτογραφίες κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά το music junk τελος?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθώ να κάνω trial εγκατάσταση του poweramp και λέει ότι δεν εχω αρκετό χώρο. Πάνε καλά οι άνθρωποι;
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προσπαθώ να κάνω trial εγκατάσταση του poweramp και λέει ότι δεν εχω αρκετό χώρο. Πάνε καλά οι άνθρωποι;

 

Ποιοι άνθρωποι; Κάτι δεν πάει καλά με την συσκευή σου.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Οι άνθρωποι που το πουλάνε. Η συσκευη μου ειναι μια χαρα, εχω εγκαταστησει 62 apps ως τωρα. Μπορείς να γινεις σαφεστερος;
Link to comment
Share on other sites

Οι άνθρωποι που το πουλάνε. Η συσκευη μου ειναι μια χαρα, εχω εγκαταστησει 62 apps ως τωρα. Μπορείς να γινεις σαφεστερος;

 

Ίσως να μην εχεις αρκετό χωρο στην συσκευή σου .

Κανε μια εκκαθάριση δεδομένων του play και δοκίμασε ξανά .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Ίσως να μην εχεις αρκετό χωρο στην συσκευή σου .

Κανε μια εκκαθάριση δεδομένων του play και δοκίμασε ξανά .

 

Μόλις τελείωσα εκκαθάριση και επανεγκατάσταση. Πάλι τα ίδια. Μόνο σε αυτή την εφαρμογή το κάνει πάντως.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Μουσική, Βίντεο και Φωτογραφία
  • The title was changed to Youtube voice assistance υποχρεωτικά ενεργό μετά το τελευταίο update

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...