Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

εχω εγκαταστησει το enhanced email και δεν μου εμφανιζει καμια ειδοποιηση οταν λαμβανω email, μονο ο ηχος χτυπαει, ουτε στην status bar μου εμφανιζει ειδοποιηση ουτε στο missed it! γιατι συμβαινει αυτο? εχω ψαξει τις ρυθμισεις αλλα δεν βρηκα τιποτα...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καποια λυση για να βλεπω τα βιντεο ( οπως οταν ειχα flash player ) ;;;;;;;;;

 

Τωρα δεν τον εχεις..;

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Το htc locations συγκρινεται με τον ανταγωνισμο ή βρισκεται αρκετα πισω?
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ SONY ΚΑΙ SAMSUNG.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διάβασα κάποιες σελίδες και ως χρήστης NDrive από εποχή WM 6.5, θα ήθελα να δοκιμάσω το Don't Panic. Να επιλέξω το Mireo app που είναι διαθέσιμο στο Google Play (http://goo.gl/TluII) ή αυτό από την NGI; Ή δεν έχουν διαφορά; :p

 

το mireo ειναι trial εχω την εντυπωση

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, κατεβασα απο το ιντερνετ το igo και στη συνεχεια το περασα στο κινητο και μεσω του file manager το εγκατεστησα! αυτο που θελω να ρωτησω ειναι αν υπαρχει τροπος να κατεβασω καποιο αρχειο και να τα εχει ολα στα ελληνικα. (φωνητικες οδηγιες στα ελληνικα και ολες τις λεξεις)

 

πηγαινε στο νημα nου igo και θα βρεις τις απαντησεις σου....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=568971986488193&set=a.322449567807104.91091.322436297808431&type=1&theaternokia 3110 -nokia 3120-vodafon joy845- Huawei ideos x3- sony ericsson xperia neo v samsung galaxy POCET GTS-5300-thl w100- pipo-s2 lenovo thinkpad E540 ICORE 5 4210M

Hiaomi Redmy Note 2 Prime

Link to comment
Share on other sites

Λίγο αργά το ξέρω αλλά, θα μου χρειαστεί αύριο ένα καλό και αξιόπιστο πρόγραμμα για μέτρηση χρόνου σε πίστα. Το racechrono το ξέρει κανείς, έχει και τις Σέρρες που θα πάω. Μιας και θα το έχω στον κοκοβιό στο cbr, είναι εύχρηστο και πόσο μέσα πέφτει εφόσον θα χρησιμοποιεί τον εσωτερικό δέκτη του HD2;
Link to comment
Share on other sites

στην 4.1.1. δεν παιζει flash .

 

Δεν φαινεται στο μαρκετ η εφαρμογη. Κατεβασε απο google το apk, εγκατεστησε το και θα παιζουν...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Λίγο αργά το ξέρω αλλά, θα μου χρειαστεί αύριο ένα καλό και αξιόπιστο πρόγραμμα για μέτρηση χρόνου σε πίστα. Το racechrono το ξέρει κανείς, έχει και τις Σέρρες που θα πάω. Μιας και θα το έχω στον κοκοβιό στο cbr, είναι εύχρηστο και πόσο μέσα πέφτει εφόσον θα χρησιμοποιεί τον εσωτερικό δέκτη του HD2;

το racechrono υπαρχει https://play.google.com/store/apps/details?id=com.racechrono.app&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5yYWNlY2hyb25vLmFwcCJd

δεν κανει performance tests αλλα χρονομετρηση πιστας εχει. Τωρα κατα ποσο θα ειναι σωστος ο χρονος, εχει να κανει καθαρα με το gps σου..με το κινητο βεβαια μην περιμενεις σπουδαια πραγματα αλλα οκ. Δουλευει κανονικοτατα παντως. Αλλα στις Σερρες θα πρεπει να εχει χρονομετρηση κανονικα :grin:

Link to comment
Share on other sites

Εάν είναι η παραγγελία σου γίνει εντός ευρωπαϊκής χώρας, θα την λάβεις από 7 έως 15 μέρες, εκτός Ευρώπης τα πράγματα εκεί αλλάζουν, είναι πιο πολλές οι μέρες, υπάρχουν τελωνεία κ πολλά ακόμη, μην σε ανησυχεί πάντως, εγώ από Αμερική που είχα παραγγείλει 2 φορές από μια βάση αυτοκινήτου έκαναν ακριβώς κ οι 2 παραγγελίες 25 μέρες.
sent from my Nexus 4
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, ψάχνω μια εφαρμογή να μπορώ να ελέγχω ποια προγράμματα θα ξεκινούν όταν ανοίγει το κινητό(και να μην κλείνουν για λίγο και μετά ξανανοιγουν).
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα, ψάχνω μια εφαρμογή να μπορώ να ελέγχω ποια προγράμματα θα ξεκινούν όταν ανοίγει το κινητό(και να μην κλείνουν για λίγο και μετά ξανανοιγουν).

 

Δοκίμασε αυτό https://play.google.com/store/apps/details?id=imoblife.startupmanager&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImltb2JsaWZlLnN0YXJ0dXBtYW5hZ2VyIl0.

 

Αλλά και αυτό (θέλει root) https://play.google.com/store/apps/details?id=com.elsdoerfer.android.autostarts&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5lbHNkb2VyZmVyLmFuZHJvaWQuYXV0b3N0YXJ0cyJd

Ιδομενέας

iPhone 7 Black

iPad Air 2 Space Grey

Link to comment
Share on other sites

 

σε ευχαριστώ για την απάντηση, το πρώτο το είχα δοκιμάσει κ δεν με κάλυψε ,τώρα βρήκα το System Tuner Pro , που έχει απλά τα πάντα, έχω πάθει πλάκα.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσοχή με το autostart, παρά πολύ προσοχή.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσοχή με το autostart, παρά πολύ προσοχή.

 

i know!:) ευχαριστώ για την επισύναψη πάντως!

Link to comment
Share on other sites

Πολύ προσοχή με το autostart, παρά πολύ προσοχή.

 

Συμφωνώ.

Εγώ και στο note που το δοκίμασα αλλά και στο sgii είχα τρομερά προβλήματα.

Αν θυμάμαι καλά στο sgii μου είχε κρασαρει η συσκευή με το συγκεκριμένο.

Για μένα μακριά.

Sent from my note

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ.

Εγώ και στο note που το δοκίμασα αλλά και στο sgii είχα τρομερά προβλήματα.

Αν θυμάμαι καλά στο sgii μου είχε κρασαρει η συσκευή με το συγκεκριμένο.

Για μένα μακριά.

Sent from my note

 

με λίγη προσοχή και κάποιες γνώσεις κάνει θαύματα..

Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ και εγώ πλέον με αυτή δουλεύω για το τι ξεκινάει κτλ αλλά μια λάθος ρύθμιση αν κάνει κάποιος και δεν θυμάται τι πείραξε αυτό ήταν.. Έπρεπε να έχει ρύθμιση επαναφοράς.
Link to comment
Share on other sites

Δεν διαφωνώ και εγώ πλέον με αυτή δουλεύω για το τι ξεκινάει κτλ αλλά μια λάθος ρύθμιση αν κάνει κάποιος και δεν θυμάται τι πείραξε αυτό ήταν.. Έπρεπε να έχει ρύθμιση επαναφοράς.

 

back όλη τη rom σου με το Titanium και είσαι ήσυχος.:)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλό το autostarts. Έχω δοκιμάσει και 1-2 άλλα αντίστοιχα αλλά αυτό είναι το μόνο που πραγματικά δεν επιτρέπει σε κάποιες εφαρμογές να ξεκινήσουν. Τα άλλα έλεγαν οτι τις έκοψαν αλλά στην ουσία δεν έκαναν τίποτα.
Link to comment
Share on other sites

Και για μένα το autostarts είναι κορυφή, όταν είχα το neo v μου είχε λύσει τα χέρια. Τώρα στο Xperia P, δεν μου δουλεύει. Όταν ξεκινάει να βρει ποια πρόγραμμα έχουν εγκατασταθεί, δεν βρίσκει κανένα! Πρέπει να βρω χρόνο να ρίξω mail στον developer για να δω τι γίνεται. (εκτός και αν υπάρχει κάποια ρύθμιση που μου διαφεύγει)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, διάβασα κάποιες σελίδες και ως χρήστης NDrive από εποχή WM 6.5, θα ήθελα να δοκιμάσω το Don't Panic. Να επιλέξω το Mireo app που είναι διαθέσιμο στο Google Play (http://goo.gl/TluII) ή αυτό από την NGI; Ή δεν έχουν διαφορά; :p

 

Για δοκιμή αναγκαστικά θα το κατεβάσεις από το play που είναι trial για 7 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Ολοκαίνουργιος χρήστης android.εχω το Samsung galaxy ace2 και λέω να δοκιμάσω ένα πρόγραμμα gps. Έχετε να προτείνετε κάποιο;
Link to comment
Share on other sites

Απο τα καλυτερα προγραμματακια το autostarts αρκει βεβαια να ξερεις να το χρησιμοποιεις, διαφορετικα....:rolleyes:

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...