Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλησπερα παιδια αν εχω ενεργοποιημενο το gps και το δουλευω με navigon θα χρεωνομαι?Η χρειαζεται 3g η wifi για να υπαρξει χρεωση?Γενικα λειτουργει χωρις χρεωση το gps?
Link to comment
Share on other sites

Thanks once more but ,

Στην προσομοίωση καμιά φωνητική προειδοποίηση γιά κάμερες σταθερές ή φορητά ραντάρ , παρόλο που τα εικονίδια παρουσιάζονται . Στο Test είναι ΟΚ .

Ασε που κάθε τόσο βγαίνει οθόνη νύχτας στα καλά καθούμενα αλλά επανέρχεται μετά από λίγο οθόνη ημέρας.

Τα εικονίδια που θα πρέπει να τα βάλω ?

Με το test θα ακούσεις τον ήχο που θα λέει όταν πλησιάσεις τέτοια κάμερα (σε προσομοίωση διαδρομής δεν θα ακούσεις τίποτα).

Μήπως βγαίνει η σκοτεινή οθόνη για τούνελ που έχει ο χάρτης TomTom (Tele Atlas) και εμφανίζεται και όπου έχουν σκάψει για να φτιάξουν ένα δρόμο. Με τον NAVTEQ δεν συμβαίνει αυτό.

Για ποια εικονίδια ρωτάς;

 

To igo υπαρχει Ελληνικο?

Το προγραμμα το εχω....αγγλικα,ο χαρτης με λατινικους χαρακτηρες,οποτε η αφροδιτη τα λεει γραμμα προς γραμμα,ενω ολα τα αλλα τα λεει τελεια.

Χρησιμοποίησε αυτά που έδωσα εδώ

Και αν χρησιμοποιείς TTS σβήσε το περιεχόμενο του φάκελου igo/content/ phoneme

Link to comment
Share on other sites

Μου εκανε ανανεωση ο flash player.δεν ειχε πει η adope οτι θα σταματησει να το βελτιωνει;

 

Δεν προκειται να βγαλει καινουρια εκδοση (12 δηλαδη)

Θα βγαζει μονο security fixes και μικρες βελτιωσεις.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν προκειται να βγαλει καινουρια εκδοση (12 δηλαδη)

Θα βγαζει μονο security fixes και μικρες βελτιωσεις.

 

thanks boy!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, υπαρχει καποια εφαρμογη που να περναω τους πελατες μου και διαφορα στοιχεια τους σε καρτελες;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά η τελευταία έκδοση του google maps (6.1)υπάρχει με δωρεάν πλοήγηση για την ελλάδα;

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το SlideIT. Μου φαίνεται λίγο φτωχό το λεξικό του και ο χειρισμός λίγο δύσκολος και θέλει κάποια εξοικείωση για να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα .

 

Θα περιμένω το smart keyboard να το βγάλει προσφορά 0,10 $ και θα το αγοράσω σίγουρα.

Ήμαρτον , ήξερε το "εξοικείωση" άλλα όχι το "αγοράσω":rolleyes:

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

To εχει δοκιμασει κανεις στο δρομο το OsmAnd μιας που ειναι και free???

Apparently we love our own cell phones but we hate everyone else's...

Follow me on XDA

Link to comment
Share on other sites

Μόλις αγόρασα το SlideIT. Μου φαίνεται λίγο φτωχό το λεξικό του και ο χειρισμός λίγο δύσκολος και θέλει κάποια εξοικείωση για να έχεις το επιθυμητό αποτέλεσμα .

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Σοβαρά; και εγώ με αυτό είμαι αυτή την περίοδο και είμαι πολύ ευχαριστημενος. Μου φαίνεται πολύ εύκολο και με πολύ καλό λεξικό..

με αυτό γράφω τώρα να σου πω την αλήθεια :)

 

Sent from my Samsung Galaxy S II using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το αγορασα και εγω το slide it που ηταν σε προσφορα αλλα απογοητευτηκα. Ειδικα το ελληνικο του λεξικο ειναι για τα πανηγυρια...

Ολα αυτα τα λεω παντα επειδη το συγκρινω με το swype απο το οποιο ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

Βεβαια οταν γραφω και με τα 2 χερια με βολευει περισσοτερο το smart keyboard pro.

 

Επισης αγορασα και το hd widgets που ειναι σε προσφορα σημερα και αντικατεστησα προσωρινα το 3d flip clock & weather. Οι πρωτες εντυπωσεις ειναι καλες αλλα θα ηθελα περισσοτερες επιλογες. Οι developers παντως αμα κρινω απο το blog τους ασχολουνται αρκετα.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχει να κάνει με το market, κάτι δεν πάει καλά στη συσκευή σου ίσως από κάτι που έχεις ενδεχομένως πειράξει.

Ευχαριστώ φίλε, αλλά δεν έχω ιδέα τι μπορεί να φταίει.

Αγόρασα δυο μπαταρίες και τις αλλάζω όταν πέσει του τηλ.(λίγες φορές φορτίζω το τηλ.)Κάποια φορά που άλλαξα μπαταρία μερικά παιχνίδια δεν υπήρχαν παρα μόνο ένα εικονίδιο το ρομποτάκι του android. Μήπως λέω εγώ τώρα να έχουν μείνει τίποτα κατάλοιπα και δεν ξέρω που είναι να τα σβήσω τελείως πριν τα ξανακατεβάσω απο το μάρκετ?

Καμία ιδέα?

Πληροφοριακά έχω την 2.2.1 μέσω odin (οδηγός τυχερακια).

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Beautiful widgets ή hd widget?

 

Η προσφορά των 10 λεπτών που έχει για σήμερα μόνο το HD widget πιστεύω ότι αξίζει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Η προσφορά των 10 λεπτών που έχει για σήμερα μόνο το HD widget πιστεύω ότι αξίζει.

 

Πολύ καλό είναι .Όντως αξίζει ,ειδικά για 10 λεπτά δεν το συζητάμε.

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Για να το αγοράσει( Igo) κανείς νόμιμα που το βρίσκει;

 

Σου έχω απαντήσει στο θέμα του iGO.

 

(Δεν διατίθεται προς πώληση ξεχωριστά το συγκεκριμένο πρόγραμμα πλοήγησης)

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το κινούμενα θέμα και ομόλογό ότι εχω μείνει ενθουσιασμένος! ! https://market.android.com/details?id=com.maxelus.shadowgalaxylivewallpaper

Honda SH150i

Kymco GTi-300i

Kymco Xciting 400i

Kymco K-XCT 300i

Sym Symphony SR-50

Link to comment
Share on other sites

Που βλεπω τις εφαρμογες που χω αγορασει ?

 

Δεν μου δεχεται την Mastercard τι να κανω ?

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το κινούμενα θέμα και ομόλογό ότι εχω μείνει ενθουσιασμένος! ! https://market.android.com/details?id=com.maxelus.shadowgalaxylivewallpaper

 

Ναι αυτά είναι πολύ ωραία και τα 4 αλλά στο Χ5 ενώ έπαιζαν καλά για λίγη ώρα μετά κόλαγαν. :(

 

Μεταξύ HD και Beautiful εγώ αγόρασα τα beautiful. Περίμενα πάντως μεγαλύτερη ποικιλία. Βάζουν εφαρμογές απο την ίδια εταιρία και μερικές τις βάζουν και 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Πρόσφατα ανακάλυψα αυτό το κινούμενα θέμα και ομόλογό ότι εχω μείνει ενθουσιασμένος! ! https://market.android.com/details?id=com.maxelus.shadowgalaxylivewallpaper

 

παλιό.....και πολύ καλό...!! και εγώ ήμουν ενθουσιασμένος τον Απρίλιο που πήρα το τηλέφωνο με το shadow galaxy live.!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Πως βλέπουμε το λεξικό που έχουμε φτιάξει με νέες λέξεις στο SlideIT , ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε αλλαγές;

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...