Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έχει πάρει κανενός το μάτι καμιά κάμερα να κάνει κάτι τέτοιο..???

Camera360 ..tilt shift mode :) Δωρεάν από το μάρκετ αλλά υπ.αρχει και επι πληρωμή

Vivere Pericolosamente

It's the only way...

Link to comment
Share on other sites

overlap

δεν ξερω αλλα μπορω να σου πω πως γινεται στο photoshop αν θελεις σε 1' :p

 

Για πες το σε mp..!!!

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

Μηπως θυμαται κανεις πως λενε την εφαρμογη για να μεγαλωνουμε την φωτογραφια στις κλησεις των επαφων;
Link to comment
Share on other sites

Μηπως θυμαται κανεις πως λενε την εφαρμογη για να μεγαλωνουμε την φωτογραφια στις κλησεις των επαφων;

 

https://market.android.com/details?id=com.androminigsm.fscifree&feature=search_result :)

Link to comment
Share on other sites

Τι στο καλο παταω για να κλεισει το viber!???

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

 

Εγινε update και εχει exit επιλογη....μας διαβαζουν μαλλον:lol::lol:

HTC DESIRE

ANDROID : 2.3.7

ROM: MildWild CM-5.0

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα,

 

υπάρχει κάποια εφαρμογή για κάμερα που να κάνει zoom; Έχω το xperia x8 και δεν έχει αυτή την δυνατότητα.

 

επίσης, ξέρετε κάποια εφαρμογή για ebooks που να έχει και ελληνικά βιβλία;

Edited by smav
Link to comment
Share on other sites

Για να μην βγαζω και βαζω την μνημη sd στo card reader οταν θελω να μεταφερω αρχεια σε αυτην , υπαρχει καποιος τροπος οταν συνδεω με Usb να λειτουργεί η sd;

Λεω να λειτουργεί γιατι οταν συνδέω με usb στο κινητο μεν υπαρχει επιλογή "ενεργοποίησης usb" που μου εμφανίζει την μνημη στο pc σαν αφαιρούμενο δισκο , αλλα ενω δεινχει να μεταφέρονται αρχεια στην sd οταν μετα τα ψαχνω... δε υπαρχουν

Δεν ξερω αν παιζει ρολο το γεγονος οτι χρησιμοποιώ ron για sd οπως και οτι χρησιμοποιώ τoν es file manager

Link to comment
Share on other sites

Προχθες ρωτησα πως κλεινει το viber,χθες βγαλανε ανενεωση με κουμπι εξοδου!!

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Για να μην βγαζω και βαζω την μνημη sd στo card reader οταν θελω να μεταφερω αρχεια σε αυτην , υπαρχει καποιος τροπος οταν συνδεω με Usb να λειτουργεί η sd;

Λεω να λειτουργεί γιατι οταν συνδέω με usb στο κινητο μεν υπαρχει επιλογή "ενεργοποίησης usb" που μου εμφανίζει την μνημη στο pc σαν αφαιρούμενο δισκο , αλλα ενω δεινχει να μεταφέρονται αρχεια στην sd οταν μετα τα ψαχνω... δε υπαρχουν

Δεν ξερω αν παιζει ρολο το γεγονος οτι χρησιμοποιώ ron για sd οπως και οτι χρησιμοποιώ τoν es file manager

 

Φιλε αν ρωτας για το κινητο που εχεις για avatar ρωτα καλυτερα εδω που ειναι το καταλληλο τοπικ

 

Εγω θελω να ρωτησω εαν υπαρχει καποιος file explorer που να ανοιγει zip και rar αρχεια. Εχω κατεβασει τον Androzip αλλα αυτος τα κανει extract αμεσως εγω θελω να δουλευει σαν τα προγραμματα του pc. Δηλαδη να ανοιγω το zip να βλεπω τι εχει μεσα και αμα θελω να τα κανω extract.

Edited by DTse

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, είναι εφικτό σε HTC Wildfire όταν με καλούν να λέει το όνομα του καλούντος; Δοκίμασα μερικά προγράμματα από το market, αλλά λένε μόνο για Αγγλικά. Για Ελληνικά υπάρχει κάτι;

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω θελω να ρωτησω εαν υπαρχει καποιος file explorer που να ανοιγει zip και rar αρχεια. Εχω κατεβασει τον Androzip αλλα αυτος τα κανει extract αμεσως εγω θελω να δουλευει σαν τα προγραμματα του pc. Δηλαδη να ανοιγω το zip να βλεπω τι εχει μεσα και αμα θελω να τα κανω extract.

για τσεκαρε τον ASTRO FILE MANAGER.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους παιδιά!

 

Είμαι κάπως καινούριος σε andoid platform και θα ήθελα τα φώτα σας.

Πρόσφατα πήρα το Galaxy Ace απο αναβάθμιση, σκέφτομαι τώρα να εγκαταστήσω πρόγραμμα GPS.

Η ερώτησή μου είναι η εξής: "Αγόρασα" το πρόγραμμα Sygic GPS Navigation 3.0 (Aura) v11.0.1 και θα ήθελα να μάθω, για να το εγκαταστήσω θα πρέπει να είμαι root στο android έτσι ώστε να λειτουργεί το πρόγραμμα (μιας και έχω χάσει την απόδειξη αγοράς...) ή δεν χρειάζεται?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εβαλα το sigic aura 3 μπορει να μου πει καποιος που βαζω τα poi ???

Και αν μπορει να μου πει κιολας αμα τα pois που υπαρχπυν στο pois.gr για το sygic ειναι συμβατα με το aura 3 και αν οχι τι μπορω να κανω.

Εχω και εγω κινητο παντοφλα και γουσταρω πολυ !!!!!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16,3KBytes.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Η ερώτησή μου είναι η εξής: "Αγόρασα" το πρόγραμμα Sygic GPS Navigation 3.0 (Aura) v11.0.1 και θα ήθελα να μάθω, για να το εγκαταστήσω θα πρέπει να είμαι root στο android έτσι ώστε να λειτουργεί το πρόγραμμα (μιας και έχω χάσει την απόδειξη αγοράς...) ή δεν χρειάζεται?

 

Εδώ συζητάμε αποκλειστικά για ότι αγοράζουμε πραγματικά και όχι ότι "αγοράζουμε".

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Για δείτε αυτή την εξαιρετική εφαρμογή που κάνει ότι ο widgetlocker και είναι και δωρεάν.

 

https://market.android.com/details?id=net.livelocker&feature=search_result

Τύχη είναι, όταν η ικανότητα συναντά την ευκαιρία

Για αποφυγή παρεξηγήσεων το όνομά μου είναι Αντώνης

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει καποιος πως θα βαλω να ερχεται αναφορα παραδοσης στο handcent, δεν μπορω να το βρω με τπτ, εχω κοιταξει τις ρυθμισεις 100 φορες
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα,

γνωρίζετε αν υπάρχει κάποια εφαρμογή που όταν συνδέουμε το τηλέφωνο στο PC μέσω USB να μπορεί να πάρει internet από το PC ???

ετσι γινόταν παλιά στα windows τηλέφωνα...

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση παιδιά:

Υπάρχει πρόγραμμα για τη μέτρηση του ΧΡΟΝΟΥ που βρίσκομαι online (εννοείται όταν μπαίνω με 3G και όχι με wifi)? Όσα προγράμματα δοκίμασα, μόνο κίνηση δεδομένων μετράνε. Ευχαριστώ!!!

 

Το 3g watchdog pro νομίζω σου δείχνει πόσο χρόνο συνδεθηκες εκτός από τα data. Και πόσες συνδέσεις έκανες.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

μηπως γνωριζει καποιος πως θα βαλω να ερχεται αναφορα παραδοσης στο handcent, δεν μπορω να το βρω με τπτ, εχω κοιταξει τις ρυθμισεις 100 φορες

 

αφου μπεις στο handcent πατάς:

 

ρυθμίσεις / ρυθμίσεις λήψης μνματων / τσεκάρεις τα: Αναφορές παράδοσης & Αναφορές παράδοσης Handcent (είναι τα δύο πρώτα πάνω πάνω)

Link to comment
Share on other sites

Το 3g watchdog pro νομίζω σου δείχνει πόσο χρόνο συνδεθηκες εκτός από τα data. Και πόσες συνδέσεις έκανες.

 

Sent from my X10i using Tapatalk

Δυστυχώς μόνο κίνηση έχει και όχι χρόνο... :( Σε ευχαριστώ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Σύγνωμη ρε παιδιά, αλλά εγκατέστησα το νέο Market

και δεν μπορώ να βρω σε ποιό σημείο είναι οι εφαρμογές που έχω εγκαταστήσει....:wacko:

Κάποιος να βοηθήσει τον αόματο?:lol:

 

 

 

Edit:....εύρηκα....πατάς απλά το menu και έχει επιλοογή "Οι εφαρμογές μου"

Edited by jg_sot
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...