Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλημερα. εγκατεστησα τον go locker εψες και ολα καλα κι ολα ωραια, εκτος απο το γεγονος οτι πλεον οταν ξεκλειδωνει η οθονη δεν εμφανιζονται τα weather animations απο το beautiful weather. ξερει κανεις αν υπαρχει καποια ρυθμιση του locker για αυτο ή ειναι γενικως ασυμβατα?

 

Τον εχω βαλει και εγω και δεν εχω καποιο προβλημα .

 

Θεωρω φυσικα οτι εχεις και τον Go Launcher .... αλλιως δεν παιζει ...

My third beast Xiaomi Mi 9

My second mini Sony Z3 Compact : stock

Μy first android phone LG Optimus 2x Rom : CM10.1 - tonyp - T-Build 05 with kk M1

Link to comment
Share on other sites

καποια εφαρμογη που να δειχνει το συνολικο χρονο που κραταει η μπαταρια;

Ένα πολύ καλό είναι το Battery Monitor Widget.

 

Μου εχει πει ενας φιλος οτι στο μαρκετ υπαρχει εφαρμογη που κατεβαζεις δωρεαν mp3,αν δεν προλαβει καποιος αλλος να σου απαντησει θα τον ρωτησω και θα σου πω γιατι δεν θυμαμαι αλριβως πως τη λενε

Ψάξε στο Μάρκετ για το Mp3 Search and Download. Είναι δωρεάν

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες.

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ειτε δωρεαν ειτε με πληρωμη, που να επεξεργαζεται φωτογραφιες, να προσθετει διαφορα εφε σεπια, pop-art, b/w, κλπ.κλπ. (οχι σαχλαμαριτσες τυπου το κεφαλι μου πανω σε σωμα λιονταριου και αλλα τετοια χαζα) αλλα οταν κανω save, να την σωζει στο πραγματικο μεγεθος κι οχι σε 800Χ600 ή 1024X768.

 

Ευχαριστω!!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τον εχω βαλει και εγω και δεν εχω καποιο προβλημα .

 

Θεωρω φυσικα οτι εχεις και τον Go Launcher .... αλλιως δεν παιζει ...

 

ναι φυσικα εχω το go launcher ex. αλλα δυστυχως τα animations του beautiful weather δεν ξαναεμφανιστηκαν...:blink:. μηπως εχει καμια ρυθμιση ο launcher?

Σε έχω δει πρωτάθλημα να παίρνεις...

...σε έχω δει στην γ' εθνική...

Link to comment
Share on other sites

Γιατι θέλω να βάλω το sms backup που στέλνει στο mail μηνυμμτα και κλήσεις και δεν θέλω να φαίνεται η εφαρμογή στο κινητό..Ή αν ξέρει κανείς κατι άλλο κάποια άλλη εφαρμογή..να κάνω αυτό..
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες.

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ειτε δωρεαν ειτε με πληρωμη, που να επεξεργαζεται φωτογραφιες, να προσθετει διαφορα εφε σεπια, pop-art, b/w, κλπ.κλπ. (οχι σαχλαμαριτσες τυπου το κεφαλι μου πανω σε σωμα λιονταριου και αλλα τετοια χαζα) αλλα οταν κανω save, να την σωζει στο πραγματικο μεγεθος κι οχι σε 800Χ600 ή 1024X768.

 

Ευχαριστω!!!

 

Δοκίμασε το πολύ καλό pixlr-o-matic, εμένα το αποθηκεύει στη μέγιστη ανάλυση μου.

Απ' ότι θυμάμαι και το camera zoom fx.

Edited by karx
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, έχω Samsung galaxy nexus με ics 4.04. Όταν στην τα mail accounts μου στο default mail app, πως μπορώ να τα κρατήσω backup ώστε όταν περάσω νέα rom να μπορώ να κάνω απευθείας restore και να μη χρειάζεται να τα ξανά περνάω από την αρχή;

---Θάνος---

Huawei Mate 20 Pro

Huawei Mediapad M3

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

Ποιο πρόγραμμα να βάλω για διόρθωση κόκκινων ματιών στις φωτο;

Να γελάτε ,....... γιατί είναι μεταδοτικό !!!!!!:lol:
Link to comment
Share on other sites

Please παιδια, ποιο προγραμμα για νεα σε πραγματικο χρονο με widget, μπορουμε να χρησιμοποιησουμε στο ICS (νεος στο android) ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Please παιδια, ποιο προγραμμα για νεα σε πραγματικο χρονο με widget, μπορουμε να χρησιμοποιησουμε στο ICS (νεος στο android) ευχαριστω

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noinnion.android.greader.reader&feature=more_from_developer#?t=W251bGwsMSwxLDEwMiwiY29tLm5vaW5uaW9uLmFuZHJvaWQuZ3JlYWRlci5yZWFkZXIiXQ..

 

και η επι πληρωμή

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.noinnion.android.greader.readerpro&feature=related_apps#?t=W251bGwsMSwxLDEwOSwiY29tLm5vaW5uaW9uLmFuZHJvaWQuZ3JlYWRlci5yZWFkZXJwcm8iXQ..

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετράει τα internet data (σαν το 3g watchdog) αλλά να κρατάει και στατιστικά για το ποια εφαρμογή κάνει την κίνηση?

 

Samsung Galaxy S 2.3.6 JW5

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετράει τα internet data (σαν το 3g watchdog) αλλά να κρατάει και στατιστικά για το ποια εφαρμογή κάνει την κίνηση?

 

Samsung Galaxy S 2.3.6 JW5

 

my data manager..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους και ολες.

 

Θα ηθελα να ρωτησω αν υπαρχει καποια εφαρμογη ειτε δωρεαν ειτε με πληρωμη, που να επεξεργαζεται φωτογραφιες, να προσθετει διαφορα εφε σεπια, pop-art, b/w, κλπ.κλπ. (οχι σαχλαμαριτσες τυπου το κεφαλι μου πανω σε σωμα λιονταριου και αλλα τετοια χαζα) αλλα οταν κανω save, να την σωζει στο πραγματικο μεγεθος κι οχι σε 800Χ600 ή 1024X768.

 

Ευχαριστω!!!

 

Pixl o matic καιlittle photo. Μπορεις να επεξεργαστεις και φωτογραφιες χωρις να τις εχεις τραβηξει με την συσκευη σου.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως μπορεί να με βοηθήσει κάποιος στο πως μπορώ να κάνω backup τα μηνύματα μου με το Handcent SMS ;

 

Εγω χρησιμοποιω το sms backup & restore

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετράει τα internet data (σαν το 3g watchdog) αλλά να κρατάει και στατιστικά για το ποια εφαρμογή κάνει την κίνηση?

 

Samsung Galaxy S 2.3.6 JW5

 

δες και το onavo

Link to comment
Share on other sites

Στο swiftkey 3 που πήγε ο τόνος στα Ελληνικά;

 

Με την αναβάθμιση έγινε χειρότερο νομίζω

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια

 

Τελικα καταφερα και περασα στο zte blade to Sygic GPS Navigation 11.2.6

Η ερωτηση μου ειναι, που εχει επιλογη για να βαλω την διευθυνση που θελω να παω, και πως ξεκινα να μου μιλαει το γκομενακι, (που στιβω, κλπ).

Ευχαριστω βρε παιδια και sorry για το χωσιμο.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Με την αναβάθμιση έγινε χειρότερο νομίζω

 

Μπείτε στις γλώσσες και κάντε αναβάθμιση και θα εμφανιστούν κανονικά. Κάντε και ένα clean data. Έγινε πολύ καλύτερο από πριν.

 

Τέλος να θυμίσω ότι για αυτά τα θέματα έχουμε ξεχωριστό thread... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=333930

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κάνετε το πληκτρολόγιο πιο λεπτομερές, μέσα από τις ρυθμίσεις. Και εγώ έτσι νόμιζα αλλα τελικά είναι ακόμα καλύτερο.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή που να μετράει τα internet data (σαν το 3g watchdog) αλλά να κρατάει και στατιστικά για το ποια εφαρμογή κάνει την κίνηση?

 

Samsung Galaxy S 2.3.6 JW5

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radioopt.widget

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...