Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλος εχει το εξης προβλημα.αναοσβυνει η οθονη στα καλα καθουμενα.εχει τα anroid 2,3,6.

καπου νομιζω ειχα δει οτι και καποιος αλλος ειχε το ιδιο προβλημα αλλα δεν το βρισκω

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

φιλος εχει το εξης προβλημα.αναοσβυνει η οθονη στα καλα καθουμενα.εχει τα anroid 2,3,6.

καπου νομιζω ειχα δει οτι και καποιος αλλος ειχε το ιδιο προβλημα αλλα δεν το βρισκω

 

Το ποιο πιθανον ειναι οτι κάποια εφαρμογή του κανει την ζημιά .

Ας αρχίζει να κάνει απεγκατάσταση απο την τελευταία που εβαλε και προς τα πισω .

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Για το Copilot live premium έχει κανείς άποψη ;

 

Το έχω δοκιμάσει αλλά δεν είδα κάτι ιδιαίτερο. Ο χάρτης αδιάφορος τελείως και αν θυμάμαι καλά δεν μπορείς να έχεις πολλες χώρες μαζί.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Με εντυπωσίασε το live traffic αλλά δεν ξέρω από δρομολόγηση τι λέει γιατί την τελευταία φορά που δοκίμασα το Sygic να με βγάλει εθνική από Χαλάνδρι χωρίς Αττική οδό μου έκανε τουρ σε όλη την Αθήνα η μ@λ@κί@...

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Tι ειναι το live traffic και ποιος το διαθετει?

 

με το live traffic το μηχανημα μεσω ραδιοφωνου περνει ποιος κεντρικος δρομος εχει κινηση και σε παει απο αλλου .

Link to comment
Share on other sites

Όχι, στο Copilot Live παίρνει την κίνηση από το internet από κάποιο site άλλο κι όχι από ραδιόφωνα και τέτοια. Δεν είμαι σίγουρος πως λειτουργεί και Ελλάδα, αλλά έχω την εντύπωση ότι έδειχνε σε κεντρικούς δρόμους της Αθήνας την κίνηση. Το θέμα είναι από δρομολόγηση πώς το βλέπετε; Μπορώ να το εμπιστευτώ ή θα με βγάλει πάλι από την Ακρόπολη και το Μεταξουργείο όπως την άλλη φορά...:mad:

Huawei P20 Pro

HTC 10 Glacier Silver

HTC One M7 Silver

HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Παιδακια, γιατι στο screen off and lock δεν υπαρχει επιλογη πλεον να μην εμφανιζεται το σηματακι στην status bar?φοραω ics

 

1η επιλογή στα settings του

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Όχι, στο Copilot Live παίρνει την κίνηση από το internet από κάποιο site άλλο κι όχι από ραδιόφωνα και τέτοια. Δεν είμαι σίγουρος πως λειτουργεί και Ελλάδα, αλλά έχω την εντύπωση ότι έδειχνε σε κεντρικούς δρόμους της Αθήνας την κίνηση. Το θέμα είναι από δρομολόγηση πώς το βλέπετε; Μπορώ να το εμπιστευτώ ή θα με βγάλει πάλι από την Ακρόπολη και το Μεταξουργείο όπως την άλλη φορά...:mad:

 

Χωρίς να έχω κάνει τρελή χρήση, θεωρώ ότι είναι μια χαρά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εχω το τελευται aura .αλλα οταν παω να κανω εισαγωγη autogas pois μου βγαζει οτι προεκυψε σφαλμα.ξετετε γιατι?
Samsung Galaxy S8 plus.....
Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καμια καλη εφαρμογη για τρεξιμο?

 

Έχω δοκιμάσει αρκετά και έχω αγοράσει 2 όπου και σου τα παραθέτω με την σειρά προτίμησις για εμένα

1) sporty pal

1) endomondo

Link to comment
Share on other sites

1η επιλογή στα settings του

 

Οχι βρε αλλο λεω!!

θελω να εμφανιζεται στην status bar οταν την κατεβαζω αλλα να μην φαινεται οταν η status bar ειναι πανω.στις ειδοποιησεις δηλαδη.

Παλιοτερα υπηρχε αυτη η επιλογη για αποκρυψη!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς battery drain με το MultiPicture Live Wallpaper ή να το ψάξω μήπως φταίει κάτι άλλο;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά υπάρχει καμιά έκδοση του igo που να εμφανίζεται σωστά στο xperia s ; και αν ναι ποια ;

 

 

To igo 8 φιλε μου :)

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς battery drain με το MultiPicture Live Wallpaper ή να το ψάξω μήπως φταίει κάτι άλλο;

 

Οχι δεν εχω δει κατι

Samsung Galaxy SIII Dualboot

android-x86-4.4.2

Samsung GT-N8010

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά κάποιο πρόγραμμα πλοήγησης να τρέχει εμφανίζεται σωστά στο galaxy s III υπάρχει;

 

προφανώς και το Navigon και το Sygic και το don't panic

Link to comment
Share on other sites

Το Samba μόνο σε εμένα κολλάει όταν κάνω start/stop το service;

 

Όταν το ξεκινήσω μάλιστα μου βγάζει και μήνυμα "η εφαρμογή δεν αποκρίνεται, αναγκαστικό κλείσιμο/οκ", αλλά γενικώς λειτουργεί τέλεια.

...now I realise that I can't turn back, the future is here to stay...

...but hey, we're just children of tomorrow, hanging on to yesterday...

==================================================

Τρίτη έως Πέμπτη, 18:00-20:00, στον Queen Radio

Link to comment
Share on other sites

φιλος εχει το εξης προβλημα.αναοσβυνει η οθονη στα καλα καθουμενα.εχει τα anroid 2,3,6.

καπου νομιζω ειχα δει οτι και καποιος αλλος ειχε το ιδιο προβλημα αλλα δεν το βρισκω

 

Φίλε καλημέρα εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα,όπως σου είπε ο φίλος βγάλε τις τελευταίες εφαρμογές και αν κάνει τα ίδια άστο να κάνει επανεκκίνηση μόνο του και θα λυθεί το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

αν εχουμε κλειδωσει το κινητο μας με εφαρμογη μοτιβου και ξεχασουμε τον συνδιασμο,πως μπορουμε να το ξεκλειδωσουμε?

oie_187028Bihdufbm.png.3d3976d11317e0e48874a77356b5ad14.png

Link to comment
Share on other sites

αν εχουμε κλειδωσει το κινητο μας με εφαρμογη μοτιβου και ξεχασουμε τον συνδιασμο,πως μπορουμε να το ξεκλειδωσουμε?

 

μολις το πατησεις 10 φορες λαθος σου ζηταει να συνδεθεις με το google account σου και ξεκλειδωνει αυτοματα

αν παλι δεν εχεις βαλει google account, νομιζω πως με επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων

αλλιως τελος, αν εισαι ροοτ, κανεις wipe και ξαναπερνας τη ρομ σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...