Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις κανενα προγραμμα οπως το ccleaner στα windows?

 

Δοκίμασε το SD Maid, είναι το πιο κοντινό σ'αυτό που ζητάς.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 23,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

με ποια εφαρμογη βλεπουμε ποια επαφη εχει γενεθλια στην αρχικη οθονη?

 

Οι περισσότερες εφαρμογές-ημερολόγια που έχουν widget το κάνουν αυτό. Προσωπικά χρησιμοποιώ το smooth calendar.

Aν θες αποκλειστικά για γενέθλια, κοίτα εδώ.

- Alex
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για msn που να υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά αρχείων?

Το msn mercury έχει εκνευριστικά αργή ταχύτητα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για msn που να υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά αρχείων?

Το msn mercury έχει εκνευριστικά αργή ταχύτητα.

 

Για ταχύτητα δεν ξέρω, πάντως για msn εγώ χρησιμοποιώ το Messenger WithYou.

(παλαιότερα κι εγώ δούλευα mercury)

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

Link to comment
Share on other sites

Για ταχύτητα δεν ξέρω, πάντως για msn εγώ χρησιμοποιώ το Messenger WithYou.

(παλαιότερα κι εγώ δούλευα mercury)

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

 

Πολυ καλο το Messenger WithYou

Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ CALL RECORDER LITE ΑΠΟ ΤΗΝ XTPL ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ''DISC SPACE IS TOO MUCH LOWER. PLEASE FREE SOME MEMORY ON SD - CARD. '' ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 4 GB ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ?

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

ΕΙΧΑ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΤΗΝ ΕΦΑΡΜΟΓΗ CALL RECORDER LITE ΑΠΟ ΤΗΝ XTPL ΚΑΙ ΗΤΑΝ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΣΕ ΚΑΙ ΤΑΙΡΙΑΖΕ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΛΕΓΟΝΤΑΣ ''DISC SPACE IS TOO MUCH LOWER. PLEASE FREE SOME MEMORY ON SD - CARD. '' ΕΝΩ ΕΧΩ ΑΔΕΙΑ 4 GB ΣΤΗΝ ΚΑΡΤΑ. ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ?

 

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει, αλλά για δοκίμασε και τα call recorder της appstar solutions και του skvalex.

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.. ΑΠΛΑ ΑΠΟ Ο.ΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ..

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Edited by athanaso77
Link to comment
Share on other sites

Για ταχύτητα δεν ξέρω, πάντως για msn εγώ χρησιμοποιώ το Messenger WithYou.

(παλαιότερα κι εγώ δούλευα mercury)

 

Sent from my Galaxy S using homing pigeon

 

Καλό κι αυτό, το είχα δοκιμάσει αλλά δυστυχώς έχει περιορισμό στο μέγεθος των αρχείων που μπορείς να στείλεις. Πχ μία φωτογραφία 4,5mb δεν την στέλνει από το pc στο κινητό/tablet. Το αντίστροφο δεν το δοκίμασα.

Μία εικόνα μερικών kb την στέλνει κανονικά.

 

@begossip απαγορεύεται η αποκλειστική χρήση κεφαλαίων γραμμάτων διότι είναι σαν να φωνάζεις.

Link to comment
Share on other sites

Επιτελους το futbol24 ηρθε στο android.

 

Το κατέβασα να το δοκιμάσω στο derby του Manchester. Θα το συγκρίνω σε ταχύτητα με το fotmob pro που έχω και είμαι ικανοποιημένος. Δεν βρήκα επιλογή όμως για να διαλέξω τον ήχο που θα κάνει όταν μπαίνει γκολ. Αν δεν έχει επιλογή δεν βλέπω να το κρατάω. Στο fotmob σφυρίζει όταν ξεκινάει και τελειώνει το παιχνίδι και του έχω βάλει έναν ήχο από πανηγυρισμούς σε γκολ για κάθε γκολ.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

 

Αποκλειστικά και μόνο. Στο παρόν forum δεν μας επιτρέπονται διαφορετικοί τρόποι διακίνησης.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.. ΑΠΛΑ ΑΠΟ Ο.ΤΙ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟΜΑΤΗ ΗΧΟΓΡΑΦΗΣΗ ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΓΩ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ..

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

 

και στο call recorder επιλεγεις.

Τωρα να δεν κανει στο κινητο σου ειναι αλλο θεμα

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εφαρμογή για msn που να υποστηρίζει γρήγορη μεταφορά αρχείων?

Το msn mercury έχει εκνευριστικά αργή ταχύτητα.

Για μένα προσωπικά το im+ δεν έχει αντίπαλο ;)

Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στα θετικά του futbol 24 ότι ήταν λίγο πιο γρήγορο από το fotmob στο γκολ της city, όμως το fotmob υπερτερεί στο ότι δείχνει στατιστικά (κατοχή, σουτ κλπ) και το κυριότερο δείχνει τις ενδεκάδες.
Link to comment
Share on other sites

Εφαρμογή messenger είναι, που υποστηρίζει διάφορα πρωτόκολλα (windows live, google talk, skype κ.α).
Τhe end of an era...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν στα θετικά του futbol 24 ότι ήταν λίγο πιο γρήγορο από το fotmob στο γκολ της city, όμως το fotmob υπερτερεί στο ότι δείχνει στατιστικά (κατοχή, σουτ κλπ) και το κυριότερο δείχνει τις ενδεκάδες.

 

το futbol24 ειναι τo πιο γρηγορο livescore. θελει λιγο δουλεια ομως ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Για μένα προσωπικά το im+ δεν έχει αντίπαλο ;)

 

Εγώ πήγα στό imo καί μού φάνηκε καλύτερο από τό im

Link to comment
Share on other sites

το futbol24 ειναι τo πιο γρηγορο livescore. θελει λιγο δουλεια ομως ακομα.

 

Όντως είναι πολύ γρήγορο. Αν δώσει αυτές τις πληροφορίες και τη δυνατότητα να αλλάξω τους ήχους με δικούς μου, θα το πετάξω το fotmob. Θα το παρακολουθώ πως θα βελτιώνεται

Link to comment
Share on other sites

Το im+ δεν μπορεί να λάβει αρχεία από pc. Επίσης αν στείλεις μία φωτογραφία από την εφαρμογή την ανεβάζει σε σελίδα μέσω δικού της server.

Την λύση σε αυτό που ζητάω την έδωσε τελικά το msn talk pro (το απλό δεν υποστηρίζει μεταφορά αρχείων). Δοκίμασα έστειλα ένα βιντεάκι 19mb από το pc και ήρθε με κανονική ταχύτητα.

 

Ευχαριστώ πάντως για τις προτάσεις. :)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...