Jump to content

[Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μάλλον εννοείς το *#*#4636#*#* . Tο ίδιο μενού χωρίς να χρειάζεται να πληκτρολογείς τον κωδικό,το εμφανίζει η εφαρμογή phone info https://market.android.com/details?id=myc.phone.PhoneInfo&feature=search_result

 

Ναι νομίζω αυτός είναι ο κωδικός!:happy:

Link to comment
Share on other sites

παιδια απορια, το sygic που εχει οοοολες αυτες τις ομορφες με τα κτιρια κλπ δεν τρωνε παραπανω μπαταρια?

Επισης εχει επιλογη για 2d map ετσι?

Ποτε θα πα ποτε θα παααρωωω την T28RS

Link to comment
Share on other sites

πατάς το εικονίδιο με το πλέγμα που βρίσκεται ανάμεσα στο + και - και αλλάζει μεταξύ 2d και 3d
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
παιδια απορια, το sygic που εχει οοοολες αυτες τις ομορφες με τα κτιρια κλπ δεν τρωνε παραπανω μπαταρια?

 

Δεν έχει διαφορά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
για σας,πιο εινε το καλυτερο gps για το nexus????εγω εχω το μανισιο κ οθτε σινδεετε.

 

Δες εδώ... http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=291854

 

Επίσης γράψε κανονικά ελληνικά όπως όλοι μας, αφενός το επιβάλλουν οι κανόνες, αφετέρου είναι κρίμα να μας βγαίνουν τα μάτια για να διαβάσουμε μόλις μισή γραμμή!

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα την εφαρμογη camwatchdog και στο κινητο και στο pc για να βλεπω μεσω κινητου τι γινεται σπιτι οταν λειπω αλλα στο pc δεν εγκαθισταται σωστα και δεν μπορω να τη χρησιμοποιησω.

Υπαρχει κατι αλλο για να βλεπω απο το κινητο τι γινεται σπιτι?

 

Sent from my HTC Desire S using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

παιδια επειδη απο sense rom πηγα σε aosp μπορει να μου πει καποιος μια εφαρμογη που να μπορω να εχω στις επαφες μου τις εικονες απο το facebook..?? κατι που να δουλευει 100%....!

 

https://market.android.com/details?id=com.noshufou.photounlockerdonate&feature=search_result

Υπάρχει και η δωρεάν αλλά η donate τσεκάρει μόνη της καθημερινά για αλλαγές στις φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

Παιδες εχω ενα θεμα με το σκαιπ.δεν μπορω να το κανω εγκατασταση με τιποτα...δειχνει οτι κατεβαινει,φτανει στο 100% και αντι να κανει εγκατασταση,δεν γινεται τιποτα.ειναι σαν να μην το χω κατεβασει..το κατεβασα μεσω μαρκετ και μεσω του σαιτ.τι μπορει να φταιει?

Χ10 μινι προ με 2.2

 

εσταλη απο το κ*λοφτιαγμενο μου xperia X10 mini pro

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Airplane mode Wi-fi Tool. Αν θέλουμε να ενεργοποιήσουμε τo bluetooth (ή το Wi-fi) σε flight mode.Στο κινητό μου (Galaxy I9000 έκδοση 2.3.4 JVQ) λειτουργεί άψογα και μπορώ να ενεργοποιήσω το bluetooth από τα settings. Δεν ξέρω αν λειτουργεί σε άλλα κινητά.
Link to comment
Share on other sites

Airplane mode Wi-fi Tool. Αν θέλουμε να ενεργοποιήσουμε τo bluetooth (ή το Wi-fi) σε flight mode.Στο κινητό μου (Galaxy I9000 έκδοση 2.3.4 JVQ) λειτουργεί άψογα και μπορώ να ενεργοποιήσω το bluetooth από τα settings. Δεν ξέρω αν λειτουργεί σε άλλα κινητά.

 

καταπληκτικη εφαρμογη. Επιβεβαιωνω σε

ideos x5 παιζει αψογα...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Airplane mode Wi-fi Tool. Αν θέλουμε να ενεργοποιήσουμε τo bluetooth (ή το Wi-fi) σε flight mode.Στο κινητό μου (Galaxy I9000 έκδοση 2.3.4 JVQ) λειτουργεί άψογα και μπορώ να ενεργοποιήσω το bluetooth από τα settings. Δεν ξέρω αν λειτουργεί σε άλλα κινητά.

βασικα εγω το κανω χωρις εφαρμογη στο ιδιο τηλεφωνο,απλα ενω ειμαι σε flight mode ενεργοποιω το wifi οπως παντα

-Galaxy S23 green

-Galaxy watch 7 44mm

-Galaxy buds 2

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ψάχνω για μια εφαρμογή ώστε να χρησιμοποιήσω την κάμερα του κινητού ως webcam στο msn, υπάρχει κατι καλό? thanks

 

δεν ξερω αν θα σε βοηθησει,παντως μου χε δουλεψει, ειναι η IP webcam https://market.android.com/details?id=com.pas.webcam

 

κανεις μεσα απο το wi-fi μεσα απο ενα σερβερ την καμερα του κινητου σου καμερα στο λαπτοπ και αντιστοιχα μπορεις να τη χρησιμοποιησεις και σε msn/skype etc

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

υπαρχει δυνατοτητα καταγραφης τραγουδιου απο το ραδιοφωνο και μετα μεσω shazam ή αλλου προγραμματος να αναγνωρισει το τραγουδι.Δοκιμασα το shazam αλλα μολις εβαλα το ακουστικο για το ραδιοφωνο εβγαλε μυνημα οτι δεν μπορει να λειτουργησει η εφαρμογη.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

κατεβασα το perfect keyboard και στο 3χ4 (τ9) δεν εχει ελληνικα ενω το qwerty εχει κανονικα. Εχω κατεβασει το ελληνικο λεξικο.. ξερει κανεις τι να κανω?
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει καμμια εφαρμογη για θερμοκρασια χωρις ιντερνετ, ευχαριστω

Θερμοκρασια για τον καιρο εννοεις; πως θα μπορουσε να ενημερωθει για τον καιρο χωρις να μπει στο ιντερνετ;;

 

Sent from my HTC Desire

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα εννοείται να εμφανιζειθερμοκρασια από το εσωτερικό θερμόμετρο του τηλεφώνου, αν έχει...

 

Sent from my Nexus S using Tapatalk

Motorola Moto G

Nexus S, SlimJB 2.0, Beladus 7.1

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχουμε μπερδευτει ολοι..

Ο φιλος νομιζω εννοει να μετραει θερμοκρασια περιβαλλοντος το κινητο χωρις συνδεδη στο νετ..

Οχι θερμοκρασια κινητου..:)

 

 

---

- Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εχουμε μπερδευτει ολοι..

Ο φιλος νομιζω εννοει να μετραει θερμοκρασια περιβαλλοντος το κινητο χωρις συνδεδη στο νετ..

Οχι θερμοκρασια κινητου..:)

 

 

---

- Sent from my iPod touch ξάπλα στον καναπέ ή στο κρεβάτι...

ναι αυτο εννοω :)
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

υπαρχει δυνατοτητα καταγραφης τραγουδιου απο το ραδιοφωνο και μετα μεσω shazam ή αλλου προγραμματος να αναγνωρισει το τραγουδι.Δοκιμασα το shazam αλλα μολις εβαλα το ακουστικο για το ραδιοφωνο εβγαλε μυνημα οτι δεν μπορει να λειτουργησει η εφαρμογη.

ευχαριστω

 

Δοκίμασε το soundhound

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] GPS και πλοήγηση

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...