Jump to content

[Android - προτάσεις] Παιχνίδια


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

καλησπερα παιδια. θα ηθελα να πω και εγω τη γνωμη μου. μιας και εχω το desire hd ευχαριστιεμαι παρα πολυ το football kicks και το destroyer 2!

 

Αν σου αρέσει το football kicks, δοκίμασε το Flick kick football! Ανώτερο παιχνιδάκι ;)

Αξίζει η paid έκδοση του.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Καλημέρα υπάρχει κάποιο άλλο παιχνιδάκι παρόμοιο με αυτό?

https://market.android.com/details?id=com.my.game.ZuluxGame&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5teS5nYW1lLlp1bHV4R2FtZSJd

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Αν σου αρέσει το football kicks, δοκίμασε το Flick kick football! Ανώτερο παιχνιδάκι ;)

Αξίζει η paid έκδοση του.

 

εχω κολλησει ασχημα με το συγκεκριμενο αλλα δε μπορω με τιποτα να βαλω γκολ απο το κορνερ

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

 

Follow me on Twitter

Link to comment
Share on other sites

Παίζει κανείς το online Battlenova?

Αν ναι και ασχολείται καθημερινά, να μου πει για να τον κάνω join στο guild μου που βρίσκεται αρκετά ψηλά.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

εχω κολλησει ασχημα με το συγκεκριμενο αλλα δε μπορω με τιποτα να βαλω γκολ απο το κορνερ

 

Γίνεται... ;)

Κάπου στην 90 έχεις κολλήσει αν θυμάμαι ε; Εκεί παίζει το κόρνερ...

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερο σε αυτό το στυλ με σουτάκια εχω βρει το flick soccer. Πιο καλά γραφικά, κανονικός τερματοφύλακας, καλύτερα φάλτσα κτλ.

Αλλά είναι paid. (τελείως paid προς το παρόν ;) )

Link to comment
Share on other sites

Κατεβασα το προ 2012 στο κινητο μου (ideos x5) αλλα ρε παιδια το εχω απορια θελω να κατεβασω το lets golf και μου λεει οτι η συσκευη δεν ειναι συμβατη. δηλαδη τι πινουν εκει στη google :luck::chair:
Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το let's golf 3 HD της gameloft; Αν ναι, τότε επειδή μου το έβγαλε κι εμένα μη συμβατό και μίλησα μαζί τους, μου είπαν ότι η gameloft δίνει τις λίστες με τις συμβατές συσκευές. Αν μιλήσεις με την ίδια τη gameloft θα σου δώσει το apk αν δεχτούν ότι είναι συμβατή η συσκευή (εμένα μου την έστειλαν με mail)
You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Εννοείς το let's golf 3 HD της gameloft; Αν ναι, τότε επειδή μου το έβγαλε κι εμένα μη συμβατό και μίλησα μαζί τους, μου είπαν ότι η gameloft δίνει τις λίστες με τις συμβατές συσκευές. Αν μιλήσεις με την ίδια τη gameloft θα σου δώσει το apk αν δεχτούν ότι είναι συμβατή η συσκευή (εμένα μου την έστειλαν με mail)

 

Ναι αλλα επειδη θυμαμαι στο μαρκετ ηταν δωρεαν το 3 ηθελα να το κατεβασω απο εκει τωρα δεν ξερω τι θα παιζει με την ιδια την gameloft..

Huawei Ideos x5 > Samsung ativ s > Iphone 4 > Nexus 4 > Huawei p8 lite > Xperia z2
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλα επειδη θυμαμαι στο μαρκετ ηταν δωρεαν το 3 ηθελα να το κατεβασω απο εκει τωρα δεν ξερω τι θα παιζει με την ιδια την gameloft..

 

Ακριβώς στην ίδια φάση ήμουν κι εγώ. Έστειλα mail στην google και με έστειλαν στην gameloft. Η gameloft αφού δεν είχε δικαιολογία μου έδωσε απευθείας το apk. Κι εγώ δεν έδωσα δραχμή γι αυτό.

You should never argue with idiots because they will just drag you down to their level... then beat you with experience
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει καποιος το top eleven v. 1.3 σε apk να μου το δωσει, για να το περασω σε tablet γιατι δεν το βρησκω πουθενα;
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα. Εχει καποιος το top eleven v. 1.3 σε apk να μου το δωσει, για να το περασω σε tablet γιατι δεν το βρησκω πουθενα;

 

Αυτό...??

http://s1.directupload.net/images/120121/nyyy84np.png

https://market.android.com/details?id=eu.nordeus.topeleven.android&hl=el

 

download apk

https://rapidshare.com/files/1020003706/eu.nordeus.topeleven.android-6-1.2.1.apk

Edited by mariodj

 

284285df2da60877fb17f4243f5013c1.gif

Link to comment
Share on other sites

 

Σ ευχαριστω. Αλλα απο οτι βλεπω ειναι η εκδοση 1.2 και θελω την 1.3. Την 1. 2 την εχω.

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω. Αλλα απο οτι βλεπω ειναι η εκδοση 1.2 και θελω την 1.3. Την 1. 2 την εχω.

αν εχεις κινητο, εγκατεστησε το και παρε το apk. αν και μπορει να το χεις σκεφτει :p

Link to comment
Share on other sites

αν εχεις κινητο, εγκατεστησε το και παρε το apk. αν και μπορει να το χεις σκεφτει :p

 

επειδη το εχω απορια πως τσιμπαμε το apk ? δεν σβηνεται μετα την εγκατασταση ?

Link to comment
Share on other sites

επειδη το εχω απορια πως τσιμπαμε το apk ? δεν σβηνεται μετα την εγκατασταση ?

κανονικα το βρισκεις στο φακελο data/app. δε σβηνεται, ειναι απαραιτητο. αλλιως πολυ ευκολα με καποιον app manager/file manager κανεις backup την εφαρμογη και το βρισκεις στο φακελο που αποθηκευει τα backup.

Link to comment
Share on other sites

παιδια κατι για προσομοιωτη υπαρχει για αεροπλανα....???εχω το χ-plane αλλα δεν μπορω να χρησιμοποιησω ολα τα αεροπλανα......ξερετε κανενα αλλο εξισου καλο και με καλα γραφικα?
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
κανονικα το βρισκεις στο φακελο data/app. δε σβηνεται, ειναι απαραιτητο. αλλιως πολυ ευκολα με καποιον app manager/file manager κανεις backup την εφαρμογη και το βρισκεις στο φακελο που αποθηκευει τα backup.

 

Επίσης, οι προεγκατεστημένες εφαρμογές βρίσκονται στον φάκελο /system/app.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, οι προεγκατεστημένες εφαρμογές βρίσκονται στον φάκελο /system/app.

 

Επίσης οι εφαρμογές που είναι στην sd βρίσκονται στο /mnt/asec :p

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Επίσης οι εφαρμογές που είναι στην sd βρίσκονται στο /mnt/asec :p

 

Σωστό και αυτό, μπορεί βέβαια να τα βρει όλα αυτά κάποιος εύκολα αν κάνει χρήση της εφαρμογής link2sd.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Επίσης, οι προεγκατεστημένες εφαρμογές βρίσκονται στον φάκελο /system/app.

 

υπάρχει κίνδυνος πχ αν σβήσω το anzhi market που έχω τώρα να συμβει κάτι?

η τον κινεζο explorer?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά έχω κατεβάσει αυτό το παιχνίδι Dungeon Defenders: Second Wave από το market και κατεβάζω τα 515 MB RAM και μετά όταν πατάω να παίξω με βγάζει έξω στην αρχική οθόνη ξέρετε τη πρέπει να κάνω?
Link to comment
Share on other sites

εχει κατεβασει κανεις το προ 12???και αν απο που?γτ εγς το κατεβασα και μου λεει κατι για τον σερβερ και δεν το ανοιγει....
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Android - προτάσεις] Παιχνίδια

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...