Jump to content

[Επίσημο] Nokia E5-00


Itchrist86
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μιλαμε βεβαια για θεαση της οθονης κατω απο ηλιο. Γιατι απογευματακι που το χρησιμοποιησα σαν GPS με το μηχανακι η οθονη ειναι αψογη.
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 410
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλα τοσο αδιάφορο ειναι το κινητο????

γράψτε καμία άποψη κ για μας που σκεπτομαστε να το παρουμε :D

καθε σχόλιο επιθυμητο ;)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ καλο ειναι. Εγω ειμαι σουπερ ευχαριστημενος αν και ειχα μια ανησυχια για τα πληκτρα, αλλα τελικα ολα καλα τοσες φορες εχω πληκτρολογησει και δεν εχω κανει λαθος. Δεν θελει δηλαδη λεπτα δακτυλακια να το δουλεψεις.

Πολυ καλη ληψη, γρηγορο GPS, και η μπαταρια δεν παιζεται. Χθες το φορτισα παλι (απο την προηγουμενη Τριτη που το ειχα παρει. Αντεχει ανετα 5-6 μερες με λογικη ομιλια αλλα αρκετη χρηση torchlight (ξυπνανε τα μωρα την νυχτα και δεν θελω να αναβω φως!! Το torchlight φωτιζει ολο το δωματιο)

Επειδη φορτιζει και απο usb αν τυχον το χρησιμοποιειτε για συγχρονισμους στο pc κτλ τοτε μαλλον θα αφησετε στην ακρη τον φορτιστη.

Εβαλα και ενα taskmanager να δω την μνημη του

http://jbak.ru/jbaktaskman_en.php

(θελει να το υπογραψετε εσεις με δικο σας πιστοποιητικο (εγω το εκανα απο εδω http://www.s60certkey.com/).

Το τηλεφωνο ξεκιναει με περιπου 165-180 ΜΒ RAM ελευθερα. Φαινεται οτι ειναι πολυ ανετο να δουλεψει πολλες εφαμογες ταυτοχρονα.

 

Γενικα εγω δεν εχω βρει κανενα ελλατωμα, φυσικα βεβαια δεν προοριζεται για αυτους που θελουν τα κινητα με τις συγχρονες μεγαλες οθονες με μεγαλη αναλυση.

 

Φωτογραφιες και βιντεο δεν προλαβα να τραβηξω ακομα. Θα το κανω καποια στιγμη και θα ανεβασω εδω

 

 

Επισης ξεχασα να αναφερω το θεμα ηχου και ηχειου.

Εχω αυτο το ringtone

και το ειχα στο maximum. Την πρωτη φορα που χτυπησε ημουνα σε ενα γραφειο και ο ηχος ηταν τοσο δυνατος και σε συνδυασμο με την δονηση στο επιπλο κυριολεκτικα μας ψιλοτρανταξε!! Το εχω παντα στο δυνατο να το ακουω οταν ειμαι στο μηχανακι αλλα οταν ερχομαι σπιτι το χαμηλωνω γιατι ακουγεται μεχρι το δωματιο των παιδιων και τα ξεσηκωνει.

Edited by gianpithio
Συνένωση συνεχόμενων μηνυμάτων.
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μπορείς να μας πεις αν είναι εύκολο στη μεταφορά (λόγο όγκου) και αν έχεις χρησιμοποιήσει την εφαρμογή για το email με λογαριασμό gmail,yahoo κ.α. και πώς έκανες το set up του λογαριασμού email ?

 

Ευχαριστώωωωωωω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευκολο ειναι, ενα κλικ πιο πλατυ απο τα αλλα.

Εγω εχω δικο μου pop3 email σε δικο μου domain και το εχω συνδυασει με το Cosmote internet on the phone basic (5 euros/100MB traffic το μηνα) και εχω ρυθμισει την συσκευη να κατεβαζει τα μηνυματα αυτοματα ανα 1 ωρα τις καθημερινες απο τις 09.30 εως 21.30 (μπορεις να το παραμετροποιησεις οπως θες)και τα εμφανιζει στην οθονη.

Για την ρυθμιση τως email εχει wizzard (συμπεριλαμβανομενου gmail, yahoo, windows live, exchange).

Προσπαθω να σκεφτω πως δουλευει το blackberry που σε ειδοποιει αμεσως μολις ερθει μαιλ (push email λεγεται?).

Το Ε5 λειτουργει οπως το outlook στον υπολογιστη μας, κατεβαζει email ανα χρονικα διαστηματα που του θετουμε.

 

Παντως τωρα που πηγα στο χωριο, με πολλα email στειλε λαβε, μπολικο surfing και αρκετες φωτογραφιες και ομιλια (& torchlight) η μπαταρια κρατησε σχεδον 3-4 μερες.

Link to comment
Share on other sites

......εχω ρυθμισει την συσκευη να κατεβαζει τα μηνυματα αυτοματα ανα 1 ωρα τις καθημερινες απο τις 09.30 εως 21.30 (μπορεις να το παραμετροποιησεις οπως θες)και τα εμφανιζει στην οθονη.

 

Καλησπέρα,

 

σχετικά με τη ρύθμιση αυτή, υπάρχει κάποιο minimum στον χρόνο που μπορεί να ορίσει κανείς? π.χ. μπορώ να βάλω check interval = 1min ?

 

Eυχαριστώ

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

Βολικό το 5min,έχει μήπως και κάποια επιλογή για εξαναγκαμένο Receive ?

Samsung i9100 - Ressurection Remix 5.5.7 [5.1.1] - LineageOS 17.1 [10.0.0] rINanDo

Samsung i9505 - Stock [5.0.1][i9505XXUHOB8] - Root - Anker Battery - S-charger Back Cover

Samsung G965F - Stock

Samsung G781B - Stock

Link to comment
Share on other sites

τι ειναι αυτο?

 

Υπαρχει τελικα σε στυλ blackberry να ενημερωνεσαι αμεσω με την αφιξη μηνυματος, Το σεταρεις απο εδω

http://email.nokia.com

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

@felix_w

Ρίξε μια ματιά και στο θέμα [ΕΠΙΣΗΜΟ] Nokia Messaging Service.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Ναι ευκολο ειναι, ενα κλικ πιο πλατυ απο τα αλλα.

Εγω εχω δικο μου pop3 email σε δικο μου domain και το εχω συνδυασει με το Cosmote internet on the phone basic (5 euros/100MB traffic το μηνα) και εχω ρυθμισει την συσκευη να κατεβαζει τα μηνυματα αυτοματα ανα 1 ωρα τις καθημερινες απο τις 09.30 εως 21.30 (μπορεις να το παραμετροποιησεις οπως θες)και τα εμφανιζει στην οθονη.

Για την ρυθμιση τως email εχει wizzard (συμπεριλαμβανομενου gmail, yahoo, windows live, exchange).

Προσπαθω να σκεφτω πως δουλευει το blackberry που σε ειδοποιει αμεσως μολις ερθει μαιλ (push email λεγεται?).

Το Ε5 λειτουργει οπως το outlook στον υπολογιστη μας, κατεβαζει email ανα χρονικα διαστηματα που του θετουμε.

 

Παντως τωρα που πηγα στο χωριο, με πολλα email στειλε λαβε, μπολικο surfing και αρκετες φωτογραφιες και ομιλια (& torchlight) η μπαταρια κρατησε σχεδον 3-4 μερες.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση Fotis_Greece, σκέπτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω. Πήγα σε ένα κατάστημα πλαίσιο ο υπάλληλος με εξυπηρέτησε άμεσα και προσπάθησα να κάνω set up του gmail μου μέσα από των οδηγό αλλά δεν ήξερα τους διακομιστές εισερχομένων και εξερχομένων μηνυμάτων για να το σετάρω και να δω πως λειτουργεί στη πράξη.

 

Ακούγονται πολύ καλά τα όσα είπες είμαι μεταξύ του Ε5 και του c6.

περιμένω και άλλες εμπειρίες

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση Fotis_Greece, σκέπτομαι πολύ σοβαρά να το αγοράσω. Πήγα σε ένα κατάστημα πλαίσιο ο υπάλληλος με εξυπηρέτησε άμεσα και προσπάθησα να κάνω set up του gmail μου μέσα από των οδηγό αλλά δεν ήξερα τους διακομιστές εισερχομένων και εξερχομένων μηνυμάτων για να το σετάρω και να δω πως λειτουργεί στη πράξη.

 

Ακούγονται πολύ καλά τα όσα είπες είμαι μεταξύ του Ε5 και του c6.

περιμένω και άλλες εμπειρίες

 

Ευχαριστώ

εσυ βαζεις μονο μαιλ κ κωδικο τπτ αλλο ολα τα αλλα γινονται αυτοματα..το ξαναπηρα σημερα κ οπως κ την πρωτη φορα εγινε αυτοματα

Link to comment
Share on other sites

εσυ βαζεις μονο μαιλ κ κωδικο τπτ αλλο ολα τα αλλα γινονται αυτοματα..το ξαναπηρα σημερα κ οπως κ την πρωτη φορα εγινε αυτοματα

 

ετσι ηταν η διαδικασία στο c6 που δεν μπορουσε να γίνει το set up του λογαριασμού αλλά το Ε5 στο πλαίσιο ήθελε διακομιστες αλληλογραφίας κτλ πρεπει να το ξαναδώ

Link to comment
Share on other sites

Τωρα το δοκιμασα και εγω.Για gmail θελει μονο user/password. Κατι πατησατε λαθος εκει στο Πλαισιο. Προσοχη στο τελος του setup σου προσφερει να δημιουργησεις και νοκια Messanging αccount (αυτο που λεγαμε) πατα decline να το διαχειριζεσαι μονο σου.
Link to comment
Share on other sites

Γεία,μια ερώτηση θέλω να κάνω πήρα και εγώ το κινητό αλλά μου φάνηκε ότι είναι από κάποια άλλη χώρα.στο κουτί του γράφει χώρα παραγωγής ουγγάρια.αυτό φέρνει η νόκια στην ελλάδα.για οδηγίες έχει ένα βιβλίο φωτοτηπήμενό.αν μπορεί απαντήστε μου.
Link to comment
Share on other sites

Γεία,μια ερώτηση θέλω να κάνω πήρα και εγώ το κινητό αλλά μου φάνηκε ότι είναι από κάποια άλλη χώρα.στο κουτί του γράφει χώρα παραγωγής ουγγάρια.αυτό φέρνει η νόκια στην ελλάδα.για οδηγίες έχει ένα βιβλίο φωτοτηπήμενό.αν μπορεί απαντήστε μου.

Για να δεις αν είναι παρά-εισαγωγής σύγκρινε το product code της συσκευής σου με αυτά που αναγράφονται στο πρώτο ποστ του θέματος. Βέβαια από την στιγμή που μου λες ότι το βιβλίο οδηγιών είναι φωτοτυπία τότε κατά πάσα πιθανότητα είναι παράλληλης εισαγωγής. Για να είσαι σίγουρος όμως κάνε την σύγκριση με τα product codes που αναφέρονται στο πρώτο ποστ.

iPhone 7 Plus 128GB Black iOS 10.3.1

MacBook Pro 13" macOS Sierra 10.12.4

Link to comment
Share on other sites

Το τηλέφωνο στο αριστερό κάτω μέρος δείχνει λίγο ξεκολημενο,και το καπακι τριζει,στην αριστερη πλευρα παλι.το θηκακη που μπαινει η καρτα μνημης δεν κουμπωνει απο την μια πλευρα,το σημα ανεβαίνει και κατεβαίνει χωρίς λόγο,,το ίδιο και ο φωτισμός της οθόνης,και το χειρότερο είναι με την μπαταρία,ενώ δείχνει γεμάτη..μετά από μια ώρα χρήσης πάει 2 γραμμές.από 7.τους το έστειλα πίσω...και μου είπαν για αντικατάσταση..το έχω μόνο εφτά μέρες.μπορώ να ζητήσω τα λεφτά μου πίσω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ το πήρα αμέσως μόλις ήρθε στην ελληνική αγορά. Είμαι πολύ ευχαριστημένος μέχρι στιγμής. Σίγουρα όταν το πιάνεις δεν σου δίνεται η αίσθηση που έχει το Ε72, αλλά κατά τη γνώμη μου για τα χρήματά του είναι μία χαρά. Τεράστιο όπλο του η μπαταρία, e-mail λαμβάνω μια χαρά, μέχρι στιγμής στην ομιλία δεν έχω αντιμετωπίσει προβλήματα και το βίντεο/φωτό καλό για τα δεδομένα της ΝΟΚΙΑ.
Υγεία να έχουμε και προχωράμε...
Link to comment
Share on other sites

Το πήρα και εγώ σήμερα.Ευχαριστιμένως μεχρι τώρα αρκετά. το gmail συνχρόνισε αμέσως χωρίς κανένα πρόβλημα. ολα οκ γενικά.

Μόνο που το έβαλα να κάνει update τους χάρτες και κάνει αρκέτη ώρα. θα ξαναπώ εμπειρίες σε λίγες ημέρες

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή σκεφτομαι και εγώ πολύ σοβαρά να το αγοράσω, εντός της εβδομάδας μάλιστα, θα ήθελα να ρωτήσω σε ποιο κατάστημα το αγοράσατε και εσείς. Όχι, για λόγους διαφήμισης, απλά δεν θα ήθελα να καταβάλω ένα σεβαστό πόσο τόσο όσο απαιτείται για το νοκια Ε5, και να την πατίσω με κανα κινητό παραεισαγωγής όπως από οτι φαίνεται την πάτισε ο φίλος "Κωστης 87" πιο πάνω. Απλά θέλω να αποφύγω την απόκτηση μοντέλου παραεισαγώγης.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, επειδή σκεφτομαι και εγώ πολύ σοβαρά να το αγοράσω, εντός της εβδομάδας μάλιστα, θα ήθελα να ρωτήσω σε ποιο κατάστημα το αγοράσατε και εσείς. Όχι, για λόγους διαφήμισης, απλά δεν θα ήθελα να καταβάλω ένα σεβαστό πόσο τόσο όσο απαιτείται για το νοκια Ε5, και να την πατίσω με κανα κινητό παραεισαγωγής όπως από οτι φαίνεται την πάτισε ο φίλος "Κωστης 87" πιο πάνω. Απλά θέλω να αποφύγω την απόκτηση μοντέλου παραεισαγώγης.

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

 

Απο τα multirama 229€, εγγύηση αντιπροσωπείας, DOA 7 ημερών και δικαίωμα επιστροφής χρημάτων αν δεν είσαι ευχαριστημένος σε διάστημα 7 ημερών(πριν κανένα μήνα ίσχυε αυτή η παροχή,ρώτα τους αν ισχύει ακόμα).

Βγάλε και την κάρτα multirama plus είναι δωρεάν (δεν είναι πιστωτική είναι σαν τις κάρτες πόντων που έχουν τα σούπερ μάρκετ) στους 500 πόντους έχεις 10€ επιστροφή(!).

Με μια αναζήτηση στο scroutz θα δεις οτι οι τιμές ξεκινάνε απο 215€ (η διαφορά ειναι 15€).

 

Προσπαθώ να κατεβάσω την εφαρμογή για το gmail απο το site της google και με το που αρχίζει το κατέβασμα λεεί η σύνδεση διακόπηκε και σταματάει εκει.

ξέρει κανείς τι γίνεται?

 

"Τωρα το δοκιμασα και εγω.Για gmail θελει μονο user/password. Κατι πατησατε λαθος εκει στο Πλαισιο. Προσοχη στο τελος του setup σου προσφερει να δημιουργησεις και νοκια Messanging αccount (αυτο που λεγαμε) πατα decline να το διαχειριζεσαι μονο σου." Δεν θυμάμαι αν πάτησα decline οταν έκανα το set up,τι να κάνω τώρα για να το αλλάξω?και αν έχω πατήσει accept τι ρόλο παίζει?

 

Ευχαριστώ

Edited by mobile_32
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Μένω τρίπολη,δεν το έβρισκα πουθενά το παράγγειλα από το skroutz.από ένα κατάστημα το τηλέφωνο ήταν σχεδόν άχρηστο.τους το έχω στείλει από την προηγούμενη παρασκευή για αντικατάσταση.και ακόμα τίποτα.τους ζήτησα να μου δώσουν ελληνικής αντιπροσωπείας και τότε μου είπαν ότι τα κάνουν εισαγωγή.αν μου το στείλουν πίσω με τα ίδια προβλήματα που ανέφερα.σε προηγούμενο σχόλιο.θα τους κάνω αγωγη.οποίος θέλει ας στείλει ένα προσωπικό μήνυμα να του πω το μαγαζί...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν ας πω κι εγώ δυο λογάκια για το κινητό μιας και το πήρα προχθές βράδυ.

Σημειωτέον ότι προέρχομαι από iPhone 3G και ποτέ από το 2000 που πήρα το πρώτο μου

κινητό μέχρι σήμερα δεν είχα nokia (!) ( ναι κατέχω ρεκόρ Γκίνες, το γνωρίζω... )

 

Κριτήρια :

1)Ήθελα να δοκιμάσω κάτι διαφορετικό από το iOS

2)Τα "ανδροειδή" δεν με πολυσυγκινούν για λόγους που δεν θα αναλύσω τώρα

3)Ήθελα κάτι με κουμπιά πάλι, τα touch δεν βολεύουν σε ορισμένες δουλειές

4)Ήθελα να δοκιμάσω full qwerty, αλλά όχι BB προς το παρόν λόγω τιμών,

έξτρα χρεώσεων BIS και περιορισμένης λειτουργικότητας στην Ελλάδα.

 

Το βρήκα λοιπόν ελληνικής αντιπροσωπείας και σε καλή τιμή σε τοπικό κατάστημα του Ηρακλέιου και το τσίμπησα.

 

Εντυπώσεις :

1) Οθόνη μέτρια, σε εξωτερικό χώρο με μπόλικη ηλιοφάνεια ζορίζεσαι λίγο για να τη δεις και πρέπει να τη γυρίσεις κάπως στη σκιά αλλά δουλειά γίνεται.

Σε εσωτερικό χώρο κανένα φυσικά πρόβλημα. Η ανάλυση είναι κάπως χαμηλή αλλά εμένα δεν με ενδιαφέρουν HD βίντεο, φώτο κλπ οπότε its ok.

Με βάση αυτά που διάβαζα την περίμενα χειρότερη αλλά τελικά μια χαρά είναι.

 

2)S60 , 3rd editon....είναι λίγο πρωτόγονο σε εμφάνιση αλλά εμένα μου αρέσει μιας και μου θυμίζει unixοειδείς καταστάσεις...:)

Ενώ από δυνατότητες έχει μπόλικες το user interface κάπου το χαντακώνει καθώς για να βρεις ακόμα και στοιχειώδη μερικές φορές πράγματα

πρέπει να ψάχνεις ανάμεσα σε υπομενού, τουλάχιστον μέχρι να κάνεις τις ρυθμίσεις που εσύ θες ( πχ ξυπνητήρι ! )

Παρόλα αυτά το κινητό είναι πολύ γρήγορο σε όλες του τις λειτουργίες, δεδομένων και της μνήμης και του επεξεργαστή του.

 

3)qwerty : Ενώ από σχεδιαστική άποψη υστερεί κάπως αφού σου δίνει αρχικά μια ασαφή flat αίσθηση, στην πράξη λειτουργεί σωστά αφού έχει πολύ

καλή και γρήγορη απόκριση ( δε χρειάζεται να ασκήσεις μεγάλη πίεση ) και σε συνδυασμό με τη πρόβλεψη κειμένου μπορείς όντως να γράψεις αρκετά γρήγορα.

 

4) Αυτονομία : Πλάκα κάνουμε τώρα ε?!!!Η μπαταρία του κινητού είναι πραγματικά σκυλί! Του έχω αλλάξει τα πετρέλαια από προχθές το βράδυ

και τώρα μόνο κατάφερα να τη φτάσω στη μέση. Οπότε με το καλιμπράρισμα που θα ακολουθήσει προβλέπω άνετα 4-5 μέρες για τη δικιά μου χρήση.

 

5) Λήψη : Δείχνει πάρα πολύ καλή δεδομένου ότι το έχω σε διπλή λειτουργία 2G/3G και είναι

μόνιμα καρφωμένο σε 3G με σχεδόν φουλ σήμα όταν είμαι σπίτι ενώ και όταν βρίσκομαι σε εξωτερικό χώρο η εναλλαγή

ανάμεσα στα 2 δίκτυα γίνεται απροβλημάτιστα χωρίς drop calls ( Δίκτυο WIND, Q Card )

 

Συμπέρασμα : Για όποιον θέλει ένα "σοβαρό" κινητό με πραγματικές δυνατότητες και να κάνει σωστά τη δουλειά του σε σχετικά χαμηλή τιμή

( με τους συμβιβασμούς που αυτή συνεπάγεται ), το Ε5 προτείνεται ανεπιφύλακτα !

 

Μόνο ένα θεματάκι έχω με την εμβέλεια και τη σταθερότητα του WLAN,

έχει κανείς άλλος κάτι παρόμοιο, μήπως είναι θέμα firmware ή να ψάξω τις ρυθμίσεις του router μου, αν και άλλες ασύρματες συσκευές δεν μου παρουσιάζουν τέτοιο πρόβλημα.

 

ΥΓ Για mac users : Πριν λίγες μέρες η Nokia έβγαλε plug in για το Ε5 για το iSync.

Πέρασα όλες μου τις επαφές από το address book του macbook μέσω BT σε 2 λεπτά..:)

Στο PC έβαλα το ovi suite που κι αυτό διάβασα όμως ότι ετοιμάζεται και για Mac OS

 

Αυτά τα ολίγα και ελπίζω να μη σας κούρασα :)

Edited by CaptainMorgan
Link to comment
Share on other sites

Δε μας κουρασες καθολου,πολυ ωραια τα ειπες και μακαρι και αλλοι να κανουν τετοια mini review και οχι απλα να λενε 2 λογακια 2 σειρων!!

 

Μπραβο φιλε και καλοριζικο το κινητακι σου!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

CaptainMorgan πολύ κατατοπιστικό το review σου. Σύμφωνα με αυτά που γράφεις φαντάζει πραγματικά πολύ ελκυστική η συσκευή.

Το μόνο που θα ήθελα να σας ρωτήσω εγώ είναι πόσο βολική είναι η συσκευή σε ότι αφορά στην qwerty διάταξη.

Είμαι συνηθισμένος να γράφω με το ένα χέρι στο αλφαριθμητικό τόσο στα messages όσο και στην ανεύρεση επαφών (ακόμη και τυφλά μόνο με την αφή των πλήκτρων) και φοβάμαι ότι δεν θα με βολέψει.

Κάποια στιγμή είχα και touch συσκευή, αλλά δεν με βόλεψε καθόλου (ιδιαίτερα στην ανεύρεση επαφών κατά την οδήγηση) και τζάμπα τα λεφτά, την παράτησα. Δεν θα ήθελα να καταλήξει κι αυτή σε συρτάρι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...