Jump to content

[Επίσημο] HTC Desire Μέρος Ι


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

οτι λεει το βιβλιαρακι βαλε τη σιμ μεσα και φορτισε το μεχρι το κοκκινο λεντακι να γινει πρασινο κανα δυορο δλδ...

 

για το marketplace παντως δεν μπορουσα με τπτ να κανω log in με wifi μολις εβαλα το hsdpa δουλεψε κανονικα πολυ παραξενο

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 12,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Τελικά παιδιά για να καταλάβω, αν τελικά το παραγγείλω το κινητό από το expansys, θα έχει ελληνικά και θα έχει και επίσημη εγγύηση από την Ace?

Επίσης έχει βρει κανείς καμία θήκη σιλικόνης σαν και αυτές που παίρνουν τα iPhone, ώστε να γίνεται χρίση της συσκευής κατευθείαν και να μην βγαίνει από καμία θήκη?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

παιδια ειχε τιποτα μεσα η 4αρα καρτα που ηρθε μαζι με το κινητο εβαλα κατευθειαν την 16αρα και βαριεμαι να αλλαζω χωρις λογο

 

Σίγουρα έχει το manual και το αρχείο εγκατάστασης για τον υπολογιστή!

Close your eyes, look into the dream

Winds of change, will winds of fortune bring...

Link to comment
Share on other sites

Και εγω το ιδιο προβλημα εχω δε μπορω να μπω στο market με wifi...

 

Εγω παλι μια χαρα μπαινω με wifi :wacko: παραξενο..

Link to comment
Share on other sites

εγω βαρεθηκα να περιμενω την ace hellas να το κανει εισαγωγη.απλα δεν καταλαβαινω αυτη τη καθυστερηση απο μερους της

Βασικα ενα παιδι απο εδω μεσα ειχε μιλησει με htc και του ειχαν πει οτι απo ace θα το ερθει τελη Απριλιου αρχες Μαιου

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

η μπαταρια εχει μετρητη με ποσοστο ή απλα εχει μπαρες που αδειαζουν?

"κρειττον τοις ποσιν ολισθειν ή τη γλώσση"

Ειναι προτιμότερο το στραβοπάτημα με τα ποδια παρά με τη γλώσσα.

ΔΙΟΓΕΝΗΣ Ο ΛΑΕΡΤΙΟΣ

66 π.Χ

Link to comment
Share on other sites

-.- το ειπα και πιο πανω . Ελλαδα τα φερνει η ace hellas και εχουμε πιθανη ημερομηνια τελη Απριλιου αρχες Μαιου

 

μπορεις να κατεβασεις απο το μαρκετ αναλογη εφαρμογη πχ εγω εχω κατεβασει μια που ψηλα στην οθονη εκει που ειναι το ρολοι και το σημα κλπ μου δειχνει ακριβως ποσο εχω και αμα το κατεβασω μου λεει και ραμ που μενει ρομ κλπ

 

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα συνεχόμενα μηνύματα. Χρησιμοποίησε τη Τροποποίηση Μηνύματος όταν θέλεις να προσθέσεις κάτι στο μήνυμα σου ή τη Πολλαπλή Παράθεση όταν θέλεις να απαντήσεις ταυτόχρονα σε περισσότερα του ενός μηνυμάτων.

Edited by athanaso77
Δεν γράφουμε συνεχόμενα μηνύματα. Κάνε χρήση της "Τροποποίησης" ή της "Πολλαπλής Παράθεσης".

Φιλικά Σπύρος

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5663692#post5663692 <--πωλείται

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση??Οσοι πηραν το Desire απο Handtec...τους ειχαν βαλει καποια αποδειξη μεσα η εστω καποιο χαρτι που να λεει οτι εχει αγοραστει αυτο το κινητο απο Handtec στην ταδε τιμη??
Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

Εγω παλι μια χαρα μπαινω με wifi :wacko: παραξενο..

 

το πρωτο log in λεμε οχι γενικα

 

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση??Οσοι πηραν το Desire απο Handtec...τους ειχαν βαλει καποια αποδειξη μεσα η εστω καποιο χαρτι που να λεει οτι εχει αγοραστει αυτο το κινητο απο Handtec στην ταδε τιμη??

 

την εχεις λαβει εδω και μερες με email

Edited by vman
Συνεχόμενα μηνύματα

Στο άδειο δωμάτιο και στον κρύο αέρα

Να σ’ αγαπώ το μόνο που μου μένει

Να ‘μαι για σένα η ζωή που περιμένει

Να κλέψει να σου δώσει

Να σε στείλει να σε νοιώσει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια να κανω μια ερωτηση??Οσοι πηραν το Desire απο Handtec...τους ειχαν βαλει καποια αποδειξη μεσα η εστω καποιο χαρτι που να λεει οτι εχει αγοραστει αυτο το κινητο απο Handtec στην ταδε τιμη??

 

Όχι δεν είχε τίποτα!!

 

Τους έστειλα mail και μου έστειλαν την απόδειξη σε pdf.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδία πόσες ώρες το φορτίσατε στην πρωτη φόρτιση? Μέχρι να γεμίσει απλά?

 

Το φορτίζεις μέχρι να γεμίσει και μετά παίζεις με τη συσκευή κανονικά. Σε αυτές τις συσκευές δεν υπάρχει η λογική τής πλήρης φόρτισης/αποφόρτισης. Ενδείκνυται σε αυτές τις συσκευές να μην αφήνουμε την μπαταρία να πέφτει κάτω του 10%.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν και πώς γίνεται να μπει Ελληνικό πληκτρολόγιο σε Αγγλικό Desire με Αγγλική sim; Οι μόνες γλώσσες/locale που μου εμφανίζει είναι του στυλ Αγγλικά/Γαλλικά/Ισπανικά/Γερμανικά. Ενώ διαβάζει κανονικά ελληνικούς χαρακτήρες, δε βρίσκω πώς μπορώ να γράψω....

 

 

Ευχαριστωωωώ :)

DRIVE LIKE THE WIND
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς αν και πώς γίνεται να μπει Ελληνικό πληκτρολόγιο σε Αγγλικό Desire με Αγγλική sim; Οι μόνες γλώσσες/locale που μου εμφανίζει είναι του στυλ Αγγλικά/Γαλλικά/Ισπανικά/Γερμανικά. Ενώ διαβάζει κανονικά ελληνικούς χαρακτήρες, δε βρίσκω πώς μπορώ να γράψω....

 

 

Ευχαριστωωωώ :)

 

Αν στην αρχη που σε ρωταει για την γλωσσα απλα πατησεις την επιλογη επομενο....τοτε τα παντα ειναι στα ελληνικα.Αν δεν το εκανες κοιτα στα post πιο πισω αν δεν κανω λαθος κατι αναφερουν γι αυτο!!

Xiaomi Mi5 White 32GB
Link to comment
Share on other sites

ανταπτορα για ελληνικη πριζα δεν εχει μεσα, οσοι το πηραν απο handtec; :O

 

το πρωτο log in στο market δεν μπαινει σε καποιους με wifi και μετα μπαινει κανονικα;

Link to comment
Share on other sites

ανταπτορα για ελληνικη πριζα δεν εχει μεσα, οσοι το πηραν απο handtec; :O

 

το πρωτο log in στο market δεν μπαινει σε καποιους με wifi και μετα μπαινει κανονικα;

 

Αφού το μαγαζί είναι Αγγλία πώς να έχει..:p

 

Εγώ δε συνάντησα κάποιο πρόβλημα στο market με wifi και 3g. :)

Link to comment
Share on other sites

καλημερα απο ποιο μαγαζι μπορω να το παρω που να μην ειναι παραεισαγωγη και να μην σε κοροιδευει για την ημερομηνια αποστολης?
Link to comment
Share on other sites

μπορεις να κατεβασεις απο το μαρκετ αναλογη εφαρμογη πχ εγω εχω κατεβασει μια που ψηλα στην οθονη εκει που ειναι το ρολοι και το σημα κλπ μου δειχνει ακριβως ποσο εχω και αμα το κατεβασω μου λεει και ραμ που μενει ρομ κλπ

Ποιά εφαρμογή?

Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες, το παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Ότι και να πω είναι λίγο. Φοβερό.

Απλά έχω μια ερώτηση.Επειδή μένω σε μια περιοχή δίπλα στο Αίγιο, στην κεντρική οθόνη για τον καιρό, μου γράφει ένα "Τολοφών" σαν περιοχή που είναι τελείως άκυρο. Ουτε καν ξέρω τι είναι αυτό. Τι κάνουμε;

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες, το παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Ότι και να πω είναι λίγο. Φοβερό.

Απλά έχω μια ερώτηση.Επειδή μένω σε μια περιοχή δίπλα στο Αίγιο, στην κεντρική οθόνη για τον καιρό, μου γράφει ένα "Τολοφών" σαν περιοχή που είναι τελείως άκυρο. Ουτε καν ξέρω τι είναι αυτό. Τι κάνουμε;

 

καλημερα και μεγια απο που το παραγειλες ποσο σου στοιχισε και ποσες μερες εκανε?

Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες, το παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Ότι και να πω είναι λίγο. Φοβερό.

Απλά έχω μια ερώτηση.Επειδή μένω σε μια περιοχή δίπλα στο Αίγιο, στην κεντρική οθόνη για τον καιρό, μου γράφει ένα "Τολοφών" σαν περιοχή που είναι τελείως άκυρο. Ουτε καν ξέρω τι είναι αυτό. Τι κάνουμε;

 

Θα πας στα προγράμματα θα βρεις το καιρό και θα αλλάξεις τις πόλεις που θες να βλέπεις απο εκεί.

Link to comment
Share on other sites

ρε μάγκες, το παρέλαβα σήμερα πρωί πρωί. Ότι και να πω είναι λίγο. Φοβερό.

Απλά έχω μια ερώτηση.Επειδή μένω σε μια περιοχή δίπλα στο Αίγιο, στην κεντρική οθόνη για τον καιρό, μου γράφει ένα "Τολοφών" σαν περιοχή που είναι τελείως άκυρο. Ουτε καν ξέρω τι είναι αυτό. Τι κάνουμε;

 

Πιάνεις σήμα από κεραία στον δημο Τολοφώνος.

Link to comment
Share on other sites

@manos2908:thanx

 

@bettysa. Είμαι απο τους πρωτους που το παράγγειλαν απο Handtec. Συνολικά μου στοίχισε 385. Δεν πλήρωσα ΦΠΑ γιατί είχα εταιρκό ΑΦΜ. Σου πρότεινω να το ψάξεις και εσύ, να βρεις αν έχεις κάποιον να το πάρεις έτσι, γιατι δεν χρειάζεται πολύπλοκες διαδικασίες, και το ΦΠΑ βγαινει απο την αρχή και δεν χρειάζεται να κάνεις αλχημείες με αντίστοιχα έξοδα της εταιρίας. Η αλήθεια είναι οτι άργησε να μου έρθει. 5 μέρες. Αλλα αυτό έχει να κάνει καθαρά με τα δρομολογία αεροπλάνων. Στο προτείνω ανεπιφύλακτα γιατί γλυτώνεις ενα 80αρι άνετα αν το πάρει απο εκει σε σχέση με Ελλάδα

Device: Nexus 5

Rom: PureNexus

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...