Jump to content

Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro


maryjay18
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 14χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ρε παιδιά έχει πάρει κανείς με 1.1.A.0.8 την 2.1;

 

κι εγω παντως που εχω την ιδια με εσενα εκανα ενα check με το PC Companion πριν κανενα 15'

και μου εβγαλε οτι εχω την τελευταια... :(

 

ο φιλος megadoctor πιο πανω δεν μας ειπε τι version ειχε και πως εκανε την αναβαθμιση??? λιγο περιεργο ειναι, αφου υποτιθεται οτι δεν εχει βγει ακομα...

Edited by portman
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως που εχω την ιδια εκανα ενα check με το PC Companion πριν κανενα 15'

και μου εβγαλε οτι εχω την τελευταια... :(

 

ο φιλος ποιος πανω δεν μας ειπε τη version ειχε και εκανε αναβαθμιση???

 

Δοκιμάσατε να δείτε αν υπάρχει διαθέσιμη μέσω OTA?

Old noob, plays like a pro

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

μηπως παιζει ρολο ο παροχος που ειμαστε

εγω πχ το εχω παρει απο wind και δεν μου βρισκει αναβαθμιση

μηπως δουλευει μονο με cosmote ????

Link to comment
Share on other sites

duckrider εχω κ εγω την 1.1.A.0.8και περιμενω καθημερινα καποιο μηνυμα για να παω στην την 2.1, αλλα μεχρι τωρα αδικος κοπος!!!!!!!!!!!Αν εχεις κανενα νεοτερο σε παρακαλω ποσταρισε το.Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως απενεργοποιώ το κινούμενο φόντο; Επίσης, μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στο παραπάνω μήνυμα για το backup και τις επαφές;:D
Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει πως απενεργοποιώ το κινούμενο φόντο; Επίσης, μπορεί κάποιος να μου απαντήσει στο παραπάνω μήνυμα για το backup και τις επαφές;:D

 

πας και το σβηνεις απο το κινητο σου οπως ολα τα προγραμματα..συνηθως το κινουμενο φοντο κανει εγκατασταση οπως ολες οι εφαρμογες.

 

οσο για τις επαφες...το ιδιο προβλημα ειχα και γω..δεν βρηκα καμια λυση.ευτυχως ειχα κρατησει τις επαφες σε χαρτι...το back up της ερικσον ειναι γτπ γενικα..

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

duckrider εχω κ εγω την 1.1.A.0.8και περιμενω καθημερινα καποιο μηνυμα για να παω στην την 2.1, αλλα μεχρι τωρα αδικος κοπος!!!!!!!!!!!Αν εχεις κανενα νεοτερο σε παρακαλω ποσταρισε το.Ευχαριστω

 

Βασικά πώς θα ενημερωθούμε; Με email στο gmail?

duckriders.5u.com :superman:
Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανεις να εγκαταστήσει σε x10 mini/pro flash player 10.1 ?

Η αν έχει βρει κανέναν browser που να έχει εγκατεστημένο το flash player ?

Link to comment
Share on other sites

πας και το σβηνεις απο το κινητο σου οπως ολα τα προγραμματα..συνηθως το κινουμενο φοντο κανει εγκατασταση οπως ολες οι εφαρμογες.

 

οσο για τις επαφες...το ιδιο προβλημα ειχα και γω..δεν βρηκα καμια λυση.ευτυχως ειχα κρατησει τις επαφες σε χαρτι...το back up της ερικσον ειναι γτπ γενικα..

 

Για τις επαφές, ξεκίνησα ήδη μια μια να τις γράφω... την πάτησα άσχημα δυστυχώς. Μπορείς όμως να μου εξηγήσεις με περισσότερες λεπτομέρειες πως γίνεται η διαδικασια διαγραφής για τα προγράμματα;

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

κι εγω παντως που εχω την ιδια με εσενα εκανα ενα check με το PC Companion πριν κανενα 15'

και μου εβγαλε οτι εχω την τελευταια... :(

 

ο φιλος megadoctor πιο πανω δεν μας ειπε τι version ειχε και πως εκανε την αναβαθμιση??? λιγο περιεργο ειναι, αφου υποτιθεται οτι δεν εχει βγει ακομα...

 

μαλλον μας ξεχασαν εμας, μεχρι να μας βαλουν στιν λιστα θα εχει βγει η 2,2

http://i.portall.zp.ua/5/video/image/b7/53/befb3572db7b1e6aa9eb0c2c0172.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και απο μένα!

Εχτες πήρα το χ10 μινι προ και μπορω να πω οτι εχει τη πλακα του! :P

Εβαλα 2.1 και τωρα ψαχνω ενα gps πλοηγο, εχει καποιος να προτείνει κάποιο για αυτο το τηλεφωνακι;

Ευχαριστω πολυ!

Link to comment
Share on other sites

Έχει δοκιμάσει κανεις να εγκαταστήσει σε x10 mini/pro flash player 10.1 ?

Η αν έχει βρει κανέναν browser που να έχει εγκατεστημένο το flash player ?

Χωρίς να βάζω και το χέρι μου στη φωτιά νομίζω ότι ο Dolphin το κάνει αυτό. Ας με διορθώσει κάποιος. :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Για τις επαφές, ξεκίνησα ήδη μια μια να τις γράφω... την πάτησα άσχημα δυστυχώς. Μπορείς όμως να μου εξηγήσεις με περισσότερες λεπτομέρειες πως γίνεται η διαδικασια διαγραφής για τα προγράμματα;

 

πατας πανω σε ενα εικονιδιο παρατεταμενα και σου βγαζει ενα χ πανω τους με κοκκινο.ε πατας και το σβηνεις..αλλιως πατας διαταξη εικονιδιων στη οθονη αναμονης(αρχικη οθονη) με το αριστερο πληκτρο.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να εγκατασταθούν οι εφαρμογές στην κάρτα μνήμης του τηλεφώνου. (ειναι πολυ λίγα τα 100mb του τηλεφώνου):(
Link to comment
Share on other sites

κι εγω παντως που εχω την ιδια με εσενα εκανα ενα check με το PC Companion πριν κανενα 15'

και μου εβγαλε οτι εχω την τελευταια... :(

 

ο φιλος megadoctor πιο πανω δεν μας ειπε τι version ειχε και πως εκανε την αναβαθμιση??? λιγο περιεργο ειναι, αφου υποτιθεται οτι δεν εχει βγει ακομα...

 

τσεκαρετε το sales item που έχει κάτω από το ιμει σας και δειτε στην παρακάτω λίστα:

http://blogs.sonyericsson.com/products/2010/11/09/these-kits-have-the-update/

το δικό μου που είνια Βοντα δεν είνια στη λίστα, μας βλέπω στο τέλος του μήνα με τόσες ******** που βάζει η βοντα....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να εγκατασταθούν οι εφαρμογές στην κάρτα μνήμης του τηλεφώνου. (ειναι πολυ λίγα τα 100mb του τηλεφώνου):(

Έχει φτιάξει οδηγό ο Dark Dog εδώ:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=287671

 

Είναι λίγο κωδικοποιημένος ο τίτλος και δεν πάει εύκολα το μυαλό. ;)

Link to comment
Share on other sites

τι χωρητικοτητας ειπαμε οτι ειναι;

 

1650 mah. Απλά δεν νομίζω ότι στην πράξη η αυτονομία της είναι διπλάσια από την μανίσια... Αν και την original έχω καιρό να την χρησιμοποιήσω

Link to comment
Share on other sites

1650 mah. Απλά δεν νομίζω ότι στην πράξη η αυτονομία της είναι διπλάσια από την μανίσια... Αν και την original έχω καιρό να την χρησιμοποιήσω

 

Το χρησιμοποιεις κανονικα το κιν;ποσο σου κραταει;

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν

ρε παιδια στην προηγουμενη εκδοση ειχαμε την προβολη που ετρωγε ολη την μπαταρια..τωρα εχουμε το "τηλεφωνο ειναι αδρανες" που την τρωει...τι πρεπει να κανουμε ??

Εγώ έχω 1.6 και δεν χρησιμοποιω καθολου εφαρμογές και παιχνίδια, ούτε εχω στην αρχικη "επιφάνεια εργασίας" κάποιο εικονίδιο, τα έχω σβήσει όλα. Ακόμα και την ώρα την έβγαλα απο αρχικη οθόνη. Κινηση δεδομενων απενεργοποιημένη. Κινούμενο φόντο δεν έχω.

 

Πάω βλέπω που φαγώθηκε όλη η μπαταρία και το 40-50% το τρώει η "προβολή" και το υπολοιπο 30-40% το τρωει "τηλέφωνο είναι σε αδράνεια"

 

τα υπολοιπα 1-5 % παντα είναι καμια εφαρμογή που θα είχα ανοίξει για ελάχιστα λεπτά τπτ άλλο. Σας λέω ουτε κλήσεις δεν κάνω καλά καλα. 1-2 κλήσεις το πολύ την μέρα.

 

Η μπαταρία μου κρατάει με πολύ ζόρι 40 ώρες χωρίς ουσιαστικά καμία χρήση.

Σε ενα 8ωρο χάνει σίγουρα 20%.

Link to comment
Share on other sites

επειδη το εχω βρει σε καλη τιμη να ρωτησω 2 πραγματα?δεν στελνει μνμ με 160 χαρακτηρες?ουτε με κεφαλαια?δεν κανει ζουμ η καμερα???
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia X10 mini και Xperia X10 mini pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...