Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα σε όλους.

Ψάχνω για κινητό προς αντικατάσταση του P1i μου, απ' το οποίο είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος, αλλά λόγω σκληρής χρήσης, έχει αρχίσει να βγάζει προβλήματα. Σκέφτομαι το mini, λόγω μεγέθους και τιμής.

Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι δεν πρόκειται να με βολέψει όσο το P1 μου, αλλά δεν βρήκα και κάτι άλλο αντίστοιχο του S.E., οπότε αναγκαστικά πάω σε κάτι τέτοιο.

 

Από απορίες τώρα, ένα σωρό...

α) Απ' ότι κατάλαβα, η οθόνη του δεν δουλεύεται με γραφίδα. Ο χειρισμός του με το δάχτυλο είναι πρακτικός; Θεωρήστε δεδομένο ότι τα δάχτυλά μου δεν είναι και ο ορισμός της φινέτσας και του ντελικάτου...

β) Το S.E. έχει το myphoneexplorer, μέσω του οποίου μπορώ να χειρίζομαι επαφές, μηνύματα, αρχεία, τα πάντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για windows συσκευές ή μόνο το active sync και όσα αυτό προσφέρει;

γ) Σύνδεση με bt αξεσουάρ; Έχω το HBH-DS980 της S.E. Το mini θα μεταφέρει κανονικά επαφές, κλήσεις και μουσική στο headset; Ο χειρισμός του media player απ' τα πλήκτρα του headset θα είναι εφικτός; Φωνητική κλήση κτλ;

δ) Διάβασα κάπου για garmin... Βγαίνει garmin για windows; Διότι με έχει βολέψει αφάνταστα και θα ήθελα να το διατηρήσω.

 

Ελπίζω να μη σας κουράζω, ίσως μου προκύψουν κι άλλες απορίες. Συγχωρέστε με, αλλά με πολύ μεγάλη δυσφορία θα αποχωριστώ το P1 και θέλω αφού το κάνω, να είμαι σίγουρος ότι τα χρήματα που θα πληρώσω δεν θα μου αφήσουν μια συσκευή κλειδωμένη στο συρτάρι μου και το παλιό μου P1 πάλι στα χέρια μου... :O

 

θα προσπαθήσω να σε βοηθήσω αν και δεν γνωρίζω αρκετά καλά ακόμα το κινητό...

α)άνετη πλοήγηση, η απόκριση μερικές φορές αργεί

β)τις πέρασα με bluetooth apo to se w960i και έχει πάρα πολλές επιλογές,άνετη πρόσβαση και απο το κινητό....δεν έχω χρησιμοποιήσει το activesync και μάλλον δεν θα μου χρειαστεί καθόλου

γ)δεν γνωρίζω,το δικό του ανοίγει και κλείνει τις κλείσεις.....ραδιόφωνο....

δ)έχει εγκατεστημένο to copilot live....πληρώνεις και γίνετε μόνιμο....αν και με διάφορους τρόπους βρίσκεις άλλα προγράμματα,έχει πάρα πολλές εφαρμογές να προσθέσεις....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Ξέει κάποιος πως μπορώ να παίξω βιντεάκια διαφόρων τύπων στο hd mini όπως mp4, flv kai avi? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

TCPMP εγγυση το προγραμμα. Μεχρι και υποτιτλους βλεπεις.

Για flv δεν ξερω. αλλα .avi και .mp4 παιζει.

Nokia 3310, 3510, 3510i, n81, n82, n95, Lumia 625 | SE T610, K700i, k750i, M600 | Sony Xperia Z1 | Samsung Galaxy S2, Galaxy S Advance, Note 4F | Apple iPhone 4s | Motorola Atrix 4G | HTC Touch HD, HD 2, Desire, Desire HD, Desire S

Current devices: iPhone 6s, Ipad 2

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτοι της wind κοιμουνται με τα τσαρουχια

εδω το κινητο κανει θραυση και αυτοι δεν ξερουν ακομα ποτε θα το φέρουν

ξερει κανεις κατι ?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ψάχνω για κινητό προς αντικατάσταση του P1i μου, απ' το οποίο είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος, αλλά λόγω σκληρής χρήσης, έχει αρχίσει να βγάζει προβλήματα. Σκέφτομαι το mini, λόγω μεγέθους και τιμής.

Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι δεν πρόκειται να με βολέψει όσο το P1 μου, αλλά δεν βρήκα και κάτι άλλο αντίστοιχο του S.E., οπότε αναγκαστικά πάω σε κάτι τέτοιο.

 

Από απορίες τώρα, ένα σωρό...

β) Το S.E. έχει το myphoneexplorer, μέσω του οποίου μπορώ να χειρίζομαι επαφές, μηνύματα, αρχεία, τα πάντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για windows συσκευές ή μόνο το active sync και όσα αυτό προσφέρει;

δ) Διάβασα κάπου για garmin... Βγαίνει garmin για windows; Διότι με έχει βολέψει αφάνταστα και θα ήθελα να το διατηρήσω.

 

 

β)Στα WM εκτος απ το Device center υπαρχει και το Jeyo mobile που κανει περιπου οτι και το myphoneexplorer(που παρεπιπτωντος ειναι το αγαπημενο μου)στα SE

 

δ)Για GPS ισως να εχεις καποιο προβλημα να βρεις προγραμματα λογο αναλυσης οθονης εκτος απ το co pilot που εχει

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα... Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Πήγα και το είδα σήμερα, γλυκούλι πολύ, είδα και το Omnia (εκτός θέματος, I know), αλλά παρότι φαίνεται πολύ καλή συσκευή, δεν ψήθηκα ότι μπορεί να αντικαταστήσει επάξια το P1i μου... Θα προχωρήσω σε ένα hard reset και αλλαγή πρόσοψης και ελπίζω να μου κρατήσει κάνα 6-μηνο ακόμα... Μετά βλέπουμε.

 

Να είστε καλά!

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

Είμαι κάτοχος του Diamond 1 εδώ και 1 χρόνο και σκέφτομαι να πάω στο HTC Mini, λόγο μεγαλύτερης οθόνης και μεγέθους. Απόψεις που έχω ακούσει αρκέτες.

 

Αυτά που θέλω να ρώτησω είναι

1)Η οθόνες HVGA είναι ανώτερες των VGA ? Από το Diamond ήμουν αρκετά ευχαριστημένος από την ποιότητα της οθόνης.

2)Αρκετές εφαρμογές δεν υποστηρίζουν HVGA, αλλά αυτό θα λύθει στο μέλλον, σωστά ? Απλά από ότι καταλάβαινω οι HVGA είναι σχετικά καινούργιες στην αγορά

3)Από ένα μαγαζί που το είδα δεν μου φάνηκε να ήταν πολύ συνεργάσιμο με το δάχτυλο σε σχέση με το Diamond μου. Σαν να μην ανταποκρινόταν και χρειαζόταν να πατήσω με περισσότερη δύναμη το δάχτυλο μου. Είναι ιδέα μου ή το έχει παρατηρήσει και άλλος ?

4)Τέλος τι διαφορά έχουν οι capacitive οθόνες και γιάτι είναι πλεονασμος για αυτές η γραφίδα και το προστατευτικό οθόνης ?

 

Σας ευχαριστώ και συγνώμη για τον καταιγισμό των ερωτήσεων. Απλά δεν έχω πολύ καιρό το Diamond μου, οπότε και θα ήθελα εάν το αλλάξω να πάρω σίγουρα ένα καλύτερο

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτοι της wind κοιμουνται με τα τσαρουχια

εδω το κινητο κανει θραυση και αυτοι δεν ξερουν ακομα ποτε θα το φέρουν

ξερει κανεις κατι ?

 

Την θραύση φίλε μου που την είδες??? :worry:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,

 

 

4)Τέλος τι διαφορά έχουν οι capacitive οθόνες και γιάτι είναι πλεονασμος για αυτές η γραφίδα και το προστατευτικό οθόνης ?

 

δεν ειναι πλεονασμος το πενακι. απλος δεν δουλευει σε αυτες τις οθονες.πιασε ενα στα χερια σου και δες. δοκιμασε και με το νυχι σου να δεις οτι δεν δουλευει. αν θες να πατησεις στην οθονη κατι μικρο ειναι δυσκολο.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειναι πλεονασμος το πενακι. απλος δεν δουλευει σε αυτες τις οθονες.πιασε ενα στα χερια σου και δες. δοκιμασε και με το νυχι σου να δεις οτι δεν δουλευει. αν θες να πατησεις στην οθονη κατι μικρο ειναι δυσκολο.

 

Σε ευχαριστώ.. Σχετικά με τα αλλά γνώριζει κανένας τίποτα ?

 

1)Η οθόνες HVGA είναι ανώτερες των VGA ? Από το Diamond ήμουν αρκετά ευχαριστημένος από την ποιότητα της οθόνης.

2)Αρκετές εφαρμογές δεν υποστηρίζουν HVGA, αλλά αυτό θα λύθει στο μέλλον, σωστά ? Απλά από ότι καταλάβαινω οι HVGA είναι σχετικά καινούργιες στην αγορά

3)Από ένα μαγαζί που το είδα δεν μου φάνηκε να ήταν πολύ συνεργάσιμο με το δάχτυλο σε σχέση με το Diamond μου. Σαν να μην ανταποκρινόταν και χρειαζόταν να πατήσω με περισσότερη δύναμη το δάχτυλο μου. Είναι ιδέα μου ή το έχει παρατηρήσει και άλλος ?

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ.. Σχετικά με τα αλλά γνώριζει κανένας τίποτα ?

 

1)Η οθόνες HVGA είναι ανώτερες των VGA ? Από το Diamond ήμουν αρκετά ευχαριστημένος από την ποιότητα της οθόνης.

2)Αρκετές εφαρμογές δεν υποστηρίζουν HVGA, αλλά αυτό θα λύθει στο μέλλον, σωστά ? Απλά από ότι καταλάβαινω οι HVGA είναι σχετικά καινούργιες στην αγορά

3)Από ένα μαγαζί που το είδα δεν μου φάνηκε να ήταν πολύ συνεργάσιμο με το δάχτυλο σε σχέση με το Diamond μου. Σαν να μην ανταποκρινόταν και χρειαζόταν να πατήσω με περισσότερη δύναμη το δάχτυλο μου. Είναι ιδέα μου ή το έχει παρατηρήσει και άλλος ?

 

1.Eιναι κατωτερες σε αναλυση απ τις VGA!

2.Λογικα και αν πουλησουν αρκετα!

3.Εχει ξανααναφερθει!!

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Τυγχανει να γνωριζω πωλητη στο πλαισιο και γνωριζω οτι παει πολυ καλά....

Αλλα παρολαυτα πες μου ενα κινητο με αυτες τιε δυνατοτητες στα 400€ να το παρω αυριο....

 

 

 

Την θραύση φίλε μου που την είδες??? :worry:

 

Αρχικό μήνυμα από neofitosgr

Καλα αυτοι της wind κοιμουνται με τα τσαρουχια

εδω το κινητο κανει θραυση και αυτοι δεν ξερουν ακομα ποτε θα το φέρουν

ξερει κανεις κατι ?

Link to comment
Share on other sites

Τυγχανει να γνωριζω πωλητη στο πλαισιο και γνωριζω οτι παει πολυ καλά....

Αλλα παρολαυτα πες μου ενα κινητο με αυτες τιε δυνατοτητες στα 400€ να το παρω αυριο....

 

1)Acer F1

2)Omnia II

3)Diamond II

4)HTC wildfire(προσεχώς)

5)HTC touch II

 

Έχω και άλλα άμα θές:lol:

 

Υ.Γ:Εγώ άμα διαβάσεις πιο πίσω είμαι ο πρώτος κυριολεκτικά που το πήρα φίλε μου...γι'αυτό και εκφράζω άποψη!

Το τι λέει ο κάθε άσχετος πωλητής στο πλαίσιο και το τι δυνατότητες έχει η κάθε συσκευή,επέτρεψε μου σε παρακαλώ να γνωρίζω κάτι παραπάνω.

Η συσκευή έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά-τιμή αλλά επίσης και πάρα πολλά αδικαιολόγητα για την εποχή παιδικά προβλήματα(Βλέπε capacitive + ανάλυση οθόνης + πολύ κακό gps κ.α).Προβλήματα που θα περάσει πολύς καιρός για να δωθούνε λύσεις απ'οτι φαίνεται....

 

Φιλικά

Δημήτρης

Edited by dimitriossara
Link to comment
Share on other sites

έχω συνδέσει μόνιμα τα ακουστικά, όταν με πέρνουνε τηλέφωνο κάποιες φορές χτυπάει και άλλες ακούγεται μέσα απο τα ακουστικα......μπορεί κάποιος να βοηθήσει?έχω πατήσει κάτι κατα λάθος?
Link to comment
Share on other sites

δεν ρωταω για παντοφλες για mini ρωταω

 

Την θραύση φίλε μου που την είδες??? :worry:

 

1)Acer F1

2)Omnia II

3)Diamond II

4)HTC wildfire(προσεχώς)

5)HTC touch II

 

Έχω και άλλα άμα θές:lol:

 

Υ.Γ:Εγώ άμα διαβάσεις πιο πίσω είμαι ο πρώτος κυριολεκτικά που το πήρα φίλε μου...γι'αυτό και εκφράζω άποψη!

Το τι λέει ο κάθε άσχετος πωλητής στο πλαίσιο και το τι δυνατότητες έχει η κάθε συσκευή,επέτρεψε μου σε παρακαλώ να γνωρίζω κάτι παραπάνω.

Η συσκευή έχει πολύ καλά χαρακτηριστικά-τιμή αλλά επίσης και πάρα πολλά αδικαιολόγητα για την εποχή παιδικά προβλήματα(Βλέπε capacitive + ανάλυση οθόνης + πολύ κακό gps κ.α).Προβλήματα που θα περάσει πολύς καιρός για να δωθούνε λύσεις απ'οτι φαίνεται....

 

Φιλικά

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

Για να πώ την αλήθεια είχα εντυπωσιαστεί με το mini και περίμενα να έρθει πρώτα, να το δώ με τα μάτια και μετά να κάνω χρήση της επιδότησης. Πλήρης απογοήτευση! Τελικά θα στραφώ προς desire, legend ή wildfire και αντέχει ακόμα το N78 που έχω από Σεπτέμβριο για Iphone.
Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδία ψήνομαι να το πάρω μάλλον εάν το βρώ κάπου μεταχειρισμένο, γίατι για καινούργιο no money.. Απλά μήπως πρέπει να περιμένω έτσι ώστε να φύγει η πρώτη παρτίδα, διότι συνήθως σε αυτές τις παρτίδες βγαίνουν και τα περισσότερα προβλήματα.

 

Υπάρχει περίπτωση να έχει η συσκευή προβλήματα Hardware, οπότε και στις επόμενες παρτίδες να διορθωθεί από την HTC ? Γνώριζει κανενας κατι τετοιο για την HTC ή δεν έχει αναφέρθει πότε κάτι παρόμοιο απο την HTC, οποτε και τα κινητα της ειναι απο της πρωτες παρτιδες χωρις προβληματα… Αναφέρομαι μονο για προβλήματα Hardware.. Τα software τα θεωρω λογικα και διωρθονονται με updates που βγαινουν κατά καιρους.

 

Εχώ προβλήματηστει... κάθε βοήθεια δεκτή

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδία ψήνομαι να το πάρω μάλλον εάν το βρώ κάπου μεταχειρισμένο, γίατι για καινούργιο no money.. Απλά μήπως πρέπει να περιμένω έτσι ώστε να φύγει η πρώτη παρτίδα, διότι συνήθως σε αυτές τις παρτίδες βγαίνουν και τα περισσότερα προβλήματα.

 

Υπάρχει περίπτωση να έχει η συσκευή προβλήματα Hardware, οπότε και στις επόμενες παρτίδες να διορθωθεί από την HTC ? Γνώριζει κανενας κατι τετοιο για την HTC ή δεν έχει αναφέρθει πότε κάτι παρόμοιο απο την HTC, οποτε και τα κινητα της ειναι απο της πρωτες παρτιδες χωρις προβληματα… Αναφέρομαι μονο για προβλήματα Hardware.. Τα software τα θεωρω λογικα και διωρθονονται με updates που βγαινουν κατά καιρους.

 

Εχώ προβλήματηστει... κάθε βοήθεια δεκτή

 

Καμία ιδέα κανένας ? :confused:

Link to comment
Share on other sites

και εγω κατοχος του HTC mini εδω και 2 μερες...που λογω δουλειας ειμαι συνεχως πανω απο εναν υπολογιστη με ιντερνετ...οποτε ασχολουμαι μονο με αυτο.

 

μπορω να πω οτι μου αρεσει αλλα μου εχει σπασει τα νευρα ολιγον τι...

(ερχομαι απο ενα Nokia 5800)

 

πρωτα τα αρνητικα που σπανε νευρα:

- καποιες φορες το να επιλλεξεις αυτο που θελεις απο μια λιστα δεν ειναι τοσο ευκολο. περιμενα μεγαλυτερη ακριβεια. και το Nokia μου εσπαγε τα νευρα μερικες φορες αλλα σε πιο μικρες λιστες...συν οτι ειχε και γραφιδα για αυτες τις περιπτωσεις.

- ακομα και αν το επιλλεξεις μερικες φορες δεν ανταποκρινεται με την πρωτη. ενω σου δειχνει οτι πατηθηκε και περιμενεις περιμενεις περιμενεις....τελικα καποια επιλλογη μπορει να θελει πολλα κλικ μεχρι να παρει μπρος....σαν να μην αναγνωριζει το κλικ αλλα να το δειχνει στα γραφικα...

- εχω αναγκαστει μεχρι και να βγαλω την μπαταρια για να το κανω να επανελθει μερικες φορες. κυριως το βλεπω να μου τρωει κατι κοληματα οταν το συνδεω με USB για να περασω τραγουδια+βιντεο. (winXP και Ubuntu καποιες φορες δεν το αναγνωριζε καθολου και εκανα φορματ στην καρτα και επαναφορα στο τηλεφωνο, στα Win7 μεχρι στιγμης ολα καλα).

- ειναι προσανατολισμενο καθαρα στο ιντερνετ. αν δεν βαλεις το nodata να κοψεις το ιντερνετ την εβαψες... μου κανει εντυπωση οτι συνδεεται συνεχως (ισως φταινε οι εφαρμογες του καιρου κ των μετοχων? και ομως τις απενεργοποιησα...)

- δεν ειναι για sms αν εχετε συνηθισει με nokia....καμια σχεση...

 

 

στα συν:

ειναι εμφανισημο, πολυχρωμο, στυβαρη κατασκευη...

ελπιζω μολις το συνηθισω να βρω και αλλα..

 

 

Ερωτηση:

εχιε δοκιμασει κανεις το copilot? ειναι καλο? αξιζει να δωσω 30 ευρω? αυτα τα 30 ευρω για ποσο χρονο ειναι?

Link to comment
Share on other sites

και εγω κατοχος του HTC mini εδω και 2 μερες...που λογω δουλειας ειμαι συνεχως πανω απο εναν υπολογιστη με ιντερνετ...οποτε ασχολουμαι μονο με αυτο.

 

μπορω να πω οτι μου αρεσει αλλα μου εχει σπασει τα νευρα ολιγον τι...

(ερχομαι απο ενα Nokia 5800)

 

πρωτα τα αρνητικα που σπανε νευρα:

- καποιες φορες το να επιλλεξεις αυτο που θελεις απο μια λιστα δεν ειναι τοσο ευκολο. περιμενα μεγαλυτερη ακριβεια. και το Nokia μου εσπαγε τα νευρα μερικες φορες αλλα σε πιο μικρες λιστες...συν οτι ειχε και γραφιδα για αυτες τις περιπτωσεις.

- ακομα και αν το επιλλεξεις μερικες φορες δεν ανταποκρινεται με την πρωτη. ενω σου δειχνει οτι πατηθηκε και περιμενεις περιμενεις περιμενεις....τελικα καποια επιλλογη μπορει να θελει πολλα κλικ μεχρι να παρει μπρος....σαν να μην αναγνωριζει το κλικ αλλα να το δειχνει στα γραφικα...

- εχω αναγκαστει μεχρι και να βγαλω την μπαταρια για να το κανω να επανελθει μερικες φορες. κυριως το βλεπω να μου τρωει κατι κοληματα οταν το συνδεω με USB για να περασω τραγουδια+βιντεο. (winXP και Ubuntu καποιες φορες δεν το αναγνωριζε καθολου και εκανα φορματ στην καρτα και επαναφορα στο τηλεφωνο, στα Win7 μεχρι στιγμης ολα καλα).

- ειναι προσανατολισμενο καθαρα στο ιντερνετ. αν δεν βαλεις το nodata να κοψεις το ιντερνετ την εβαψες... μου κανει εντυπωση οτι συνδεεται συνεχως (ισως φταινε οι εφαρμογες του καιρου κ των μετοχων? και ομως τις απενεργοποιησα...)

- δεν ειναι για sms αν εχετε συνηθισει με nokia....καμια σχεση...

 

 

στα συν:

ειναι εμφανισημο, πολυχρωμο, στυβαρη κατασκευη...

ελπιζω μολις το συνηθισω να βρω και αλλα..

 

 

Ερωτηση:

εχιε δοκιμασει κανεις το copilot? ειναι καλο? αξιζει να δωσω 30 ευρω? αυτα τα 30 ευρω για ποσο χρονο ειναι?

 

 

Αυτο που με τρομάζει περισσότερο είναι αυτό που εγράψες

 

ακομα και αν το επιλλεξεις μερικες φορες δεν ανταποκρινεται με την πρωτη. ενω σου δειχνει οτι πατηθηκε και περιμενεις περιμενεις περιμενεις....

 

Ελπιζω να μην ειναι προβλημα Hardware, αλλα να διωρθωθει με καποιο Update.. Γνωριζει κανενας καποιο αντιστοιχο προβλημα σε συσκευη HTC που διωρθώθηκε ομως στο μελλον ?

Link to comment
Share on other sites

ακομα και αν το επιλλεξεις μερικες φορες δεν ανταποκρινεται με την πρωτη. ενω σου δειχνει οτι πατηθηκε και περιμενεις περιμενεις περιμενεις....

 

για να ειμαι πιο συγκεκριμενος και να μην με κατηγορησουν....θα ανεφερθω σε ενα συγκεκριμενο παραδειγμα.

μολις το συνδεσω με USB μου βγαζει επιλογη αν θελω να κανει συγχρονισμο με pc μεσω activesync η να ειναι σαν σκληρος κτλ.

εχει ενα κουμπι "Τελος" στο κατω μερος της οθονης αφου πατησεις αυτο που θελεις. ε αυτο το κουμπι "Τελος" πρεπει να το πατησω 2-3 φορες για να παρει μπρος (αυτο μου συμβαινει ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ και ΟΧΙ παντα).

φυσικα και το Νοκια που ειχα ετρωγε καποια κολληματα αλλα η τα ειχα συνηθισει (μπορει) η μαλλον δεν ηταν σε σημεια που σου σπανε τοσο τα νευρα.

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 1: γιατι δεν βρισκω πουθενα επιλογη να ρυθμισω τα SMS να αποθηκευονται στην καρτα μνημης και οχι στο τηλεφωνο η στην SIM?????

Link to comment
Share on other sites

 

ΕΡΩΤΗΣΗ 1: γιατι δεν βρισκω πουθενα επιλογη να ρυθμισω τα SMS να αποθηκευονται στην καρτα μνημης και οχι στο τηλεφωνο η στην SIM?????

 

Γιατι δε γινεται!

Απλα βαλε το PIM Backup και κανε οτι backup θες σε οτι φακελο θες και αποθηκευσε το στη καρτα μνημης για αμεση επαναφορα ανα πασα στιγμη.

Δε τιθετε και θεμα χωρου!:)

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Κσλησπέρα.Σκέφτομαι να το αγορασω αξιζει τελικα παιδιά? Θέλω κατι μικρο και να ειναι ευκολο.Δεν ε΄χω και πολι υπομονή.
Link to comment
Share on other sites

Κσλησπέρα.Σκέφτομαι να το αγορασω αξιζει τελικα παιδιά? Θέλω κατι μικρο και να ειναι ευκολο.Δεν ε΄χω και πολι υπομονή.

 

ΗTC Touch II ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...