Jump to content

[Επίσημο] HTC HD mini


zalaros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Κλειστο αμμεσως!!!!! Θα παθεις εγκεφαλικο με τον λογαριασμο αν δεν εχεις προπληρωμενο χρονο για internet.

 

Βαλε το nodada που λεω λιγο πιο πανω.

 

 

Την περιοχη την βρησκει απο την κεραια οποτε δεν μετραει για data.

Την βγαζει και με το no data σε μενα. Τα updates του καιρου και NYSE ομως....

 

Υπαρχει προγραμμα που να σου λεει ποσα mb κατεβασες με της διαφορες συνδεσεις (wifi, gprs, bluetooth κλπ.)?

Link to comment
Share on other sites

και μετα30 €

καμια ρομ εχει βγει?

εχει δοκιμασει κανενας αλλο προγραμμα πλοηγησης?

εγω προσπαθησα αλλα τιποτα!!

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Ξέει κάποιος πως μπορώ να παίξω βιντεάκια διαφόρων τύπων στο hd mini όπως mp4, flv kai avi? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια ας μας ενημερωσουν αυτοι που εχουν το κινητο..εχει καλη ενταση το ηχειο της συσκευης?

Οσο για το μεγεθος της συσκευης δεν μπορω να καταλαβω γιατι το λενε μικρο?? εαν θελει καποιος να παρει παντοφλε, υπαρχουν πολλα ας βγουνε και μερικα με φυσιολογικο μεγεθος για εμας.

Εχω το diamond 1 και δεν το εχω αλλαξει για αυτο τον λογο,αλλα απ'οτι βλεπω το mini ειναι το επομενο κινητο μου..

Link to comment
Share on other sites

φιλε ο ηχος του τηλεφωνου ειναι πολυ καλος δυνατος και καθαρος. για εμενα τουλαχιστον

και το μεγεθος πολυ καλο προς το μικρο.

Link to comment
Share on other sites

ο ήχος ειναι πολύ καλός και φυσικά είναι μικρό.ο κύριος λόγος που το αγόρασα είναι το μέγεθος.ψάχνω κι εγώ να βάλω μόνιμα το copilot,αν ξέρει κάποιος ας βοηθήσει.έχει windows media player....avi πρέπει να παιζει σίγουρα,αν και δεν έχω δοκιμάσει...
Link to comment
Share on other sites

παιδια πως ρυθμιζεται να γυριζει αυτοματα σε landscape οταν το στριβω?

soft reset πως κανει??:)

Edited by manwlis77
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας και χρόνια πολλά. Θα ήθελα να κάνω μια ερώτηση. Ξέει κάποιος πως μπορώ να παίξω βιντεάκια διαφόρων τύπων στο hd mini όπως mp4, flv kai avi? Ευχαριστώ εκ των προτέρων!

 

Coreplayer. Παίζει τα πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Coreplayer. Παίζει τα πάντα...

Εγκατέστησα το Coreplayer 1.3.6 build 7427 αλλά και πάλι δεν παίζει τα προαναφερθέντα αρχεία, έχεις καμιά ιδέα? Τι γίνεται βεντεάκια HD που κατεβάζω από το youtube (πχ. videoclips), υπάρχει τρόπος να τα βλέπω στο hd mini?

Link to comment
Share on other sites

Εγκατέστησα το Coreplayer 1.3.6 build 7427 αλλά και πάλι δεν παίζει τα προαναφερθέντα αρχεία, έχεις καμιά ιδέα? Τι γίνεται βεντεάκια HD που κατεβάζω από το youtube (πχ. videoclips), υπάρχει τρόπος να τα βλέπω στο hd mini?

 

Εδώ αναλαμβάνουν οι ειδικοί του φόρουμ... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εχω κατεβάσει το active sync 4.5 και οταν συνδέω το htc sto pc mou δεν μπορώ να συνδεθώ.τι μπορεί να φτάει? Μπορεί να βοηθήσει κάποιος?
Link to comment
Share on other sites

υποθετω εχεις xp. στην οθονη που βγαζει το κινητομολις βαλεις το usb επελεξες active syng?

 

xp εχω επιλέγω το active syng αλλα οταν αρχιζει να ψάχνει μετά απο λίγο μου λέει οτι δεν μπορεί να συνδεθεί.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ψάχνω για κινητό προς αντικατάσταση του P1i μου, απ' το οποίο είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος, αλλά λόγω σκληρής χρήσης, έχει αρχίσει να βγάζει προβλήματα. Σκέφτομαι το mini, λόγω μεγέθους και τιμής.

Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι δεν πρόκειται να με βολέψει όσο το P1 μου, αλλά δεν βρήκα και κάτι άλλο αντίστοιχο του S.E., οπότε αναγκαστικά πάω σε κάτι τέτοιο.

 

Από απορίες τώρα, ένα σωρό...

α) Απ' ότι κατάλαβα, η οθόνη του δεν δουλεύεται με γραφίδα. Ο χειρισμός του με το δάχτυλο είναι πρακτικός; Θεωρήστε δεδομένο ότι τα δάχτυλά μου δεν είναι και ο ορισμός της φινέτσας και του ντελικάτου...

β) Το S.E. έχει το myphoneexplorer, μέσω του οποίου μπορώ να χειρίζομαι επαφές, μηνύματα, αρχεία, τα πάντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για windows συσκευές ή μόνο το active sync και όσα αυτό προσφέρει;

γ) Σύνδεση με bt αξεσουάρ; Έχω το HBH-DS980 της S.E. Το mini θα μεταφέρει κανονικά επαφές, κλήσεις και μουσική στο headset; Ο χειρισμός του media player απ' τα πλήκτρα του headset θα είναι εφικτός; Φωνητική κλήση κτλ;

δ) Διάβασα κάπου για garmin... Βγαίνει garmin για windows; Διότι με έχει βολέψει αφάνταστα και θα ήθελα να το διατηρήσω.

 

Ελπίζω να μη σας κουράζω, ίσως μου προκύψουν κι άλλες απορίες. Συγχωρέστε με, αλλά με πολύ μεγάλη δυσφορία θα αποχωριστώ το P1 και θέλω αφού το κάνω, να είμαι σίγουρος ότι τα χρήματα που θα πληρώσω δεν θα μου αφήσουν μια συσκευή κλειδωμένη στο συρτάρι μου και το παλιό μου P1 πάλι στα χέρια μου... :O

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ψάχνω για κινητό προς αντικατάσταση του P1i μου, απ' το οποίο είμαι εξαιρετικά ικανοποιημένος, αλλά λόγω σκληρής χρήσης, έχει αρχίσει να βγάζει προβλήματα. Σκέφτομαι το mini, λόγω μεγέθους και τιμής.

Γνωρίζω εκ των προτέρων ότι δεν πρόκειται να με βολέψει όσο το P1 μου, αλλά δεν βρήκα και κάτι άλλο αντίστοιχο του S.E., οπότε αναγκαστικά πάω σε κάτι τέτοιο.

 

Από απορίες τώρα, ένα σωρό...

α) Απ' ότι κατάλαβα, η οθόνη του δεν δουλεύεται με γραφίδα. Ο χειρισμός του με το δάχτυλο είναι πρακτικός; Θεωρήστε δεδομένο ότι τα δάχτυλά μου δεν είναι και ο ορισμός της φινέτσας και του ντελικάτου...

β) Το S.E. έχει το myphoneexplorer, μέσω του οποίου μπορώ να χειρίζομαι επαφές, μηνύματα, αρχεία, τα πάντα. Υπάρχει κάτι αντίστοιχο για windows συσκευές ή μόνο το active sync και όσα αυτό προσφέρει;

γ) Σύνδεση με bt αξεσουάρ; Έχω το HBH-DS980 της S.E. Το mini θα μεταφέρει κανονικά επαφές, κλήσεις και μουσική στο headset; Ο χειρισμός του media player απ' τα πλήκτρα του headset θα είναι εφικτός; Φωνητική κλήση κτλ;

δ) Διάβασα κάπου για garmin... Βγαίνει garmin για windows; Διότι με έχει βολέψει αφάνταστα και θα ήθελα να το διατηρήσω.

 

Ελπίζω να μη σας κουράζω, ίσως μου προκύψουν κι άλλες απορίες. Συγχωρέστε με, αλλά με πολύ μεγάλη δυσφορία θα αποχωριστώ το P1 και θέλω αφού το κάνω, να είμαι σίγουρος ότι τα χρήματα που θα πληρώσω δεν θα μου αφήσουν μια συσκευή κλειδωμένη στο συρτάρι μου και το παλιό μου P1 πάλι στα χέρια μου... :O

Καλύτερα άστο φίλε μου. Απλά δεν κάνει αυτά που θέλεις και θα σε απογοητεύσει (όπως και εμένα). Ήθελα ένα μικρό HD2, αλλά δε το φτάνει ούτε στο μικρό του δαχτυλάκι! Η οθόνη, αν και capacitive, δεν αποκρίνεται σωστά και βασανίζεσαι να κάνεις κάποια επιλογή, χώρια που γενικά μου φαίνεται αργό. Κοίταξε αλλού...

[sIGPIC][/sIGPIC]My "baby"!
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω 'γω; Να το κοιτάξω... Όμως είμαστε εκτός θέματος και θα μας παρατηρήσουν (δικαίως)... Πάω να το τσεκάρω. Ωστόσο, απαντήσεις στις ερωτήσεις που έκανα παραπάνω;

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...