Jump to content

Τα πάντα για τα Καρτοσυμβόλαια


stathis334
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

πρόβλημα για δυνατούς λύτες.

Θέλω να ακυρώσω το καρτοσυμβόλαιο 20 να το κάνω cosmoκαρτα.

Πάω να ακυρώσω. Με συνδεει η υπάλληλος με τις ακυρώσεις και μου λέει ο τύπος θα σε χρεώσουμε 44 ευρό την επιδότηση.

Το θεμα όμως είναι ότι εγώ δεν την χρησιμοποίησα , δεν πήρα κινητό. Το συμβόλαιο έγινε μέσο του eshop.

Πάω πάλι σήμερα με το συμβόλαιο. Στο οποίο και γράφει επιδότηση 44 ευρο αλλά στο είδος της συσκευής είναι κενό.

Μου λεει η υπαλληλος ότι είχα μείωση παγίου , της λέω όχι δεν είχα , κοιτάει στο συστημα και βλέπει όντως ότι δεν είχα.Πλήρωνα κανονικά 22.40.

Πέρνει τηλέφωνο μιλάει και μου το δίνει και μένα , εκεί η υπάλληλος μου λέει , για να βγαλω αριθμό ακύρωσης πρέπει να πληρώσεται την επιδότηση. Μα τις λέω δεν πήρα κινητό. Τότε μου λέει να κάνετε έγγραφο παράπονο αφού το αμφισβητείτε . Εσείς λέω το αμφισβητείτε όχι εγώ. Πείτε μου λέω τι κινητό πήρα . Δεν μπορώ λέει γιατί μερικές φορές ο πελάτης πέρνει κάποιο άλλο.

Η συζητηση τελείωσε λεγοντάς μου να απευθυνθώ στο eshop , αφού της είπα ότι εκεί έγινε το συμβόλαιο και αυτοί πρέπει να ξέρουν ότι δεν πήρα συσκευή.

 

Ρε παιδιά αυτοί στις ακυρώσεις τι αρμοδιότητες έχουν και ποιοι είναι τελος πάντων;;

Τα ξέρουν όλα,αλλά κωλυσιεργούν για να σου σπάσουν τα νεύρα.

Οταν βλέπουν τέτοιες κινήσεις, ακολουθούν αυτή τη τακτική.

Απ την άλλη μεριά, όταν υπέγραφες, έπρεπε να έδινες περισσότερη προσοχή, όπως και τις ανάγκες σου. Για να αλλάξεις τόσο γρήγορα σημαίνει ότι δεν σκέφτηκες σωστά στο eshop.

Λύση για να μην πληρώσεις, καταγγελία στον καταναλωτή και στην ΕΕΤΤ.

Ψυχοφθόρο και κοπιαστικό, αλλά έτσι μόνο μπορεί να γίνει δουλειά.

και την επόμενη φορά, περισσότερη προσοχή.

Η ζήτησε φορητότητα και παζάρεψε.

Αξιζει για 44€? Εσύ αποφασίζεις.....τα λάθη πληρώνονται με τον ένα η τον άλλο τρόπο.

 

Πάντως σ έχουν εξαπατήσει, γιατί το συμβόλαιο σου είναι αορίστου χρόνου. Πίεσέ τους.

Edited by pavlitakis1
Link to comment
Share on other sites

μπαααα δεν νομίζω. όποτε θέλω πάω όποτε θέλω φεύγω. Ο πελάτης έχει πάντα δίκιο. :rolleyes:

 

Θα πάρω τηλέφωνο sto eshop μήπως και τη δευτερα που δεν νομίζω δηλαδή. Και η καλύτερη λύση είναι η φορητότητα νομίζω.

Για να δούμε...

ευχαριστώ πάντως φίλε...:)

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι με το eshop και οχι με την cosmote. H cosmote πιστωσε στο eshop 45 ευρω και το eshop για καποιο λογο δρν σου τα εδωσε. Η cosmote τωρα τα ζηταει απο εσενα κι εδυ με τη σειρα σου πρεπει να τα ζητησεις απο το eshop. Μα καλα κι εσυ τοσα καταστηματα csmote οτε γερμανος, στο eshop πηγες για συνδεση;
Nokia και ξερό ψωμί ... :p
Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα ειναι με το eshop και οχι με την cosmote. H cosmote πιστωσε στο eshop 45 ευρω και το eshop για καποιο λογο δρν σου τα εδωσε. Η cosmote τωρα τα ζηταει απο εσενα κι εδυ με τη σειρα σου πρεπει να τα ζητησεις απο το eshop. Μα καλα κι εσυ τοσα καταστηματα csmote οτε γερμανος, στο eshop πηγες για συνδεση;

 

φίλε καλησπέρα , και ευχαριστώ για την απάντηση. Όταν λέω eshop , εννοώ ότι έκανα την παραγγελία του συμβολαίου ηλεκτρονικά, από το site της cosmote! Kαι μαλιστα εκεί το θυμάμαι έιχα επιλέξει "χωρίς συσκευη" !! -'ημουνα ήδη με cosmoκαρτα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου επειδη και εγω νομιζω οτι έκανες την αγορά απο το γνωστό eshop λεω παει σου την έφαγαν την επιδότηση, αλλά μου φάνηκε πολύ περιεργο διότι το γνωστό eshop είναι σοβαρό καταστημα και δε θα έκανε ποτέ κάποια τέτοια κίνηση γιατι η δησφήμηση σε σχέση μετα λεφτά που θα έτρωγε απο σένα και απο αλλους χίλιους για παράδειγμα είναι τέραστιων διαστάσεων!! Οπότε συνεχίζοντας αν την έκανες ηλετρκονικά τη σύνδεση ,έχεις απόδειξη την ηλεκτρονική αποδειξη και νομίζω στο cosmote myaccount όπου λεει οτι δεν πήρες συσκευή και δε σου έγινε καμία έκπτωση στο πάγιο.

Απλά να επιμήνεις να γίνει η διακοπή, εσύ έχεις δίκιο και εσυ αποφασίζεις γαι το ποτε θα κάνεις δικοπή ,όχι η cosmote!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ. δεν είχα σκεφτει την ηλεκτρονικη αποδειξη. θα το κοιτάξω αμεσως . παντως στο My cosmote έκανα sign up εχτες και καποια στοιχεία θα βγουν λεει με την εκδοση του νεου λογαριασμού...

 

το μόνο που υπάρχει είναι το mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας μου. Ουσιαστικά δεν πλήρωσα στο καπάκι. πλήρωσα μετα απο ενα μηνα - το λογαριασμό.

 

Υπάρχει πουθενα κάποιος για να του πω το θεμα μου;

Γιατί όλοι αυτοι στα γύρω μαγαζιά δεν εχουν αρμοδιότητες. Τους εχω βαρεθει...

Edited by livtylerfan
Link to comment
Share on other sites

Έκανα σύνδεση στη Cosmote. Ένα μήνα μετά παιρνω τηλεφωνο και ζηταω μια εκπτωση ,επιπλεον της εκποτωσης παγιου, γιατί δεν μπορω να το πληρωσω, ειναι δυσκολες εποχες κτλ. Μου λενε δυστυχως δεν γινεται κατι. Ειχα το καρτοσυμβολαιο 30 στα 21.80 τελική τιμη. Κανω αιτηση φορητοτητας στη vodafone. Με καλουν απο cosmote και μου δινουν έκπτωση 30%. Τελική τιμή δηλαδή 15.60 ευρώ αν θυμαμαι καλά.

 

Τελικά αυτό θα κανει και ο πατερας μου στη δικη του τη συνδεση, φορητοτητα και μετα ακυρωση. Είδατε πως αν τους εκβιασετε λιγακι πεφτουν αμέσως; Και οσο θυμαμαι την κοπελα να μου λει οτι δεν γινεται καποια αλλη μειωση στα 21.80, τοσο ανάβω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!έχω ένα καρτοσυμβολαιο 20 στη cosmote και μια κοσμοκαρτα. Πληρώνω 20€ το μήνα πάγιο. Σήμερα μου πρότειναν από το γερμανό να κανω την κάρτα καρτοσυμβολαιο και να ακυρώσω το ήδη υπάρχον καρτοσυμβολαιο και να επωφεληθω τη καινούργια προσφορά της κοσμοτε στο καρτοσυμβολαιο με 1000 λεπτά προς άλλους μειωμένο πάγιο και τα υπόλοιπα όπως τα ξεραμε. Απαντησα πως δε θέλω να χάσω το νούμερο που έχω στο καρτοσυμβολαιο και μου είπαν οτι μπορω να έχω 2 νούμερα σε μια κάρτα. Τι ισχύει ρε παιδιά για δώστε λιγο τα φώτα σας..

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια σας, εχω καρτοσυμβολαιο 18μηνο συμβολαιο, συνηθως στους ποσους μηνες βγαζουν δικαιωμα επιδοτησης, στην wind θυμαμαι εβγαζαν 3μηνες πριν, με κοσμο τι ισχυει?
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ειχα κανει τελη Ιουλιου του '12 καρτοσυμβόλαιο 25 και όπως λένε και τα παιδια παραπάνω δε συμφέρει πλέον, ειδικα με αυτο που σου βαζουν 5 ευρω αντι 7 στο υπολοιπο.

Θελω να κανω φορητοτητα στο vodafone φοιτητικο, με συμφερει απειρα. Υπαρχει περιπτωση να αντιμετωπισω κανενα προβλημα? με δεσμευει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ειχα κανει τελη Ιουλιου του '12 καρτοσυμβόλαιο 25 και όπως λένε και τα παιδια παραπάνω δε συμφέρει πλέον, ειδικα με αυτο που σου βαζουν 5 ευρω αντι 7 στο υπολοιπο.

Θελω να κανω φορητοτητα στο vodafone φοιτητικο, με συμφερει απειρα. Υπαρχει περιπτωση να αντιμετωπισω κανενα προβλημα? με δεσμευει κατι?

Όποτε θες μπορείς να πάς σε άλλη εταιρεία, αρκεί να μην έχεις ληξιπρόθεσμο λογαριασμό.

Αν έχεις κάνει 18μηνο ή 24μηνο συμβόλαιο ίσως να χρωστάς επιδότηση , αλλά αυτό δεν σε εμποδίζει να φύγεις .

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα,

ειχα κανει τελη Ιουλιου του '12 καρτοσυμβόλαιο 25 και όπως λένε και τα παιδια παραπάνω δε συμφέρει πλέον, ειδικα με αυτο που σου βαζουν 5 ευρω αντι 7 στο υπολοιπο.

Θελω να κανω φορητοτητα στο vodafone φοιτητικο, με συμφερει απειρα. Υπαρχει περιπτωση να αντιμετωπισω κανενα προβλημα? με δεσμευει κατι?

 

θα ήθελες να μας πεις τι ακριβώς προσφέρει η vodafone και συμφαίρει μήπως κάνουμε και εμείς καμιά κίνηση τώρα που είναι καιρός

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!έχω ένα καρτοσυμβολαιο 20 στη cosmote και μια κοσμοκαρτα. Πληρώνω 20€ το μήνα πάγιο. Σήμερα μου πρότειναν από το γερμανό να κανω την κάρτα καρτοσυμβολαιο και να ακυρώσω το ήδη υπάρχον καρτοσυμβολαιο και να επωφεληθω τη καινούργια προσφορά της κοσμοτε στο καρτοσυμβολαιο με 1000 λεπτά προς άλλους μειωμένο πάγιο και τα υπόλοιπα όπως τα ξεραμε. Απαντησα πως δε θέλω να χάσω το νούμερο που έχω στο καρτοσυμβολαιο και μου είπαν οτι μπορω να έχω 2 νούμερα σε μια κάρτα. Τι ισχύει ρε παιδιά για δώστε λιγο τα φώτα σας..

 

¨η εσύ δεν κατάλαβες καλά, ή ο πωλητής ήταν δόλιος και θέλησε να σε παραπλανήσει. Δύο αριθμοί στην ίδια SIM πρώτη φορά ακούω, αλλά δύο SIM και ως εκ τούτου δύο αριθμούς στην ίδια συσκευή γίνεται.

 

Όποτε θες μπορείς να πάς σε άλλη εταιρεία, αρκεί να μην έχεις ληξιπρόθεσμο λογαριασμό.

Αν έχεις κάνει 18μηνο ή 24μηνο συμβόλαιο ίσως να χρωστάς επιδότηση , αλλά αυτό δεν σε εμποδίζει να φύγεις .

 

Ακριβώς, όπως τα λέει ο φίλος παραπάνω, φορητότητες γίνεται όποτε το θελήσει ο συνδρομητής, αρκεί να μην τους χρωστάς χρήματα και μάλιστα αυτά να έχουν λήξει. Τότε θα την απορρίψουν. Παντως να περιμένεις αντιπροσφορά.

 

θα ήθελες να μας πεις τι ακριβώς προσφέρει η vodafone και συμφαίρει μήπως κάνουμε και εμείς καμιά κίνηση τώρα που είναι καιρός

εννοεί το φοιτητικό, με 5 ευρώ 500 λεπτά ομιλίας προς όλους και καμποσα MB internet, ενώ με 7 ευρώ 600 λεπτά, κάμποσα μνμ προς όλους και δωρεαν MB. Αλλά πρέπει να είσαι φοιτητής και να έχεις ταυτότητα.

Link to comment
Share on other sites

¨η εσύ δεν κατάλαβες καλά, ή ο πωλητής ήταν δόλιος και θέλησε να σε παραπλανήσει. Δύο αριθμοί στην ίδια SIM πρώτη φορά ακούω, αλλά δύο SIM και ως εκ τούτου δύο αριθμούς στην ίδια συσκευή γίνεται.

 

 

 

 

Για καποιο λογο ειναι χωμενο στο site και δεν φαινεται

Ειναι παλια υπηρεσια

 

 

Τι χρειάζεται να κάνω για να αποκτήσω την κάρτα SIM 2 in 1; Πρέπει να κάνω αντικατάσταση της παλιάς κάρτας;

 

Προκειμένου να χρησιμοποιείς δύο γραμμές COSMOTE σε μία κάρτα SIM, θα πρέπει να προχωρήσεις σε αντικατάσταση με κάρτα 2 in 1, πηγαίνοντας σε ένα κατάστημα COSMOTE, OTE, ΓΕΡΜΑΝΟΣ ή σε κατάστημα αντιπροσώπου μας με την αστυνομική σου ταυτότητα / διαβατήριο.

 

Η χρέωση για την αντικατάσταση κάρτας θα είναι ίδια με αυτή μιας απλής κάρτας SIM και ισχύει βάσει του τρέχοντος τιμοκαταλόγου της COSMOTE. Η πληρωμή θα γίνεται εφάπαξ στο σημείο πώλησης.

 

Σημείωση:

 

Πριν προβείς στην αντικατάσταση της κάρτας SIM, σημαντικό είναι να επιβεβαιώσεις ότι η συσκευή που χρησιμοποιείς είναι συμβατή με την υπηρεσία 2 in 1.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Ειχα κάνει το καρτοσυμβολαιο 20 στον Γερμανο στις 8/08.Με εκπτώσεις κλπ θα ερχόταν τελική τιμή 17,36€.Επειδη όμως λόγο ανεργίας αγχώθηκα αλλα και δεν μου έφτασαν τα λεπτά προς όλους αποφασισα 4 μέρες μετά να διακόψω και να γυρισω ξανά σε What's up.Την ίδια μέρα εγινε η διακοπή και μου είπαν ότι θα ρθει ο λογαριασμός χωρίς τις εκπτώσεις επειδή διέκοψα και θα έρθει 20,36€.Τελικα ήρθε σήμερα και γράφει λυπούμαστε που φευγετε σας ευχαριστούμε για την παραμονή κλπ,όμως ο λογαριασμός ήρθε 17,36.Μηπως μπορείτε να μου πείτε απο την εμπειρία σας γιατί μου ήρθε με τις εκπτώσεις μεσα?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά.Ειχα κάνει το καρτοσυμβολαιο 20 στον Γερμανο στις 8/08.Με εκπτώσεις κλπ θα ερχόταν τελική τιμή 17,36€.Επειδη όμως λόγο ανεργίας αγχώθηκα αλλα και δεν μου έφτασαν τα λεπτά προς όλους αποφασισα 4 μέρες μετά να διακόψω και να γυρισω ξανά σε What's up.Την ίδια μέρα εγινε η διακοπή και μου είπαν ότι θα ρθει ο λογαριασμός χωρίς τις εκπτώσεις επειδή διέκοψα και θα έρθει 20,36€.Τελικα ήρθε σήμερα και γράφει λυπούμαστε που φευγετε σας ευχαριστούμε για την παραμονή κλπ,όμως ο λογαριασμός ήρθε 17,36.Μηπως μπορείτε να μου πείτε απο την εμπειρία σας γιατί μου ήρθε με τις εκπτώσεις μεσα?Ευχαριστώ

 

στο ταχυδρομειο σου ήρθε τόσο ή από το myaccount? Αν ηρθε στο ταχυδρομειο, περιμενε την ιδια μερα τον επομενο μηνα να λαβεις τον εκκαθαριστικό.

Link to comment
Share on other sites

στο ταχυδρομειο σου ήρθε τόσο ή από το myaccount? Αν ηρθε στο ταχυδρομειο, περιμενε την ιδια μερα τον επομενο μηνα να λαβεις τον εκκαθαριστικό.

 

Μου ήρθε κανονικά στο σπίτι απο ταχυδρομείο.Συγγνωμη επειδή δεν γνωρίζω,εκκαθαριστικός τι σημαίνει??Θα ξαναπληρωσω??Αν θέλω να φυγω απο Cosmote δεν γίνεται μέχρι τον αλλο μήνα?Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε κανονικά στο σπίτι απο ταχυδρομείο.Συγγνωμη επειδή δεν γνωρίζω,εκκαθαριστικός τι σημαίνει??Θα ξαναπληρωσω??Αν θέλω να φυγω απο Cosmote δεν γίνεται μέχρι τον αλλο μήνα?Ευχαριστώ

 

Πότε ζήτησες διακοπή του συμβολαίου;

Link to comment
Share on other sites

Πότε ζήτησες διακοπή του συμβολαίου;

 

Η σύνδεση εγινε 8/08 και η αιτηση διακοπής έγινε 12/8 ενώ στις 11\8(Κυριακή) πήρα κωδικό για να δωσω.Η διακοπή έγινε ξημερώματα 13/8

Link to comment
Share on other sites

Η σύνδεση εγινε 8/08 και η αιτηση διακοπής έγινε 12/8 ενώ στις 11\8(Κυριακή) πήρα κωδικό για να δωσω.Η διακοπή έγινε ξημερώματα 13/8

 

Συνήθως η μετατροπή κάνει 1 μήνα. Τώρα είσαι κανονικά σε καρτοκινητό;

Link to comment
Share on other sites

Συνήθως η μετατροπή κάνει 1 μήνα. Τώρα είσαι κανονικά σε καρτοκινητό;

 

Ναι κανονικά απο τις 13/8.Και γω έτσι ήξερα και μου είχε φανεί περίεργο όταν μου το είπε η κοπέλα στον ΟΤΕ :/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελειώνει σε 1 μήνα το 18μηνο μου συμβόλαιο σε καρτοσυμβολαιο 25. Λοιπόν με σήμερα με πήραν τηλέφωνο για επιδότηση, να μην περιαυτολογώ στην αρχή μου έλεγαν κάτι γελοία ποσά 40 και 60 ευρώ, τελικά μου ανέβασαν την επιδότηση στα 120 ευρώ με την προϋπόθεση να κάνω το καρτοσυμβολαιο μου 25 σε απεριόριστα 25. Κατά πρώτη φάση αν μείνω σε συμβόλαιο από καρτοσυμβολαιο δεν φεύγω, κατά δεύτερον τι με συμβουλεύετε να κάνω για να πετύχω καλύτερα πράγματα? Περιμένω με προσοχή τις συμβουλές σας
ΜΑΘΕ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΡΩΤΟΥΣ!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας και πάλι.Εχω κάποια νεότερα σχετικά με την υπόθεση μου....πηρα στην εξυπηρέτηση και τους είπα τι ακριβως συμβαίνει και μου ήρθε ο λογαριασμός με τις μειώσεις ενώ κανονικά μου είχαν πει ότι θα ρθει χωρίς εκπτώσεις αφου διέκοψα.Ο υπάλληλος μου είπε ότι μάλλον θα έρθει και εκκαθαριστικος λογαριασμός τον αλλο μήνα.Δηλαδη με λίγα λόγια θα πληρώσω 37€ για 4 μέρες χρήσης??Απίστευτο μου φαίνεται..Α και κάτι ακομα.Πανω αριστερά στον λογαριασμό γράφει περίοδος παροχής υπηρεσιών απο 8-8-2013 έως 21-8-2013.Αφου στις 12/8 εγινε η διακοπή,γιατί γραφουν σχεδόν 10 μερες παραπάνω υπηρεσίες που δεν είχα?Ευχαριστώ και παλι
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τελειώνει σε 1 μήνα το 18μηνο μου συμβόλαιο σε καρτοσυμβολαιο 25. Λοιπόν με σήμερα με πήραν τηλέφωνο για επιδότηση, να μην περιαυτολογώ στην αρχή μου έλεγαν κάτι γελοία ποσά 40 και 60 ευρώ, τελικά μου ανέβασαν την επιδότηση στα 120 ευρώ με την προϋπόθεση να κάνω το καρτοσυμβολαιο μου 25 σε απεριόριστα 25. Κατά πρώτη φάση αν μείνω σε συμβόλαιο από καρτοσυμβολαιο δεν φεύγω, κατά δεύτερον τι με συμβουλεύετε να κάνω για να πετύχω καλύτερα πράγματα? Περιμένω με προσοχή τις συμβουλές σας

 

Με βάση αυτά που γράφονται τον τελευταίο καιρό, πιστεύω ότι τα 120€ για το πρόγραμμα των 25 είναι καλά. Τώρα, αν σε ξανακαλέσουν, μπορείς να τους ρωτήσεις αν μπορεί να γίνει μια καλύτερα προσφορά, αλλιώς να πας σε κάποια άλλη εταιρεία που σου δίνει περισσότερα.

 

Καλησπέρα σας και πάλι.Εχω κάποια νεότερα σχετικά με την υπόθεση μου....πηρα στην εξυπηρέτηση και τους είπα τι ακριβως συμβαίνει και μου ήρθε ο λογαριασμός με τις μειώσεις ενώ κανονικά μου είχαν πει ότι θα ρθει χωρίς εκπτώσεις αφου διέκοψα.Ο υπάλληλος μου είπε ότι μάλλον θα έρθει και εκκαθαριστικος λογαριασμός τον αλλο μήνα.Δηλαδη με λίγα λόγια θα πληρώσω 37€ για 4 μέρες χρήσης??Απίστευτο μου φαίνεται..Α και κάτι ακομα.Πανω αριστερά στον λογαριασμό γράφει περίοδος παροχής υπηρεσιών απο 8-8-2013 έως 21-8-2013.Αφου στις 12/8 εγινε η διακοπή,γιατί γραφουν σχεδόν 10 μερες παραπάνω υπηρεσίες που δεν είχα?Ευχαριστώ και παλι

 

Εκκαθαριστικός λογαριασμός έρχεται πάντα. Λογικά αυτός θα ήταν ο πρώτος λογαριασμός, αλλά ο εκκαθαριστικός θα περιλαμβάνει 1 πάγιο και ποινές που ενδεχομένως να υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...