Jump to content

Sony Ericsson Elm


greek_aeras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 523
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

το θέμα είναι ότι είμαι δίπλα στο router!!!! ευχαριστώ

παρακαλώ:p!!! έχεις password στο router και δεν το έχεις βάλει μήπως?:blink::confused::ninja:

 

να σαι καλα μ εκανες κ λυθηκα :D

Ξέρεις συνήθως τα προβλήματα που αντιμετωπίζουμε με τα κινητά μας λύνονται πολύ απλά...!!!;):lol:

 

μια ερωτηση,πιο προγραμμα μπορουμε να βαλουμε στο κινητο ωστε να εχουμε gps χωρις χρεωση,π.χ. igo,garmin,κτλ

 

όσο αφορά το myview ενεργοποίησε το μηνιαίο πάσο με 4 ευρώ για να μπαίνεις όση ώρα θέλεις μέχρι να συμπληρώσεις 40ΜΒ... Εννοείται ότι είναι με χρέωση το google maps και το GPS αφού τους χάρτες τους κατεβάζεις!!!!
Edited by mantsag1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Αγόρασα κι εγώ το Elm και είμαι πολύ ευχαριστημένος. Πιστεύω πως είναι ό,τι χρειάζομαι. Το τηλέφωνο είναι πολύ πρακτικό, με πολύ καλό πληκτρολόγιο (το κυρτό σχήμα του βοηθάει πολύ) και καλή τιμή γι' αυτά που προσφέρει.

Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Το τηλέφωνο είναι με επιδότηση Cosmote κι εμφανίζεται το "my view" στην κεντρική ιθόνη κάτω δεξιά. Μπορώ να αλλάξω μόνος μου το firmware;

2. Ισχύει ότι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το GPS χωρίς χρέωση;

3. Υπάρχει συμβατότητα με το MyPhoneExplorer;

 

Έχω κι άλλες ερωτήσεις τις οποίες τώρα δε θυμάμαι! :lol:

 

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να ρωτήσω τα εξής:

1. Το τηλέφωνο είναι με επιδότηση Cosmote κι εμφανίζεται το "my view" στην κεντρική ιθόνη κάτω δεξιά. Μπορώ να αλλάξω μόνος μου το firmware;

2. Ισχύει ότι δεν μπορώ να χρησιμοποιήσω το GPS χωρίς χρέωση;

3. Υπάρχει συμβατότητα με το MyPhoneExplorer;

 

1. Με δική σου ευθύνη διάβασε αυτό...

2. Δυστηχώς ναι επειδή το κινητό δεν αποθηκεύει κανένα χάρτη οπότε πρέπει να τους κατεβάζεις απο κάπου...

3. δεν νομίζω... δεν το έχω δοκιμάσει αλλά απο τη στιγμή που συνδέεται το κινητό σου στον υπολογιστή γιατί να έχει ασυμβατότητα?

Link to comment
Share on other sites

1. Με δική σου ευθύνη διάβασε αυτό...

2. Δυστηχώς ναι επειδή το κινητό δεν αποθηκεύει κανένα χάρτη οπότε πρέπει να τους κατεβάζεις απο κάπου...

3. δεν νομίζω... δεν το έχω δοκιμάσει αλλά απο τη στιγμή που συνδέεται το κινητό σου στον υπολογιστή γιατί να έχει ασυμβατότητα?

Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις!

Σχετικά με το GPS, δεν υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσουμε manually τους χάρτες, να μπει κι ένα πρόγραμμα πλοήγησης και να παίξει μια χαρά;

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις γρήγορες απαντήσεις!

Σχετικά με το GPS, δεν υπάρχει τρόπος να εγκαταστήσουμε manually τους χάρτες, να μπει κι ένα πρόγραμμα πλοήγησης και να παίξει μια χαρά;

 

δυστηχώς όχι φίλε... Για αυτό που λές χρειάζεται κινητό με λειτουργικό σύστημα Symbian ή Windows Mobile ή Android...

 

Το κινητό μας βασίζεται σε απλό κλειστό λειτουργικό που δεν επιτρέπει και πολλά πολλά...

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει βάλει κανείς κάρτα μνήμης 8gb? Ξέρετε αν την αντέχει η όχι? Μήπως θα έχω πρόβλημα να κολλαέι το κινητό? και κάτι ακόμη kingston ή sandisk?
Link to comment
Share on other sites

Για offline gps πρόγραμμα μπορείτε να δείτε και αυτό: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=256123. Δυστηχώς δεν το έχω δοκιμάσει απλώς το έχω βάλει στο κινητό και ξέρω ότι τρέχει.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα το αγόρασε η γυναίκα μου

γενικά ελαφριά, κομψή και στιβαρή συσκευή.

 

Ενα δεν καταλαβαίνω... οι εφαρμογές google maps, weather κλπ γιατί δεν παίζουν με wi-fi????

πρέπει να γίνουν κάποιες ρυθμίσεις??? Επίσης το ίδιο συμβαίνει και για το email

 

Τέλος εκείνη η έξυπνη αναζήτηση είναι για τα μπάζα. Δουλεύει για τα αγγλικά όχι όμως για τα ελληνικά.

Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

αυτο μου μου την δινει ειναι αυτη η απαρχαιομενη θυρα για τον φορτιστη.... δεν μπορουσαν αντι αυτο το ''scart'' να να βαλουν μια απλη mini usb!!!
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

οι εφαρμογές google maps, weather κλπ γιατί δεν παίζουν με wi-fi????

πρέπει να γίνουν κάποιες ρυθμίσεις??? Επίσης το ίδιο συμβαίνει και για το email

μια χαρά δουλεύουν αρκεί να έχεις γραφτεί στο cosmote myview άσχετο αν θα συνδέεσαι μέσω wifi...!!! :!:Χρειάζεται απαραίτητα ενεργοποίηση στο κινητό κάποιου πακέτου δεδομένων. :!:

 

αυτο μου μου την δινει ειναι αυτη η απαρχαιομενη θυρα για τον φορτιστη.... δεν μπορουσαν αντι αυτο το ''scart'' να να βαλουν μια απλη mini usb!!!

 

Ωραίος!!!!:p:lol:

Edited by mantsag1
Link to comment
Share on other sites

μια χαρά δουλεύουν αρκεί να έχεις γραφτεί στο cosmote myview άσχετο αν θα συνδέεσαι μέσω wifi...!!! :!:Χρειάζεται απαραίτητα ενεργοποίηση στο κινητό κάποιου πακέτου δεδομένων. :!:

 

thanks.. δούλεψε επιτυχώς

Υπάρχει μήπως η δυνατότητα όταν πας να συνδεθείς κάπου να σε ρωτά εκτός από gprs ή gsm αν θες wifi ώστε να ενεργοποείται εκείνη τη στιγμή αυτόματα ????

 

Ευχαριστώ

Edited by zxr
Someone, Somewhere in Summer Time
Link to comment
Share on other sites

αυτο μου μου την δινει ειναι αυτη η απαρχαιομενη θυρα για τον φορτιστη.... δεν μπορουσαν αντι αυτο το ''scart'' να να βαλουν μια απλη mini usb!!!

 

:lol::lol::lol::lol: ελιωσα!!!! απολυτα σωστος ο φιλος.... αυτη η προ Χριστου θυρα θα πρεπε να απαγορευτει δια νομου... μετα το 6μηνο παντα θελει κουμπωσε-κουνα το για να φορτισει....

 

Ερωτηση: ο πομποδεκτης σε σημεια με μετριο σημα λειτουργει καλα?

 

***Για αυτους που λενε περι θολης καμερας και σκοτεινης οθονης, παιδες μηπως υπαρχει καμια μικρουλα ζελατινα που δεν εχετε βγαλει, απο τον αισθητηρα η τον φακο?

(Την εχω πατησει για αυτο ρωταω)

Pffff...

Link to comment
Share on other sites

Το wifi δεν στο προτεινει, αυτο θα το εκανε ενα smartphone...

 

To elm σε περιοχες που εχει υπερβολικα μετριο σημα παιζει καλα για ομιλια και οσο αφορα το πομποδεκτη wifi παιζει αρκετα καλα απο πλευρας αποστασης απο το hotspot...

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα,

 

πηρα ενα Sony Ericsson ELM πριν λιγες μερες πιο πολυ γιατι υποτιθεται οτι βγαζει καλες φωτο αλλα απογοητευτηκα.Εκτος του οτι οι φωτο ειναι θολες μερα νυχτα(τη νυχτα ειναι απαραδεκτες) το κινητο κολλαει μερα παρα μερα.Η καρτα ειναι 2GB και ειναι σχεδον αδεια.Αυτα οσον αφορα το κινητο.

 

Εχω 2 κινητα και 2 αριθμους.Το ενα ειναι What's Up και το αλλο Vodafone καρτοπρογραμμα.Θελω να απαλλαγω απο το ενα κινητο.Μου ειπαν οτι πρεπει να βαλω μια SIM που να δεχεται 2 αριθμους και πρεπει να ειναι του ιδιου παροχου.Δε θελω να χασω με τιποτα το What's Up αφου ολοι οι φιλοι μου εχουν πλεον αυτο και μιλαμε τζαμπα για πολλες ωρες.Αρα σκεφτηκα να τα κανω και τα 2 Cosmote και τον αλλο αριθμο να τον κανω καρτοπρογραμμα για να κανω κλησεις και σε αλλους αριθμους που δεν ειναι του What's Up,σχετικα οικονομικα γιατι με το What's Up δεν συμφερει.Ο αλλος αριθμος ειναι της δουλειας και πρεπει να μεινει.

 

Η απορια μου ειναι κατα ποιον τροπο λειτουργει το συστημα με τους 2 αριθμους.Δε ξερω καποιον που να εχει τετοια καρτα για να τη δοκιμασω στο κινητο μου.Γνωριζετε αν χρειαζεται επανεκινηση για τη μεταβαση απο τη μια καρτα στην αλλη?Ειναι θεμα συσκευης ή ολες οι καρτες με τους 2 αριθμους λειτουργουν με τον ιδιο τροπο(επανεκινηση κλπ.)?Επισης μπορω να λαμβανω μηνυματα και στους 2 αριθμους?Μπορω να λαμβανω κλησεις και στους 2 αριθμους ταυτοχρονα?Για παραδειγμα αν μιλαω στη μια γραμμη θα χτυπησει η αλλη?Θα παρω ειδοποιηση ή ποτε δε θα μαθω οτι καποιος με καλουσε?

Edited by ultrabozobass
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

είμαι κάτοχος του ELM εδώ και δυο μέρες.

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Όταν προσπαθω να συνδεθώ σε WiFi δίκτυα, το κινητό, μου κάνει επανεκίνηση.:blink:

Σημειώστε ότι έχς ενεργοποιησει το myview.

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχει βάλει κανείς κάρτα μνήμης 8gb? Ξέρετε αν την αντέχει η όχι? Μήπως θα έχω πρόβλημα να κολλαέι το κινητό? και κάτι ακόμη kingston ή sandisk?

 

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις κάρτα μνήμης τύπου Micro SD (HC) χωρετικότητας, μέχρι και 16 GB !

Edited by multiPetros
Προσθήκη παράθεσης
Link to comment
Share on other sites

...

Εχω 2 κινητα και 2 αριθμους.Το ενα ειναι What's Up και το αλλο Vodafone καρτοπρογραμμα.Θελω να απαλλαγω απο το ενα κινητο.Μου ειπαν οτι πρεπει να βαλω μια SIM που να δεχεται 2 αριθμους και πρεπει να ειναι του ιδιου παροχου.Δε θελω να χασω με τιποτα το What's Up αφου ολοι οι φιλοι μου εχουν πλεον αυτο και μιλαμε τζαμπα για πολλες ωρες.Αρα σκεφτηκα να τα κανω και τα 2 Cosmote και τον αλλο αριθμο να τον κανω καρτοπρογραμμα για να κανω κλησεις και σε αλλους αριθμους που δεν ειναι του What's Up,σχετικα οικονομικα γιατι με το What's Up δεν συμφερει.Ο αλλος αριθμος ειναι της δουλειας και πρεπει να μεινει.

 

Η απορια μου ειναι κατα ποιον τροπο λειτουργει το συστημα με τους 2 αριθμους.Δε ξερω καποιον που να εχει τετοια καρτα για να τη δοκιμασω στο κινητο μου.Γνωριζετε αν χρειαζεται επανεκινηση για τη μεταβαση απο τη μια καρτα στην αλλη?Ειναι θεμα συσκευης ή ολες οι καρτες με τους 2 αριθμους λειτουργουν με τον ιδιο τροπο(επανεκινηση κλπ.)?Επισης μπορω να λαμβανω μηνυματα και στους 2 αριθμους?Μπορω να λαμβανω κλησεις και στους 2 αριθμους ταυτοχρονα?Για παραδειγμα αν μιλαω στη μια γραμμη θα χτυπησει η αλλη?Θα παρω ειδοποιηση ή ποτε δε θα μαθω οτι καποιος με καλουσε?

Κατ' αρχάς θα ήθελα να σε καλωσορίσω στο φόρουμ!!! :)

 

Τώρα όσον αφορά τα ερωτήματά σου:

Ουσιαστικά οι κάρτες 2-in-1 έχουν τη δυνατότητα να αποθηκεύουν τα δεδομένα 2 καρτών και μέσα από το μενού της κάρτας να είναι δυνατή η επιλογή της τρέχουσας εν λειτουργία γραμμής. Η λειτουργία ταυτόχρονα 2 γραμμών δεν είναι δυνατή. Αν θέλεις μια τέτοια λύση θα πρέπει να αναζητήσεις μια συσκευή που να υποστηρίζει 2 κάρτες. Τέτοιες συσκευές, βγάζουν πολλές "εξωτικές" εταιρείες τις άπω ανατολής. Από τις γνωστές εταιρείες μόνο η samsung έχει κυκλοφορήσει τέτοια λύση.

Τώρα όσον αφορά τον τρόπο αλλαγής-επιλογής της ενεργής γραμμής αυτό γίνεται μέσα από το μενού της κάρτας. Στα SE αυτό εμφανίζεται στο μενού "Ψυχαγωγία". Όταν επιλεχθεί η γραμμή προς ενεργοποίηση τότε στα SE γίνεται αυτόματα επανεκκίνηση (σε συσκευές άλλων εταιρειών ενεργοποιείται χωρίς επανεκκίνηση) και ξεκινάει η λειτουργία της επιλεχθείσας γραμμής.

Όπως καταλαβαίνεις απ' όσα ανέφερα και πιο πριν δε γίνεται να λειτουργούν ταυτόχρονα και οι δύο γραμμές. Όσο η μια θα είναι ενεργή, η άλλη θα είναι απενεργοποιημένη. Οπότε δεν είναι δυνατόν να λαμβάνεις ταυτόχρονα μηνύματα και κλείσεις από τις δύο γραμμές.

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα ,

είμαι κάτοχος του ELM εδώ και δυο μέρες.

Αντιμετωπίζω το εξής πρόβλημα:

Όταν προσπαθω να συνδεθώ σε WiFi δίκτυα, το κινητό, μου κάνει επανεκίνηση.:blink:

Σημειώστε ότι έχς ενεργοποιησει το myview.

 

Ευχαριστώ.

 

σε οποιοδήποτε wi-fi hotspot στο κάνει αυτό? ή σε ένα συγκεκριμένο?:confused:

Edited by multiPetros
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις γιατι αλλαζςι χρωμα ο δεικτησ σταθμης του σηματος?μιλαμε για διαφορα χρωματα μπλε κιτρινο κοκκινο κτλ. και τι ειναι αυτος ο μικροσ κυκλος επανω αριστερα στην οθονη πανω απο τον δεικτησ σταθμης του σηματος?
))))))((((((
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!πριν μια εβδομαδα ακριβως πηρα το Elm!ειχα εμπιστοσυνη στα Sony Ericsson αλλα το συγκεκριμενο κολαει συνεχεια!εχω χασει σημαντικες κλησεις και μηνυματα(πως γινεται αυτο αφου κ απενεργοποιημενο να ειναι το τηλ οταν το ανοιξεις εμφανιζονται και οι αναπαντητες και τα μηνυματα!)

παιζει ρολο η μνημη που εβαλα?2G και ακομα δεν εχω προλαβει να βαλω αρκετα αρχεια!

οσον αφορα την συνδεση στο ιντερνετ δε μπορω να πω οτι εχω καταλαβει απολυτα τα εικονιδια Κ τον τροπο λειτουργιας..δηλαδη ποια η διαφορα του εικονιδιου "Interner" και του "myview" και ο τροπος που μπαινεις στις εφαρμογες!αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μη χρεωνομαι οποτε δοκιμασα πλοηγηση με wifi Και καναδυο φορες που καταλαθος παιζοντας με τα πληκτρα πατησα και το "internet"..

το πηρα απο τον Γερμανο με την ετησια επιδοτηση cosmote και μου ειπαν οτι γινεται αμεση αντικατασταση εντος 2 εβδομαδων απο την αγορα.ισχυει αυτο πραγματικα?αραγε ειναι θεμα του συγκεκριμενου τηλ ή γενικοτερα των Elm????

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας!πριν μια εβδομαδα ακριβως πηρα το Elm!ειχα εμπιστοσυνη στα Sony Ericsson αλλα το συγκεκριμενο κολαει συνεχεια!εχω χασει σημαντικες κλησεις και μηνυματα(πως γινεται αυτο αφου κ απενεργοποιημενο να ειναι το τηλ οταν το ανοιξεις εμφανιζονται και οι αναπαντητες και τα μηνυματα!)

παιζει ρολο η μνημη που εβαλα?2G και ακομα δεν εχω προλαβει να βαλω αρκετα αρχεια!

οσον αφορα την συνδεση στο ιντερνετ δε μπορω να πω οτι εχω καταλαβει απολυτα τα εικονιδια Κ τον τροπο λειτουργιας..δηλαδη ποια η διαφορα του εικονιδιου "Interner" και του "myview" και ο τροπος που μπαινεις στις εφαρμογες!αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μη χρεωνομαι οποτε δοκιμασα πλοηγηση με wifi Και καναδυο φορες που καταλαθος παιζοντας με τα πληκτρα πατησα και το "internet"..

το πηρα απο τον Γερμανο με την ετησια επιδοτηση cosmote και μου ειπαν οτι γινεται αμεση αντικατασταση εντος 2 εβδομαδων απο την αγορα.ισχυει αυτο πραγματικα?αραγε ειναι θεμα του συγκεκριμενου τηλ ή γενικοτερα των Elm????

 

Απ οσα λες,μαλλον πηρες προβληματικο τηλεφωνο..οπως εισαι κατευθειαν Γερμανο για αντικατασταση συσκευης;)

Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις γιατι αλλαζςι χρωμα ο δεικτησ σταθμης του σηματος?μιλαμε για διαφορα χρωματα μπλε κιτρινο κοκκινο κτλ. και τι ειναι αυτος ο μικροσ κυκλος επανω αριστερα στην οθονη πανω απο τον δεικτησ σταθμης του σηματος?

 

Για να σου δείξει με μια ματιά χωρίς να μετράς τις γραμμές πόσο δυνατό σήμα έχεις!!! ο κύκλος δεν είναι κύκλος αλλά το σηματάκι "G", ότι έχεις δηλαδή πρόσβαση σε GPRS (δεν είμαι σούπερ σίγουρος αλλά μάλλον αυτό είναι)...

 

Γεια σας!πριν μια εβδομαδα ακριβως πηρα το Elm!ειχα εμπιστοσυνη στα Sony Ericsson αλλα το συγκεκριμενο κολαει συνεχεια!εχω χασει σημαντικες κλησεις και μηνυματα(πως γινεται αυτο αφου κ απενεργοποιημενο να ειναι το τηλ οταν το ανοιξεις εμφανιζονται και οι αναπαντητες και τα μηνυματα!)

παιζει ρολο η μνημη που εβαλα?2G και ακομα δεν εχω προλαβει να βαλω αρκετα αρχεια!

οσον αφορα την συνδεση στο ιντερνετ δε μπορω να πω οτι εχω καταλαβει απολυτα τα εικονιδια Κ τον τροπο λειτουργιας..δηλαδη ποια η διαφορα του εικονιδιου "Interner" και του "myview" και ο τροπος που μπαινεις στις εφαρμογες!αυτο που με ενδιαφερει ειναι να μη χρεωνομαι οποτε δοκιμασα πλοηγηση με wifi Και καναδυο φορες που καταλαθος παιζοντας με τα πληκτρα πατησα και το "internet"..

το πηρα απο τον Γερμανο με την ετησια επιδοτηση cosmote και μου ειπαν οτι γινεται αμεση αντικατασταση εντος 2 εβδομαδων απο την αγορα.ισχυει αυτο πραγματικα?αραγε ειναι θεμα του συγκεκριμενου τηλ ή γενικοτερα των Elm????

 

Απ οσα λες,μαλλον πηρες προβληματικο τηλεφωνο..οπως εισαι κατευθειαν Γερμανο για αντικατασταση συσκευης;)

 

Συμφωνώ, επιστροφή στο Γερμανό...!!!:mad:

 

Πάντως κι εμένα σαν να καθυστερεί λίγο να τρέξει μερικές εφαρμογές...:worry:

Link to comment
Share on other sites

μου αντικατεστησαν αμεσα στον Γερμανο το κινητο τελικα.και πριν απο μενα ενας κυριος στο καταστημα ειχε ερθει για τον ιδιο λογο...ο πωλητης λεει οτι πιθανως ειναι θεμα της συγκεκριμενης παρτιδας(ελαττωματικη).αν ειναι ετσι τοτε τι νοημα εχει η αλλαγη?δηλαδη αν ξανακολησει(και δε κολoυσε μονο σε εφαρμογες αλλα και σε κατασταση αναμονης!!!) θα το ξαναπαω θα μου ξαναδωσουν αλλο και ξανα τα ιδια?και αφου η αμεση αλλαγη ισχυει για 2 βδομαδες μαλλον δε προλαβαινω μια καλη παρτιδα ELM!χα!νομιζω οτι την πατησα.το μονο που εχω να κανω ειναι να ευχομαι να μην ξανακολησει!!!αλλιως θα επιστρεψω στο παλιο μου κινητο το w350 που ηταν και πιο ομορφο!!!
Link to comment
Share on other sites

Εχω εδω και δυο μερες το Elm. Μεχρι στιγμης με εχει αφησει απολυτα ευχαριστημενο. Δεν περιμενα οτι στα 190 ευρω θα ηταν τοσο πληρης σε χαρακτηριστικα αλλα και οτι ολα θα δουλευουν τοσο καλα.

 

Η καμερα αρκετα καλη στις φωτογραφιες. Βιντεο δεν εχω τραβηξει ακομα για να πω την αληθεια.

 

Η οθονη παρα πολυ καλη (κλασσικη οθονη SonyEricsson) με φοβερη αναγνωσιμοτητα κατω απο τον ηλιο.

 

Το πληκτρολογιο επισης πολυ καλο χωρις προβληματα σε κανενα απο τα πληκτρα του.

 

Το ηχειο του δεν ειναι και ποιοτητας Walkman αλλα για τα δικα μου δεδομενα ειναι ακρως ικανοποιητικο σε ενταση και ποιοτητα.

 

Η ακουστικη κατα την διαρκεια της κλησης ειναι πολυ καλη και μαλλον εχει να κανει με τις ειδικες τεχνολογιες που εχει το κινητο σε αυτο το κομματι.

 

Το WiFi επισης απροβληματιστο. Συνδεθηκα κατευθειαν στο router μου και χρησιμοποιησα λιγο τον web browser του κινητου.

 

To GPS δεν εχω προλαβει να το δοκιμασω, το Google Maps ομως που το δουλεψα λιγο μου φανηκε πολυ καλο. Ειχε κανονικη αναζητηση δρομων στα Ελληνικα.

 

Για το τελος αφηνω το design το οποιο ειναι απλα φοβερο. Το δε καπακι αλουμινιου δινει πολλους ποντους και χαριζει εξτρα πολυτελεια και αισθηση στιβαροτητας. Κανενα απολυτως τριξιμο και τετοια πραγματα (πολυ καλη κατασκευη).

 

Οτι θελετε να ρωτησετε ευχαριστως να απαντησω.

 

Παρόμοιες εντυπώσεις για την συσκευή μετά από 2ημερη χρήση. Θα προσθέσω την καλή συνδεσιμότητα του bluetooth με Handsfree της SE και το εγκατεστημένο συστημα car kit των αυτοκινήτων Honda.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Elm

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...