Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

μακριά από fragrancex..δεν είναι αυθεντικά.
Το fragrancex στέλνει από Η.Π.Α. και στο χαρακτηρισμό της συσκευασίας το αναφέρει ότι είναι αρώματα και καλλυντικά αυτά που περιέχονται.Ξέρεις τι σημαίνει αυτό για μια χώρα σαν τις Η.Π.Α.;Ότι αν το ανοίξουν και δεν είναι αυθεντικό,το πάνε για καταστροφή αμέσως.

Δεν μας ανέφερες όμως που στηρίζεις την άποψη σου ότι δεν είναι αυθεντικά

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Το fragrancex στέλνει από Η.Π.Α. και στο χαρακτηρισμό της συσκευασίας το αναφέρει ότι είναι αρώματα και καλλυντικά αυτά που περιέχονται.Ξέρεις τι σημαίνει αυτό για μια χώρα σαν τις Η.Π.Α.;Ότι αν το ανοίξουν και δεν είναι αυθεντικό,το πάνε για καταστροφή αμέσως.

Δεν μας ανέφερες όμως που στηρίζεις την άποψη σου ότι δεν είναι αυθεντικά

 

Που να το ανοίξουν; Στο τελωνείο;

Νομίζεις θα κάνουν χημική ανάλυση για να δουν αν είναι αυθεντικό;

Έχω κάνει δύο παραγγελίες. Την πρώτη πήρα για μένα μία polo double black. Μου φαινόταν περίεργο που δεν "έμενε" πάνω μου, μετά από λίγο ήταν σαν να μη φόραγα τίποτα. Το θεώρησα τυχαίο και παρήγγειλα μία poem της μητέρας μου, και χωρίς να της έχω αναφέρει κάτι μου λέει ακριβώς το ίδιο, ότι ενώ βάζει αρκετό άρωμα μετά απο λίγο είναι σαν να μην έχει βάλει καθόλου. Το χρησιμοποιεί αρκετά χρόνια αυτό το άρωμα και μπορεί να καταλάβει τη διαφορα.

Τέσπα, επειδή και μένα αρχικά μου φαινόταν περίεργο, έκανα ένα fragrancex fake στο google και μου έβγαλε αρκετά αποτελέσματα που έλεγαν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Που να το ανοίξουν; Στο τελωνείο;

Νομίζεις θα κάνουν χημική ανάλυση για να δουν αν είναι αυθεντικό;

Έχω κάνει δύο παραγγελίες. Την πρώτη πήρα για μένα μία polo double black. Μου φαινόταν περίεργο που δεν "έμενε" πάνω μου, μετά από λίγο ήταν σαν να μη φόραγα τίποτα. Το θεώρησα τυχαίο και παρήγγειλα μία poem της μητέρας μου, και χωρίς να της έχω αναφέρει κάτι μου λέει ακριβώς το ίδιο, ότι ενώ βάζει αρκετό άρωμα μετά απο λίγο είναι σαν να μην έχει βάλει καθόλου. Το χρησιμοποιεί αρκετά χρόνια αυτό το άρωμα και μπορεί να καταλάβει τη διαφορα.

Τέσπα, επειδή και μένα αρχικά μου φαινόταν περίεργο, έκανα ένα fragrancex fake στο google και μου έβγαλε αρκετά αποτελέσματα που έλεγαν το ίδιο.

 

αυτο πρωτη φορα το ακουω... εχει συμβει και σε αλλους απο εδω μέσα ;

venceremos
Link to comment
Share on other sites

παιδιά εγώ θα το καταλάβω αν είναι μούφα... την συγκεκριμένη κολώνια την ξέρω καλά....
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Που να το ανοίξουν; Στο τελωνείο;

Νομίζεις θα κάνουν χημική ανάλυση για να δουν αν είναι αυθεντικό;

Έχω κάνει δύο παραγγελίες. Την πρώτη πήρα για μένα μία polo double black. Μου φαινόταν περίεργο που δεν "έμενε" πάνω μου, μετά από λίγο ήταν σαν να μη φόραγα τίποτα. Το θεώρησα τυχαίο και παρήγγειλα μία poem της μητέρας μου, και χωρίς να της έχω αναφέρει κάτι μου λέει ακριβώς το ίδιο, ότι ενώ βάζει αρκετό άρωμα μετά απο λίγο είναι σαν να μην έχει βάλει καθόλου. Το χρησιμοποιεί αρκετά χρόνια αυτό το άρωμα και μπορεί να καταλάβει τη διαφορα.

Τέσπα, επειδή και μένα αρχικά μου φαινόταν περίεργο, έκανα ένα fragrancex fake στο google και μου έβγαλε αρκετά αποτελέσματα που έλεγαν το ίδιο.

 

Μάλλον δεν γνωρίζεις το πόσο αυστηρά είναι τα πράγματα στις H.Π.Α. σε ότι αφορά τις μαϊμούδες.Το fragrancex στέλνει παγκοσμίως και εντος της χώρας φυσικά.Λες να υπήρχε ακόμα αν έστελνε fake ενώ τα διαφημίζει για αυθεντικά;Φυσικά και θα περνάνε από έλεγχο τα προιόντα του από τις αμερικάνικες αρχές,όχι αν το ανοίξουν στο τελωνείο της Αμερικής, αλλά αν το ανοίξουν εδώ είναι πολύ πιθανό να πάει στον Ε.Ο.Φ.

Πραγματικά μερικοί θέλουν να πληρώσουν κάτι ακριβά για να το πιστέψουν ότι είναι αυθεντικό

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν γνωρίζεις το πόσο αυστηρά είναι τα πράγματα στις H.Π.Α. σε ότι αφορά τις μαϊμούδες.Το fragrancex στέλνει παγκοσμίως και εντος της χώρας φυσικά.Λες να υπήρχε ακόμα αν έστελνε fake ενώ τα διαφημίζει για αυθεντικά;Φυσικά και θα περνάνε από έλεγχο τα προιόντα του από τις αμερικάνικες αρχές,όχι αν το ανοίξουν στο τελωνείο της Αμερικής, αλλά αν το ανοίξουν εδώ είναι πολύ πιθανό να πάει στον Ε.Ο.Φ.

Πραγματικά μερικοί θέλουν να πληρώσουν κάτι ακριβά για να το πιστέψουν ότι είναι αυθεντικό

 

ΣΤΟ ebay νομίζω οτι εχει 5-10 ευρώ καλυτερες τιμές.και για Power seller Πάντα

http://img24.imageshack.us/img24/8241/image1ph.jpg

 

Κάθε εθνικό οικοδόμημα,κατά συνέπεια και το ελληνικό πρέπει να στηριχθεί σε τρεις στύλους: Τη θρησκεία, την παιδεία και την δικαιοσύνη.

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση :

άρωμα Abercrombie & Fitch το αντρικό .. το κλασσικό, το μπουκάλι είναι διαφανές και στην "εσωτερική" πλάτη του έχει έναν ημίγυμνο άνδρα ..

που μπορούμε να το βρούμε αυθεντικό εκτός από το official online store..?

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θελω να παρω την The Dreamer by Versace Eau de Toilette Spray 100ml γιατι καταργειται και θελω να παρω 3.

Το ριμαδι το ΑΜΑΖΟΝ δεν στελνει Ελλαδα,ξερει κανεις που μπορω να το βρω(αυθεντικο)???

images?q=tbn:ANd9GcT8OsGmBG7mQ2xUUvI02EsZ1r7MeL6ek1Prw_emqW7zVQoTOtp0
Link to comment
Share on other sites

Hugo Boss - ανδρικό.

Πολύ ωραίο.

Motorola Startac 130, Motorola v360, Motorola Razr v3i, Motorola Razr v3x, Motorola Rizr z3, Motorola Pebl U6, Motorola Pebl U9, Motorola Ming a1200, Motorola Milestone, Motorola Droid Razr, Motorola Moto X (2014), Motorola Moto Z, Motorola Moto Z2 Force, Google Pixel 6

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θελω να παρω την The Dreamer by Versace Eau de Toilette Spray 100ml γιατι καταργειται και θελω να παρω 3.

Το ριμαδι το ΑΜΑΖΟΝ δεν στελνει Ελλαδα,ξερει κανεις που μπορω να το βρω(αυθεντικο)???

http://www.fragrancex.com/products/_cid_cologne-am-lid_D-am-pid_240M__products.html

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

Οι άλλοι που έχουν αγοράσει από fragrancex τους φάνηκε αυθεντικό το άρωμα η μόνο σε έναν συνέβη κάτι τέτοιο;

 

Nina Ricci l'air du temps το τελευταίο άρωμα που πήρα από κει.

Αυθεντικό και σε πολύ καλή τιμή.

 

Το φοράω πολλά χρόνια, έτσι σίγουρα αναγνωρίζω αν είναι αυτό ή απομίμηση.

Scotty, beam us up.
Link to comment
Share on other sites

Βασικά επειδή κατά 99% θα πάρω από fragrancex, μπορεί καποιος να μου πει αν υπάρχει πρόβλημα με το τελεωνείο; Και πόσο μεγάλος είναι ο χρόνος παράδοσης;
مفاجأة
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα θελω να παρω την The Dreamer by Versace Eau de Toilette Spray 100ml γιατι καταργειται και θελω να παρω 3.

Το ριμαδι το ΑΜΑΖΟΝ δεν στελνει Ελλαδα,ξερει κανεις που μπορω να το βρω(αυθεντικο)???

 

http://www.aromatica.gr/product_info.php?cPath=48_21&products_id=2118&osCsid=a5fcfe44612da65652408fb0b94c84c1

Link to comment
Share on other sites

απο fragrancex ειχα κανει μια παραγγελια με κρεμες ομως, οχι με αρωματα. τις κρεμες αυτες τις ξερω, δεν μπορω να πω ομως με σιγουρια αν ηταν αυθεντικες η οχι. μου φανηκαν σαν αραιωμενες και παλι ομως το λεω με μεγαλη επιφυλαξη αυτο. αν ειμαι η μονη που το παρατηρησε αυτο το πιο πιθανο ειναι να κανω εγω λαθος. δυστυχως αυτες οι κρεμες εχουν καταργηθει πλεον και δεν μπορω να αγορασω μια και να συγκρινω. παρολα αυτα θα ξανα παραγγειλω απο το frangacex αρωματα αυτη την φορα να δω τι παιζει και με αυτα.

οπως και να εχει ομως το θεορω λιγο απιθανο να ειναι fake, το μονο σιγουρο ειναι οτι τα προιοντα δεν τα περνεις στην συσκευασια που ερχοντε στα καταστηματα, αυτο ομως δεν σημαινει απαραιτητα οτι δεν ειναι αυθεντικα.

Link to comment
Share on other sites

Η Gaultier Le Male, αν και ωραία, έχει παραφορεθεί, πάρε κάτι διαφορετικό.

Απο τα αντρικά Burberry μου αρέσει μόνο το Burberry London for Men.

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως δνε μου αρεσει καμια απο τις δυο που ειπες. η μια ειναι αδιαφορη προς ξινη κ η αλλη ειναι πολυ γλυκια για Αντρα, κ πολυφορεμενηηηηηη...:confused:

 

καλη χρονια κ οτι κι αν διαλεξεις, με γεια!

"A dreamer is one who can only find his way by moonlight, and his punishment is that he sees the dawn before the rest of the world." O.W.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
εγώ περιμένω ακόμη από fragrancex παραγγελία 24/12 βασικά τα ελτά αυτή την περίοδο είναι τραγικά..... περιμένω και πράγματα από αθήνα από τις 2/1.. .τι να πώ... πιστεύω μέχρι τέλους του μήνα να έρθει και η κολώνια....
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχει ψωνίσει κανείς από http://www.fragrancedirect.co.uk? Η παραγγελία έρχεται γρήγορα? Η χρήση πιστωτικής κάρτας είναι ασφαλής? Όποιος έχει εμπειρία ας με φωτίσει. Μέχρι τώρα ψώνιζα μόνο από cheapsmells.com

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...