Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ωραία, σε ευχαριστώ πολύ.. Με βλέπω να το πέρνω απο Amazon ;)

 

Αν καταφερεις κατι , ενημερωσε ;) ενδιαφερομαι κι εγω

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χαιρετώ τη παρέα!

Θα ήθελα καμιά πρόταση για γυναικείο καλοκαιρινό άρωμα.

Μου έχουν προτείνει την Lacoste Touch Of Sun.

 

Περιμένω προτάσεις!

 

Τhanks και καλό Σαββατοκύριακο σε όλους ;)

Link to comment
Share on other sites

Παίδες με "μύτη" :), κανένα καλό, ευχάριστο, ελαφρύ και δροσερό άρωμα για το καλοκαίρι; (όχι απαραίτητα καινούργιο)
What u take is what u give...
Link to comment
Share on other sites

Παίδες με "μύτη" :), κανένα καλό, ευχάριστο, ελαφρύ και δροσερό άρωμα για το καλοκαίρι; (όχι απαραίτητα καινούργιο)

 

Armani Aqua Di gio

Issey Miyake

αν εννοεις για αντρικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Armani Aqua Di gio

Issey Miyake

αν εννοεις για αντρικα ;)

 

συμφωνώ ..

να προσθέσω και το Channel - Allure (Sport)

 

ενδεχομένως να σου αρέσει και το Paco Rabanne - Ultraviolet .. το καλοκαιρινό είναι ασημί το κουτί με πράσινο πορτοκαλί (αν θυμάμαι καλά τη συσκευασία) ...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

παντως μετα την πτωση του ευρω,δεν συμφερει πολυ να ψωνισεις απο τα γνωστα sites του uk ή της αμερικης που εχουμε ηδη αναφερει :( :(
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια δροσερή γυναικεία κολώνια τι προτείνετε?Εδώ και καιρό φοράω τη burberry the beat και μου αρέσει πολύ,απλά θα ήθελα μια αλλαγή!
Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια δροσερή γυναικεία κολώνια τι προτείνετε?Εδώ και καιρό φοράω τη burberry the beat και μου αρέσει πολύ,απλά θα ήθελα μια αλλαγή!

 

Μιας και σ αρεσει η burberry, για δοκιμασε τη summer...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Μιας και σ αρεσει η burberry, για δοκιμασε τη summer...

 

Ναι όντως την έχω ακουστά κ αυτή!Και τώρα που το θυμήθηκα είχα μυρίσει πριν λίγο καιρό την καινούρια Jean Paul Gaultier γυναικεία αλλά δε θυμάμαι πως λέγεται ξέρει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια δροσερή γυναικεία κολώνια τι προτείνετε?Εδώ και καιρό φοράω τη burberry the beat και μου αρέσει πολύ,απλά θα ήθελα μια αλλαγή!

 

πάντως την κλασσική "the beat" .. δεν τη λες ούτε ελαφριά ούτε καλοκαιρινή (την έχω γι' αυτό στο λέω)

 

Μιας και σ αρεσει η burberry, για δοκιμασε τη summer...

 

έχει βγάλει όντως μια καινούργια ... την είχε πάρει το μάτι μου .. και θυμάμαι ότι μου άρεσε σαν αρωματάκι ...

 

Επίσης δοκίμασε τη νέα σειρά της Dolce & Gabbana (με τα "ταρώ" )

εγώ σου συστήνω Dolce and Gabbana 3 L Imperatrice ... είναι πολύ δροσερό, φρουτένιο .. καλοκαιρινό .. Πάει πολυ σε γυναίκα κατά τη γνώμη μου ..

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

πάντως την κλασσική "the beat" .. δεν τη λες ούτε ελαφριά ούτε καλοκαιρινή (την έχω γι' αυτό στο λέω)

 

 

 

έχει βγάλει όντως μια καινούργια ... την είχε πάρει το μάτι μου .. και θυμάμαι ότι μου άρεσε σαν αρωματάκι ...

 

Επίσης δοκίμασε τη νέα σειρά της Dolce & Gabbana (με τα "ταρώ" )

εγώ σου συστήνω Dolce and Gabbana 3 L Imperatrice ... είναι πολύ δροσερό, φρουτένιο .. καλοκαιρινό .. Πάει πολυ σε γυναίκα κατά τη γνώμη μου ..

Μα δεν είπα ότι τη θεωρώ καλοκαιρινή και δροσερή,γι'αυτό και ψάχνω μια τέτοια ;) Ωραία!Θα τη δοκιμάσω τη Dolce gabbana δεν την ήξερα...

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν είπα ότι τη θεωρώ καλοκαιρινή και δροσερή,γι'αυτό και ψάχνω μια τέτοια ;) Ωραία!Θα τη δοκιμάσω τη Dolce gabbana δεν την ήξερα...

 

Μπορείς επίσης να δοκιμάσεις και την κλασική πια "Light Blue", επίσης των Dolce & Gabbana. Θεωρώ πως είναι ασύγκριτα δροσερή, προσωπικά άποψη φυσικά :)

Κανείς πιο αχάριστος από τον ευεργετηθέντα
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σε εσάς που αρέσει η baldessarini, ποια baldessarini από όλες εννοείτε;;

1) Tην Αmbre

2) Tην Del mar

3) Tην σκέτη;

Αν μπορείτε απαντήστε γιατί θέλω να την πάρω για δωράκι

 

η ambre ειναι λιγο βαρια για καλοκαιρι..η σκετη πολυ καλη επισης

 

παλιοτερα ειχα αυτην ..φοβερη!

http://parfumuri4u.com/parfumuri/hugo-boss/del-mar-marbella-edition-90ml-barbatesc/hugo-boss-del-mar-marbella-edition-90ml-barbatesc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω για μια δροσερή γυναικεία κολώνια τι προτείνετε?Εδώ και καιρό φοράω τη burberry the beat και μου αρέσει πολύ,απλά θα ήθελα μια αλλαγή!

 

Επίσης δοκίμασε L'eau Par Kenzo, Moschino Funny και Moschino I love love, J Lo Miami Glow και Dior Addict 2 είναι πολύ καλοκαιρινά όλα απλά δεν ξέρω ακριβως τα γούστα σου γι αυτό και σου πρότεινα τόσα πολλά

Link to comment
Share on other sites

Επίσης δοκίμασε L'eau Par Kenzo, Moschino Funny και Moschino I love love, J Lo Miami Glow και Dior Addict 2 είναι πολύ καλοκαιρινά όλα απλά δεν ξέρω ακριβως τα γούστα σου γι αυτό και σου πρότεινα τόσα πολλά

 

πωπω! τι μου θύμισες.... την iLove Love την φορούσα από το 2002 ... μέχρι και το 2005 ... πριν κάνει θραύση - και βαρεθούν και τα ρουθούνια μας να την αναπνέουν - "Light Blue" (αυτός είναι κι ο λόγος που δεν στην πρότεινα .. ) ..

Πολύ τέλειο άρωμα ... μάλιστα τότε λόγω δουλειάς, όλοι οι πελάτες με σταματούσαν για να με ρωτήσουν τι άρωμα φοράω!!! χαχαχαχ!!

πάντως κατά την ταπεινή μου οσφρητική γνώμη ... ψιλομοιάζουν σαν αρώματα .. κι αν θες τη συμβουλή μου .. καλύτερα την Moschino ... :p

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

πωπω! τι μου θύμισες.... την iLove Love την φορούσα από το 2002 ... μέχρι και το 2005 ... πριν κάνει θραύση - και βαρεθούν και τα ρουθούνια μας να την αναπνέουν - "Light Blue" (αυτός είναι κι ο λόγος που δεν στην πρότεινα .. ) ..

Πολύ τέλειο άρωμα ... μάλιστα τότε λόγω δουλειάς, όλοι οι πελάτες με σταματούσαν για να με ρωτήσουν τι άρωμα φοράω!!! χαχαχαχ!!

πάντως κατά την ταπεινή μου οσφρητική γνώμη ... ψιλομοιάζουν σαν αρώματα .. κι αν θες τη συμβουλή μου .. καλύτερα την Moschino ... :p

 

Κ εγώ περίπου τότε τη φορούσα !πόσα μπουκάλια είχα πάρει...αλλά όταν τη μυρίζω μου θυμίζει πολλά γι'αυτό δε θέλω!

Επίσης δοκίμασε L'eau Par Kenzo, Moschino Funny και Moschino I love love, J Lo Miami Glow και Dior Addict 2 είναι πολύ καλοκαιρινά όλα απλά δεν ξέρω ακριβως τα γούστα σου γι αυτό και σου πρότεινα τόσα πολλά

ευχαριστώ πολύ!θα τις δοκιμάσω!

Edited by aleka_gates
Link to comment
Share on other sites

Στο The Body Shop έχει απίθανα αρώματα!Και όλα δικής τους παραγωγής!Έχω δει όμως μόνο γυναικεία...και όχι μόνο αρώματα....καλλυντικά, σαπουνάκια, πετσέτες κ.λπ.
:p
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέβηκα σε γνωστή αλυσίδα δοκίμασα γυναικά αρώματα καθώς έχουν γενέθλια 2 φίλες μου η love love μπορώ να πω ότι ήταν όμορφη και καλύτερη και από την blue επίσης μου άρεσε πολύ και ένα άρωμα που δεν το είχα δει ξανά rosewood banana republic… οι τιμές σε συγκεκριμένες μάρκες που παρακολουθώ ήταν καλές μου έκανε εντύπωση την αντρική paco rabbane 1 million την είχαν 50 ευρώ . και σε cheapsmell και ragrancex.com την πληρώνεις παραπάνω .Μόνο το http://www.fragrancedirect.co.uk/Paco-Rabanne/Paco-Rabanne-1-Million-Eau-de-Toilette-Spray-200ml/invt/0026768 την έχει σε ιδιαίτερα καλή τιμή τα 200 ml . πότε βγήκε σε 200ml και τα αλλά site δεν την έχουν… περίεργο πολύ περίεργο…
venceremos
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα κατέβηκα σε γνωστή αλυσίδα δοκίμασα γυναικά αρώματα καθώς έχουν γενέθλια 2 φίλες μου η love love μπορώ να πω ότι ήταν όμορφη και καλύτερη και από την blue επίσης μου άρεσε πολύ και ένα άρωμα που δεν το είχα δει ξανά rosewood banana republic… οι τιμές σε συγκεκριμένες μάρκες που παρακολουθώ ήταν καλές μου έκανε εντύπωση την αντρική paco rabbane 1 million την είχαν 50 ευρώ . και σε cheapsmell και ragrancex.com την πληρώνεις παραπάνω .Μόνο το http://www.fragrancedirect.co.uk/Paco-Rabanne/Paco-Rabanne-1-Million-Eau-de-Toilette-Spray-200ml/invt/0026768 την έχει σε ιδιαίτερα καλή τιμή τα 200 ml . πότε βγήκε σε 200ml και τα αλλά site δεν την έχουν… περίεργο πολύ περίεργο…

 

από fragrancedirect όποιος έχει ψωνίσει παρέλαβε σχετικά γρήγορα τα προϊόντα;

αν και είμαι Αγγλία, θα ήθελα να ξέρω πόσο γρήγορο είναι το dispatch των προϊόντων, γιατί θέλω μέχρι την Παρασκευή να μου έχουν παραδωθεί αυτά που πρόκειται να παραγγείλω...

Apple Addict&Collector: iPhone 2G, iPhone 4,iPhone 6s, iPod nano 3rd gen, iPod nano 5th gen, iPod shuffle 3rd gen

iPhone 11, MacBook Air(2012) MacMini(2012)

Xiaomi Redmi Note 2 16GB

Link to comment
Share on other sites

Για καλοκαίρι πέραν της aqua di gio, πολύ καλή είναι η pleasures (estee lauder) και note από bvlgari.

 

Πάντως σταθερή αξία για μένα είναι οι

http://www.perfumesnow.com/perfume_images/803M.jpghttp://www.perfumesnow.com/perfume_images/808M.jpg

και τώρα μάλλον θα καταλήξω σε αυτήν

http://www.perfumesnow.com/perfume_images/BSMM.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...