Jump to content

Ανδρικά και γυναικεία αρώματα


omikrone3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

To FragranceX έχει αποθήκες σε πολλά σημείο στις Η.Π.Α. Οπότε κοιτάνε σε ποιά το έχουν διαθέσιμο για να στο αποστείλουν.Όποιος έχει παραγγείλει από το συγκεκριμένο κατάστημα θα έχει παρατηρήσει ότι όλο από διαφορετικό μέρος του έρχεται το δέμα του

斯塔夫罗斯 :O

Link to comment
Share on other sites

ναι Σταυρο αυτο που λες ισχυει,το ειχαμε συζητησει και περσι..Τεσπα,εμενα μου ηρθε σημερα μετα απο 3 εβδομαδες partial refund(2 απο τα 3 προιοντα) και μαλλον θα μου στειλουν το ενα μονο...

Το κακο ειναι πως δημιουργει αναξιοπιστια για επομενη παραγγελια καθως δεν ξερεις αν καποιο προιον ειναι διαθεσιμο ή οχι...

Link to comment
Share on other sites

τελικα απ ολες τις εμπειριες που ειχατε..ποιο ηλεκτρονικο καταστημα(ξενο-ελληνικο) συμφαιρει περισσοτερο και ειναι πιο αξιοπιστο??
Link to comment
Share on other sites

το πιο φτηνο ειναι το fragrancex....το πιο γρηγορο το cheapsmells...to streawberrynet το πιο αδιαφορο

ολα "αξιοπιστα" αφου πληρωνεις με paypal και με την προυποθεση οτι εχεις την υπομονη να αποζημιωθεις σε 55 μερες μετα την παραγγελια αν κατι παει στραβα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω σε μια φιλη μου δωρο μια κολωνια.Ποια λετε να επιλεξω?

Σκεφτομαι βασικα την million lady.Την ξερει κανενας-καμια? Η μυρωδια της ειναι καλη?

 

(Δεν με πειραζουν τα χρηματα,αρκει να ειναι καποια καλη)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω να παρω σε μια φιλη μου δωρο μια κολωνια.Ποια λετε να επιλεξω?

Σκεφτομαι βασικα την million lady.Την ξερει κανενας-καμια? Η μυρωδια της ειναι καλη?

 

(Δεν με πειραζουν τα χρηματα,αρκει να ειναι καποια καλη)

 

εμενα μου αρεσει αρκετα..εχει εντονη ωραια λουλουδοφρουτενια μυρωδια.δεν τα παω καλα με τα review αρωματων αλλα με μια αναζητηση στο google θα βρεις πολλες πληροφοριες ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
δεν ξερω αν ειναι παλι συμπτωση αλλα παλι στο cheapsmeslls που υποτιθεται ειναι πιο ακριβα απ οτι στο fragrancex η burberry london(men) 100ml εχει 31€ και 38€ αντιστοιχα :what:
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα...

Να κάνω μια ερώτηση.

 

Τα Hondos Center ή τα Sephora βάζουν εκπτώσεις στα αρώματα τον Φεβρουάριο όπως όλα τα καταστήματα εκείνο το καιρό;

Link to comment
Share on other sites

Hermes Eau Des Merveilles γυναικεία ...ό,τι καλύτερο έχω μυρίσει τον τελευταίο καιρό!

 

Ναι ναι συμφωνω απολυτα...εχει κατι το ιδιαιτερο που την ξεχωριζει...οπως και το αντρικο tere d' hermes Που ειναι λιγο βαρυ στην αρχη αλλα ειναι πολυ ιδιαιτερο...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα από το fragrancex.com μια κολώνια στις 15 νοέμβρη και ακόμη να έρθει θεσσαλονίκη. συνήθως 1,5 μήνα κάνει αλλά ακόμη τίποτα. τι να κάνω? έχω ανόιξει στο paypal dispute αλλά πρέπει μέχρι τις 10 του γενάρη να το κάνω claim..
PaOk RE!!!!
Link to comment
Share on other sites

ξερει κανεις αυτο το site και αν πουλανε γνησια αρωματα?

 

http://www.bonvivant.gr/

 

ενδιαφερομαι για την diesel fuel for life 75ml

την εχει 54,99ευρω και εχω εκπτωση 10% επειδη εκανα like στο facebook.

3 ευρω αποστολη.

Link to comment
Share on other sites

παρήγγειλα από το fragrancex.com μια κολώνια στις 15 νοέμβρη και ακόμη να έρθει θεσσαλονίκη. συνήθως 1,5 μήνα κάνει αλλά ακόμη τίποτα. τι να κάνω? έχω ανόιξει στο paypal dispute αλλά πρέπει μέχρι τις 10 του γενάρη να το κάνω claim..

Παρηγγειλα γυρω στα μεσα Νοεμβρη, 1η βδομαδα Δεκεμβρη και 2η βδομαδα Δεκεμβρη. Μονο η 2η παραγγελια εχει ερθει (Επανομη Θεσσαλονικης). Τωρα τι να σου πω. Εγω δεν εβγαλα νοημα. Δεν υπαρχει κατι σιγουρο με το fragrancex αλλα ειμαι διατεθειμενος να το ρισκαρω. Βεβαια οι αγορες ειναι ΜΟΝΟ μεσω paypal.

Link to comment
Share on other sites

Ενα καινούργιο ελληνικό e-shop για αρώματα (καμία επαγγελματική σχέση με μένα)

 

http://www.parfumerie.gr/

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά θέλω να παραγγείλω 2 αρώματα αλλά έχω κάποιες απορίες πριν καταλήξω στο κατάστημα που θα τα πάρω.

 

1.Στο fragrancex βρήκα τα αρώματα που ήθελα σε αρκετά καλή τιμή και δωρεάν μεταφορικά όπως είδα.Με προβληματίζει το ότι είναι από Αμερική(πιθανότητα τελωνείου και μεγαλύτερος χρόνος παραλαβής) και κάποια, έστω και λίγα, σχόλια περί αυθεντικότητας των αρωμάτων.

 

2.Έψαξα και στο cheapsmells που όλοι λένε πως φτάνουν γρηγορότερα τα προϊόντα και δεν έχω δει κάποιο αρνητικό σχόλιο αλλά και πάλι προβληματίστηκα.Εγώ μπαίνω στο cheapsmells.co.uk(το αγγλικό) για να αποφύγω την αποστολή από Αμερική όπως έγραψα παραπάνω, αλλά όταν κάνω αναζήτηση για κάποιο άρωμα η σελίδα με μεταφέρει αυτόματα στο cheapsmells.com.Τελικά υπάρχει αγγλικό και αμερικάνικο ή είναι η ίδια σελίδα;

Link to comment
Share on other sites

Σημερα εξεπλαγην ευχαριστα απο το fragranceX!!! Εκανα 2 παραγγελιες αρωματων στις 29 και στις 30/12/2010 και χθες τις παρελαβα και τις δυο και μαλιστα με κουριερ!!Μεχρι στιγμης ολες μου οι παραγγελιες ερχοταν απο ΕΛΤΑ μέσα σε περίπου 15-20 μέρες και ειχαν αποστολεα απο USA, αλλα χθες με πηραν τηλ. απο ΕΛΤΑ ταχυμεταφορες και μου τα έφεραν σπιτι και μέσα σε λιγότερο απο 2 εβδομαδες ενω μεσολαβησε και πρωτοχρονια!!!Παντως παρατηρησα οτι ο αποστολεας ειναι απο BELGIUM...εκαναν παραρτημα στην Ευρώπη;;;Οπως και να χει εγω ειμαι ευχαριστημενος με το fragranceX, εχω παραγγειλει πανω απο 15 αρωματα χωρις κανενα προβλημα(αν εξαιρεσεις την αποστολη που δεν ξερεις ποτε θα σου ρθει) και θεωρω οτι ειναι αυθεντικα...δεν ειμαι και ειδικος ομως...

Habeo quem fugiam, quem sequar non habeo..

 

Cicero

Link to comment
Share on other sites

Το καλυτερο site και πιο αξιόπιστο ποιο είναι κατα τη γνώμη σας? σκέφτομαι να παραγγείλω από το http://www.fragrancenet.com/ ? έχει παραγγείλει κανένας άλλος? ή να προτιμήσω το ελληνικό http://www.parfumerie.gr/ Edited by fcandreas1990
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους πρωτη φορα γραφω σ αυτο το θεμα και χαιρομαι πολυ που το βρηκα!

" Παιδια ψαχνω το Bois d"argent του Dior και θα θελα αν κανεις γνωριζει να μου πει που θα το βρω κυριως Θεσσαλονικη.Επισης θα με ενδιεφερε οποιοδηποτε On line store που στελνει Ελλαδα!Ειτε ελληνικο ειτε ξενο!

Ξερω ειναι πολυ δυσκολο να βρεθει αλλα ευχαριστω εκ των πρωτερων!

ΘΑΣΟΣ το σμαραγδενιο νησι!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/12161p_goldenbeach1.JPG

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μυρισα την Dolce e gabbana the one, τη rose:

http://www.mimifroufrou.com/scentedsalamander/images/rose_the_one_gabbana-bottle.jpg

Τι τελειο αρωμα ειναι αυτο;;;:D

Ερωτευτηκα.:O

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα κάνω μια παραγγελία από το fragrancex.com και ελπίζω να μην έχω κάποιο πρόβλημα.

Η ερώτησή μου είναι ποια από τις παρακάτω επιλογές να διαλέξω στον τρόπο αποστολής.

 

USA FREE Shipping For Orders over €44 in USA (2 - 7 Business Days) - FREE

USA 2nd Day Air (2 - 4 Business Days) - €7.39

USA Next Day Air (1 - 3 Business Days) - €17.81

Worldwide Standard Shipping (7 - 12 Business Days) - €12.57

 

Θα επέλεγα το πρώτο που είναι και το μοναδικό δωρεάν αλλά δεν κατάλαβα αν αφορά μόνο αποστολές εντός Αμερικής.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά θα κάνω μια παραγγελία από το fragrancex.com και ελπίζω να μην έχω κάποιο πρόβλημα.

Η ερώτησή μου είναι ποια από τις παρακάτω επιλογές να διαλέξω στον τρόπο αποστολής.

 

USA FREE Shipping For Orders over €44 in USA (2 - 7 Business Days) - FREE

USA 2nd Day Air (2 - 4 Business Days) - €7.39

USA Next Day Air (1 - 3 Business Days) - €17.81

Worldwide Standard Shipping (7 - 12 Business Days) - €12.57

 

Θα επέλεγα το πρώτο που είναι και το μοναδικό δωρεάν αλλά δεν κατάλαβα αν αφορά μόνο αποστολές εντός Αμερικής.

 

Η μοναδική επιλογή σου είναι η τελευταία. Οι άλλες αφορούν σε παραδόσεις στις Ηνωμένες Πολιτείες.

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...