Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά μήπως κυκλοφόρησε καμία καινούργια αναβάθμιση για το trophy γιατί μου πέταξε μια τώρα!

 

-> HTC update for Windows Phone

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Δεν ξερω αλλα μου φενεται πως το HTC Hub Live tile ενημερωνεται Την Στογμη που κανει ενημερωση στον καιρο.... Μπωρει να μην εχει καμια σχεση αλλα μου φενεται επισης πως μεγαλωνει καπως ο ελευθερος χωρος...

Οποιος ξερει κατι παραπανω ας μας πει...

Ισως οπως ειπε και καποιος πιο πανω να εχει σχεση με το marketplace, αν και δεν νομιζω.....

Ενα θπδατε ειναι κακο δεν κανει....

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, χθές μου ήρθε αναβάθμησει στο τροφι και την έκανα, μηπως ξέρει κανείς να μου πεί τι άλλαξε???γιατί δεν βλέπω σε κάτι διαφορά.

[sIGPIC][/sIGPIC]

207 Sport

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια,

Ξερετε ποσο κανει να ακτικαταστησω το ηχειο απο το trophy?

Γιατι στην εντασει 24+ κανει πολυ χαλια ηχο!

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση.αν δεν εχεις λογω παραεισαγωγης αστο γιατι η ace θα το εχει κοστολογισει καμια 200αρια ευρω κατα την προσφηλη της τακτικη.και το δικο μου τσιριζει καμια φορα αλλα μαλλον αδυναμο ηχειο ειναι που μετα απο λιγο καιρο τα φτυνει

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Γεια σας, χθές μου ήρθε αναβάθμησει στο τροφι και την έκανα, μηπως ξέρει κανείς να μου πεί τι άλλαξε???γιατί δεν βλέπω σε κάτι διαφορά.

 

Μάλλον πρόκειται για την αναβάθμιση στο firmware που κυκλοφόρησε πριν μερικές ημέρες. Ορατές διαφορές μην περιμένεις να δεις.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγγυηση.αν δεν εχεις λογω παραεισαγωγης αστο γιατι η ace θα το εχει κοστολογισει καμια 200αρια ευρω κατα την προσφηλη της τακτικη.και το δικο μου τσιριζει καμια φορα αλλα μαλλον αδυναμο ηχειο ειναι που μετα απο λιγο καιρο τα φτυνει

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

 

Εχω εγγυηση γιατι το ειχα παρει απο τη voda απλα επειδη εχει μερικες γκρατσουνιες στο πανω μερος μηπως με πουν οτι ειναι απο πτωση...

Για αυτο ρωτησα ποσο κανει...

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εχω εγγυηση γιατι το ειχα παρει απο τη voda απλα επειδη εχει μερικες γκρατσουνιες στο πανω μερος μηπως με πουν οτι ειναι απο πτωση...

Για αυτο ρωτησα ποσο κανει...

 

Να το φτιάξεις αναλαμβάνοντας το κόστος το ξεχνάς... δεν αξίζει οικονομικά. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το πας σε αυτούς και να σου πουν οι ίδιοι αν το αναλαμβάνουν. Αν όντως πάντως το πρόβλημα προκλήθηκε μετά από πέσιμο... μην περιμένεις και πολλά πράγματα.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Να το φτιάξεις αναλαμβάνοντας το κόστος το ξεχνάς... δεν αξίζει οικονομικά. Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να το πας σε αυτούς και να σου πουν οι ίδιοι αν το αναλαμβάνουν. Αν όντως πάντως το πρόβλημα προκλήθηκε μετά από πέσιμο... μην περιμένεις και πολλά πράγματα.

Θα το παω μετα το 15 αυγουστο γιατι αυτη ειναι κανιβαλοι στο service.....

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Θα το παω μετα το 15 αυγουστο γιατι αυτη ειναι κανιβαλοι στο service.....

 

Τι είναι; :confused:

 

Ας είμαστε πιο φειδωλοί στις εκφράσεις μας όταν μας διαβάζει τόσος κόσμος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Πώς μπορώ να επαναφέρω το εικονίδιο " Me " στην αρχική επιφάνεια με τα εικονίδια;

 

Πανε στις επαφες και πατα στην φωτο σου συνεχομενα

 

Sent from my HTC HD2 using Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Τι είναι; :confused:

 

Ας είμαστε πιο φειδωλοί στις εκφράσεις μας όταν μας διαβάζει τόσος κόσμος.

 

εχω προσωπικη εμπειρια για το ποσο χρονο θα με το κανουν να με το φερουν....

κανιβαλοι με την εννοια οτι ειναι αργη οχι τπτ αλλο :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον πρόκειται για την αναβάθμιση στο firmware που κυκλοφόρησε πριν μερικές ημέρες. Ορατές διαφορές μην περιμένεις να δεις.

 

Επιρεάζει τις "ξεκλείδωτες" συσκευες αυτο το update ;;

Link to comment
Share on other sites

Επιρεάζει τις "ξεκλείδωτες" συσκευες αυτο το update ;;

 

no............

http://briefcase.pathfinder.gr/download/Privateer2004/7783/221488/0/karaiskakh2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Οδηγός εγκαταστασης RSPL/HSPL και Custom Roms

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=3736020

 

Προστέθηκε στο πρώτο post.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι.. έχω μια ερώτηση αν κανείς γνωρίζει γιατί οταν ανοίγω το Zune κάτω που μας δίχνει την "μνήμη" του κινητού χωρίζεται σε κάποιους τομείς π.χ pictures, videos ... το μνμ Reserved space and content from other computers 3,77 Gb σας λέει κάτι;; υπονοεί οτι το κινητό κρατάει 4 Gb για backup π.χ!! Αν ξέρει κάποιος ας μου εξηγήσει παρακαλώ!!

 

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Πόση ώρα κάνει για να φορτίσει το Trophy σας; Γιατί εμένα κάνει όση ώρα για να ξεφορτίσει... υπομονή, υπομονή, δεν αντέχω άλλο. Δε μπορεί να είναι τόσο χάλια.

 

Εγώ για να το φορτίσω πλήρως θέλω 2-3 ώρες, είναι πάρα πολύς χρόνος με αποτέλεσμα συνέχεια να είναι ξεφόρτιστο και να βγάζει την καρδούλα στη μπαταρία. Είναι αγχωτικό... Η μπαταρία δε μετά βίας μου πηγαίνει 24 ώρες και έχω κάνει όλες τις λειτουργίες να μην καίνε μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Εγώ για να το φορτίσω πλήρως θέλω 2-3 ώρες,

 

Είναι φυσιολογικό σε αυτές τις συσκευές, άλλοι θέλουν περισσότερο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
To iPhone φορτίζει πολύ πιο γρήγορα και ξεφορτίζει πιο αργά...

 

To iPhone δεν ανήκει σε "αυτές" τις συσκευές (άλλο λειτουργικό, άλλη πλατφόρμα).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι σήμαίνει αυτό; Ότι αυτά είναι μπακατέλες; Εμένα μου αρέσουν τα Windows και θέλω μια σοβαρή συσκευή με ένα σοβαρό λειτουργικό.

 

Τι μου κάνουν release ημιτελή προιόντα;

Link to comment
Share on other sites

Τι σήμαίνει αυτό; Ότι αυτά είναι μπακατέλες; Εμένα μου αρέσουν τα Windows και θέλω μια σοβαρή συσκευή με ένα σοβαρό λειτουργικό.

 

Τι μου κάνουν release ημιτελή προιόντα;

 

Εμενα φορτιζει καθε βραδυ. Αν σου αδειαζει σε 3 ωρες κατι τρωει μπαταρια

 

 

---

- Sent from my Γιωτοφωνο using Tapatalk

Φιλιππος

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...