Jump to content

[Επίσημο] HTC Trophy


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Στην οποία για να φτάσεις θα χρειαστεί να κάνεις τρία update.

Όχι απαραίτητα, εμένα με πήγε κατευθείαν από την 7008 στην 7392

Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Όχι απαραίτητα, εμένα με πήγε κατευθείαν από την 7008 στην 7392

 

Ακόμα και αν δεν το κατάλαβες... τα πέρασε όλα ξεχωριστά. :rolleyes:

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετωπιζω ενα μεγαλο προβλημα με τα μηνυματα... οταν παω να στειλω μηνυμα γραφει απο πανω κατι λεξεις και πατιουντε απο μονες τους.. τι να κανω για να σταματησουν να εμφανιζοντε ?
Link to comment
Share on other sites

παιδια αντιμετωπιζω ενα μεγαλο προβλημα με τα μηνυματα... οταν παω να στειλω μηνυμα γραφει απο πανω κατι λεξεις και πατιουντε απο μονες τους.. τι να κανω για να σταματησουν να εμφανιζοντε ?

 

 

settings

keyboard

και ξετικαρε

suggest text

Παντα φιλικα Μανος

Παρε το Nexus στα δικα σου χερια

Link to comment
Share on other sites

Οταν στελνω sms και παω να βαλω μια φωτο μεσα, που λογικα θα το εστελνε σαν mms, δεν το στελνει καν... επισης, αν μου στειλουν mms δεν το δεχεται, μου γραφει media content αλλα δεν το δειχνει καν... ειμαι σιγουρος πως εχω καινουρια σιμ, το τροφυ τοπηρα πριν δυο βδομαδες, πριν απο αυτο χρησιμοποιουσα το htc cruise 2009 και δεν ειχα προβλημα. Εχει αλλος το ιδιο προβλημα?
Link to comment
Share on other sites

και αν σου πω οτι στο settings το μονο που υπαρχει ειναι το SMS delivery comfirmation kai to SMS centre number ??? τοτε τι κανω

 

Settings->Keyboard->ξετικάρεις την 1η επιλογή.

Αυτό που λες εσύ είναι στο messaging.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω 2 απορίες!1ον πως μπορώ να κάνω αναζήτηση στο people

και να μου βγάζει τις επαφές κινητού και όχι του msn!2ov μπορώ να δημιουργήσω φακέλους με apps στο μενού και γενικά μπορώ να διαφοροποιήσω τον τρόπο πού φαίνεται η κύρια οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να βάλω τα 120mb που δίνει το what's up.Πρέπει να κάνω τπτ ρυθμίσεις στο trophy?

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω 2 απορίες!1ον πως μπορώ να κάνω αναζήτηση στο people

και να μου βγάζει τις επαφές κινητού και όχι του msn!2ov μπορώ να δημιουργήσω φακέλους με apps στο μενού και γενικά μπορώ να διαφοροποιήσω τον τρόπο πού φαίνεται η κύρια οθόνη?

 

Φακελοι στην home screen δεν γινεται να υπαρχουν ...δεν ειναι στην φιλοσοφια του λειτουργικου...

Θα υπαρχουν ομαδες επαφων και e-mails και διαφορα αλλα ...στην νεα εκδοση που ανακοινωθηκε σημερα ...

Αν δεν θελεις να εμφανιζονται οι επαφες του msn τοτε επρεπε να φτιαξεις ενα αλλο λογαριασμο το hotmail και να δωσεις αυτον σαν κυριο Windows Live λογαριασμο.

 

Θέλω να βάλω τα 120mb που δίνει το what's up.Πρέπει να κάνω τπτ ρυθμίσεις στο trophy?

 

Δοκιμασε να δεις αν μπορεις να εχεις προσβαση στο Internet απο το κινητο ..Αν εχεις εισαι ΟΚ ..

Αν οχι τοτε πρεπει να ενεργοποιησεις το Data connection και να βαλεις το APN για what's up στις ρυθμισεις.

Απο εδω -- Settings/Mobile Network/APN

Edited by colossus_r
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω δεν εχω ξεκλειδωσει το τηλεφωνο μου. μουσική δεν μπορώ να ακούσω?? ουτε να κατεβάσω???? μονο να την αγορασω???
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Παιδια εγω δεν εχω ξεκλειδωσει το τηλεφωνο μου. μουσική δεν μπορώ να ακούσω?? ουτε να κατεβάσω???? μονο να την αγορασω???

 

Μπορείς να περάσεις τα μουσικά σου κομμάτια μέσω του zune και να τα ακούσεις από τη συσκευή σου κανονικά.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Πατώντας το πλήκτρο μείωσης ήχου, στην πάνω μπάρα εμφανίζεται η σχετική επιλογή για να το κάνεις αθόρυβο.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

το κοιταξα σε ευχαριστω! ετσι δεν απενεργοποιειτε και η δονηση σωστα? μπορουμε να μην εχουμε πχ ουτε ηχο ουτε δονηση? απλα να αναβει η οθονη?

 

 

 

οκ παιδια το βρηκα γινετε απο τις ρυθμισεις(απενεργοποιειται και η δονηση) ευχαριστω!

Edited by morfeas25
Link to comment
Share on other sites

Οταν στελνω sms και παω να βαλω μια φωτο μεσα, που λογικα θα το εστελνε σαν mms, δεν το στελνει καν... επισης, αν μου στειλουν mms δεν το δεχεται, μου γραφει media content αλλα δεν το δειχνει καν... ειμαι σιγουρος πως εχω καινουρια σιμ, το τροφυ τοπηρα πριν δυο βδομαδες, πριν απο αυτο χρησιμοποιουσα το htc cruise 2009 και δεν ειχα προβλημα. Εχει αλλος το ιδιο προβλημα?

Μια απο τα ιδια..δεν υποστηριζει ακομη απο οτι φαινεται..Ουτε βιντεοκληση :wacko: που παμε ωρε παιδια:p

Omnia i900 - htc Trophy
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο εχει ραδιοφωνο? Και η καμερα απο οτι βλεπω στα βιντεακια πρεπει να ειναι ελεεινη, σωστα?

 

Προφανως θα αστειευσαι ετσι ???

Πια βιντεακια ειδες και ειναι ελεεινη ????? Εχει μια πολυ καλη καμερα 5ΜΡ. Kαι βεβαια εχει και ραδιοφωνο.

Link to comment
Share on other sites

Για παρδειγμα σε αυτα τα βιντεο:
και ΕΔΩ

 

Νομιζω οτι εισαι υπερβολικος ...αρκετα μαλιστα

Αν θελεις να βγαλεις συμπερασμα απο 2 βιντεο στο youtube απο χρηστες που ουτε τι γλωσσα μιλανε δεν ξερω (και τα 2 σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου) ε..τοτε τι ναπω.

Θα μπορουσα να βαλω αλλα 20 βιντεο που να δειχνουν το αντιθετο.

Αν πραγματικα θελεις να δεις πως ειναι η καμερα τοτε ψαξε και βρες βιντεο απο σοβαρα σαιτ με μετρησεις κλπ... Διαφορετικα ..ναι εχεις δικιο η καμερα ειναι ελεεινη ...

Link to comment
Share on other sites

@Collossus_r

Το περνεις αρκετα προσωπικα νομιζω και δεν βλεπω το λογο. Απλα πιστευω πως και συγκρισεις με το Omnia 7 για παραδειγμα δεν ειναι και τοσο καλη η καμερα. Ασχετο, αλλα η μπαταρια ειναι 1350; Ποση διαρκεια εχει;

Link to comment
Share on other sites

@Collossus_r

Το περνεις αρκετα προσωπικα νομιζω και δεν βλεπω το λογο. Απλα πιστευω πως και συγκρισεις με το Omnia 7 για παραδειγμα δεν ειναι και τοσο καλη η καμερα. Ασχετο, αλλα η μπαταρια ειναι 1350; Ποση διαρκεια εχει;

 

Δεν καταλαβα που ειδες το προσωπικα !!!!!!!!!!!

Εχεις δικαιωμα να πιστευεις οτι θελεις γιατην καμερα απλα η εκφραση σου ελεεινη καμερα ηταν που με εκανε να απαντησω και μαλλον ηταν λαθος γι'αυτο το σταματαω εδω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...