Jump to content

[Επίσημο] Windows Phone 7 Series


niknik
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

είναι πολλά τα 400€ το lg optimus 7 187€ το πήρα και έχει 16GB

 

- Η τιμή αυτή(199 ευρώ), ήταν η τιμή προσφοράς που έκανε η vodafone στα optimus 7 και trophy και δεν γνωρίζω αν ισχύουν ακόμα, άλλωστε τις συγκεκριμένες συσκευές ,τις βρίσκεις μόνο σε στόκ!! Η κανονική τους τιμή ήταν, αν δεν κάνω λάθος 499 ευρώ!!

- Όσοι τα πήραμε στα 200 ευρώ ,είμαστε τυχεροί!! ... Αυτό δεν σημαίνει ότι μπορούμε να συγκρίνουμε τις τιμές των νέων συσκευών (που θα είναι γύρω στα 400+ ευρώ), με την προσφορά της voda!!!

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

Tελικα φαινεται οτι η 15 Σεπ ηταν η μέρα του Mango αλλα οι providers τα εκαναν σκ@τ@ και παλι καθυστερησαν την MS ..

Δειτε αυτο το αρθρο

και για τους γαλλομαθεις το αρχικο

Link to comment
Share on other sites

Καημενούλα MS...

Τελευταία στιγμή κατάλαβε ότι οι πάροχοι δεν θα είναι έτοιμοι και πόσταρε το βράδυ ότι δε θα γίνει η αναβάθμιση;

Δικαιολογίες και μόνο μου ακούγονται αυτά.

Μπορούσε να το δώσει για όσους ήταν έτοιμοι.

Στην τελική, αν δεν μπορεί να κάνει κουμάντο ας το παρατήσει κι ας αφήσει τις κλάψες ότι όλοι την σαμποτάρουν.

Προχειρότητες...

 

Μπορεί να κάνω και λάθος, ο χρόνος θα δείξει.

 

Συμπέρασμα ότι τα έκαναν φταίνε οι πάροχοι πάντως δεν βγαίνει.

Ας δούμε πως αναπαράγεται η είδηση.

 

Clairement la date indiquée est fausse (15 septembre), le seul enseignement de ce document donc (s'il est bien authentique), et pas des moindres, est que certaines fonctions de Mango seront bien désactivées sur les Windows Phone Orange...

 

Το γαλλικό άρθρο (που είναι και το αρχικό) λέει ότι προφανώς έγινε λάθος στην ημερομηνία για τη διαθεσιμότητα που γράφει η Orange, και η μόνη πληροφορία του εγγράφου (και αναφέρει, σε περίπτωση που είναι αυθεντικό) είναι ότι κάποιες λειτουργίες θα είναι απενεργοποιημένες στα Windows Phone Orange.

 

It confirms that the September 15th date was real after all, suggesting there has been a bit of delay, likely due to Microsoft wanting to get all carriers ready at the same time before an impressive global roll out.

 

Στο καλό μας wmpoweruser (fanboys alert! Το gizmodo, engadget της Microsoft) το παρουσιάζουν με το δικό τους μοναδικό τρόπο συνεχίζοντας την πατάτα που έκαναν αναπαράγοντας τόσες μέρες μια φήμη για είδηση και βγάζοντας αυθαίρετα συμπεράσματα για άλλη μια φορά.

Link to comment
Share on other sites

187€ το πήρα λόγο ΦΠΑ Χίου. Φίλε μου τόσο έπρεπε να πουλιούνται όλα τα καινούργια κινητά. εγώ πάνω από 200€ δεν έδωσα και ούτε θα δώσω ποτέ, κατά την άποψη μου όσοι τα δίνουν είναι κορόιδα. Υπάρχει κόσμος που με 400-500€ ζει έναν ολόκληρο μήνα. Αν σταματήσουμε να αγοράζουμε τότε οι τιμές να γίνουν πιο λογικές.

Αυτή είναι η άποψη μου και δεν θέλω να θίξω κανέναν στο κάτω-κάτω αν έχει κάποιος χρήματα τα ξοδεύει όπου θέλει.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

187€ το πήρα λόγο ΦΠΑ Χίου. Φίλε μου τόσο έπρεπε να πουλιούνται όλα τα καινούργια κινητά. εγώ πάνω από 200€ δεν έδωσα και ούτε θα δώσω ποτέ, κατά την άποψη μου όσοι τα δίνουν είναι κορόιδα. Υπάρχει κόσμος που με 400-500€ ζει έναν ολόκληρο μήνα. Αν σταματήσουμε να αγοράζουμε τότε οι τιμές να γίνουν πιο λογικές.

Αυτή είναι η άποψη μου και δεν θέλω να θίξω κανέναν στο κάτω-κάτω αν έχει κάποιος χρήματα τα ξοδεύει όπου θέλει.

 

οποτε μην λες την λεξη κοροιδα! ετσι θιγεις! η τιμες ειναι υψηλες λογο διαφορων παραγοντων, και υπαρχουν τηλεφωνα απο 20 ευρο μεχρι 700 αναλογα με το εισοδημα σου αγοραζεις. και το φιατ κανει 4000 και η ferrari 200000 τι σημαινει πως οπιος περνει ferrari ειναι κοροιδο? αναλογα με το ειδοδημα σου κανεις και τις επιλογες σου

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το επίσημο Mango θα έχει κάποιες αλλαγές σε σχέση με τις εκδόσεις που έχουμε φορέσει μέχρι τώρα. Καταρχήν υπάρχουν 1-2 bugs που έχω προσέξει, όπως για παράδειγμα κάτι περίεργες αυξομειώσεις στον ήχο όταν λαμβάνω mail ή μυνήματα και προβλήματα με τα Transparent Wallpapers. Επίσης θα δούμε ενσωματωμένες για πρώτη φορά λειτουργίες του εκάστοτε κατασκευαστή, όπως για παράδειγμα το Attentive Phone της HTC, ενώ θα έχουμε και intergration του LinkedIn στις επαφές. Ακόμα, αναλόγως τον πάροχο, θα εμφανιστεί και η δυνατότητα για δημιουργία Hotspot μέσω του κινητού. Βέβαια να μην ξεχνάμε ότι εκτός από τα εμφανή, σίγουρα θα υπάρχουν και πολλές βελτιώσεις στο εσωτερικό του λειτουργικού που θα συνεισφέρουν στην καλύτερη λειτουργία του. Τέλος και πιο σημαντικό για μας, θα αποκτήσουμε επίσημα ελληνικό Marketplace, ενώ μπορεί να αναβαθμιστούν και οι υπηρεσίες του Bing, όπως το Vision και το Location. Για το τελευταίο θα δείξει, απλές ικασίες κάνω.
Τα Windows Phone ήταν αποτυχία!!!
Link to comment
Share on other sites

Πάντως το επίσημο Mango θα έχει κάποιες αλλαγές σε σχέση με τις εκδόσεις που έχουμε φορέσει μέχρι τώρα. ......... Επίσης θα δούμε ενσωματωμένες για πρώτη φορά λειτουργίες του εκάστοτε κατασκευαστή, όπως για παράδειγμα το Attentive Phone της HTC, ενώ θα έχουμε και intergration του LinkedIn στις επαφές. .

 

Σιγουρα κανεις μας δεν ξέρει τι καινουργιο θα εχει η τελικη εκδοση που θα δοθει..

Απο αυτα που λές ομως το Attentive Phone της HTC, στην νεα εκδοση του ειναι ενσωματωμενο στις ρυθμισεις και το LinkedIn υπαρχει σαν επιλογη στην προσθηκη λογαριασμων.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια . δεν μπορω να κανω update to connection setup μου βγαζει error code 8103010d γνωριζει κανεις πως μπορω να το λυσω ? ευχαριστω !
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια . δεν μπορω να κανω update to connection setup μου βγαζει error code 8103010d γνωριζει κανεις πως μπορω να το λυσω ? ευχαριστω !

 

Κανε αφαιρεση του προηγουμενου και κανε εγκατασταση της νεας εκδοσης

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά παρατήρησα σήμερα ότι οι επαφές ενω συγχρονίζονται κανονικά με το hotmail που έχω βάλει στο facebook account οταν πάει να κάνει sync μου πετάει 1 error και γράφει not up to date και δεν αλλάζει τις πληροφορίες(φωτογραφίες κτλ) στις επαφές μου.

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

Kanena neo gia mango release date? Pempti?

 

Hopefully.. Αν και έχω κάποιους ενδιάσμους θα μας είναι διαθέσιμο κατευθείαν μέσω Zune σε μας...

Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/vodafone-group-roll-mango-out-tomorrow

 

ουτε που προλαβα να διαβασω ποσταρα αμεσως

 

Βρε λες??

Αντε να δουμε!!!

Παντως το αρθρο εχει καποια πετυχημενα comments!!:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

http://www.wpcentral.com/vodafone-group-roll-mango-out-tomorrow

 

ουτε που προλαβα να διαβασω ποσταρα αμεσως

- Μήπως όμως θα είναι πειραγμένο ,αυτό που θα δώσει η βόντα;; .... εμείς τα πήραμε από βόντα ,αλλά είναι unbranded!!! .... Τι δουλειά έχει η βόντα να δώσει το mango ,αν δεν το έχει ... ματσακωνιάσει;;!!! .... Κανονικά τα unbranded ,μόνο απο MS θα πρέπει να πάρουν την αναβάθμιση ... άποψή μου.

- Προφανώς ,αυτό που θα δώσει η βόντα αύριο(αν) ,θα είναι για τις δικές της branded συσκευές.

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Μήπως όμως θα είναι πειραγμένο ,αυτό που θα δώσει η βόντα;; .... εμείς τα πήραμε από βόντα ,αλλά είναι unbranded!!! .... Τι δουλειά έχει η βόντα να δώσει το mango ,αν δεν το έχει ... ματσακωνιάσει;;!!! .... Κανονικά τα unbranded ,μόνο απο MS θα πρέπει να πάρουν την αναβάθμιση ... άποψή μου.

- Προφανώς ,αυτό που θα δώσει η βόντα αύριο(αν) ,θα είναι για τις δικές της branded συσκευές.

 

και εγω αυτο πιστευω! αλλα ειναι μεγαλο βημα για την κυκλοφορια! αυτο που με προβληματιζει ειναι πως τα unbranded θα το επερναν πρωτα ελεγαν!!! μαλλον τελευταια το κοβο χαχα

Link to comment
Share on other sites

- Και ο Καναδάς έτοιμος !!!

"Bell joins Telus in being ready for the WP7 Mango update"

 

- Περιμένουν όλοι να πέσει η σημαία εκκίνησης!!! :cool:

- Stathis -
Link to comment
Share on other sites

- Και ο Καναδάς έτοιμος !!!

"Bell joins Telus in being ready for the WP7 Mango update"

 

- Περιμένουν όλοι να πέσει η σημαία εκκίνησης!!! :cool:

 

στρωνω τραπεζι!!! βγαζω πιατακι, μαχαιρι πιρουνι και αγιος ο θεος :)

Link to comment
Share on other sites

Αντε να δουμε ποτε θα ερθει σε εμας...:)
History:apple iphone 1.alcatel one touch easy,motorola star tac 70,star tac 130,motorola e770m,Tel.Me. T919.panasonic gd90,nokia 3310. 3330.5210.N-Gage,6600,e71,N85. Ericsson 377,T68,W800, Xperia 10 mini.Sony Ericsson "Live with Walkman".UBiQUiO 401 . Qtek 1010,2020i,s100.HTC TANAGER SPV E100,artemis p3300,HTC X7500.touchcruise.DesireHd.SamsungS5510,i900Omnia,I8000 Omnia II.Galaxy Tab.Zte Blade.LG optimus e900. optimus 3D. etc...
Link to comment
Share on other sites

Update δίνει μονό η Ms ..οι providers και οι κατασκευαστές δίνουν τις αλλαγές που θέλουν και μετά προωθούνται από την ms. Εμείς θα είμαστε από τους πρώτους στην Ευρώπη

 

From my Ziio Android tablet

Link to comment
Share on other sites

Πάντως είχα δει κάπου οτι η MS άμα ειναι να κυκλοφορήσει την αναβάθμιση θα το κάνει για όλα τα κινήτα. Και γι αυτό νομίζω οτι καθυστέρησε και λιγάκι.

 

Μακάρι να είναι σήμερα η μέρα! Πήρα και γω μια δόση Mango και πραγματικά είναι πολύ δυνατό.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω βαλει mango rtm στο htc mozart.Οταν ερθει το official update υπαρχει τροπος να το βαλω για να εχω και ελληνικο μενου
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας εχω βαλει mango rtm στο htc mozart.Οταν ερθει το official update υπαρχει τροπος να το βαλω για να εχω και ελληνικο μενου

 

Όπως βρήκες τρόπο για να περάσεις την Mango rtm έτσι θα βρεθεί τρόπος να περάσεις και επόμενες εκδόσεις, μην ρωτάμε αυτονόητα μέχρι και η απάντηση δεν έχει νόημα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...