Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω αγορασα απο εκει μια χαρα.Οντως ειναι φτηνα.Πηρα κατι θηκες κατι screen protector και κατι βασης για το τζαμι του αυτοκινητου μια χαρα ολα και ηρθαν και γρηγορα.

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:Ψαχνω να βαλω το buble breaker πως διαολο λεγεται και την πασιεντζα αλλα δεν τα βρισκω.Εκει που λετε στην πρωτη σελιδα να παω στο folder windows δεν υπαρχει κατι.Μηπως μπορει να τα στειλει καποιος εδω να τα κοπιαρω κατευθειαν???

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Ρε παιδιά ρίξτε μιά ματιά εδώ (http://www.netimes.com/shop/htc-dopod-htc-hd2-c-80_731.html?page=2&sort=20a). Υπάρχει αξιοποστία? το γνωρίζει κάποιος αυτό το μαγαζί? Γιατυί και κλεμμένα να τα έχουν, τόσο φτηνά δεν θα τα έδιναν!!!

 

Έχουμε αγοράσει όλοι μας από τον netimes. Άκρως επαγγελματίας και αξιόπιστος.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ίδιο πρόβλημα έχω, έχω κατεβάσει διακόσια bubble breaker (άλλα δουλεύουν, κι άλλα όχι, αλλά κανένα δεν είναι το σωστό. Αν βρείς λύση βοήθησε.
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators

Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτα γιατί το Bubblebraker.exe υπάρχει ήδη στη συσκευή και βρίσκεται στον φάκελο /Windows.

 

Πήγαινε εκεί με τον resco explorer και ενεργοποίησε στις ρυθμίσεις του να βλέπεις rom & hidden files. Κάνοντας τη σχετική αναζήτηση θα το βρεις. Με παρατεταμένο πάτημα πάνω του επιλέγεις Copy και μετά πηγαίνεις στον φάκελο /Windows/Start Menu/Programs/Games και με παρατεταμένο πάτημα στο κενό επιλέγεις Paste shortcut (Προσοχή όχι Paste!).

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΤΟ NETIMES ΜΕ ΕΧΕΙ ΣΩΣΕΙ ΨΩΝΙΣΕ ΑΦΟΒΑ

 

--- Από Ομάδα Διαχείρισης ---

Θα σε παρακαλούσα να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις, αλλά απαγορεύονται και από τους Ο.Π.Χ..

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτα γιατί το Bubblebraker.exe υπάρχει ήδη στη συσκευή και βρίσκεται στον φάκελο /Windows.

 

Πήγαινε εκεί με τον resco explorer και ενεργοποίησε στις ρυθμίσεις του να βλέπεις rom & hidden files. Κάνοντας τη σχετική αναζήτηση θα το βρεις. Με παρατεταμένο πάτημα πάνω του επιλέγεις Copy και μετά πηγαίνεις στον φάκελο /Windows/Start Menu/Programs/Games και με παρατεταμένο πάτημα στο κενό επιλέγεις Paste shortcut (Προσοχή όχι Paste!).

 

Δηλαδή υπάρχουν και άλλες κρυμμένες εφαρμογές ? Ποιός είναι ο λόγος ?

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται να κατεβάσεις τίποτα γιατί το Bubblebraker.exe υπάρχει ήδη στη συσκευή και βρίσκεται στον φάκελο /Windows.

 

Πήγαινε εκεί με τον resco explorer και ενεργοποίησε στις ρυθμίσεις του να βλέπεις rom & hidden files. Κάνοντας τη σχετική αναζήτηση θα το βρεις. Με παρατεταμένο πάτημα πάνω του επιλέγεις Copy και μετά πηγαίνεις στον φάκελο /Windows/Start Menu/Programs/Games και με παρατεταμένο πάτημα στο κενό επιλέγεις Paste shortcut (Προσοχή όχι Paste!).

 

δεν φαίνεται σωστά στην οθόνη του LEO (πολύ μικρές μπάλες, πολύ μεγάλα κενά και καμμία στοίχηση)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

δεν φαίνεται σωστά στην οθόνη του LEO (πολύ μικρές μπάλες, πολύ μεγάλα κενά και καμμία στοίχηση)

 

Εγώ, το βλέπω πολύ σωστά !

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
δεν φαίνεται σωστά στην οθόνη του LEO (πολύ μικρές μπάλες, πολύ μεγάλα κενά και καμμία στοίχηση)

 

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δουλεύει όπως προβλέπεται να δουλεύει. Θέλεις να ανεβάσεις κάποιο screenshot για να δούμε περί τίνος μιλάς;

 

Δηλαδή υπάρχουν και άλλες κρυμμένες εφαρμογές ? Ποιός είναι ο λόγος ?

 

Είναι παιχνίδια των windows που για κάποιο λόγο δεν τα έχουν συμπεριλάβει στον φάκελο games στα WM6.5 και WM6.5.X. Υπάρχει και το solitaire εκεί.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δουλεύει όπως προβλέπεται να δουλεύει. Θέλεις να ανεβάσεις κάποιο screenshot για να δούμε περί τίνος μιλάς;

 

 

 

Είναι παιχνίδια των windows που για κάποιο λόγο δεν τα έχουν συμπεριλάβει στον φάκελο games στα WM6.5 και WM6.5.X. Υπάρχει και το solitaire εκεί.

 

Προσ[αθώ να βρώ κάποιο cab για screen shoot από το LEO για να δείτε και δεν βρίσκω τίποτα, έχεται καμμιά ιδέα???

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω αυτό το εργαλείο, θα ήθελα να μου πειτε (ή να με παραπέμψετε κάπου) για να δω τα υπέρ και τα κατά σε σύγκριση με το ΝΟΚΙΑ Ν97.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Προσ[αθώ να βρώ κάποιο cab για screen shoot από το LEO για να δείτε και δεν βρίσκω τίποτα, έχεται καμμιά ιδέα???

 

http://www.freewarepocketpc.net/ppc-download-spb-screenshot.html

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Καλησπέρα παιδιά. Επειδή σκέφτομαι να το αγοράσω αυτό το εργαλείο, θα ήθελα να μου πειτε (ή να με παραπέμψετε κάπου) για να δω τα υπέρ και τα κατά σε σύγκριση με το ΝΟΚΙΑ Ν97.

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Τέτοιες συζητήσεις αποκλειστικά στους Διαξιφισμούς.

 

ΚΑΛΑ τα λεσ δε βλεπω ομως φως.

 

Για τι πράγμα μιλάς; Όλες οι πληροφορίες είναι διαθέσιμες στο internet και με επεξηγήσεις ακόμα και για μη έμπειρους χρήστες. Ας μην βγαίνουμε off topic εδώ παρακαλώ.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Το συγκεκριμένο παιχνίδι δουλεύει όπως προβλέπεται να δουλεύει. Θέλεις να ανεβάσεις κάποιο screenshot για να δούμε περί τίνος μιλάς;

 

 

 

Είναι παιχνίδια των windows που για κάποιο λόγο δεν τα έχουν συμπεριλάβει στον φάκελο games στα WM6.5 και WM6.5.X. Υπάρχει και το solitaire εκεί.

 

κοιτάξτε[ATTACH]15737[/ATTACH]

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μάλλον από τις δοκιμές που έχεις κάνει έχεις πειράξει αυτό που έχει by default η συσκευή και γιαυτό δεν σου δουλεύει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Athanaso με συνχωρεις δεν το καταλαβα οτι εγραφα κεφαλεα . Θα προσπαθησω να μην το ξανα κανω
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον από τις δοκιμές που έχεις κάνει έχεις πειράξει αυτό που έχει by default η συσκευή και γιαυτό δεν σου δουλεύει.

 

Μπορεί κάποιος να μου στείλει το original για να το αντικαταστήσω? καθώς και όσα άλλα bubble breaker.xxx υπάρχουν στον φάκελο των windows?

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Μπορεί κάποιος να μου στείλει το original για να το αντικαταστήσω? καθώς και όσα άλλα bubble breaker.xxx υπάρχουν στον φάκελο των windows?

 

Επειδή δουλεύω σε μια custom made rom δεν έχω το συγκεκριμένο παιχνίδι διαθέσιμο αυτή τη στιγμή. Κάποιος με επίσημη rom θα μπορούσε να σε εξυπηρετήσει.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

ΕΧΩ μια απορια διαβαζω εδω και 5 ωρεσ περιπου σχεδον και τισ 527 σελιδες αλληθωρισα παλι καλα που βλεπω και γραφω.ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ με εχετε μπερδεψει με τισ ρομ,ραμ,αναβαθμισεις,κοληματα,και κατι ορους που ακομα δεν καταλαβα.ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΑΘΩ τι μπορει να κανει σαν κινητο μαμισιο χωρις διαφορα πειραγματα κ.λ.π και υπαρχει περιπτωση να συνδεεται στο ιντερνετ μονο του μεσω κινητης για πληροφοριες καιρου χωρις να πατησω στην αναλογη εφαρμογη?ΛΕΩ να το αγορασω απο πλαισιο η γερμανο μετρητα δε με νοιαζει το κοστος εχω το samsung i8910hd θα μου προσφερει κατι παραπανω η τσαμπα θα το παρω.ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ.

 

Εννοειται οτι μπορει να συνδεεται στο ιντερνετ μεσω κινητης,και να σου ανανεωνει τον καιρο.

 

Μπορει να κανει τα παντα και χωρις πειραγματα.

Το αν θα σου προσφερει κατι παραπανω απο αυτο που εχεις...εσυ μονο ξερεις,τι αναγκες εχεις απο ενα κινητο.

................................

Γιαννης

Link to comment
Share on other sites

Κανενα καλο Converter για διαφορα μεγεθη εχει κανεις να προτεινει ? ΤΗΝΧ :)

Κωστας (Pterarxos)

Μετακομισαμε σε νεο forum, εδω θα βρειτε το νεο "Περι Ανεμων και Υδατων"  We Think Different 

http://img718.imageshack.us/img718/3200/pterarxosmember420120.png

Link to comment
Share on other sites

Κανενα καλο Converter για διαφορα μεγεθη εχει κανεις να προτεινει ? ΤΗΝΧ :)

 

Κωστη βαλε το SPB TRAVELER τα εχει ολα.

Απο μετατροπεις διαφορων ειδων μεχρι spb weather & online πληροφοριες για οποια πολη θελεις.

Διαθετει ξεχωριστα εικονιδια για καθε υποπρογραμμα αν θες να το χρησιμοποιησεις ξεχωριστα.

Φιλικά, Κώστας [/b] [ HTC U11, iPad mini 4, iPhone 6, Galaxy S7 Edge, Xiaomi A1, Nexus 5X ,
Link to comment
Share on other sites

  • Administrators
Κανενα καλο Converter για διαφορα μεγεθη εχει κανεις να προτεινει ? ΤΗΝΧ :)

 

Το Panoramic Calc Pro έχει αξιόλογο unit converter.

Modpic.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...