Jump to content

[Επίσημο] HTC HD2 (Leo)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Δεν το θυμόμουν που ήταν και το 'χα βρει. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

από ότι φαίνεται το κινητό σου είναι radio bricked http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=618084 και μάλλον δεν υπάρχουν πολλά που μπορείς να κάνεις.στο ίδιο θέμα στο τελευταίο ποστ http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=618084&page=16 το μέλος λέει ότι το έσωσε βάζοντας το μερικές ώρες στο ψυγείο...

 

Στην συντήρηση ή στην κατάψυξη; Έχω απορία πως πριν δύο μήνες λειτουργούσε και μετά το φόρτισα, το άναψα και απλά δεν δούλευε. Βέβαια όσο λειτουργούσε είχε άλλα προβλήματα: δεν πατιόταν το πλήκτρο κλήσης, η οθόνη άλλοτε φαινόταν καθαρή και άλλοτε τα έδειχνε κιτρινωπά ή με μπλε γραμμές και το κυριότερο ήταν ότι μετά από κάποιο σημείο όταν ήταν αναμμένο δεν φόρτιζε και έπρεπε να το φορτίζω σβηστό. Τέλος να συμπληρώσω κάτι που είχα παραλείψει στο πρώτο post: το κινητό δεν με ενδιαφέρει να επανέλθει σε λειτουργική κατάσταση. Το μόνο που θέλω είναι να του περάσω το εργοσταστιακό SPL και την εργοστασιακή ROM ώστε να το δώσω για service. Επίσης το φορτίζω τώρα με μια άλλη μπαταρία και θα δοκιμάσω αύριο αν το δει το pc με USB σε λειτουργία bootloader (αν και δεν νομίζω). Αν ξέρει κάποιος πως θα το κάνω θα είμαι υπόχρεος και αν είναι στην Αθήνα κερνάω μπύρα σε περίπτωση που δουλέψει η λύση που θα μου δώσει :D :D :D :D

Edited by dimangelid
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο μέλος που να μπορεί να μαγειρέψει την original rom ΧΩΡΙΣ το radio;
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Συγγνώμη που σπάω τη ροή του θέματος, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος feedback σχετικά με την ποιότητα και απόδοση των διάφορων μπαταριών που πωλούνται στο ebay ή στο netimes για το κινητό μας.

Φοβάμαι ότι η δική μου ψοφάει σιγά-σιγά (στον ένα χρόνο περίπου) και επειδή δεν θέλω να αποχωριστώ το τηλέφωνό μου άμεσα, σκέφτομαι να επενδύσω σε μία μπαταρία.

Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση, θετική ή αρνητική.

Σε περίπτωση που είναι αρνητική, μήπως ξέρετε από πού μπορώ να βρω γνήσια μπαταρία σε καλή τιμή; (άρα όχι απ' την ελληνική αντιπροσωπεία μάλλον)...

 

Ευχαριστώ πολύ!

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Συγγνώμη που σπάω τη ροή του θέματος, αλλά θα ήθελα να ρωτήσω αν έχει κάποιος feedback σχετικά με την ποιότητα και απόδοση των διάφορων μπαταριών που πωλούνται στο ebay ή στο netimes για το κινητό μας.

Φοβάμαι ότι η δική μου ψοφάει σιγά-σιγά (στον ένα χρόνο περίπου) και επειδή δεν θέλω να αποχωριστώ το τηλέφωνό μου άμεσα, σκέφτομαι να επενδύσω σε μία μπαταρία.

Θα εκτιμούσα οποιαδήποτε απάντηση, θετική ή αρνητική.

Σε περίπτωση που είναι αρνητική, μήπως ξέρετε από πού μπορώ να βρω γνήσια μπαταρία σε καλή τιμή; (άρα όχι απ' την ελληνική αντιπροσωπεία μάλλον)...

Ευχαριστώ πολύ!

 

Καλημερα φιλε,

 

Εγω εχω αγορασει μπαταρια για το HD2 απο το ebay εδω και μερικους μηνες. Γραφει μαλιστα πανω οτι ειναι 1600Mah (δηλαδη μεγαλυτερη απο την εργοστασιακη). Παρ'ολα αυτα δεν εχω δει καμια διαφορα στη διαρκεια! Για την τιμη παντως που την πηρα δεν εχω παραπονο καθως ηταν πολυ φτηνη.

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλε,

 

Εγω εχω αγορασει μπαταρια για το HD2 απο το ebay εδω και μερικους μηνες. Γραφει μαλιστα πανω οτι ειναι 1600Mah (δηλαδη μεγαλυτερη απο την εργοστασιακη). Παρ'ολα αυτα δεν εχω δει καμια διαφορα στη διαρκεια! Για την τιμη παντως που την πηρα δεν εχω παραπονο καθως ηταν πολυ φτηνη.

 

Tην ίδια ακριβώς (με κινέζικα γράμματα και λευκό περίβλημα; ) την 1600άρα έχω, λιγάκι καλύτερη νομίζω ότι είναι απ' την εργοστασιακή, ΠΑΜΦΘΗΝΗ από eBay.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιο μέλος που να μπορεί να μαγειρέψει την original rom ΧΩΡΙΣ το radio;

 

Φίλε μου, στο XDA-Developers υπάρχουν ΟΛΕΣ οι εργοστασιακές (origina) εκδόσεις του Leo, "μαγειρεμένες" ή μη.

(Γενικά, είναι ο "παράδεισος" των HTC, εκείνο το φόρουμ).

Link to comment
Share on other sites

Tην ίδια ακριβώς (με κινέζικα γράμματα και λευκό περίβλημα; ) την 1600άρα έχω, λιγάκι καλύτερη νομίζω ότι είναι απ' την εργοστασιακή, ΠΑΜΦΘΗΝΗ από eBay.

 

Ακριβώς αυτή που λες είναι. Νομίζω ότι η διάρκεια τους είναι η ίδια πάνω κάτω αλλά για τα λεφτά που κάνει δε βρίσκεις τίποτα καλύτερο.

 

Sent from my mighty T-Mobile HTC HD2

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτή που λες είναι. Νομίζω ότι η διάρκεια τους είναι η ίδια πάνω κάτω αλλά για τα λεφτά που κάνει δε βρίσκεις τίποτα καλύτερο.

 

Sent from my mighty T-Mobile HTC HD2

 

TI "ΨΥΧΗ" έχει, για να αποκτήσεις μια έξτρα 1600άρα μπαταριούλα, με ΜΟΛΙΣ... 10 ευρω-πουλάκια;! Εδώ:

 

http://www.ebay.co.uk/itm/1600mAh-Battery-HTC-HD-2-HDII-HD2-T8585-LEO-/190534584745?pt=PDA_Accessories&hash=item2c5cbf09a9

Link to comment
Share on other sites

Κάποιες από αυτές τις μπαταρίες είναι τελείως μούφα.2 noname που είχα πάρει αποδείχτηκαν ψεύτικες.Η μια δε φορτίζει πάνω στο κινητό με windows mobile.Με το που συνδέω το φορτιστή,αναβοσβήνει κόκκινο-πράσινο το λαμπάκι και δε φορτίζει.Παραδόξως αν είμαι στο android,φορτίζει κανονικά :blink:Και όταν την βάζω στον εξωτερικό φορτιστή και ενώ δείχνει ότι φόρτισε πλήρως στο κινητό ξεκινά με 88% είτε στα wm,είτε στο android.Aντίστοιχα η γνήσια ακόμη και όταν την φορτίζω στον εξωτερικό φορτιστή ξεκινά από το 100% και στα 2 os..Η δεύτερη μετά από 3 μήνες κρατάει το μισό από ότι η ενός χρόνου γνήσια και έτσι την έχω αφήσει στην άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Κάποιες από αυτές τις μπαταρίες είναι τελείως μούφα.2 noname που είχα πάρει αποδείχτηκαν ψεύτικες.Η μια δε φορτίζει πάνω στο κινητό με windows mobile.Με το που συνδέω το φορτιστή,αναβοσβήνει κόκκινο-πράσινο το λαμπάκι και δε φορτίζει.Παραδόξως αν είμαι στο android,φορτίζει κανονικά :blink:Και όταν την βάζω στον εξωτερικό φορτιστή και ενώ δείχνει ότι φόρτισε πλήρως στο κινητό ξεκινά με 88% είτε στα wm,είτε στο android.Aντίστοιχα η γνήσια ακόμη και όταν την φορτίζω στον εξωτερικό φορτιστή ξεκινά από το 100% και στα 2 os..Η δεύτερη μετά από 3 μήνες κρατάει το μισό από ότι η ενός χρόνου γνήσια και έτσι την έχω αφήσει στην άκρη.

 

Δεν ξέρω ποιες εσύ πήρες, ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΡΟΤΕΙΝΟΥΝ στο XDA-Developers...

Και όσους έχω ρωτήσει γνωστούς που έχουν κι εκείνοι HD2, ΑΥΤΗΝ που πόσταρα έχουν αγοράσει.

Αν θες, παρ' την. Αν δεν θες, μείνε με την εργοστασιακή.

(Με 10 ευρώ, αγοράζεις μια μεγαλύτερης χωρητικότητας μπαταρία. Αν πάλι σου βγει "μάπα" - επαναλαμβάνω, την προτείνουν όλοι σχεδόν που 'χω ρωτήσει - τότε πολύ απλά θα πιεις... μια... ΜΠΥΡΑ λιγότερη! Τι παίρνεις με 10 ευρώ; )

Edited by andrewmaslim
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φορές (πχ λειτουργία gps) που ζεσταίνεται υπερβολικά το leo , δεν φοβάστε με αυτές μην σκάσει καμία ρε παιδιά ?
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φορές (πχ λειτουργία gps) που ζεσταίνεται υπερβολικά το leo , δεν φοβάστε με αυτές μην σκάσει καμία ρε παιδιά ?

 

Το καλοκαίρι θέλει ιδιαίτερη προσοχή, όχι έκθεση στον ήλιο στο παρπρίζ.

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν φορές (πχ λειτουργία gps) που ζεσταίνεται υπερβολικά το leo , δεν φοβάστε με αυτές μην σκάσει καμία ρε παιδιά ?

 

Επειδή έχω διαβάσει αρκετά για το θέμα από χρήστες που είχαν πρόβλημα και τις συνθήκες στις οποίες είχαν το πρόβλημα, το LEO προειδοποιεί.... Τι θέλω να πω..... πάνω από τους 55 βαθμούς κελσίου το λεντάκι αναβοσβήνει πράσινο-κόκκινο θέλοντας να δείξει ακριβώς αυτή την υπερθέρμανση. Αν τώρα θέλουμε να συζητήσουμε ΠΩΣ συμβαίνει αυτή είναι απλό, με ταυτόχρονη χρήση και φόρτιση. Αυτό υπερθερμαίνει περισσότερο από τα συνηθισμένα το LEO με αποτέλεσμα μετά από 20-30 λεπτά ομιλίας για παράδειγμα.....ή σερφαρίσματος με 3G ΚΑΙ ταυτόχρονης φόρτισης να ζεσταίνεται αρκετά.... Λύσεις έχουν ειπωθεί πολλές....το ίδιο το LEO έχει ρύθμιση να μην φορτίζει όταν είναι σε χρήση....δεν νομίζω ότι αυτό είναι τυχαίο ;)

Να σημειώσω απλά ότι τα παραπάνω συμβαίνουν σε όλα τα κινητά για να μην πω σε όλες τις συσκευές...κατά την φόρτιση θερμαίνονται περισσότερο και όταν αυτό συνδυαστεί με χρήση τότε το φαινόμενο γίνεται ακόμη πιο έντονο....

Αυτά περί υπερθέρμανσης.....συγγνώμη αν κούρασα και είπα ήδη ειπωμένα πράγματα :)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Θελει οντως προσοχη!

 

ειχα ξεχασει προχθες στο παρπριζ το Ν900 μεσημεριατικα.

Ευτυχως το καταλαβα στο μισαωρο πανω και επεστρεψα.. 52 βαθμους ειχε παει.

Itchy. Tasty. - YouTube

^Το gaming κανάλι μου 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θελει οντως προσοχη!

 

ειχα ξεχασει προχθες στο παρπριζ το Ν900 μεσημεριατικα.

Ευτυχως το καταλαβα στο μισαωρο πανω και επεστρεψα.. 52 βαθμους ειχε παει.

 

Εδώ λιώνουν οι βεντούζες στις βάσεις στήριξης του παρμπρίζ, τα κινητά που είναι πιο ευαίσθητα δεν θα έχουν πρόβλημα;

SAMSUNG μην καταργήσεις την σειρά των NOTE!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω διαβάσει αρκετά για το θέμα από χρήστες που είχαν πρόβλημα και τις συνθήκες στις οποίες είχαν το πρόβλημα, το LEO προειδοποιεί.... Τι θέλω να πω..... πάνω από τους 55 βαθμούς κελσίου το λεντάκι αναβοσβήνει πράσινο-κόκκινο θέλοντας να δείξει ακριβώς αυτή την υπερθέρμανση. Αν τώρα θέλουμε να συζητήσουμε ΠΩΣ συμβαίνει αυτή είναι απλό, με ταυτόχρονη χρήση και φόρτιση. Αυτό υπερθερμαίνει περισσότερο από τα συνηθισμένα το LEO με αποτέλεσμα μετά από 20-30 λεπτά ομιλίας για παράδειγμα.....ή σερφαρίσματος με 3G ΚΑΙ ταυτόχρονης φόρτισης να ζεσταίνεται αρκετά.... Λύσεις έχουν ειπωθεί πολλές....το ίδιο το LEO έχει ρύθμιση να μην φορτίζει όταν είναι σε χρήση....δεν νομίζω ότι αυτό είναι τυχαίο ;)

Να σημειώσω απλά ότι τα παραπάνω συμβαίνουν σε όλα τα κινητά για να μην πω σε όλες τις συσκευές...κατά την φόρτιση θερμαίνονται περισσότερο και όταν αυτό συνδυαστεί με χρήση τότε το φαινόμενο γίνεται ακόμη πιο έντονο....

Αυτά περί υπερθέρμανσης.....συγγνώμη αν κούρασα και είπα ήδη ειπωμένα πράγματα :)

 

Θοδωρη σ ευχαριστω! Αθελα σου, απαντησες σε μια απορια που ειχα καταχωνιασει στο μυαλο μου. :wacko: Πριν καιρο μου χαλασε το internet, κι εβαλα τη sim του mobile broadband στο Leo. Το συνδεσα μεσω usb στο netbook και το κατεστησα modem. Επειτα απο λιγο, κι ενω εβραζε στην πλατη, αρχισε το led να αναβει πρασινο/πορτοκαλι. Και δεν εδειχνε την ενδειξη οτι φορτιζει. Οποτε του εκανα και reset εκνευρισμενη νομιζοντας πως κολλησε. :wacko: Ομολογω με αποστομωσε το Leo τελικα μολις τωρα...

 

 

Φιλάκια ρουφηχτά απο το iPhone μου, μέσω Tapatalk :p

Once you get a Mac, you never go back...

Retina MacBook Pro 13", iPhone 6, iPod touch 5th, iPad mini Retina...and the list goes on.

 

www.macspot.gr

Link to comment
Share on other sites

το ίδιο το LEO έχει ρύθμιση να μην φορτίζει όταν είναι σε χρήση....

 

Τι ρύθμιση έχει το LEO; Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Έχει ρύθμιση να μη φορτίζει απ' το USB όταν είναι συνδεδεμένο σε υπολογιστή (data), αλλά όχι και όταν είναι σε χρήση. Τουλάχιστον όχι κάτι που να έχω βρει εγώ. Και τι θα πει "σε χρήση"; Οποτεδήποτε είναι σε χρήση το τηλέφωνο.

Τέλος πάντων...

 

Πήρα την μπαταρία που δείξατε παραπάνω. 7,08 € έκανε. Το πρόβλημα δεν είναι το κόστος της μπαταρίας, αλλά μην κάνει καμιά ζημιά στο τηλέφωνο. Ελπίζω πως δεν θα κάνει.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Τι ρύθμιση έχει το LEO; Είσαι σίγουρος γι' αυτό; Έχει ρύθμιση να μη φορτίζει απ' το USB όταν είναι συνδεδεμένο σε υπολογιστή (data), αλλά όχι και όταν είναι σε χρήση. Τουλάχιστον όχι κάτι που να έχω βρει εγώ. Και τι θα πει "σε χρήση"; Οποτεδήποτε είναι σε χρήση το τηλέφωνο.

Τέλος πάντων...

 

Πήρα την μπαταρία που δείξατε παραπάνω. 7,08 € έκανε. Το πρόβλημα δεν είναι το κόστος της μπαταρίας, αλλά μην κάνει καμιά ζημιά στο τηλέφωνο. Ελπίζω πως δεν θα κάνει.

 

Η ρύθμιση στην οποία αναφέρομαι είναι στο: Settings --> System --> Power --> Battery και λέει:

When phone is on, do not charge the battery when connected to a PC.

Οπότε προφανώς έχει αυτή τη ρύθμιση για να μειώσει την υπερθέρμανση της συσκευής.

Επίσης οι 55 βαθμοί που έχουν θέσει ως critical point οι κατασκευαστές και αυτό κάτι λέει...και σε ενημερώνει η συσκευή πράγμα πολύ καλό. Αν λοιπόν δεις την ένδειξη ή την θερμοκρασία της μπαταρίας δεν έχεις θέμα....αν όχι τότε έχεις θέμα είτε με OEM μπαταρία είτε με συμβατή.....

Σίγουρα αν συζητάμε αυτό πάντως η ποιότητα κατασκευής της ΟΕΜ είναι πολύ ανώτερη και για αυτό επιλέγει κάποιος (αν το κάνει) να την αγοράσει :)

Πάντως οι μπαταρίες όσο χάλια και αν είναι δεν ανατινάζονται τόσο εύκολα όσο πιθανώς κάποιοι φαντάζονται ;)

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Η ρύθμιση στην οποία αναφέρομαι είναι στο: Settings --> System --> Power --> Battery και λέει:

When phone is on, do not charge the battery when connected to a PC.

Οπότε προφανώς έχει αυτή τη ρύθμιση για να μειώσει την υπερθέρμανση της συσκευής.

 

Αυτή η ρύθμιση είναι για να μπορείς να συγχρονίζεις όποτε θες χωρίς να ξεκινάει και να σταματάει η φόρτιση του τηλεφώνου 100 φορές τη μέρα, με αποτέλεσμα να προκαλείται φθορά στη μπαταρία.

Αν ήταν θέμα υπερθέρμανσης, θα έπρεπε να μη φορτίζει ούτε από πρίζα όταν είναι αναμμένο το τηλέφωνο. Εκτός αν για κάποιο λόγο που δεν γνωρίζω, η φόρτιση από USB θερμαίνει περισσότερο από τη φόρτιση απ' το δίκτυο, πράγμα που μου φαίνεται περίεργο να συμβαίνει, καθώς η USB φορτίζει πολύ πιο αργά απ' το μετασχηματιστή/φορτιστή του, άρα και με λιγότερη θέρμανση.

 

Στα υπόλοιπα συμφωνώ.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Πήρα την μπαταρία που δείξατε παραπάνω. 7,08 € έκανε. Το πρόβλημα δεν είναι το κόστος της μπαταρίας, αλλά μην κάνει καμιά ζημιά στο τηλέφωνο. Ελπίζω πως δεν θα κάνει.

 

 

Με ενδιαφέρει να μάθω την αυτονομία σε σύγκριση με την παλιά που έχεις .

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι δεν μπορεί να γίνει άμεση σύγκριση. Η παλιά μου πρέπει να έχει πέσει πολύ. Επίσης όταν ήταν καινούρια, τη χρησιμοποιούσα με stock rom που θεωρώ ότι κατανάλωνε λιγότερο. Άρα το να πω "όταν ήταν καινούριο κρατούσε 2-2.5 μέρες ενώ η καινούρια μπαταρία κρατάει 1.5 μέρα άρα είναι χειρότερη", δεν μου φαίνεται αξιόπιστη άποψη.

Παρόλα αυτά, θα σου πω μόλις την παραλάβω.

Sing as you raise your bow,

Shoot straighter than before...

Link to comment
Share on other sites

Αυτή η ρύθμιση είναι για να μπορείς να συγχρονίζεις όποτε θες χωρίς να ξεκινάει και να σταματάει η φόρτιση του τηλεφώνου 100 φορές τη μέρα, με αποτέλεσμα να προκαλείται φθορά στη μπαταρία.

Αν ήταν θέμα υπερθέρμανσης, θα έπρεπε να μη φορτίζει ούτε από πρίζα όταν είναι αναμμένο το τηλέφωνο. Εκτός αν για κάποιο λόγο που δεν γνωρίζω, η φόρτιση από USB θερμαίνει περισσότερο από τη φόρτιση απ' το δίκτυο, πράγμα που μου φαίνεται περίεργο να συμβαίνει, καθώς η USB φορτίζει πολύ πιο αργά απ' το μετασχηματιστή/φορτιστή του, άρα και με λιγότερη θέρμανση.

 

Στα υπόλοιπα συμφωνώ.

 

Έχω την εντύπωση ότι ο συγχρονισμός δεν παίζει κανένα ρόλο στην φόρτιση..... Η τάση στο USB δεν αλλάζει κατά την διαμεταγωγή δεδομένων (αυξομειώνεται λίγο αλλά μιλάμε για αμελητέα πράγματα).... φορτίζει κανονικά όπως λες όντως πιο αργά (λόγω λιγότερων mA) αλλά κατά τα άλλα φορτίζει.... Άρα.....ίσως απλά όταν είναι συνδεδεμένο με το PC μπορεί να ελέγξει την φόρτιση ή όχι και να έχει την ρύθμιση ώστε να μειώση την υπερθέρμανση. Κατά την φόρτιση από την πρίζα ίσως να μην μπορεί να ελέγξει κάτι τέτοιο...?

HD2 T-Mobile WM6.5 OS Version: 5.2.21892(21892.5.0.89) - Manila version: 2.5.20121412.2 - ROM version: 2.13.531.1(90963) WWE / 28/04/2010 - Radio version: 2.10.50.26 - Protocol version: 15.39.50.07U
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, σε όποια sites κι αν είμαι μέλος (για το HD2), όλοι συμβουλεύουν να φορτίζουμε το Leo μέσω USB καλώδιου & PC (και να μη φτάνουμε ποτέ στο 0% ή στο 100%) και όχι μέσω πρίζας...

Αυτό ακολουθώ εγώ ως τώρα και η εργοστασιακή μπαταρία κρατά 2 μέρες περίπου, ενώ η "μέιντ-ιν-Τσάινα" 1600άρα κρατά 3.5-4 μέρες.

Link to comment
Share on other sites

Δεν υπάρχει τρόπος να χρησιμοποιούμε το μενού "Τοποθεσίες" του Facebook από το κινητό μας? Χθες που μπήκα δεν βρήκα τίποτα ούτε στο m.facebook, ούτε στο touch.facebook.

 

Και το είχα συνηθίσει στο android.:(

Be the change you wish to see in the world! 🧿

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...