Jump to content

Sony Ericsson Xperia X10


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

το κρυφό μενού πλέον είναι Κεντρικό κουμπί και Back με την ακόλουθη σειρά:

ΚΒΒΚ ΒΚΚΒ

 

Ρε το άτιμο ένα κουμπί διπλα κάνει όλη τη δουλειά :lol::lol::lol: νά σαι καλά :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ΛΟΓΙΚΑ η αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη και στην ελλαδα,ετσι τουλαχιστον λενε στο επισημο blog της sony ericsson
Link to comment
Share on other sites

ΛΟΓΙΚΑ η αναβαθμιση ειναι διαθεσιμη και στην ελλαδα,ετσι τουλαχιστον λενε στο επισημο blog της sony ericsson

 

Μπααααααα!!!

Μουφα...τιποτα δεν εγινε (κ με τους 3 τροπους...) :wacko:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Τι νεκρα ειναι αυτη ξαφνικα; Πηγατε ολοι να ψηφισετε η περασατε τη 2.1 και παιζετε με τα κινητα σας; Εγω παντως ακομα περιμενω (απο γερμανια το κινητο). :-(
Link to comment
Share on other sites

Τι νεκρα ειναι αυτη ξαφνικα; Πηγατε ολοι να ψηφισετε η περασατε τη 2.1 και παιζετε με τα κινητα σας; Εγω παντως ακομα περιμενω (απο γερμανια το κινητο). :-(

 

Το δεύτερο :lol::lol:

 

 

Μήπως ξέρει κάποιος να μου πει αν γίνεται να συγχρονίσω τις φωτογραφίες μου με το Timescape γιατί έσβησα τα δεδομένα και δε βλέπει καμια φωτο απο τις παλιές μονο όσες βγάζω τώρα :lol: ????????

Link to comment
Share on other sites

Τι νεκρα ειναι αυτη ξαφνικα; Πηγατε ολοι να ψηφισετε η περασατε τη 2.1 και παιζετε με τα κινητα σας; Εγω παντως ακομα περιμενω (απο γερμανια το κινητο). :-(

 

Εγω παντως εχω απογοητευτει....!!!

Εννοειται οτι ουτε το δικο μου εχει αναβαθμιστει (Ελλαδα κ Vodafone...)

Βαρεθηκα να ασχολουμαι τοσο πολυ, που βλεπω να παιρνω το Desire HD!!!

:(:(

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Brand Cosmote μολις ηρθε το update....πλακωθητε τσακαλια....Εκανα χειροκινητη ευρεση για update αν κ το εχω στο auto και δεν ειχε βγαλει τπτ....Καλως τα δεχτηκαμε :) :)
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω απογοητευτει....!!!

Εννοειται οτι ουτε το δικο μου εχει αναβαθμιστει (Ελλαδα κ Vodafone...)

Βαρεθηκα να ασχολουμαι τοσο πολυ, που βλεπω να παιρνω το Desire HD!!!

:(:(

 

Στο blog τους παντως λενε οτι εχουν βγει τα operator branded για Ελλαδα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι ειμαι πολυ ικανοποιημενος από το αποτέλεσμα.

 

Να ειναι καλά τα παιδιά εδώ και στο XDA.

 

Aπο κει και πέρα, για οποιους παρατηρησαν πρόβλημα στο market, θεωρώ ότι δεν ειναι πρόβλημα στο κινητό, αλλά στο market, απλά δοκιμάστε να κάνετε ακυρωση λήψης και επανάληψη 2-3 φορές και θα ξεκολλήσει.

 

Κάτι που παρένθεση συνεβενε καμια φορά και πιο πριν στο 1.6...

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Κολλαει σαν χαμμενο κορμι η ειναι ιδεα μου???????? :(

Δώσ'του λίγο χρόνο να κάνει ότι ρυθμίσεις χρειάζεται....

Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Κολλαει σαν χαμμενο κορμι η ειναι ιδεα μου???????? :(

 

Ποτε το έκανες update;

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Δώσ'του λίγο χρόνο να κάνει ότι ρυθμίσεις χρειάζεται....

 

ΜΟΛΙΣ...ΕΣΤΡΩΣΕ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΚΙΟ....τα πρωτα 10 λεπτα χεστηκα πανω μου....αν συνεχιζε να πηγαινει ετσι θα το πετουσα απο το παραθυρο....:lol:

Link to comment
Share on other sites

ΜΟΛΙΣ...ΕΣΤΡΩΣΕ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΚΙΟ....τα πρωτα 10 λεπτα χεστηκα πανω μου....αν συνεχιζε να πηγαινει ετσι θα το πετουσα απο το παραθυρο....:lol
Καλορίζικο !!! :clap: Άντε να δούμε πότε θα έρθει και η σειρά μας..... :( Edited by zxr
Μάθε να περιμένεις και περίμενε για να μάθεις....
Link to comment
Share on other sites

Brand Cosmote μολις ηρθε το update....πλακωθητε τσακαλια....Εκανα χειροκινητη ευρεση για update αν κ το εχω στο auto και δεν ειχε βγαλει τπτ....Καλως τα δεχτηκαμε :) :)

 

Δυστυχως για μια ακομη μερα.....ΔΕΝ τα δεχτηκαμε ΟΛΟΙ....!!!!:(:(:(

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ Ν Α Ι ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ROOT!

ΕΛΕΟΣ!!!

 

:!:Θα σε παρακαλούσα θερμά να αποφεύγεις τα κεφαλαία και να γράφεις με πεζούς χαρακτήρες, διότι είναι σαν να φωνάζεις και απαγορεύεται από τους Ο.Π.Χ.:!:

Edited by zxr
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΛΕΟΣ!!!!

ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ Ν Α Ι ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ROOT!

ΕΛΕΟΣ!!!

 

Πρωτα απ΄ολα, κανενας λόγος δεν υπάρχει να φωνάζεις (caps = yell).

Δευτερον, προφανώς για να λένε κάποιοι οτι δεν έχουν update δεν ειναι για δέσιμο. Μήπως ειναι οτι έχει έρθει για τα branded (πχ cosmote, vodaphone κλπ) και όχι για τα non branded (πχ αυτά που αγοράζεις από Plaisio.gr) ;

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Πρωτα απ΄ολα, κανενας λόγος δεν υπάρχει να φωνάζεις (caps = yell).

Δευτερον, προφανώς για να λένε κάποιοι οτι δεν έχουν update δεν ειναι για δέσιμο. Μήπως ειναι οτι έχει έρθει για τα branded (πχ cosmote, vodaphone κλπ) και όχι για τα non branded (πχ αυτά που αγοράζεις από Plaisio.gr) ;

 

Συμφωνω κ επαυξανω στο πρωτο σκελος....

Στο δευτερο αν κ εχω καταντησει κουραστικος ΔΕΝ εχει βγει η αναβαθμιση για το δικο μου που ειναι Vodafone....

(πριν 1 λεπτο το συνεδεσα κ με το companion κ με το SEUS)

Edited by miketra
Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω κ επαυξανω στο πρωτο σκελος....

Στο δευτερο αν κ εχω καταντησει κουραστικος ΔΕΝ εχει βγει η αναβαθμιση για το δικο μου που ειναι Vodafone....

(πριν 1 λεπτο το συνεδεσα κ με το companion κ με το SEUS)

 

Δεν νομίζω πως εισαι κουραστικός, αλλωστε για αυτό δεν υπάρχει το forum ,το user input εννοω...

 

Εγω εχω ενα x10i από το πλαισιο, τελικά το έκανα με τις οδηγίες από το xda 2.1 και με τις οδηγίες απο τα παιδιά εδώ root.. και από ότι βλέπω μια χαρά ειναι.

 

Οn a side note, τα λεφτά στο titanium backup αξίζουν ;)

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time -- Thomas A. Edison
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω πως εισαι κουραστικός, αλλωστε για αυτό δεν υπάρχει το forum ,το user input εννοω...

 

Εγω εχω ενα x10i από το πλαισιο, τελικά το έκανα με τις οδηγίες από το xda 2.1 και με τις οδηγίες απο τα παιδιά εδώ root.. και από ότι βλέπω μια χαρά ειναι.

 

Οn a side note, τα λεφτά στο titanium backup αξίζουν ;)

 

Εγω περιμενω να περασω την 2.1 κ μετα να το κανω root!

Γιατι πραγματικα δεν εχω ιδεα (δεν εχω ασχοληθει...) πως γινονται ολα αυτα!!!:lol:

Sony Ericsson X10, HTC Desire, Huawei Ideos X5, Sony Ericsson X10 mini, Motorola Razr XT910i, Samsung Galaxy S3, Sony Ericsson X8, Nexus 4,HTC wildfire S, Sony Ericsson Neo-V, Nexus 5, Blacview JK809, Lenovo A820, Lenovo A760, Oppo Find 7a, Jiayu G2F, Xiaomi Hongmi 1S, THL T6s pro, Umi Zero, Cubot S200, Meizu MX4, Cubot X9, Kingzone Z1, Ulefone be pure, LG G flex 2, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi Note Pro, Huawei P8 lite, Meizu m2 Note, Moto X style, Letv One Pro, Nexus 6P, Note 5, Xiaomi Redmi 3
Link to comment
Share on other sites

Εγω που θελω να το ξανακανω "ελληνικο" γιατι μου εχει σπασει τα νευρα η μπαταρια πως μπορω? Ξερει κανενας?

.

Asteroshouse.gr ...................

Link to comment
Share on other sites

Να ενημερώσω ότι έχει δημιουργηθεί μια λίστα εφαρμογών στο forum του Android οπότε δείτε την. :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που εβαλα πάντως τη 2.1 απο τη πρώτη στιγμή(με Nordic).

 

Δε μου εβγαλε αναβάθμιση. Επιδιόρθωση πάτησα και το πήρε.

Αν δε φοβάστε δοκιμάστε. (BackUps πρώτα).

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Xperia X10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...