Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

φιλε οταν λες πως ξσαναεκανες update εννοεις πως εκανες επανεγκατασταση του τελευταιου λογισμιου σωστα?

 

Ορθον .

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

καλησπερα,που ακριβως στο σατιο εχει αυτην την λειτουργια για συνδεση με ps3 οπως ανεφερε και ο φιλος πιο πανω???:)
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα,που ακριβως στο σατιο εχει αυτην την λειτουργια για συνδεση με ps3 οπως ανεφερε και ο φιλος πιο πανω???:)

 

θα πρεπει να πατησεις απο το ps3 το remote play(ειναι στο network).. απο εκει ακολουθεις τις οδηγιες και οταν σου δωσει εναν κωδικο πατας απο το κινητο να συνδεθεις με το wifi... ε εκει μου βγαζει και εμενα το προβλημα :/

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου ηρθε η επιδοτηση και ειμαι μεταξυ satio, N97, Iphone και omnia II. Ειμαι πιο κοντα στο satio και γι'αυτο ποσταρω σε αυτο το θεμα. Στα συγκεκριμενα κινητα το gps χρεωνεται ??
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου ηρθε η επιδοτηση και ειμαι μεταξυ satio, N97, Iphone και omnia II. Ειμαι πιο κοντα στο satio και γι'αυτο ποσταρω σε αυτο το θεμα. Στα συγκεκριμενα κινητα το gps χρεωνεται ??

 

Διαβάστε πριν ρωτήσετε: S60 5th Edition Platform FAQ

 

οσον αφορα το 1o σου ερωτημα,μελετησε προσεχτικα τις αναγκες-απαιτησεις που εχεις απο ενα κινητο και κανα την καταλληλη αγορα.Τα παραπανω κινητα που αναφερεις,ειναι τελειως διαφορετικες συσκευες με μια εξαιρεση μεταξυ ν97-σατιο που εχουν ιδιο λειτουργικο.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου ηρθε η επιδοτηση και ειμαι μεταξυ satio, N97, Iphone και omnia II. Ειμαι πιο κοντα στο satio και γι'αυτο ποσταρω σε αυτο το θεμα. Στα συγκεκριμενα κινητα το gps χρεωνεται ??

 

Παντος απο τις σησκευες που ειπες για μενα παντα satio με κλειστα τα ματια φισικα αν σου βγει καλο κομματι παντα γιατι εχουμε και αυτο το θεμα αλλα αν σου βγει τοτε δε το σιγκρινω με καμια αλλη σησκευη :lol:

 

Ορθον .

 

και να σε ρωτησω εχασες οτι ειχες μες την συσκευη?

Link to comment
Share on other sites

Παντος απο τις σησκευες που ειπες για μενα παντα satio με κλειστα τα ματια φισικα αν σου βγει καλο κομματι παντα γιατι εχουμε και αυτο το θεμα αλλα αν σου βγει τοτε δε το σιγκρινω με καμια αλλη σησκευη :lol:

 

 

 

και να σε ρωτησω εχασες οτι ειχες μες την συσκευη?

 

Οχι αλλα κανε και ενα backup καλου κακου:ninja:

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω back up στην καρτα μνημης τις επαφες για να μην σβηστουν μετα απο αναβαθμιση!!εχει βγει καινουρια αναβαθμιση?επισης πως μπορω να απενεργοποιησω το 3g κ αν ειναι ενας τροπος για να κραταει η μπαταρια! Edited by baiosss

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω back up στην καρτα μνημης τις επαφες για να μην σβηστουν μετα απο αναβαθμιση!!

στο 844 post

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

παιδες καλησπερα!θα ηθελα να ρωτησω πως μπορω να κανω back up στην καρτα μνημης τις επαφες για να μην σβηστουν μετα απο αναβαθμιση!!εχει βγει καινουρια αναβαθμιση?επισης πως μπορω να απενεργοποιησω το 3g κ αν ειναι ενας τροπος για να κραταει η μπαταρια!

 

Τα manual των συσκευων που αγοραζετε....τα ριχνετε καμια ματια???

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είμαι και εγώ ένας καινούριος χρήστης του Satio. Απλά έχω ένα πρόβλημα σε ότι αφορά το gps. Δεν μπορώ να συνδεθώ με δορυφόρο. Το satio χρησιμοποιεί το WisePilot ως ένα απο τα προγράμματα για gps. Μπορει κανείς να μ πει πώς μπορώ να ρυθμίσω αυτό το WisePilot έτσι ώστε σε κάποια φάση να με βρεί το gps ?:blink::blink: Edited by mastrakis
In a world FULL of followers...DARE TO BE A LEADER
Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να κανω και εγω μια ασκετη ερωτηση για το gps:

ειναι αναγκαιο για να συνδεθω στο gps να εχω wifi internet ή να μπω με το

δίκτυο της cosmote(νομίζω οτι χρεωνεσε οσο εισαι συνδεμενος ετσι)??

 

(εχω ριξει μια ματια και εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=240084)

Link to comment
Share on other sites

@mastrakis

Δες το link που δίνει ο ksipos. Υπάρχουν πολλές επιλογές για gps προγράμματα.

 

@ ksipos

Όχι δεν είναι αναγκαίο.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

@mastrakis

@ ksipos

Όχι δεν είναι αναγκαίο.

 

δεν ειναι αναγκαιο να πληρωνεις στο δικτυο της cosmote(λεω cosmote επειδη αυτο εχω... το ιδιο ισχυει για ολα) ή δεν ειναι αναγκαιο να συνδεθεις σε καποιο δικτυο για να κανεις χρηση του gps??

Link to comment
Share on other sites

To Satio έχει ενσωματωμένο δέκτη GPS πράγμα που σημαίνει ότι δεν χρειάζεται να συνδεθείς σε κάποιο δίκτυο για να κάνεις χρήση του GPS και κατ' επέκταση δεν χρεώνεσαι.
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!τωρα τελευταια μου αναβοσβηνει το εικονιδιο του μηνυματος χωρις να εχω μηνυματα στο τηλεφωνο!τι σημαινει αυτο?επισης ποια ειναι η καλυτερη επιλογη αναβαθμισης,η πρωτη επιλογη που σου δινει το update servise της ericsson η η δευτερη?στην δευτερη απλα σου λεει οτι θα σβηστουν κ αρχεια!

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν ακόμη διαθέσιμες οι Ρυθμίσεις για mms & internet για Vodafone???:mad:

Έλεος!

Ξέρει κανείς μήπως πότε επιτέλους θα είναι διαθέσιμες; Στο site της vodafone δεν υπάρχουν ούτε σε αυτό της SE...:(

Επίσης, αν δεν κάνω λάθος λίγο που το έψαξα δεν έχει κάποιο GPS πρόγραμμα όπως το Nokia Maps μέσα, σωστά;

 

Edit: Βρήκα το Nokia Maps.

Edited by Johny-B
Link to comment
Share on other sites

.

. Μπορούμε να κάνουμε το Satio, unbranded...?

 

Είναι δυνατόν να μην υπάρχουν ακόμη διαθέσιμες οι Ρυθμίσεις για mms & internet για Vodafone???:mad:

Έλεος!

Ξέρει κανείς μήπως πότε επιτέλους θα είναι διαθέσιμες; Στο site της vodafone δεν υπάρχουν ούτε σε αυτό της SE...:(

Στο site της SonyEricsson υπάρχουν οι ρυθμίσεις. Δεν έχω δοκιμάσει να τις στείλω (επειδή δεν έχω Vodafone) αλλά σαν επιλογή υπάρχουν.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να το παρω?εχω απογοητευτει με ολα οσα ακουγονται για τα προβληματα που βγαζει......τι λετε?
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια να το παρω?εχω απογοητευτει με ολα οσα ακουγονται για τα προβληματα που βγαζει......τι λετε?

Δεν ειναι υποχρεωτικο να βγαλει προβληματα,τωρα αν εισαι ατυχος και πεσεις πανω σε ελαττωματικη συσκευη,την πας πισω και στην κανουν αντικατασταση.

Τωρα,αν θες μονο μια σουπερ καμερα και δε θες εφαρμογες,προγραμματα και ανοιχτα λειτουργικα συστηματα,μπορεις να στραφεις στο Pixon12

Link to comment
Share on other sites

Στο site της SonyEricsson υπάρχουν οι ρυθμίσεις. Δεν έχω δοκιμάσει να τις στείλω (επειδή δεν έχω Vodafone) αλλά σαν επιλογή υπάρχουν.

Υπάρχουν...χωρίς να υπάρχουν!

Όταν πας να τις στείλεις, υπάρχει ένα πεδίο με τα κινητά της SE που πρέπει να επιλέξεις, στα οποία δεν περιλαμβάνεται το Satio. Αν απλά πατήσεις αποστολή χωρίς να επιλέξεις κάτι ...τζίφος...

Θα πάρω στην εξυπηρέτηση πελατών να μου πουν τι γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

μπορειτε να μου δωσετε ενα link για να βρω το msn messenger για το satio γιατι αυτα που βρισκω στο κινητο ειναι το google talk και το jabber

 

edit: βρεθηκε ;)

Edited by ksipos
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν...χωρίς να υπάρχουν!

Όταν πας να τις στείλεις, υπάρχει ένα πεδίο με τα κινητά της SE που πρέπει να επιλέξεις, στα οποία δεν περιλαμβάνεται το Satio. Αν απλά πατήσεις αποστολή χωρίς να επιλέξεις κάτι ...τζίφος...

Θα πάρω στην εξυπηρέτηση πελατών να μου πουν τι γίνεται...

Satio = U1i

Link to comment
Share on other sites

Satio = U1i

Ουπς! Αυτό δεν το σκέφτηκα!:stupid:

Αν και τελικά μου τις έστειλαν από την Vodafone, σ'ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας,

 

πηρα εχτές το Sony Ericsson Satio και προσπαθώ να συνδεθώ ασύρματα στο μόντεμ για να έχω internet.

Ομως αν και συνδέομαι με το μόντεμ και δίνω το wap passphrase δεν εχω internet.

Οι σελιδες ανήγουν με το Cosmote internet

1. Με το Cosmote internet χρεωνομαι??

2.επίσης πρέπει να κάνω καμία ρύθμιση για να έχω σύνδεση(internet) με το wireless???

οταν παν να ανοιξει μια σελίδα με το Wifi μου ,λέει:

"καμια απόκριση πύλης"

 

 

Ευχαριστω,

Edited by ixytiris
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...