Jump to content

Sony Ericsson Satio


zxr
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

προπσαθω να κανω την αναβαθμηση αλλα τιποτα.............παταω στο εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας αλλα τιποτα ξερετε τι μπορει ν φταιειε?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

προπσαθω να κανω την αναβαθμηση αλλα τιποτα.............παταω στο εικονιδιο στην επιφανεια εργασιας αλλα τιποτα ξερετε τι μπορει ν φταιειε?

 

αυτο που λες προφανος δεν εχει να κανει με τη συσκευη αλλα με τον υπολογιστη σου και γενικοτερα την εγκατασταση τοθ προγραματος για το update δοκιμασε να κανεις uninstall το προγραμα και να το επανεγκαταστησεις...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς γιατί το smartmovie κολλάει συνεχώς;Έχει κάποιος κάποια συγκεκριμένη έκδοση που να παίζει divx βιντεάκια απροβλημάτιστα; Πιστεύω πως είναι μια σημαντική έλλειψη του ενσωματωμένου media player και πρέπει να βρεθεί λύση.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο πολυ καιρο αλλαξα και εγω κινητο και εγινα κατοχος του συγκεκριμενου μοντελου.Αν και δεν το εχω σκαλισει αρκετα μου αφησε μια καλη εντυπωση.Παντως το καπακι της μπαταριας μου φενετε πολυ εντιχισμενο υλικο:p,

Τωρα παμε σε μερικα προβληματα μου.Δοκιμασα να στειλω κατι μεσω bluetooth και οταν σταλθηκε, μου ηρθε σαν μυνημα και επειτα επρεπε να το κανω εγω αποθηκευση,Δεν γινετε να γινετε αυτοματα αποθηκευση οπως τα παλιοτερα ericsson?

Τι ακριβως ειναι το update,και ειναι υποχρεωτικο να το κανω?

Και επισης πως μπορω να κανω 'περασω' ολες αυτες της εφαρμογες στο κινητο (Players,programms,gps κ.α)?

Σε προηγουμενα ποστ λενε για χακαρισματα στο κινητο,πως γινετε αυτο και τι πετυχενεις?

 

 

Υγ.Προτου γραψω εκανα ενα μικρο search,αλλα βρηκα παρα πολλα,και υπηρχε μια χαοτικη κατασταση που δεν μπορουσα να βγαλω ακρη,γιαυτο αμα μπορει καποιος ας απαντησει νοικοκυρεμενα..

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κανείς γιατί το smartmovie κολλάει συνεχώς;Έχει κάποιος κάποια συγκεκριμένη έκδοση που να παίζει divx βιντεάκια απροβλημάτιστα; Πιστεύω πως είναι μια σημαντική έλλειψη του ενσωματωμένου media player και πρέπει να βρεθεί λύση.

Δεν είναι συμβατό ακόμη με 5th edition. Η μόνη λύση είναι να το μετατρέπεις σε avi.

Δες εδώ:http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=255276

Μετα απο πολυ καιρο αλλαξα και εγω κινητο και εγινα κατοχος του συγκεκριμενου μοντελου.Αν και δεν το εχω σκαλισει αρκετα μου αφησε μια καλη εντυπωση.Παντως το καπακι της μπαταριας μου φενετε πολυ εντιχισμενο υλικο:p,

Τωρα παμε σε μερικα προβληματα μου.Δοκιμασα να στειλω κατι μεσω bluetooth και οταν σταλθηκε, μου ηρθε σαν μυνημα και επειτα επρεπε να το κανω εγω αποθηκευση,Δεν γινετε να γινετε αυτοματα αποθηκευση οπως τα παλιοτερα ericsson?

Τι ακριβως ειναι το update,και ειναι υποχρεωτικο να το κανω?

Και επισης πως μπορω να κανω 'περασω' ολες αυτες της εφαρμογες στο κινητο (Players,programms,gps κ.α)?

Σε προηγουμενα ποστ λενε για χακαρισματα στο κινητο,πως γινετε αυτο και τι πετυχενεις?

 

 

Υγ.Προτου γραψω εκανα ενα μικρο search,αλλα βρηκα παρα πολλα,και υπηρχε μια χαοτικη κατασταση που δεν μπορουσα να βγαλω ακρη,γιαυτο αμα μπορει καποιος ας απαντησει νοικοκυρεμενα..

Δες το FAQ και θα σου λυθουν οι περισσότερες απορίες.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=259698

 

Για τα bluetooth ναι μόνο έτσι γίνεται. Αυτό εξαρτάται απο το λογισμικόκαι το symbian έτσι είναι και όχι όπως στην πλατφόρμα Α2.

Link to comment
Share on other sites

καλήσπερα παιδία. ενδιαφέρομαι και γω να αγοράσω αυτο το κινήτο παρα πολυ.

θα ήθελα να το δώ λίγο το κινήτο πρίν το αγοράσω αλλά δεν το βρίσκω πουθενά να το έχουν. πήγα στο πλαίσιο, στήν vodafone πουθενα δεν το βρήκα. ξέρετε μήπως πιο μαγαζι θα μπορούσε να το έχει να το δώ.? είμαι στην βέροια. ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

καλήσπερα παιδία. ενδιαφέρομαι και γω να αγοράσω αυτο το κινήτο παρα πολυ.

θα ήθελα να το δώ λίγο το κινήτο πρίν το αγοράσω αλλά δεν το βρίσκω πουθενά να το έχουν. πήγα στο πλαίσιο, στήν vodafone πουθενα δεν το βρήκα. ξέρετε μήπως πιο μαγαζι θα μπορούσε να το έχει να το δώ.? είμαι στην βέροια. ευχαριστώ.

O γερμανος το εχει σιγουρα:happy:

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα κοιταξω να βρω καναν γερμανό κοντα:)

κατι ακόμα... ολα τα gr sites το έχουν στην ίδια τιμη οπως και τα μαγαζία ή το εχετε βρεί πουθενα πιο φτηνά?

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ φίλε μου θα κοιταξω να βρω καναν γερμανό κοντα:)

κατι ακόμα... ολα τα gr sites το έχουν στην ίδια τιμη οπως και τα μαγαζία ή το εχετε βρεί πουθενα πιο φτηνά?

οι τιμες διαφερουν ψαχτο;)

Link to comment
Share on other sites

Παιζει video και απο εδω http://www.greektube.org/ αλλα καμια φορα μου κολλαει ειδα χθες videακι σε πληρη οθονη, οταν αυτο τελειωσε δεν μπορουσα να παω ''πισω''

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

http://img526.imageshack.us/i/13112009002f.jpg/

Αυτη σημερα το μεσημερι , τρομερα μουντη μερα , με σιγανη βροχη , στα 9mp

 

Λοιπον μια και δεν δημιουργειται αλλος τομεας με εφαρμογες για σατιο ας βαλουμε μια λιστα με τις εγκατεστημενες εφαρμογες μας

1.- handy taskman

2.-facebook (κατεβαστε την νεα εκδοση απο την sony ) http://www.sonyericsson.com/fun

3.- helloosx2 φυσικα

4.- X-plore File Manager v1.35

5.- Car Locker (unsigned)

 

ολα αυτα που αναφερεις φιλος που μπορουμε να τα βρουμε κ αν μπορεις εξηγισε τι κανει το καθενα για να χερουμε τι μασ γινετε κ να μην ρςταμε συνεχεια τα ιδια κ τα ιδια

 

http://ppitsirikos.livepage.gr/blog/1303/1457___Symbian_Mobile_Games_Pack_

οριστε μια σελιδα με κατι παιχνιδια κ αποτι βλεπω τωρα εχει κιαλλα χρισημα για symbian

Link to comment
Share on other sites

το κινητο εχει δυνατο ηχειο η οχι?

το κινητο εχει normal ηχο αλλα αν βαλεις το χερι σου κοντα στο ηχειο με σωστο τροπο χαλαει τον κοσμο :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολεις το παρελαβα:lol::lol:

προσπαθω να βαλω τις επαφες απο το τ650ι εχετε καμια ιδεα ?:)

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολεις το παρελαβα:lol::lol:

προσπαθω να βαλω τις επαφες απο το τ650ι εχετε καμια ιδεα ?:)

 

εγω τις περασα απο8ηκευοντας τες στην καρτα sim αλλα αλλιονονται οι ονομασιες τους και κα8ησα και τοις εφτια3α μια μια...κατι ειχα ακουσει μεσο outlook αλλα τοις ειχα φτια3ει μεχρι να το ακουσω :p

Link to comment
Share on other sites

παιδια μολεις το παρελαβα:lol::lol:

προσπαθω να βαλω τις επαφες απο το τ650ι εχετε καμια ιδεα ?:)

 

Κάνε αποστολή όλως των επαφών με bluetooth. Νομίζω είναι στις ρυθμίσεις του τηλεφωνικού καταλόγου.

Πάντως έλεος με την μεταφορά μέσο SIM. Αυτά ανήκουν στην προηγούμενη δεκαετία.

Less is more...
Link to comment
Share on other sites

Κάνε αποστολή όλως των επαφών με bluetooth. Νομίζω είναι στις ρυθμίσεις του τηλεφωνικού καταλόγου.

Πάντως έλεος με την μεταφορά μέσο SIM. Αυτά ανήκουν στην προηγούμενη δεκαετία.

 

ναι φιλε μου αλλα με bluetooth δε μου:wacko: γινοτανε εστελνα και δε μ ερχοτανε σαν επαφη αλλα σαν κειμενο και μαλιστα οχι ολες αλλα μια και επελεγα να τα στειλει ολα...

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια ελπιζω να πανε αυτοματα γιατι μια μια θα σαλταρω:D

 

δεν πανε ολεσ μαζει ρε παιδια βοηθηα

 

ναι φιλε μου αλλα με bluetooth δε μου:wacko: γινοτανε εστελνα και δε μ ερχοτανε σαν επαφη αλλα σαν κειμενο και μαλιστα οχι ολες αλλα μια και επελεγα να τα στειλει ολα...

οχχχχχχχχχ

Link to comment
Share on other sites

ναι ρε παιδια ελπιζω να πανε αυτοματα γιατι μια μια θα σαλταρω:D

 

δεν πανε ολεσ μαζει ρε παιδια βοηθηα

 

 

οχχχχχχχχχ

 

μια μια σου πανε?

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναγκαστηκα και τις περασα μια μια...με bluetooth.Εγω παλι ειμαι εξοργισμενος με το file manager του...Αντι να σου δειχνει τις εικονες σου τις βγαζει με την ονομασια τους με αποτελεσμα να εισαι αναγκασμενος να καθεσαι και να ανοιγεις μια μια τις φωτο να δεις ποια ειναι και αναλογως να την τοποθετησεις σε φακελο...Απαραδεκτο.Ασε δε τα πολυμεσα...Χαλια
Link to comment
Share on other sites

μια μια σου πανε?

δεν δοκιμασα με το outlook τι γινεται? και πως?

 

εγω δεν ευτασα ακομα σε αυτα :(

Link to comment
Share on other sites

δεν δοκιμασα με το outlook τι γινεται? και πως?

 

παιδια σορρυ για το outlook δε γνοριζω και πολλα γιατι με το που το πηρα τοις εωαλα ολες απο sim και κα8ισα και διεγραψα μια μια κατι(/1)που ειχαν προστε8ει απλος ειδα καποια παιδια σε παλιοτερα σχολια που το ειχαν αναφερει γιατι ολοι το ειχαν το προβλημα με τις επαφες...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αναγκαστηκα και τις περασα μια μια...με bluetooth.Εγω παλι ειμαι εξοργισμενος με το file manager του...Αντι να σου δειχνει τις εικονες σου τις βγαζει με την ονομασια τους με αποτελεσμα να εισαι αναγκασμενος να καθεσαι και να ανοιγεις μια μια τις φωτο να δεις ποια ειναι και αναλογως να την τοποθετησεις σε φακελο...Απαραδεκτο.Ασε δε τα πολυμεσα...Χαλια

 

Αυτά με το πέρασμα καταλόγου και τις εικόνες είναι τα κακά του S60 και κατάλοιπα της NOKIA, δυστυχώς... Τόσο χρονικό διάστημα είχαν που το μελετούσαν( 1.5 ολόκληρο χρόνο)..Θα μπορούσαν να βάλουν ένα διαχειριστή αρχείων όπως στην Α2 πλατφόρμα και να ξεμπέρδευαν.

 

Αλλά, το μενού πολυμέσων γιατί είναι χάλια; Ίσα-ίσα, δεν κολλάει και είναι πολύ όμορφο :confused:

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson Satio

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...